Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20560:470TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Středa Martin
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
48-10-9-102301
2.Hlaváček Ivan
Jaroš Petr
 
 
Jantač Petr
Pospíšil Marek
 
 
-4-67-5 1302
3.Jaroš PetrJantač Petr9613  3012
4.Hlaváček IvanDvořák Jiří ml.-910-914103222
5.Středa MartinDvořák Jiří st.-10-896-62323
6.Dolanský RomanPospíšil Marek295  3033
7.Hlaváček IvanJantač Petr9-5-10-9 1334
8.Středa MartinDvořák Jiří ml.-6-8-7  0335
9.Dolanský RomanDvořák Jiří st.76-9-763245
10.Jaroš PetrPospíšil Marek866  3055
11.Středa MartinJantač Petr799  3065
12.Dolanský RomanDvořák Jiří ml.-6947 3175
13.Jaroš PetrDvořák Jiří st.537  3085
14.Hlaváček IvanPospíšil Marek463  3095
15.Dolanský RomanJantač Petr454  30105
16.Jaroš PetrDvořák Jiří ml.         
17.Hlaváček IvanDvořák Jiří st.         
18.Středa MartinPospíšil Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroš Petr30Jantač Petr13
Hlaváček Ivan21Dvořák Jiří ml.12
Středa Martin12Dvořák Jiří st.12
Dolanský Roman40Pospíšil Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26597:555TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Krauz Samuel
 
 
Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
-9-8-9  0301
2.Bednář Petr
Hanšpach Daniel
 
 
Vytisk Václav
Kňažík Ondřej
 
 
8-7-10-8 1302
3.Bednář PetrKartaš Zdeněk888  3012
4.Skoupý LiborKalíšek Jiří-914-5-3 1313
5.Hanšpach DanielKňažík Ondřej-89-5-8 1314
6.Krauz SamuelVytisk Václav879  3024
7.Skoupý LiborKartaš Zdeněk7-7-9983234
8.Hanšpach DanielKalíšek Jiří6-8-89113244
9.Krauz SamuelKňažík Ondřej33-79 3154
10.Bednář PetrVytisk Václav3-874 3164
11.Hanšpach DanielKartaš Zdeněk10-8-86103274
12.Krauz SamuelKalíšek Jiří-10-105483284
13.Bednář PetrKňažík Ondřej9-66-14-82385
14.Skoupý LiborVytisk Václav98-37 3195
15.Krauz SamuelKartaš Zdeněk678  30105
16.Bednář PetrKalíšek Jiří         
17.Skoupý LiborKňažík Ondřej         
18.Hanšpach DanielVytisk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Petr21Kartaš Zdeněk04
Skoupý Libor21Kalíšek Jiří12
Hanšpach Daniel21Kňažík Ondřej21
Krauz Samuel40Vytisk Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29577:576SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
-65912 3110
2.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-7-10-6  0311
3.Koubek ArnoštSvoboda Vladimír967  3021
4.Fabian JiříPoluk Alexandr-610-8-6 1322
5.Berný LukášSchauer Patrik-9-9-3  0323
6.Čapek KarelHrdý Jiří977  3033
7.Fabian JiříSvoboda Vladimír-6-76-2 1334
8.Berný LukášPoluk Alexandr-4-7-8  0335
9.Čapek KarelSchauer Patrik-9-97693245
10.Koubek ArnoštHrdý Jiří66-67 3155
11.Berný LukášSvoboda Vladimír496  3065
12.Čapek KarelPoluk Alexandr-710-9-9 1366
13.Koubek ArnoštSchauer Patrik-5-5-7  0367
14.Fabian JiříHrdý Jiří1176  3077
15.Čapek KarelSvoboda Vladimír84-58 3187
16.Koubek ArnoštPoluk Alexandr-10-1151273297
17.Fabian JiříSchauer Patrik8-6119 31107
18.Berný LukášHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Arnošt31Svoboda Vladimír13
Fabian Jiří22Poluk Alexandr31
Berný Lukáš12Schauer Patrik22
Čapek Karel31Hrdý Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39529:615TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-1-108-8 1301
2.Cankař Radek
Zerkal Sergey
 
 
Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
-94-61093211
3.Zerkal SergeyCeller Jiří-1188-1073221
4.Cankař RadekNevmeržický Vadim88-79 3131
5.Komín OndřejBielina Václav7-67-873241
6.Čáha JiříHladík Ivo-6-7-6  0342
7.Cankař RadekCeller Jiří77-711 3152
8.Komín OndřejNevmeržický Vadim-4-4-5  0353
9.Čáha JiříBielina Václav-4-8-9  0354
10.Zerkal SergeyHladík Ivo-89-4-3 1355
11.Komín OndřejCeller Jiří-8-95-7 1356
12.Čáha JiříNevmeržický Vadim8-4-8-9 1357
13.Zerkal SergeyBielina Václav-4-75-7 1358
14.Cankař RadekHladík Ivo10-847 3168
15.Čáha JiříCeller Jiří-99-2-5 1369
16.Zerkal SergeyNevmeržický Vadim-8-6-9  03610
17.Cankař RadekBielina Václav         
18.Komín OndřejHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zerkal Sergey13Celler Jiří22
Cankař Radek30Nevmeržický Vadim31
Komín Ondřej12Bielina Václav21
Čáha Jiří04Hladík Ivo21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:Šinákl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37599:603AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Tomáš
Bruk Martin
 
 
Rulc Lukáš nejml.
Hubač Martin
 
 
-610610 3110
2.Maršíková Martina
Šinákl Jan
 
 
Dlask Marek
Dunder Jiří
 
 
7-9-71563220
3.Šinákl JanDlask Marek6-9-9-9 1321
4.Joska TomášDunder Jiří-4-8-11  0322
5.Maršíková MartinaRulc Lukáš nejml.-9-66-9 1323
6.Bruk MartinHubač Martin-12699 3133
7.Joska TomášDlask Marek-96-6-9 1334
8.Maršíková MartinaDunder Jiří14-1206 3144
9.Bruk MartinRulc Lukáš nejml.3612  3054
10.Šinákl JanHubač Martin3-67-963264
11.Maršíková MartinaDlask Marek-5-104-6 1365
12.Bruk MartinDunder Jiří-3-22-8 1366
13.Šinákl JanRulc Lukáš nejml.-67-8-8 1367
14.Joska TomášHubač Martin6-10-7-5 1368
15.Bruk MartinDlask Marek-7-9-8  0369
16.Šinákl JanDunder Jiří-86-98-823610
17.Joska TomášRulc Lukáš nejml.-6-108-5 13  
18.Maršíková MartinaHubač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šinákl Jan13Dlask Marek40
Joska Tomáš03Dunder Jiří31
Maršíková Martina12Rulc Lukáš nejml.21
Bruk Martin22Hubač Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24598:521SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Kohout Pavel
 
 
Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
-9-11-6  0301
2.Mára Karel
Čadil Petr
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
-89-11-11 1302
3.Čadil PetrSchützner Vladimír-8971 3112
4.Brož JosefZajíček Luděk-79810 3122
5.Mára KarelNovotný Václav77-98 3132
6.Kohout PavelLukáč Michal763  3042
7.Brož JosefSchützner Vladimír975  3052
8.Mára KarelZajíček Luděk-788-883262
9.Kohout PavelNovotný Václav-6-611-8 1363
10.Čadil PetrLukáč Michal-5-997-102364
11.Mára KarelSchützner Vladimír-99-8963274
12.Kohout PavelZajíček Luděk7-959 3184
13.Čadil PetrNovotný Václav-9-777-92385
14.Brož JosefLukáč Michal4-982 3195
15.Kohout PavelSchützner Vladimír572  30105
16.Čadil PetrZajíček Luděk         
17.Brož JosefNovotný Václav         
18.Mára KarelLukáč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čadil Petr12Schützner Vladimír04
Brož Josef30Zajíček Luděk03
Mára Karel30Novotný Václav21
Kohout Pavel31Lukáč Michal12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline