Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35516:575TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Skoupý Libor
Tomek Jakub
 
 
58-79 3110
2.Pospíšil Marek
Pocar Jan
 
 
Krauz Samuel
Zseller Jiří
 
 
87-7-7-32311
3.Pospíšil MarekZseller Jiří-8-8-7  0312
4.Pocar JanKrauz Samuel-9-6-6  0313
5.Polášek LukášSkoupý Libor9-677 3123
6.Dvořák Jiří ml.Tomek Jakub-6685 3133
7.Pocar JanZseller Jiří-6-79-11 1334
8.Polášek LukášKrauz Samuel-3-11-8  0335
9.Dvořák Jiří ml.Skoupý Libor-3994 3145
10.Pospíšil MarekTomek Jakub-7710-8-72346
11.Polášek LukášZseller Jiří6-6610 3156
12.Dvořák Jiří ml.Krauz Samuel6-5-14-5 1357
13.Pospíšil MarekSkoupý Libor-4-7-11  0358
14.Pocar JanTomek Jakub-11-7-7  0359
15.Dvořák Jiří ml.Zseller Jiří837  3069
16.Pospíšil MarekKrauz Samuel-5-13-4  03610
17.Pocar JanSkoupý Libor-15-4-9  03  
18.Polášek LukášTomek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Marek04Zseller Jiří22
Pocar Jan03Krauz Samuel40
Polášek Lukáš21Skoupý Libor12
Dvořák Jiří ml.31Tomek Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:32695:635TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Hoang Bien
 
 
Fabian Jiří
Koubek Arnošt
 
 
-108-7943210
2.Jaroš Petr
Středa Martin
 
 
Berný Lukáš
Čapek Karel
 
 
-139-73-92311
3.Středa MartinČapek Karel-10-5-8  0312
4.Hoang BienKoubek Arnošt-18-58473222
5.Dolanský RomanFabian Jiří774  3032
6.Jaroš PetrBerný Lukáš-84204 3142
7.Hoang BienČapek Karel7-11-89103252
8.Dolanský RomanKoubek Arnošt5-10115 3162
9.Jaroš PetrFabian Jiří-665-933272
10.Středa MartinBerný Lukáš2-6-9-6 1373
11.Dolanský RomanČapek Karel58-1-11-72374
12.Jaroš PetrKoubek Arnošt9-94-10103284
13.Středa MartinFabian Jiří-98-910-82385
14.Hoang BienBerný Lukáš-10-13-5  0386
15.Jaroš PetrČapek Karel126-46 3196
16.Středa MartinKoubek Arnošt-8855 31106
17.Hoang BienFabian Jiří         
18.Dolanský RomanBerný Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Středa Martin13Čapek Karel22
Hoang Bien21Koubek Arnošt04
Dolanský Roman21Fabian Jiří12
Jaroš Petr40Berný Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33447:513Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňažík Ondřej
Kobras Ludvík
 
 
Cankař Radek
Novosad Rostislav
 
 
-17-37-82301
2.Kalíšek Jiří
Vytisk Václav
 
 
Zerkal Sergey
Handl Erich
 
 
-125-9-9 1302
3.Vytisk VáclavCankař Radek-10-9-6  0303
4.Kobras LudvíkNovosad Rostislav-5-6-6  0304
5.Kňažík OndřejZerkal Sergey4-1011-7-62305
6.Kalíšek JiříHandl Erich-5-6-8  0306
7.Kobras LudvíkCankař Radek-5-10-11  0307
8.Kňažík OndřejNovosad Rostislav109-28 3117
9.Kalíšek JiříZerkal Sergey-8-77-9 1318
10.Vytisk VáclavHandl Erich8411  3028
11.Kňažík OndřejCankař Radek-107-4973238
12.Kalíšek JiříNovosad Rostislav-1010-7-8 1339
13.Vytisk VáclavZerkal Sergey-1087-8-823310
14.Kobras LudvíkHandl Erich8    10  
15.Kalíšek JiříCankař Radek         
16.Vytisk VáclavNovosad Rostislav         
17.Kobras LudvíkZerkal Sergey         
18.Kňažík OndřejHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vytisk Václav12Cankař Radek21
Kobras Ludvík02Novosad Rostislav21
Kňažík Ondřej21Zerkal Sergey30
Kalíšek Jiří03Handl Erich11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16 TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
     3210
2.Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
Joska Tomáš
Nosek David
 
 
WO    3020
3.Hanke Tomᚊinákl Jan     3230
4.Poluk AlexandrMaršíková Martina     1331
5.Hrdý JiříNosek David     3041
6.Svoboda VladimírJoska Tomáš     3051
7.Poluk AlexandrŠinákl Jan     3261
8.Hrdý JiříMaršíková Martina     3271
9.Svoboda VladimírNosek David     3081
10.Hanke TomášJoska Tomáš     0382
11.Hrdý JiříŠinákl Jan     3292
12.Svoboda VladimírMaršíková Martina     30102
13.Hanke TomášNosek David     30  
14.Poluk AlexandrJoska Tomáš         
15.Svoboda VladimírŠinákl Jan         
16.Hanke TomášMaršíková Martina         
17.Poluk AlexandrNosek David         
18.Hrdý JiříJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanke Tomáš11Šinákl Jan03
Poluk Alexandr11Maršíková Martina12
Hrdý Jiří30Nosek David02
Svoboda Vladimír30Joska Tomáš11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17519:372TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 

 
 
WO    3010
2.Hladík Ivo
Merhautová Alena
 
 
Vojta Martin
Brož Josef
 
 
9-5-11-7 1311
3.Bielina VáclavVojta Martin332  3021
4.Hladík IvoMára Karel1252  3031
5.Merhautová AlenaBrož Josef8-48-8-72332
6.Nevmeržický VadimWO    3042
7.Hladík IvoVojta Martin68-66 3152
8.Merhautová AlenaMára Karel8-912-253262
9.Nevmeržický VadimBrož Josef810-51 3172
10.Bielina VáclavWO    3082
11.Merhautová AlenaVojta Martin7-6-910-122383
12.Nevmeržický VadimMára Karel4-8-71263293
13.Bielina VáclavBrož Josef-695-11932103
14.Hladík Ivo         
15.Nevmeržický VadimVojta Martin         
16.Bielina VáclavMára Karel         
17.Hladík IvoBrož Josef         
18.Merhautová Alena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bielina Václav20Vojta Martin12
Hladík Ivo20Mára Karel03
Merhautová Alena12Brož Josef12
Nevmeržický Vadim20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32639:571AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulc Lukáš nejml.
Zítek Martin
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
565  3010
2.Kroupa Rudolf
Handlová Natálie
 
 
Shivashankar Bharadwaj Mithun
Novotný Václav
 
 
-7-6-5  0311
3.Zítek MartinSchützner Vladimír-6-5-6  0312
4.Handlová NatálieNovotný Václav-7-437-102313
5.Rulc Lukáš nejml.Lukáč Michal485  3023
6.Bláha TomášShivashankar Bharadwaj Mithun-106310 3133
7.Handlová NatálieSchützner Vladimír-62-8-8 1334
8.Rulc Lukáš nejml.Novotný Václav106-78 3144
9.Bláha TomášLukáč Michal-9-9-7  0345
10.Zítek MartinShivashankar Bharadwaj Mithun-6562 3155
11.Rulc Lukáš nejml.Schützner Vladimír-810-8953265
12.Bláha TomášNovotný Václav-8-98-5 1366
13.Zítek MartinLukáč Michal587  3076
14.Handlová NatálieShivashankar Bharadwaj Mithun752  3086
15.Bláha TomášSchützner Vladimír-6-9-10  0387
16.Zítek MartinNovotný Václav-979-7-82388
17.Handlová NatálieLukáč Michal-94-9663298
18.Rulc Lukáš nejml.Shivashankar Bharadwaj Mithun55-97 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Martin22Schützner Vladimír31
Handlová Natálie22Novotný Václav31
Rulc Lukáš nejml.40Lukáč Michal13
Bláha Tomáš13Shivashankar Bharadwaj Mithun04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS