Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36628:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
-8-6-7  0301
2.Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
Berný Lukáš
Totzauer Karel
 
 
-7-910843211
3.Jantač PetrKoubek Arnošt109-9-7-82312
4.Joch TomášBerný Lukáš-8-7-9  0313
5.Dvořák Jiří st.Fabian Jiří-99-9-4 1314
6.Dvořák Jiří ml.Totzauer Karel785  3024
7.Joch TomášKoubek Arnošt-8-5-12  0325
8.Dvořák Jiří st.Berný Lukáš-8-371073235
9.Dvořák Jiří ml.Fabian Jiří-8-9-3  0336
10.Jantač PetrTotzauer Karel95-810 3146
11.Dvořák Jiří st.Koubek Arnošt11-5811 3156
12.Dvořák Jiří ml.Berný Lukáš-43-9-8 1357
13.Jantač PetrFabian Jiří87-88 3167
14.Joch TomášTotzauer Karel-101087 3177
15.Dvořák Jiří ml.Koubek Arnošt8910  3087
16.Jantač PetrBerný Lukáš7-12610 3197
17.Joch TomášFabian Jiří-77-2-9 1398
18.Dvořák Jiří st.Totzauer Karel-6-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jantač Petr31Koubek Arnošt22
Joch Tomáš13Berný Lukáš22
Dvořák Jiří st.22Fabian Jiří31
Dvořák Jiří ml.22Totzauer Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:38555:618TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Handl Erich
 
 
Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
9-39-10-82301
2.Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
-97-35-82302
3.Handl ErichTomek Jakub-77-5-4 1303
4.Cankař RadekSkoupý Libor54-95 3113
5.Komín OndřejHanšpach Daniel-6-8-2  0314
6.Čáha JiříKrauz Samuel-810-69-32315
7.Cankař RadekTomek Jakub-7144 3125
8.Komín OndřejSkoupý Libor-4-14-5  0326
9.Čáha JiříHanšpach Daniel-8-8-8  0327
10.Handl ErichKrauz Samuel5-2-6-9 1328
11.Komín OndřejTomek Jakub9-95-5-62329
12.Čáha JiříSkoupý Libor-2510-243239
13.Handl ErichHanšpach Daniel-1279-853249
14.Cankař RadekKrauz Samuel11-148-5103259
15.Čáha JiříTomek Jakub7-4-412-923510
16.Handl ErichSkoupý Libor         
17.Cankař RadekHanšpach Daniel         
18.Komín OndřejKrauz Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Handl Erich12Tomek Jakub31
Cankař Radek30Skoupý Libor12
Komín Ondřej03Hanšpach Daniel21
Čáha Jiří13Krauz Samuel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:Šinákl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21530:461SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Bruk Martin
 
 
Jaroš Petr
Středa Martin
 
 
96-811 3110
2.Joska Tomáš
Šinákl Jan
 
 
Lexa Karel
Dolanský Roman
 
 
-11-9-6  0311
3.Šinákl JanJaroš Petr-10-8-6  0312
4.Joska TomášDolanský Roman-76-8-8 1313
5.Bruk MartinStředa Martin-7714 3123
6.Maršíková MartinaLexa Karel-9467 3133
7.Joska TomášJaroš Petr477  3043
8.Bruk MartinDolanský Roman-41058 3153
9.Maršíková MartinaStředa Martin612-85 3163
10.Šinákl JanLexa Karel587  3073
11.Bruk MartinJaroš Petr9-6-7-4 1374
12.Maršíková MartinaDolanský Roman11-7-9-7 1375
13.Šinákl JanStředa Martin577  3085
14.Joska TomášLexa Karel1066  3095
15.Maršíková MartinaJaroš Petr87-96 31105
16.Šinákl JanDolanský Roman         
17.Joska TomášStředa Martin         
18.Bruk MartinLexa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šinákl Jan21Jaroš Petr22
Joska Tomáš21Dolanský Roman21
Bruk Martin21Středa Martin03
Maršíková Martina31Lexa Karel03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20519:465SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Mára Karel
 
 
Kartaš Zdeněk
Vytisk Václav
 
 
8-9-6-12 1301
2.Vojta Libor
Vojta Martin
 
 
Kalíšek Jiří
Kobras Ludvík
 
 
76-5-973211
3.Mára KarelKalíšek Jiří67-59 3121
4.Brož JosefVytisk Václav9811  3031
5.Vojta LiborKobras Ludvík-89-4-9 1332
6.Vojta MartinKartaš Zdeněk4-7-58103242
7.Brož JosefKalíšek Jiří-6937 3152
8.Vojta LiborVytisk Václav-8-107753262
9.Vojta MartinKobras Ludvík867  3072
10.Mára KarelKartaš Zdeněk-9-86-9 1373
11.Vojta LiborKalíšek Jiří4-5-8663283
12.Vojta MartinVytisk Václav108-109 3193
13.Mára KarelKobras Ludvík869  30103
14.Brož JosefKartaš Zdeněk         
15.Vojta MartinKalíšek Jiří         
16.Mára KarelVytisk Václav         
17.Brož JosefKobras Ludvík         
18.Vojta LiborKartaš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mára Karel21Kalíšek Jiří03
Brož Josef20Vytisk Václav03
Vojta Libor21Kobras Ludvík12
Vojta Martin30Kartaš Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35541:592TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
-5-10-4  0301
2.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
5-6-49-122302
3.Schützner VladimírPoluk Alexandr7-8-9573212
4.Novotný VáclavSvoboda Vladimír-611-6-12 1313
5.Lukáč MichalSchauer Patrik-4-8-12  0314
6.Zajíček LuděkHrdý Jiří98-102 3124
7.Novotný VáclavPoluk Alexandr-6698 3134
8.Lukáč MichalSvoboda Vladimír6-77-7-62335
9.Zajíček LuděkSchauer Patrik7-896 3145
10.Schützner VladimírHrdý Jiří8109  3055
11.Lukáč MichalPoluk Alexandr-7-8-7  0356
12.Zajíček LuděkSvoboda Vladimír9-2-811-82357
13.Schützner VladimírSchauer Patrik-7-35-5 1358
14.Novotný VáclavHrdý Jiří-7-679-82359
15.Zajíček LuděkPoluk Alexandr-10-105-4 13510
16.Schützner VladimírSvoboda Vladimír         
17.Novotný VáclavSchauer Patrik         
18.Lukáč MichalHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schützner Vladimír21Poluk Alexandr22
Novotný Václav12Svoboda Vladimír30
Lukáč Michal03Schauer Patrik21
Zajíček Luděk22Hrdý Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37626:657TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Podrazil Vojtěch
 
 
Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
-9-108-6 1301
2.Hubač Martin
Bláha Tomáš
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-5-8-8  0302
3.Podrazil VojtěchNevmeržický Vadim11-4910 3112
4.Bláha TomášCeller Jiří14-8-81253222
5.Zítek MartinHladík Ivo85-47 3132
6.Hubač MartinBielina Václav1087  3042
7.Bláha TomášNevmeržický Vadim-112-10-8 1343
8.Zítek MartinCeller Jiří-5-69-6 1344
9.Hubač MartinHladík Ivo-11-6-10  0345
10.Podrazil VojtěchBielina Václav-9669 3155
11.Zítek MartinNevmeržický Vadim-6-7-8  0356
12.Hubač MartinCeller Jiří-4-9-3  0357
13.Podrazil VojtěchHladík Ivo12-8118 3167
14.Bláha TomášBielina Václav995  3077
15.Hubač MartinNevmeržický Vadim-13-9-8  0378
16.Podrazil VojtěchCeller Jiří-9-75-9 1379
17.Bláha TomášHladík Ivo9-675 3189
18.Zítek MartinBielina Václav76-5-7-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podrazil Vojtěch31Nevmeržický Vadim31
Bláha Tomáš31Celler Jiří31
Zítek Martin13Hladík Ivo13
Hubač Martin13Bielina Václav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS