Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:40650:702TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
-478-5143210
2.Jantač Petr
Jantačová Zuzana
 
 
Litomiský Petr
Vytisk Václav
 
 
8-4-9-5 1311
3.Dvořák Jiří ml.Kartaš Zdeněk6-7-8-6 1312
4.Polášek LukášKalíšek Jiří1213-77 3122
5.Dvořák Jiří st.Litomiský Petr7-7-46-72323
6.Jantač PetrVytisk Václav8-1257 3133
7.Polášek LukášKartaš Zdeněk-2-7-7  0334
8.Dvořák Jiří st.Kalíšek Jiří-11-1278-22335
9.Jantač PetrLitomiský Petr8-78-6-52336
10.Dvořák Jiří ml.Vytisk Václav-8-728-92337
11.Dvořák Jiří st.Kartaš Zdeněk-7-610-7 1338
12.Jantač PetrKalíšek Jiří-7-12-5  0339
13.Dvořák Jiří ml.Litomiský Petr94-2-893249
14.Jantačová ZuzanaVytisk Václav-10-119893259
15.Jantač PetrAdámek Jiří6-925 3169
16.Dvořák Jiří ml.Kalíšek Jiří-5485 3179
17.Jantačová ZuzanaLitomiský Petr-411-4-7 13710
18.Dvořák Jiří st.Vytisk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří ml.22Kartaš Zdeněk30
Polášek Lukáš11Kalíšek Jiří22
Dvořák Jiří st.03Litomiský Petr31
Jantač Petr22Vytisk Václav12
Jantačová Zuzana11Adámek Jiří01
Zápas č. 14 střídání Polášek - Jantačová Zuzana Zápas č. 15 střídání Kartaš - Adámek Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39708:721nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Jaroš Petr
Hoang Bien
 
 
-4959 3110
2.Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
Hlaváček Ivan
Středa Martin
 
 
-111295 3120
3.Poluk AlexandrJaroš Petr87-9-6-62321
4.Schauer PatrikStředa Martin-9-8-6  0322
5.Hrdý JiříHoang Bien68-7-943232
6.Svoboda VladimírHlaváček Ivan-997-10-32333
7.Schauer PatrikJaroš Petr-4-88-6 1334
8.Hrdý JiříStředa Martin513-6-8103244
9.Svoboda VladimírHoang Bien10-88-683254
10.Poluk AlexandrHlaváček Ivan477  3064
11.Hrdý JiříJaroš Petr-9-69-3 1365
12.Svoboda VladimírStředa Martin5-10-8663275
13.Poluk AlexandrHoang Bien-9-10-10  0376
14.Schauer PatrikHlaváček Ivan765  3086
15.Svoboda VladimírJaroš Petr95-3-14103296
16.Poluk AlexandrStředa Martin8-10-9-4 1397
17.Schauer PatrikHoang Bien-39-9-8 1398
18.Hrdý JiříHlaváček Ivan7-4-99-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poluk Alexandr13Jaroš Petr31
Schauer Patrik13Středa Martin22
Hrdý Jiří22Hoang Bien22
Svoboda Vladimír31Hlaváček Ivan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32631:588TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
Bednář Petr
Skoupý Libor
 
 
46-95 3110
2.Merhautová Alena
Hladík Ivo
 
 
Hanšpach Daniel
Krauz Samuel
 
 
-64-9-5 1311
3.Nevmeržický VadimKrauz Samuel-7-10-9  0312
4.Merhautová AlenaBednář Petr-2-7-5  0313
5.Hladík IvoSkoupý Libor-93-11753223
6.Bielina VáclavHanšpach Daniel5-957 3133
7.Merhautová AlenaKrauz Samuel-88-68-82334
8.Hladík IvoBednář Petr-747-1353244
9.Bielina VáclavSkoupý Libor5-6117 3154
10.Nevmeržický VadimHanšpach Daniel-9-11-9  0355
11.Hladík IvoKrauz Samuel911-3-693265
12.Bielina VáclavBednář Petr456  3075
13.Nevmeržický VadimSkoupý Libor-84-9653285
14.Merhautová AlenaHanšpach Daniel-8-5-5  0386
15.Bielina VáclavKrauz Samuel-56-84-62387
16.Nevmeržický VadimBednář Petr51210  3097
17.Merhautová AlenaSkoupý Libor997  30107
18.Hladík IvoHanšpach Daniel-3-3   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nevmeržický Vadim22Krauz Samuel31
Merhautová Alena13Bednář Petr13
Hladík Ivo30Skoupý Libor04
Bielina Václav31Hanšpach Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:28649:564AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil Vojtěch
Rulc Lukáš nejml.
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
848  3010
2.Kroupa Rudolf
Handlová Natálie
 
 
Koubek Arnošt
Čapek Karel
 
 
-7393 3120
3.Zítek MartinČapek Karel-8-913-9 1321
4.Handlová NatálieKoubek Arnošt-9-76673231
5.Rulc Lukáš nejml.Berný Lukáš-11-94-7 1332
6.Podrazil VojtěchHrubý Václav665  3042
7.Handlová NatálieČapek Karel-89-7-5 1343
8.Rulc Lukáš nejml.Koubek Arnošt-11-646-42344
9.Podrazil VojtěchBerný Lukáš369  3054
10.Zítek MartinHrubý Václav10-1049 3164
11.Rulc Lukáš nejml.Čapek Karel-5-4612-62365
12.Podrazil VojtěchKoubek Arnošt3-6-4563275
13.Zítek MartinBerný Lukáš95-97 3185
14.Handlová NatálieHrubý Václav310-9-633295
15.Podrazil VojtěchČapek Karel6-8-106-82396
16.Zítek MartinKoubek Arnošt6-969 31106
17.Handlová NatálieBerný Lukáš         
18.Rulc Lukáš nejml.Hrubý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítek Martin31Čapek Karel40
Handlová Natálie21Koubek Arnošt13
Rulc Lukáš nejml.03Berný Lukáš12
Podrazil Vojtěch31Hrubý Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20541:471TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Zerkal Sergey
Chaloupek Petr
 
 
3-1079 3110
2.Novotný Václav
Michálek Vojtěch
 
 
Komín Ondřej
Novosad Rostislav
 
 
-8655 3120
3.Novotný VáclavNovosad Rostislav-8479 3130
4.Lukáč MichalZerkal Sergey-9-49-7 1331
5.Michálek VojtěchKomín Ondřej-5-696-82332
6.Schützner VladimírChaloupek Petr86-119 3142
7.Lukáč MichalNovosad Rostislav-9-7-5  0343
8.Michálek VojtěchZerkal Sergey-7996 3153
9.Schützner VladimírKomín Ondřej-9777 3163
10.Novotný VáclavChaloupek Petr897  3073
11.Michálek VojtěchNovosad Rostislav8-8-96-72374
12.Schützner VladimírZerkal Sergey5-9410 3184
13.Novotný VáclavKomín Ondřej8710  3094
14.Lukáč MichalChaloupek Petr8-847 31104
15.Schützner VladimírNovosad Rostislav         
16.Novotný VáclavZerkal Sergey         
17.Lukáč MichalKomín Ondřej         
18.Michálek VojtěchChaloupek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Václav30Novosad Rostislav21
Lukáč Michal12Zerkal Sergey12
Michálek Vojtěch12Komín Ondřej12
Schützner Vladimír30Chaloupek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:39571:629SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Kohout Pavel
 
 
Šinákl Jan
Joska Tomáš
 
 
-105-4-7 1301
2.Mára Karel
Kácl Jiří
 
 
Marek Michal
Bruk Martin
 
 
-78-11-8 1302
3.Mára KarelMarek Michal-1-9-14  0303
4.Brož JosefBruk Martin-96-8-9 1304
5.Kácl JiříŠinákl Jan-3-8-9  0305
6.Kohout PavelJoska Tomáš7106  3015
7.Brož JosefMarek Michal-12-8-9  0316
8.Kácl JiříBruk Martin-8-4-8  0317
9.Kohout PavelŠinákl Jan968  3027
10.Mára KarelJoska Tomáš-6513-1063237
11.Kácl JiříMarek Michal-3-7-7  0338
12.Kohout PavelBruk Martin-1012-10673248
13.Mára KarelŠinákl Jan-9-76-7 1349
14.Brož JosefJoska Tomáš12-10-10483259
15.Kohout PavelMarek Michal77-87 3169
16.Mára KarelBruk Martin3-66-8103279
17.Brož JosefŠinákl JanWO    03710
18.Kácl JiříJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mára Karel22Marek Michal31
Brož Josef12Bruk Martin22
Kácl Jiří03Šinákl Jan21
Kohout Pavel40Joska Tomáš03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS