Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:31452:420SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Kohout Pavel
Brož Josef
 
 
-7-1-6  0301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 

 
 
WO    3011
3.Dvořák Jiří st.Brož Josef-109-6-6 1312
4.Joch TomášKohout Pavel-104-8-3 1313
5.Dvořák Jiří ml.Mára Karel-1010-9-7 1314
6.Jantač PetrWO    3024
7.Joch TomášBrož Josef-9-4-4  0325
8.Dvořák Jiří ml.Kohout Pavel-3-1-9  0326
9.Jantač PetrMára Karel8-7611 3136
10.Dvořák Jiří st.WO    3046
11.Dvořák Jiří ml.Brož Josef6-8-9-6 1347
12.Jantač PetrKohout Pavel-8-6-8  0348
13.Dvořák Jiří st.Mára Karel-5-695-92349
14.Joch TomášWO    3059
15.Jantač PetrBrož Josef-37-9-10 13510
16.Dvořák Jiří st.Kohout Pavel         
17.Joch TomášMára Karel         
18.Dvořák Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořák Jiří st.02Brož Josef40
Joch Tomáš02Kohout Pavel30
Dvořák Jiří ml.03Mára Karel21
Jantač Petr12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34604:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
-4899 3110
2.Zajíček Luděk
Sutnar Bohuslav
 
 
Joska Tomáš
Češka Petr
 
 
-10-97-9 1311
3.Zajíček LuděkMaršíková Martina84-97 3121
4.Lukáč MichalŠinákl Jan7-66-9-62322
5.Sutnar BohuslavJoska Tomáš-2-9-2  0323
6.Schützner VladimírČeška Petr596  3033
7.Lukáč MichalMaršíková Martina-9-97-9 1334
8.Sutnar BohuslavŠinákl Jan-4-4-9  0335
9.Schützner VladimírJoska Tomáš56-55 3145
10.Zajíček LuděkMarek Michal-3-8-9  0346
11.Sutnar BohuslavMaršíková Martina-7-9-10  0347
12.Schützner VladimírŠinákl Jan-59119 3157
13.Zajíček LuděkJoska Tomáš5116  3067
14.Lukáč MichalMarek Michal946  3077
15.Schützner VladimírMaršíková Martina10-936 3187
16.Zajíček LuděkŠinákl Jan6-6-89123297
17.Lukáč MichalJoska Tomáš-6-777-62398
18.Sutnar BohuslavMarek Michal-6-5-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Luděk31Maršíková Martina22
Lukáč Michal13Šinákl Jan22
Sutnar Bohuslav04Joska Tomáš22
Schützner Vladimír40Češka Petr01
   Marek Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16529:441AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Zítek Martin
 
 
Cankař Radek
Handl Erich
 
 
-7-64773210
2.Dlask Marek
Dunder Jiří
 
 
Komín Ondřej
Zerkal Sergey
 
 
-411-12373220
3.Dunder JiříCankař Radek7-9-11-7 1321
4.Bláha TomášZerkal Sergey1087  3031
5.Zítek MartinKomín Ondřej-816-9-72332
6.Dlask MarekHandl Erich1014-88 3142
7.Bláha TomášCankař Radek78-77 3152
8.Zítek MartinZerkal Sergey775  3062
9.Dlask MarekKomín Ondřej619  3072
10.Dunder JiříHandl Erich6106  3082
11.Zítek MartinCankař Radek-68-1010-82383
12.Dlask MarekZerkal Sergey12109  3093
13.Dunder JiříKomín Ondřej84-108 31103
14.Bláha TomášHandl Erich6    10  
15.Dlask MarekCankař Radek         
16.Dunder JiříZerkal Sergey         
17.Bláha TomášKomín Ondřej         
18.Zítek MartinHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dunder Jiří21Cankař Radek21
Bláha Tomáš20Zerkal Sergey03
Zítek Martin12Komín Ondřej12
Dlask Marek30Handl Erich02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:14530:379TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Čapek Karel
Fabian Jiří
 
 
561  3010
2.Celler Jiří
Hladík Ivo
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
452  3020
3.Nevmeržický VadimČapek Karel-85-66-202321
4.Hladík IvoFabian Jiří576  3031
5.Bielina VáclavBerný Lukáš486  3041
6.Celler JiříHrubý Václav268  3051
7.Hladík IvoČapek Karel-7-1138-72352
8.Bielina VáclavFabian Jiří-9-8-14  0353
9.Celler JiříBerný Lukáš55-92 3163
10.Nevmeržický VadimHrubý Václav6105  3073
11.Bielina VáclavČapek Karel8911  3083
12.Celler JiříFabian Jiří10-10-10-9 1384
13.Nevmeržický VadimBerný Lukáš1056  3094
14.Hladík IvoHrubý Václav4-1227 31104
15.Celler JiříČapek Karel-86-88 22  
16.Nevmeržický VadimFabian Jiří         
17.Hladík IvoBerný Lukáš         
18.Bielina VáclavHrubý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nevmeržický Vadim21Čapek Karel21
Hladík Ivo21Fabian Jiří21
Bielina Václav21Berný Lukáš03
Celler Jiří21Hrubý Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Schauer Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33410:483TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
-8897 3110
2.Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
-14-6-8  0311
3.Schauer PatrikKrauz Samuel-5-103-8 1312
4.Poluk AlexandrTomek Jakub-9-8-7  0313
5.Hrdý JiříHanšpach Daniel-413-6-5 1314
6.Svoboda VladimírSkoupý Libor-8978 3124
7.Poluk AlexandrKrauz Samuel-9-8-6  0325
8.Hrdý JiříTomek Jakub-7-4-8  0326
9.Svoboda VladimírHanšpach Daniel-8586 3136
10.Schauer PatrikSkoupý Libor-8-684-92337
11.Hrdý JiříKrauz Samuel-2-3-7  0338
12.Svoboda VladimírTomek Jakub-7-7-8  0339
13.Schauer PatrikHanšpach Daniel-107-68-1223310
14.Poluk AlexandrSkoupý Libor-8-2-7  03  
15.Svoboda VladimírKrauz Samuel         
16.Schauer PatrikTomek Jakub         
17.Poluk AlexandrHanšpach Daniel         
18.Hrdý JiříSkoupý Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schauer Patrik03Krauz Samuel30
Poluk Alexandr02Tomek Jakub30
Hrdý Jiří03Hanšpach Daniel21
Svoboda Vladimír21Skoupý Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38662:661TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Dolanský Roman
Hoang Bien
 
 
10-1045 3110
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Jaroš Petr
Hlaváček Ivan
 
 
-7-8-9  0311
3.Vytisk VáclavDolanský Roman-106710 3121
4.Kobras LudvíkJaroš Petr-112-711133231
5.Kartaš ZdeněkHlaváček Ivan810-93 3141
6.Kalíšek JiříHoang Bien-4-9-6  0342
7.Kobras LudvíkDolanský Roman-6-8-7  0343
8.Kartaš ZdeněkJaroš Petr8-85-7-122344
9.Kalíšek JiříHlaváček Ivan-3-9-10  0345
10.Vytisk VáclavHoang Bien-610-10-10 1346
11.Kartaš ZdeněkDolanský Roman9-8-88-72347
12.Kalíšek JiříJaroš Petr-81195 3157
13.Vytisk VáclavHlaváček Ivan-8-88-10 1358
14.Kobras LudvíkHoang Bien88-84 3168
15.Kalíšek JiříDolanský Roman9-1453 3178
16.Vytisk VáclavJaroš Petr6-78-9-92379
17.Kobras LudvíkHlaváček Ivan59-6-7-623710
18.Kartaš ZdeněkHoang Bien1286  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav13Dolanský Roman22
Kobras Ludvík22Jaroš Petr22
Kartaš Zdeněk12Hlaváček Ivan31
Kalíšek Jiří22Hoang Bien21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS