Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34438:491SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Jantačová Zuzana
 
 
Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
-8-9-3  0301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Bruk Martin
Joska Tomáš
 
 
-797-5-82302
3.Dvořák Jiří ml.Šinákl Jan-65-124-42303
4.Joch TomášBruk Martin-3-4-8  0304
5.Dvořák Jiří st.Joska Tomáš-867-6-92305
6.Jantač PetrMaršíková Martina-746-663215
7.Joch Tomᚊinákl Jan-12-5-9  0316
8.Dvořák Jiří st.Bruk Martin6-748 3126
9.Jantač PetrJoska Tomáš47-73 3136
10.Dvořák Jiří ml.Maršíková Martina118-8-6-72337
11.Dvořák Jiří st.Šinákl Jan-13-6-8  0338
12.Jantač PetrBruk Martin-9-9-7  0339
13.Dvořák Jiří ml.Joska Tomáš-11-7-5  03310
14.Joch TomášMaršíková Martina         
15.Jantač PetrŠinákl Jan         
16.Dvořák Jiří ml.Bruk Martin         
17.Joch TomášJoska Tomáš         
18.Dvořák Jiří st.Maršíková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jiří ml.03Šinákl Jan30
Joch Tomáš02Bruk Martin21
Dvořák Jiří st.12Joska Tomáš21
Jantač Petr21Maršíková Martina11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30287:410Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čadil Petr
Hodač Michal
 
 
Cankař Radek
Zerkal Sergey
 
 
6-3-33-22301
2.Mára Karel
Chutný Bohumír
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
-6-5-6  0302
3.Čadil PetrCankař Radek-89-7-1 1303
4.Chutný BohumírZerkal Sergey-4-8-9  0304
5.Hodač MichalKomín Ondřej-99-8-3 1305
6.Mára KarelČáha Jiří9612  3015
7.Chutný BohumírCankař Radek-5-4-1  0316
8.Hodač MichalZerkal Sergey-87-8-10 1317
9.Mára KarelKomín Ondřej-8-20-8  0318
10.Čadil PetrČáha Jiří7-7-5-7 1319
11.Hodač MichalCankař Radek-5-4-3  03110
12.Mára KarelZerkal Sergey         
13.Čadil PetrKomín Ondřej         
14.Chutný BohumírČáha Jiří         
15.Mára KarelCankař Radek         
16.Čadil PetrZerkal Sergey         
17.Chutný BohumírKomín Ondřej         
18.Hodač MichalČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čadil Petr02Cankař Radek30
Chutný Bohumír02Zerkal Sergey20
Hodač Michal03Komín Ondřej20
Mára Karel11Čáha Jiří11
Bohnice podávají protest na prostředí herny. Viz naskenovaná příloha.



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33636:609TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Luděk
Novotný Václav
 
 
Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
97-125 3110
2.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Fabian Jiří
Koubek Arnošt
 
 
957  3020
3.Schützner VladimírČapek Karel-9-5-3  0321
4.Zajíček LuděkKoubek Arnošt7-656 3131
5.Lukáč MichalBerný Lukáš846  3041
6.Novotný VáclavFabian Jiří4-9-6573251
7.Zajíček LuděkČapek Karel4-67-8-52352
8.Lukáč MichalKoubek Arnošt-2-8-8  0353
9.Novotný VáclavBerný Lukáš546  3063
10.Schützner VladimírFabian Jiří-9585 3173
11.Lukáč MichalČapek Karel-10-9-10  0374
12.Novotný VáclavKoubek Arnošt15-8-149-32375
13.Schützner VladimírBerný Lukáš899  3085
14.Zajíček LuděkFabian Jiří-7-8-7  0386
15.Novotný VáclavČapek Karel-8-6-12  0387
16.Schützner VladimírKoubek Arnošt-11-9-4  0388
17.Zajíček LuděkBerný Lukáš-6-78533298
18.Lukáč MichalFabian Jiří-9-85101232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schützner Vladimír22Čapek Karel40
Zajíček Luděk22Koubek Arnošt31
Lukáč Michal22Berný Lukáš04
Novotný Václav22Fabian Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37593:648TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Dunder Jiří
 
 
Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
986  3010
2.Kroupa Rudolf
Hubač Martin
 
 
Krauz Samuel
Tomek Jakub
 
 
-88-3-7 1311
3.Rulc Lukáš nejml.Krauz Samuel-5-8-6  0312
4.Hubač MartinRybenský Marek-46-8-6 1313
5.Dunder JiříHanšpach Daniel69-510 3123
6.Dlask MarekTomek Jakub-9-86-6 1324
7.Hubač MartinKrauz Samuel-6-5-7  0325
8.Dunder JiříRybenský Marek8-96-883235
9.Dlask MarekHanšpach Daniel1198  3045
10.Rulc Lukáš nejml.Tomek Jakub-6-496-52346
11.Dunder JiříKrauz Samuel-5-5-4  0347
12.Dlask MarekRybenský Marek5-788 3157
13.Rulc Lukáš nejml.Hanšpach Daniel66-9-783267
14.Hubač MartinTomek Jakub-612-8-5 1368
15.Dlask MarekKrauz Samuel-128-108-92369
16.Rulc Lukáš nejml.Rybenský Marek6-689 3179
17.Hubač MartinHanšpach Daniel7-9-35-823710
18.Dunder JiříTomek Jakub6-6-9-5 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulc Lukáš nejml.22Krauz Samuel40
Hubač Martin04Rybenský Marek13
Dunder Jiří21Hanšpach Daniel13
Dlask Marek22Tomek Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19547:447TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Jaroš Petr
Středa Martin
 
 
17-7-773210
2.Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
Hlaváček Ivan
Hoang Bien
 
 
7-54-723220
3.Nevmeržický VadimJaroš Petr26-8-683230
4.Hladík IvoHoang Bien58-1216 3140
5.Bielina VáclavStředa Martin411-711 3150
6.Celler JiříHlaváček Ivan-5834 3160
7.Hladík IvoJaroš Petr-95-96-62361
8.Bielina VáclavHoang Bien669  3071
9.Celler JiříStředa Martin2107  3081
10.Nevmeržický VadimHlaváček Ivan4-3-9-9 1382
11.Bielina VáclavJaroš Petr14-99-6-82383
12.Celler JiříHoang Bien29-136 3193
13.Nevmeržický VadimStředa Martin787  30103
14.Hladík IvoHlaváček Ivan         
15.Celler JiříJaroš Petr         
16.Nevmeržický VadimHoang Bien         
17.Hladík IvoStředa Martin         
18.Bielina VáclavHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nevmeržický Vadim21Jaroš Petr21
Hladík Ivo11Hoang Bien03
Bielina Václav21Středa Martin03
Celler Jiří30Hlaváček Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:35640:634TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
-947-993210
2.Schauer Patrik
Poluk Alexandr
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
8-8-10683220
3.Schauer PatrikKartaš Zdeněk-1085-523230
4.Hanke TomášKalíšek Jiří-788-6-52331
5.Hrdý JiříVytisk Václav-9537 3141
6.Poluk AlexandrKobras Ludvík754  3051
7.Hanke TomášKartaš Zdeněk-9-9-10  0352
8.Hrdý JiříKalíšek Jiří-10-4-6  0353
9.Poluk AlexandrVytisk Václav10-5-10-8 1354
10.Schauer PatrikKobras Ludvík-710-2673264
11.Hrdý JiříKartaš Zdeněk-69-4-5 1365
12.Poluk AlexandrKalíšek Jiří-699-993275
13.Schauer PatrikVytisk Václav-7-981073285
14.Hanke TomášKobras Ludvík769  3095
15.Poluk AlexandrKartaš Zdeněk7-8-7-10 1396
16.Schauer PatrikKalíšek Jiří-3-1-10  0397
17.Hanke TomášVytisk Václav35-97 31107
18.Hrdý JiříKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schauer Patrik31Kartaš Zdeněk31
Hanke Tomáš22Kalíšek Jiří31
Hrdý Jiří12Vytisk Václav13
Poluk Alexandr22Kobras Ludvík03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline