Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37622:674Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Zerkal Sergey
Cankař Radek
 
 
-41078 3110
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Komín Ondřej
Handl Erich
 
 
10-5-4-10 1311
3.Joch TomášCankař Radek-3-4-2  0312
4.Dvořák Jiří ml.Zerkal Sergey-9386 3122
5.Dvořák Jiří st.Handl Erich11-128-10-42323
6.Jantač PetrKomín Ondřej9-9-6-8 1324
7.Dvořák Jiří ml.Cankař Radek-69-4-10 1325
8.Dvořák Jiří st.Zerkal Sergey-4-11-8  0326
9.Jantač PetrHandl Erich2-7-8873236
10.Joch TomášKomín Ondřej812-3-11-42337
11.Dvořák Jiří st.Cankař Radek-9-11-7  0338
12.Jantač PetrZerkal Sergey-8-575-92339
13.Joch TomášHandl Erich78-96 3149
14.Dvořák Jiří ml.Komín Ondřej413-9-753259
15.Jantač PetrCankař Radek111210  3069
16.Joch TomášZerkal Sergey111110  3079
17.Dvořák Jiří ml.Handl Erich-8-59-6 13710
18.Dvořák Jiří st.Komín Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Joch Tomáš22Cankař Radek31
Dvořák Jiří ml.22Zerkal Sergey22
Dvořák Jiří st.03Handl Erich22
Jantač Petr22Komín Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:Maršíková Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36546:594SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Tomáš
Doležel Vladimír
 
 
Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
-8-15-11  0301
2.Maršíková Martina
Bruk Martin
 
 
Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
9-54-9-72302
3.Joska TomášKoubek Arnošt68-23 3112
4.Maršíková MartinaBerný Lukáš-11977 3122
5.Doležel VladimírČapek Karel-10-89-6 1323
6.Bruk MartinFabian Jiří10-5-3-4 1324
7.Maršíková MartinaKoubek Arnošt52-97 3134
8.Doležel VladimírBerný Lukáš-8-7-6  0335
9.Bruk MartinČapek Karel-7-6-8  0336
10.Joska TomášFabian Jiří98-29 3146
11.Doležel VladimírKoubek Arnošt-38-7-6 1347
12.Bruk MartinBerný Lukáš125-6-8103257
13.Joska TomášČapek Karel-7-2-8  0358
14.Maršíková MartinaFabian Jiří534  3068
15.Bruk MartinKoubek Arnošt-4-6-2  0369
16.Joska TomášBerný Lukáš655  3079
17.Maršíková MartinaČapek Karel12-9-7-9 13710
18.Doležel VladimírFabian Jiří-10-71010 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Joska Tomáš31Koubek Arnošt22
Maršíková Martina31Berný Lukáš13
Doležel Vladimír03Čapek Karel40
Bruk Martin13Fabian Jiří12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34657:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Mára Karel
 
 
Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
-7697 3110
2.Kohout Pavel
Vojta Libor
 
 
Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
656  3020
3.Brož JosefKrauz Samuel7-10-5-9 1321
4.Vojta LiborSkoupý Libor64-2-11-142322
5.Mára KarelTomek Jakub-118-910-32323
6.Kohout PavelHanšpach Daniel-64-98103233
7.Vojta LiborKrauz Samuel910-4-8-102334
8.Mára KarelSkoupý Libor885  3044
9.Kohout PavelTomek Jakub-10-6-7  0345
10.Brož JosefHanšpach Daniel59-5-583255
11.Mára KarelKrauz Samuel-6-7-9  0356
12.Kohout PavelSkoupý Libor784  3066
13.Brož JosefTomek Jakub8-1034 3176
14.Vojta LiborHanšpach Daniel-7-5-6  0377
15.Kohout PavelKrauz Samuel-2-6-6  0378
16.Brož JosefSkoupý Libor959  3088
17.Vojta LiborTomek Jakub-920810 3198
18.Mára KarelHanšpach Daniel6-9-97-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Josef31Krauz Samuel40
Vojta Libor13Skoupý Libor13
Mára Karel13Tomek Jakub22
Kohout Pavel22Hanšpach Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22503:487TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
Středa Martin
Jaroš Petr
 
 
-83-69-62301
2.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Dolanský Roman
Lexa Karel
 
 
-8-13-5  0302
3.Zajíček LuděkJaroš Petr-9-7-5  0303
4.Novotný VáclavDolanský Roman-71087 3113
5.Lukáč MichalLexa Karel-1978 3123
6.Schützner VladimírStředa Martin5128  3033
7.Novotný VáclavJaroš Petr-48-5873243
8.Lukáč MichalDolanský Roman-8-3-2  0344
9.Schützner VladimírLexa Karel4-898 3154
10.Zajíček LuděkStředa Martin938  3064
11.Lukáč MichalJaroš Petr-3-10-7  0365
12.Schützner VladimírDolanský Roman6-867 3175
13.Zajíček LuděkLexa Karel8107  3085
14.Novotný VáclavStředa Martin585  3095
15.Schützner VladimírJaroš Petr139-96 31105
16.Zajíček LuděkDolanský Roman         
17.Novotný VáclavLexa Karel         
18.Lukáč MichalStředa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zajíček Luděk21Jaroš Petr22
Novotný Václav30Dolanský Roman12
Lukáč Michal12Lexa Karel03
Schützner Vladimír40Středa Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19525:465AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Šusta Petr
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
57-410 3110
2.Dunder Jiří
Hubač Martin
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
79-710 3120
3.Dunder JiříKartaš Zdeněk-37-6-4 1321
4.Hubač MartinKalíšek Jiří15611  3031
5.Šusta PetrVytisk Václav877  3041
6.Bláha TomášKobras Ludvík4-94-7-92342
7.Hubač MartinKartaš Zdeněk7-1289 3152
8.Šusta PetrKalíšek Jiří-8-9-13  0353
9.Bláha TomášVytisk Václav543  3063
10.Dunder JiříKobras Ludvík6-12116 3173
11.Šusta PetrKartaš Zdeněk88-10-363283
12.Bláha TomášKalíšek Jiří-864-563293
13.Dunder JiříVytisk Václav9-129-81032103
14.Hubač MartinKobras Ludvík         
15.Bláha TomášKartaš Zdeněk         
16.Dunder JiříKalíšek Jiří         
17.Hubač MartinVytisk Václav         
18.Šusta PetrKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dunder Jiří21Kartaš Zdeněk12
Hubač Martin20Kalíšek Jiří12
Šusta Petr21Vytisk Václav03
Bláha Tomáš21Kobras Ludvík11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Bielina Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:35548:605TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-7-6-10  0301
2.Celler Jiří
Hladík Ivo
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
-7-6109-62302
3.Nevmeržický VadimSvoboda Vladimír7106  3012
4.Hladík IvoPoluk Alexandr-6-5-5  0313
5.Bielina VáclavSchauer Patrik-1-911-6 1314
6.Celler JiříHrdý Jiří6-4-16883224
7.Hladík IvoSvoboda Vladimír86-811 3134
8.Bielina VáclavPoluk Alexandr5-128-8-82335
9.Celler JiříSchauer Patrik-5-68-9 1336
10.Nevmeržický VadimHrdý Jiří9-86-563246
11.Bielina VáclavSvoboda Vladimír-45-7-6 1347
12.Celler JiříPoluk Alexandr95-7-12-82348
13.Nevmeržický VadimSchauer Patrik598  3058
14.Hladík IvoHrdý Jiří6-2-46-62359
15.Celler JiříSvoboda Vladimír-8-79-11 13510
16.Nevmeržický VadimPoluk Alexandr         
17.Hladík IvoSchauer Patrik         
18.Bielina VáclavHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nevmeržický Vadim30Svoboda Vladimír22
Hladík Ivo12Poluk Alexandr30
Bielina Václav03Schauer Patrik21
Celler Jiří13Hrdý Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS