Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18539:424TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Jantač Petr
Jantačová Zuzana
 
 
743  3010
2.Michálek Vojtěch
Novotný Václav
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
-9-69-5 1311
3.Lukáč MichalDvořák Jiří ml.3-1-9-4 1312
4.Michálek VojtěchJantač Petr88-12-673222
5.Schützner VladimírJantačová Zuzana448  3032
6.Novotný VáclavDvořák Jiří st.-5556 3142
7.Michálek VojtěchDvořák Jiří ml.-12556 3152
8.Schützner VladimírJantač Petr-9-1386-62353
9.Novotný VáclavJantačová Zuzana6107  3063
10.Lukáč MichalDvořák Jiří st.566  3073
11.Schützner VladimírDvořák Jiří ml.6-10108 3183
12.Novotný VáclavJantač Petr-964-4-92384
13.Lukáč MichalJantačová Zuzana13-115 3194
14.Michálek VojtěchDvořák Jiří st.1036  30104
15.Novotný VáclavDvořák Jiří ml.         
16.Lukáč MichalJantač Petr         
17.Michálek VojtěchJantačová Zuzana         
18.Schützner VladimírDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukáč Michal21Dvořák Jiří ml.12
Michálek Vojtěch30Jantač Petr21
Schützner Vladimír21Jantačová Zuzana03
Novotný Václav21Dvořák Jiří st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11 SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Mára Karel
 
 
Melíšek Ondřej
Benák Daniel
 
 
     3010
2.Vojta Martin
Kácl Jiří
 
 
Šusta Petr
Handlová Natálie
 
 
839  3020
3.Mára KarelBenák Daniel6-6-10893230
4.Brož JosefMelíšek Ondřej3611  3040
5.Vojta MartinŠusta Petr679  3050
6.Kácl JiříHandlová Natálie-9-1011-6 1351
7.Brož JosefBenák Daniel465  3061
8.Vojta MartinMelíšek Ondřej447  3071
9.Kácl JiříŠusta Petr-4-4-6  0372
10.Mára KarelHandlová Natálie7-799 3182
11.Vojta MartinBenák Daniel874  3092
12.Kácl JiříMelíšek Ondřej-1274-7532102
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mára Karel20Benák Daniel03
Brož Josef20Melíšek Ondřej03
Vojta Martin30Šusta Petr11
Kácl Jiří12Handlová Natálie11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36598:621TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Šinákl Jan
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-8-9-8  0301
2.Bruk Martin
Melcher Marek
 
 
Hladík Ivo
Stránský Zdeněk
 
 
-6-8-15  0302
3.Šinákl JanNevmeržický Vadim5-11819 3112
4.Maršíková MartinaBielina Václav-5-5-8  0313
5.Melcher MarekHladík Ivo9-6-78-42314
6.Bruk MartinStránský Zdeněk8-9-10-7 1315
7.Maršíková MartinaNevmeržický Vadim5510  3025
8.Melcher MarekBielina Václav-107-4693235
9.Bruk MartinHladík Ivo9-895 3145
10.Šinákl JanStránský Zdeněk121-75 3155
11.Melcher MarekNevmeržický Vadim-82-13-6 1356
12.Bruk MartinBielina Václav-119-5-9 1357
13.Šinákl JanHladík Ivo38-78 3167
14.Maršíková MartinaStránský Zdeněk-6-5-6  0368
15.Bruk MartinNevmeržický Vadim7117  3078
16.Šinákl JanBielina Václav-5-4-7  0379
17.Maršíková MartinaHladík Ivo7-106-8-923710
18.Melcher MarekStránský Zdeněk-6-6-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šinákl Jan31Nevmeržický Vadim13
Maršíková Martina13Bielina Václav31
Melcher Marek12Hladík Ivo22
Bruk Martin22Stránský Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:39611:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novosad Rostislav
Komín Ondřej
 
 
Schauer Patrik
Hanke Tomáš
 
 
8-8125 3110
2.Handl Erich
Zerkal Sergey
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-8-7-9  0311
3.Komín OndřejSvoboda Vladimír6-8-4-9 1312
4.Zerkal SergeySchauer Patrik-5-14-7  0313
5.Novosad RostislavHanke Tomáš5-11-8-9 1314
6.Handl ErichHrdý Jiří-8-4-8  0315
7.Zerkal SergeySvoboda Vladimír-67-6-8 1316
8.Novosad RostislavSchauer Patrik-8-7-9  0317
9.Handl ErichHanke Tomáš-635-893227
10.Komín OndřejHrdý Jiří-7-5-9  0328
11.Novosad RostislavSvoboda Vladimír510-99 3138
12.Handl ErichSchauer Patrik859  3048
13.Komín OndřejHanke Tomáš-6-65413258
14.Zerkal SergeyHrdý Jiří59-6-293268
15.Handl ErichSvoboda Vladimír74-4-693278
16.Komín OndřejSchauer Patrik-6-3-5  0379
17.Zerkal SergeyHanke Tomáš786  3089
18.Novosad RostislavHrdý Jiří9-6-91283299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komín Ondřej13Svoboda Vladimír22
Zerkal Sergey22Schauer Patrik31
Novosad Rostislav22Hanke Tomáš13
Handl Erich31Hrdý Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11470:383SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Lukáš
Čapek Karel
 
 
Kalíšek Jiří
Vytisk Václav
 
 
-8-810-11 1301
2.Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
Kobras Ludvík
Kňažík Ondřej
 
 
3-58-12-52302
3.Koubek ArnoštKalíšek Jiří773  3012
4.Fabian JiříKňažík Ondřej8710  3022
5.Berný LukášKobras Ludvík787  3032
6.Čapek KarelVytisk Václav796  3042
7.Fabian JiříKalíšek Jiří7911  3052
8.Berný LukášKňažík Ondřej10-996 3162
9.Čapek KarelKobras Ludvík5610  3072
10.Koubek ArnoštVytisk Václav-88-7-8 1373
11.Berný LukášKalíšek Jiří7910  3083
12.Čapek KarelKňažík Ondřej89-84 3193
13.Koubek ArnoštKobras Ludvík994  30103
14.Fabian JiříVytisk Václav         
15.Čapek KarelKalíšek Jiří         
16.Koubek ArnoštKňažík Ondřej         
17.Fabian JiříKobras Ludvík         
18.Berný LukášVytisk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koubek Arnošt21Kalíšek Jiří03
Fabian Jiří20Kňažík Ondřej03
Berný Lukáš30Kobras Ludvík03
Čapek Karel30Vytisk Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12448:336TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krauz Samuel
Rybenský Marek
 
 
Středa Martin
Jaroš Petr
 
 
138-8-1273210
2.Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
Mládek Bohuslav
Hlaváček Ivan
 
 
817  3020
3.Krauz SamuelJaroš Petr393  3030
4.Skoupý LiborStředa Martin-688-993240
5.Tomek JakubHlaváček Ivan464  3050
6.Rybenský MarekMládek Bohuslav841  3060
7.Skoupý LiborJaroš Petr-10-7-5  0361
8.Tomek JakubStředa Martin495  3071
9.Rybenský MarekHlaváček Ivan446  3081
10.Krauz SamuelMládek Bohuslav737  3091
11.Tomek JakubJaroš Petr-5-810-10 1392
12.Rybenský MarekStředa Martin8-14-88832102
13.Krauz SamuelHlaváček Ivan         
14.Skoupý LiborMládek Bohuslav         
15.Rybenský MarekJaroš Petr         
16.Krauz SamuelStředa Martin         
17.Skoupý LiborHlaváček Ivan         
18.Tomek JakubMládek Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krauz Samuel20Jaroš Petr21
Skoupý Libor11Středa Martin03
Tomek Jakub21Hlaváček Ivan02
Rybenský Marek30Mládek Bohuslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS