Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30661:637TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
11910  3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Polášek Lukáš
Joch Tomáš
 
 
10-9-11-9 1311
3.Vytisk VáclavDvořák Jiří ml.108-912 3121
4.Kobras LudvíkDvořák Jiří st.77-68 3131
5.Kartaš ZdeněkJoch Tomáš12-8-87143241
6.Kalíšek JiříPolášek Lukáš-6-992113251
7.Kobras LudvíkDvořák Jiří ml.-8-21510-112352
8.Kartaš ZdeněkDvořák Jiří st.186  3062
9.Kalíšek JiříJoch Tomáš-11-9-10  0363
10.Vytisk VáclavPolášek Lukáš389  3073
11.Kartaš ZdeněkDvořák Jiří ml.-5769 3183
12.Kalíšek JiříDvořák Jiří st.466  3093
13.Vytisk VáclavJoch Tomáš-89-9-8 1394
14.Kobras LudvíkPolášek Lukáš-8-6-3  0395
15.Kalíšek JiříDvořák Jiří ml.-8-99-8 1396
16.Vytisk VáclavDvořák Jiří st.-6-76-9 1397
17.Kobras LudvíkJoch Tomáš-8-78121132107
18.Kartaš ZdeněkPolášek Lukáš8103  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav22Dvořák Jiří ml.22
Kobras Ludvík22Dvořák Jiří st.13
Kartaš Zdeněk30Joch Tomáš22
Kalíšek Jiří22Polášek Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32446:501TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Ivan
Jaroš Petr
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-9-8-9  0301
2.Dolanský Roman
Hoang Bien
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
9109  3011
3.Hoang BienSvoboda Vladimír-5108-6-62312
4.Hlaváček IvanPoluk Alexandr-7-10-7  0313
5.Dolanský RomanSchauer Patrik-14-7710-92314
6.Jaroš PetrHrdý Jiří9-7-83-92315
7.Hlaváček IvanSvoboda Vladimír-64-10-2 1316
8.Dolanský RomanPoluk Alexandr10-789 3126
9.Jaroš PetrSchauer Patrik-9666 3136
10.Hoang BienHrdý Jiří-53-5-6 1337
11.Dolanský RomanSvoboda Vladimír-4-8-10  0338
12.Jaroš PetrPoluk Alexandr68-9-9-22339
13.Hoang BienSchauer Patrik-8-7-5  03310
14.Hlaváček IvanHrdý Jiří         
15.Jaroš PetrSvoboda Vladimír         
16.Hoang BienPoluk Alexandr         
17.Hlaváček IvanSchauer Patrik         
18.Dolanský RomanHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoang Bien03Svoboda Vladimír30
Hlaváček Ivan02Poluk Alexandr21
Dolanský Roman12Schauer Patrik21
Jaroš Petr12Hrdý Jiří20
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20550:471TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Petr
Skoupý Libor
 
 
Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
-10-9-12  0301
2.Krauz Samuel
Tomek Jakub
 
 
Celler Jiří
Hladík Ivo
 
 
-82-510-52302
3.Bednář PetrCeller Jiří428  3012
4.Tomek JakubNevmeržický Vadim139-89 3122
5.Skoupý LiborBielina Václav-6-67863232
6.Krauz SamuelHladík Ivo9-1145 3142
7.Tomek JakubCeller Jiří-8-64-10 1343
8.Skoupý LiborNevmeržický Vadim99-98 3153
9.Krauz SamuelBielina Václav578  3063
10.Bednář PetrHladík Ivo6711  3073
11.Hanšpach DanielCeller Jiří397  3083
12.Krauz SamuelNevmeržický Vadim7-799 3193
13.Bednář PetrBielina Václav-88-62-62394
14.Tomek JakubHladík Ivo-105-88632104
15.Krauz SamuelCeller Jiří635  30  
16.Bednář PetrNevmeržický Vadim         
17.Tomek JakubBielina Václav         
18.Hanšpach DanielHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Petr21Celler Jiří12
Tomek Jakub21Nevmeržický Vadim03
Skoupý Libor20Bielina Václav12
Krauz Samuel30Hladík Ivo03
Hanšpach Daniel10   
střídáni domácí - 11.zápas - C - Hanšpach za Skoupého



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40658:690AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Dlask Marek
Dunder Jiří
 
 
-13910-663210
2.Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
Šusta Petr
Bláha Tomáš
 
 
-898-873220
3.Berný LukášDlask Marek-11-15-7  0321
4.Koubek ArnoštBláha Tomáš-7-958-92322
5.Fabian JiříDunder Jiří-9-5-4  0323
6.Čapek KarelŠusta Petr-88-910-92324
7.Koubek ArnoštDlask Marek6-475 3134
8.Fabian JiříBláha Tomáš8-6-7633244
9.Čapek KarelDunder Jiří-10-8-2  0345
10.Berný Lukᚊusta Petr-876-7-82346
11.Fabian JiříDlask Marek-11911-7-32347
12.Čapek KarelBláha Tomáš-4977 3157
13.Berný LukášDunder Jiří-9-7-7  0358
14.Koubek ArnoštŠusta Petr-6959 3168
15.Čapek KarelDlask Marek9-557 3178
16.Berný LukášBláha Tomáš10-11-94-72379
17.Koubek ArnoštDunder Jiří-94-6-3 13710
18.Fabian JiříŠusta Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berný Lukáš04Dlask Marek22
Koubek Arnošt22Bláha Tomáš22
Fabian Jiří12Dunder Jiří40
Čapek Karel22Šusta Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:33582:564TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Kouba Jan
 
 
Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
-126-8-7 1301
2.Zerkal Sergey
Handl Erich
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
-8-79-6 1302
3.Zerkal SergeySchützner Vladimír-10-6-6  0303
4.Handl ErichNovotný Václav5-8-7-6 1304
5.Kouba JanZajíček Luděk-7883 3114
6.Cankař RadekLukáč Michal999  3024
7.Handl ErichSchützner Vladimír-62-4-4 1325
8.Kouba JanNovotný Václav386  3035
9.Cankař RadekZajíček Luděk-7-9-5  0336
10.Zerkal SergeyLukáč Michal58-75 3146
11.Kouba JanSchützner Vladimír368  3056
12.Cankař RadekNovotný Václav464  3066
13.Zerkal SergeyZajíček Luděk7-757 3176
14.Handl ErichLukáč Michal-15-848-92377
15.Cankař RadekSchützner Vladimír6-6-9-3 1378
16.Zerkal SergeyNovotný Václav-7-9-7  0379
17.Handl ErichZajíček Luděk106-9-12-1023710
18.Kouba JanLukáč Michal8119  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zerkal Sergey22Schützner Vladimír31
Handl Erich04Novotný Václav22
Kouba Jan30Zajíček Luděk22
Cankař Radek22Lukáč Michal12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30652:580SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Tomáš
Češka Petr
 
 
Brož Josef
Mára Karel
 
 
-1679-9-82301
2.Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
Čadil Petr
Chutný Bohumír
 
 
6-8-81153211
3.Maršíková MartinaBrož Josef4-8-76-32312
4.Joska TomášMára Karel875  3022
5.Češka PetrČadil Petr-9-5-4  0323
6.Šinákl JanChutný Bohumír966  3033
7.Joska TomášBrož Josef-7-8-11  0334
8.Češka PetrMára Karel-58-510103244
9.Šinákl JanČadil Petr-67-6-9 1345
10.Maršíková MartinaChutný Bohumír345  3055
11.Češka PetrBrož Josef-7-7-4  0356
12.Šinákl JanMára Karel93-88 3166
13.Maršíková MartinaČadil Petr575  3076
14.Joska TomášChutný Bohumír711  3086
15.Šinákl JanBrož Josef10-9-9-13 1387
16.Maršíková MartinaMára Karel85-7-7-92388
17.Joska TomášČadil Petr66-76 3198
18.Bruk MartinChutný Bohumír635  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršíková Martina22Brož Josef40
Joska Tomáš31Mára Karel13
Češka Petr12Čadil Petr22
Šinákl Jan22Chutný Bohumír04
Bruk Martin10   
V 18.zapase stridal hrace Petra Cesku hrac Martin Bruk

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS