Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39601:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Jaroš Petr
Hlaváček Ivan
 
 
59-5-273210
2.Jantač Petr
Pospíšil Marek
 
 
Středa Martin
Dolanský Roman
 
 
-7-6-7  0311
3.Dvořák Jiří st.Jaroš Petr-5-5-5  0312
4.Pospíšil MarekDolanský Roman-5-3-3  0313
5.Jantač PetrStředa Martin8159  3023
6.Dvořák Jiří ml.Hlaváček Ivan9-1046 3133
7.Pospíšil MarekJaroš Petr-3-3-6  0334
8.Jantač PetrDolanský Roman-14109-2123244
9.Dvořák Jiří ml.Středa Martin-4-78783254
10.Dvořák Jiří st.Hlaváček Ivan810-98 3164
11.Jantač PetrJaroš Petr-869-5-62365
12.Dvořák Jiří ml.Dolanský Roman-15-9812103275
13.Dvořák Jiří st.Středa Martin8-683 3185
14.Pospíšil MarekHlaváček Ivan-9-5-10  0386
15.Dvořák Jiří ml.Jaroš Petr-7-1-9  0387
16.Dvořák Jiří st.Dolanský Roman-108-8-8 1388
17.Pospíšil MarekStředa Martin-3-58-2 1389
18.Jantač PetrHlaváček Ivan9-847 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří st.22Jaroš Petr40
Pospíšil Marek04Dolanský Roman22
Jantač Petr31Středa Martin13
Dvořák Jiří ml.31Hlaváček Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39543:616TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litomiský Petr
Kňažík Ondřej
 
 
Bednář Petr
Tomek Jakub
 
 
-8-8-6  0301
2.Kalíšek Jiří
Vytisk Václav
 
 
Hanšpach Daniel
Krauz Samuel
 
 
-5-10-9  0302
3.Kňažík OndřejKrauz Samuel-8-5-7  0303
4.Litomiský PetrTomek Jakub9-7-7-8 1304
5.Vytisk VáclavHanšpach Daniel-7-8-7  0305
6.Kalíšek JiříBednář Petr9-68-1153215
7.Litomiský PetrKrauz Samuel88-7-8-42316
8.Vytisk VáclavTomek Jakub-7-8-5  0317
9.Kalíšek JiříHanšpach Daniel8-6104 3127
10.Kňažík OndřejBednář Petr9-4-108103237
11.Vytisk VáclavKrauz Samuel-387-1073247
12.Kalíšek JiříTomek Jakub967  3057
13.Kňažík OndřejHanšpach Daniel-58-7-9 1358
14.Litomiský PetrBednář Petr-48-76103268
15.Kalíšek JiříKrauz Samuel7-7-7-8 1369
16.Kňažík OndřejTomek Jakub-7-83-8 13610
17.Litomiský PetrHanšpach Daniel         
18.Vytisk VáclavBednář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kňažík Ondřej13Krauz Samuel31
Litomiský Petr12Tomek Jakub31
Vytisk Václav12Hanšpach Daniel21
Kalíšek Jiří31Bednář Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35645:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Fabian Jiří
Koubek Arnošt
 
 
9-38-1233210
2.Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
3-9-7-12 1311
3.Schauer PatrikFabian Jiří559  3021
4.Hrdý JiříČapek Karel-5-5-4  0322
5.Poluk AlexandrKoubek Arnošt-8-410-7 1323
6.Svoboda VladimírBerný Lukáš1079  3033
7.Hrdý JiříFabian Jiří-2-6-11  0334
8.Poluk AlexandrČapek Karel6-4811 3144
9.Svoboda VladimírKoubek Arnošt-8411-8-42345
10.Schauer PatrikBerný Lukáš6-6-99-152346
11.Poluk AlexandrFabian Jiří98-109 3156
12.Svoboda VladimírČapek Karel-7-5-4  0357
13.Schauer PatrikKoubek Arnošt-74-714-72358
14.Hrdý JiříBerný Lukáš9-6117 3168
15.Svoboda VladimírFabian Jiří9-10-10573278
16.Schauer PatrikČapek Karel-6-4-7  0379
17.Hrdý JiříKoubek Arnošt389  3089
18.Poluk AlexandrBerný Lukáš-8854 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schauer Patrik13Fabian Jiří13
Hrdý Jiří22Čapek Karel31
Poluk Alexandr31Koubek Arnošt31
Svoboda Vladimír22Berný Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12470:354TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Komín Ondřej
Zerkal Sergey
 
 
828  3010
2.Hladík Ivo
Stránský Zdeněk
 
 
Novosad Rostislav
Chaloupek Petr
 
 
4-466 3120
3.Bielina VáclavNovosad Rostislav711-98 3130
4.Stránský ZdeněkZerkal Sergey-9-4128-92331
5.Hladík IvoChaloupek Petr967  3041
6.Nevmeržický VadimKomín Ondřej77-96 3151
7.Stránský ZdeněkNovosad Rostislav5-88-9-82352
8.Hladík IvoZerkal Sergey718  3062
9.Nevmeržický VadimChaloupek Petr8-107-963272
10.Bielina VáclavKomín Ondřej664  3082
11.Hladík IvoNovosad Rostislav5-366 3192
12.Nevmeržický VadimZerkal Sergey853  30102
13.Bielina VáclavChaloupek Petr         
14.Stránský ZdeněkKomín Ondřej         
15.Nevmeržický VadimNovosad Rostislav         
16.Bielina VáclavZerkal Sergey         
17.Stránský ZdeněkChaloupek Petr         
18.Hladík IvoKomín Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielina Václav20Novosad Rostislav12
Stránský Zdeněk02Zerkal Sergey12
Hladík Ivo30Chaloupek Petr02
Nevmeržický Vadim30Komín Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33443:494SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Handlová Natálie
 
 
Joska Tomáš
Bruk Martin
 
 
-8-6-7  0301
2.Rulc Lukáš nejml.
Zítek Martin
 
 
Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
7-8-67-82302
3.Zítek MartinBruk Martin15-9-10863212
4.Rulc Lukáš nejml.Šinákl Jan8-79-8-92313
5.Melíšek OndřejMaršíková Martina-8-7-7  0314
6.Handlová NatálieJoska Tomáš-2-8-7  0315
7.Rulc Lukáš nejml.Bruk Martin716  3025
8.Melíšek OndřejŠinákl Jan-8-7-8  0326
9.Handlová NatálieMaršíková Martina7-9-8-12 1327
10.Zítek MartinJoska Tomáš-10-45-4 1328
11.Melíšek OndřejBruk Martin-8-6-8  0329
12.Handlová NatálieŠinákl Jan8-779 3139
13.Zítek MartinMaršíková Martina8-7-107-923310
14.Rulc Lukáš nejml.Joska Tomáš7    10  
15.Handlová NatálieBruk Martin         
16.Zítek MartinŠinákl Jan         
17.Rulc Lukáš nejml.Maršíková Martina         
18.Melíšek OndřejJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Martin12Bruk Martin12
Rulc Lukáš nejml.11Šinákl Jan21
Melíšek Ondřej03Maršíková Martina30
Handlová Natálie12Joska Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11400:322TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Mára Karel
Vojta Martin
 
 
4-61012 3110
2.Shivashankar Bharadwaj Mithun
Novotný Václav
 
 
Hodač Michal
Kácl Jiří
 
 
8-788 3120
3.Shivashankar Bharadwaj MithunVojta Martin-3-5-2  0321
4.Lukáč MichalMára Karel8411  3031
5.Schützner VladimírHodač Michal451  3041
6.Novotný VáclavKácl Jiří445  3051
7.Lukáč MichalVojta Martin-68-9-5 1352
8.Schützner VladimírMára Karel759  3062
9.Novotný VáclavHodač Michal248  3072
10.Shivashankar Bharadwaj MithunKácl Jiří8-399 3182
11.Schützner VladimírVojta Martin3-16-663292
12.Novotný VáclavMára Karel786  30102
13.Shivashankar Bharadwaj MithunHodač Michal5-67-9-823  
14.Lukáč MichalKácl Jiří         
15.Novotný VáclavVojta Martin         
16.Shivashankar Bharadwaj MithunMára Karel         
17.Lukáč MichalHodač Michal         
18.Schützner VladimírKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Shivashankar Bharadwaj Mithun11Vojta Martin21
Lukáč Michal11Mára Karel03
Schützner Vladimír30Hodač Michal02
Novotný Václav30Kácl Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS