Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20523:473AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Tomáš
Šusta Petr
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
-477-693210
2.Bláha Tomáš
Dunder Jiří
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
7-978 3120
3.Bláha TomášDvořák Jiří ml.410-10-12143230
4.Šusta PetrJantač Petr11-79-4-42331
5.Bartoň TomášJoch Tomáš-11-6-4  0332
6.Dunder JiříDvořák Jiří st.7-967 3142
7.Šusta PetrDvořák Jiří ml.788  3052
8.Bartoň TomášJantač Petr-6-48-3 1353
9.Dunder JiříJoch Tomáš765  3063
10.Bláha TomášDvořák Jiří st.745  3073
11.Bartoň TomášDvořák Jiří ml.4-45-10-32374
12.Dunder JiříJantač Petr3-989 3184
13.Bláha TomášJoch Tomáš36-58 3194
14.Šusta PetrDvořák Jiří st.679  30104
15.Dunder JiříDvořák Jiří ml.         
16.Bláha TomášJantač Petr         
17.Šusta PetrJoch Tomáš         
18.Bartoň TomášDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Tomáš30Dvořák Jiří ml.12
Šusta Petr21Jantač Petr21
Bartoň Tomáš03Joch Tomáš12
Dunder Jiří30Dvořák Jiří st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Bielina Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11413:328TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
-93-8383210
2.Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
-7874 3120
3.Nevmeržický VadimSchützner Vladimír91-6-793230
4.Hladík IvoNovotný Václav-61076 3140
5.Bielina VáclavZajíček Luděk-910-6363250
6.Celler JiříLukáč Michal6148  3060
7.Hladík IvoSchützner Vladimír-8766 3170
8.Bielina VáclavNovotný Václav488  3080
9.Celler JiříZajíček Luděk-1987 3190
10.Nevmeržický VadimLukáč Michal78-97 31100
11.Bielina VáclavSchützner Vladimír         
12.Celler JiříNovotný Václav         
13.Nevmeržický VadimZajíček Luděk         
14.Hladík IvoLukáč Michal         
15.Celler JiříSchützner Vladimír         
16.Nevmeržický VadimNovotný Václav         
17.Hladík IvoZajíček Luděk         
18.Bielina VáclavLukáč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nevmeržický Vadim20Schützner Vladimír02
Hladík Ivo20Novotný Václav02
Bielina Václav20Zajíček Luděk02
Celler Jiří20Lukáč Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33660:640TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Brož Josef
Mára Karel
 
 
-9-9-9  0301
2.Schauer Patrik
Poluk Alexandr
 
 
Vojta Libor
Vojta Martin
 
 
5-47-853211
3.Schauer PatrikVojta Martin66-4-5-22312
4.Poluk AlexandrBrož Josef15-87 3122
5.Hrdý JiříMára Karel-8-9-9  0323
6.Svoboda VladimírVojta Libor1098  3033
7.Poluk AlexandrVojta Martin-81210-993243
8.Hrdý JiříBrož Josef-9-13-7  0344
9.Svoboda VladimírMára Karel776  3054
10.Schauer PatrikVojta Libor4814  3064
11.Hrdý JiříVojta Martin-5793 3174
12.Svoboda VladimírBrož Josef-12-8-5  0375
13.Schauer PatrikMára Karel8-75-6-72376
14.Poluk AlexandrVojta Libor-91059 3186
15.Svoboda VladimírVojta Martin12-8-910-92387
16.Schauer PatrikBrož Josef798  3097
17.Poluk AlexandrMára Karel-8-7-6  0398
18.Hrdý JiříVojta Libor-57-87832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schauer Patrik22Vojta Martin22
Poluk Alexandr31Brož Josef22
Hrdý Jiří22Mára Karel31
Svoboda Vladimír22Vojta Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36643:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Joska Tomáš
Bruk Martin
 
 
-588-1183210
2.Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
Maršíková Martina
Courton Ivan
 
 
656  3020
3.Vytisk VáclavBruk Martin-7-10-8  0321
4.Kobras LudvíkMaršíková Martina-7576 3131
5.Kartaš ZdeněkJoska Tomáš-6-878-92332
6.Kalíšek JiříCourton Ivan776  3042
7.Kobras LudvíkBruk Martin-10-587-122343
8.Kartaš ZdeněkMaršíková Martina-7-7-6  0344
9.Kalíšek JiříJoska Tomáš9-74-4103254
10.Vytisk VáclavCourton Ivan42-87 3164
11.Kartaš ZdeněkBruk Martin-9-7-10  0365
12.Kalíšek JiříMaršíková Martina10-14-6-6 1366
13.Vytisk VáclavJoska Tomáš-9567 3176
14.Kobras LudvíkCourton Ivan978  3086
15.Kalíšek JiříBruk Martin-6-72-8 1387
16.Vytisk VáclavMaršíková Martina-4-7-9  0388
17.Kobras LudvíkJoska Tomáš-8-8-8  0389
18.Kartaš ZdeněkCourton Ivan-7-85383299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vytisk Václav22Bruk Martin40
Kobras Ludvík22Maršíková Martina31
Kartaš Zdeněk13Joska Tomáš22
Kalíšek Jiří22Courton Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Dolanský Roman
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32452:511Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Lexa Karel
 
 
Chaloupek Petr
Zerkal Sergey
 
 
6-72-6-82301
2.Mládek Bohuslav
Bláhová Milena
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
76-126 3111
3.Mládek BohuslavZerkal Sergey-89-8-4 1312
4.Lexa KarelKomín Ondřej-3104-6-82313
5.Bláhová MilenaČáha Jiří-6-5-5  0314
6.Dolanský RomanChaloupek Petr10107  3024
7.Lexa KarelZerkal Sergey-5-11-5  0325
8.Bláhová MilenaKomín Ondřej-5139-2-92326
9.Dolanský RomanČáha Jiří4-1018 3136
10.Mládek BohuslavChaloupek Petr-5-11-10  0337
11.Bláhová MilenaZerkal Sergey8-7-8-3 1338
12.Dolanský RomanKomín Ondřej-6138-7-32339
13.Mládek BohuslavČáha Jiří-11-87-9 13310
14.Lexa KarelChaloupek Petr         
15.Dolanský RomanZerkal Sergey         
16.Mládek BohuslavKomín Ondřej         
17.Lexa KarelČáha Jiří         
18.Bláhová MilenaChaloupek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav03Zerkal Sergey30
Lexa Karel02Komín Ondřej30
Bláhová Milena03Čáha Jiří21
Dolanský Roman21Chaloupek Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26610:556TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
8102  3010
2.Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
Berný Lukáš
Čapek Karel
 
 
6127  3020
3.Rybenský MarekKoubek Arnošt-97-8-10 1321
4.Hanšpach DanielBerný Lukáš456  3031
5.Skoupý LiborČapek Karel9-2-10783241
6.Tomek JakubFabian Jiří968  3051
7.Hanšpach DanielKoubek Arnošt8-8-8-7 1352
8.Skoupý LiborBerný Lukáš910-8-983262
9.Tomek JakubČapek Karel-7-8-5  0363
10.Rybenský MarekFabian Jiří89-8-983273
11.Skoupý LiborKoubek Arnošt-8983 3183
12.Tomek JakubBerný Lukáš5-85-8-102384
13.Rybenský MarekČapek Karel95-9-4-42385
14.Hanšpach DanielFabian Jiří-87-12-7 1386
15.Tomek JakubKoubek Arnošt-4393 3196
16.Rybenský MarekBerný Lukáš897  30106
17.Hanšpach DanielČapek Karel         
18.Skoupý LiborFabian Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybenský Marek22Koubek Arnošt22
Hanšpach Daniel12Berný Lukáš13
Skoupý Libor30Čapek Karel21
Tomek Jakub22Fabian Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36628:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
-8-6-7  0301
2.Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
Berný Lukáš
Totzauer Karel
 
 
-7-910843211
3.Jantač PetrKoubek Arnošt109-9-7-82312
4.Joch TomášBerný Lukáš-8-7-9  0313
5.Dvořák Jiří st.Fabian Jiří-99-9-4 1314
6.Dvořák Jiří ml.Totzauer Karel785  3024
7.Joch TomášKoubek Arnošt-8-5-12  0325
8.Dvořák Jiří st.Berný Lukáš-8-371073235
9.Dvořák Jiří ml.Fabian Jiří-8-9-3  0336
10.Jantač PetrTotzauer Karel95-810 3146
11.Dvořák Jiří st.Koubek Arnošt11-5811 3156
12.Dvořák Jiří ml.Berný Lukáš-43-9-8 1357
13.Jantač PetrFabian Jiří87-88 3167
14.Joch TomášTotzauer Karel-101087 3177
15.Dvořák Jiří ml.Koubek Arnošt8910  3087
16.Jantač PetrBerný Lukáš7-12610 3197
17.Joch TomášFabian Jiří-77-2-9 1398
18.Dvořák Jiří st.Totzauer Karel-6-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jantač Petr31Koubek Arnošt22
Joch Tomáš13Berný Lukáš22
Dvořák Jiří st.22Fabian Jiří31
Dvořák Jiří ml.22Totzauer Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:38555:618TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Handl Erich
 
 
Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
9-39-10-82301
2.Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
-97-35-82302
3.Handl ErichTomek Jakub-77-5-4 1303
4.Cankař RadekSkoupý Libor54-95 3113
5.Komín OndřejHanšpach Daniel-6-8-2  0314
6.Čáha JiříKrauz Samuel-810-69-32315
7.Cankař RadekTomek Jakub-7144 3125
8.Komín OndřejSkoupý Libor-4-14-5  0326
9.Čáha JiříHanšpach Daniel-8-8-8  0327
10.Handl ErichKrauz Samuel5-2-6-9 1328
11.Komín OndřejTomek Jakub9-95-5-62329
12.Čáha JiříSkoupý Libor-2510-243239
13.Handl ErichHanšpach Daniel-1279-853249
14.Cankař RadekKrauz Samuel11-148-5103259
15.Čáha JiříTomek Jakub7-4-412-923510
16.Handl ErichSkoupý Libor         
17.Cankař RadekHanšpach Daniel         
18.Komín OndřejKrauz Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Handl Erich12Tomek Jakub31
Cankař Radek30Skoupý Libor12
Komín Ondřej03Hanšpach Daniel21
Čáha Jiří13Krauz Samuel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:Šinákl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21530:461SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Bruk Martin
 
 
Jaroš Petr
Středa Martin
 
 
96-811 3110
2.Joska Tomáš
Šinákl Jan
 
 
Lexa Karel
Dolanský Roman
 
 
-11-9-6  0311
3.Šinákl JanJaroš Petr-10-8-6  0312
4.Joska TomášDolanský Roman-76-8-8 1313
5.Bruk MartinStředa Martin-7714 3123
6.Maršíková MartinaLexa Karel-9467 3133
7.Joska TomášJaroš Petr477  3043
8.Bruk MartinDolanský Roman-41058 3153
9.Maršíková MartinaStředa Martin612-85 3163
10.Šinákl JanLexa Karel587  3073
11.Bruk MartinJaroš Petr9-6-7-4 1374
12.Maršíková MartinaDolanský Roman11-7-9-7 1375
13.Šinákl JanStředa Martin577  3085
14.Joska TomášLexa Karel1066  3095
15.Maršíková MartinaJaroš Petr87-96 31105
16.Šinákl JanDolanský Roman         
17.Joska TomášStředa Martin         
18.Bruk MartinLexa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šinákl Jan21Jaroš Petr22
Joska Tomáš21Dolanský Roman21
Bruk Martin21Středa Martin03
Maršíková Martina31Lexa Karel03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20519:465SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Mára Karel
 
 
Kartaš Zdeněk
Vytisk Václav
 
 
8-9-6-12 1301
2.Vojta Libor
Vojta Martin
 
 
Kalíšek Jiří
Kobras Ludvík
 
 
76-5-973211
3.Mára KarelKalíšek Jiří67-59 3121
4.Brož JosefVytisk Václav9811  3031
5.Vojta LiborKobras Ludvík-89-4-9 1332
6.Vojta MartinKartaš Zdeněk4-7-58103242
7.Brož JosefKalíšek Jiří-6937 3152
8.Vojta LiborVytisk Václav-8-107753262
9.Vojta MartinKobras Ludvík867  3072
10.Mára KarelKartaš Zdeněk-9-86-9 1373
11.Vojta LiborKalíšek Jiří4-5-8663283
12.Vojta MartinVytisk Václav108-109 3193
13.Mára KarelKobras Ludvík869  30103
14.Brož JosefKartaš Zdeněk         
15.Vojta MartinKalíšek Jiří         
16.Mára KarelVytisk Václav         
17.Brož JosefKobras Ludvík         
18.Vojta LiborKartaš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mára Karel21Kalíšek Jiří03
Brož Josef20Vytisk Václav03
Vojta Libor21Kobras Ludvík12
Vojta Martin30Kartaš Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35541:592TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
-5-10-4  0301
2.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
5-6-49-122302
3.Schützner VladimírPoluk Alexandr7-8-9573212
4.Novotný VáclavSvoboda Vladimír-611-6-12 1313
5.Lukáč MichalSchauer Patrik-4-8-12  0314
6.Zajíček LuděkHrdý Jiří98-102 3124
7.Novotný VáclavPoluk Alexandr-6698 3134
8.Lukáč MichalSvoboda Vladimír6-77-7-62335
9.Zajíček LuděkSchauer Patrik7-896 3145
10.Schützner VladimírHrdý Jiří8109  3055
11.Lukáč MichalPoluk Alexandr-7-8-7  0356
12.Zajíček LuděkSvoboda Vladimír9-2-811-82357
13.Schützner VladimírSchauer Patrik-7-35-5 1358
14.Novotný VáclavHrdý Jiří-7-679-82359
15.Zajíček LuděkPoluk Alexandr-10-105-4 13510
16.Schützner VladimírSvoboda Vladimír         
17.Novotný VáclavSchauer Patrik         
18.Lukáč MichalHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schützner Vladimír21Poluk Alexandr22
Novotný Václav12Svoboda Vladimír30
Lukáč Michal03Schauer Patrik21
Zajíček Luděk22Hrdý Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37626:657TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Podrazil Vojtěch
 
 
Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
-9-108-6 1301
2.Hubač Martin
Bláha Tomáš
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-5-8-8  0302
3.Podrazil VojtěchNevmeržický Vadim11-4910 3112
4.Bláha TomášCeller Jiří14-8-81253222
5.Zítek MartinHladík Ivo85-47 3132
6.Hubač MartinBielina Václav1087  3042
7.Bláha TomášNevmeržický Vadim-112-10-8 1343
8.Zítek MartinCeller Jiří-5-69-6 1344
9.Hubač MartinHladík Ivo-11-6-10  0345
10.Podrazil VojtěchBielina Václav-9669 3155
11.Zítek MartinNevmeržický Vadim-6-7-8  0356
12.Hubač MartinCeller Jiří-4-9-3  0357
13.Podrazil VojtěchHladík Ivo12-8118 3167
14.Bláha TomášBielina Václav995  3077
15.Hubač MartinNevmeržický Vadim-13-9-8  0378
16.Podrazil VojtěchCeller Jiří-9-75-9 1379
17.Bláha TomášHladík Ivo9-675 3189
18.Zítek MartinBielina Václav76-5-7-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podrazil Vojtěch31Nevmeržický Vadim31
Bláha Tomáš31Celler Jiří31
Zítek Martin13Hladík Ivo13
Hubač Martin13Bielina Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Bielina Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10405:320TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Jantač Petr
Polášek Lukáš
 
 
78-63 3110
2.Celler Jiří
Hladík Ivo
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
4910  3020
3.Nevmeržický VadimJantač Petr899  3030
4.Hladík IvoDvořák Jiří ml.-9-6-5  0331
5.Bielina VáclavDvořák Jiří st.-8266 3141
6.Celler JiříPolášek Lukáš255  3051
7.Hladík IvoJantač Petr10107  3061
8.Bielina VáclavDvořák Jiří ml.9-757 3171
9.Celler JiříDvořák Jiří st.8-4117 3181
10.Nevmeržický VadimPolášek Lukáš6-748 3191
11.Bielina VáclavJantač Petr-9125-6832101
12.Celler JiříDvořák Jiří ml.555  30  
13.Nevmeržický VadimDvořák Jiří st.         
14.Hladík IvoPolášek Lukáš         
15.Celler JiříJantač Petr         
16.Nevmeržický VadimDvořák Jiří ml.         
17.Hladík IvoDvořák Jiří st.         
18.Bielina VáclavPolášek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nevmeržický Vadim20Jantač Petr03
Hladík Ivo11Dvořák Jiří ml.11
Bielina Václav30Dvořák Jiří st.02
Celler Jiří20Polášek Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14472:378TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schauer Patrik
Poluk Alexandr
 
 
Bartoň Tomáš
Suk Matouš
 
 
657  3010
2.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Šusta Petr
Dunder Jiří
 
 
813-8-783220
3.Schauer PatrikDunder Jiří7-7-8-10 1321
4.Hanke Tomᚊusta Petr4-7-10-6 1322
5.Hrdý JiříBartoň Tomáš542  3032
6.Svoboda VladimírSuk Matouš464  3042
7.Hanke TomášDunder Jiří-6-994103252
8.Hrdý JiříŠusta Petr9-911-783262
9.Svoboda VladimírBartoň Tomáš466  3072
10.Schauer PatrikSuk Matouš855  3082
11.Hrdý JiříDunder Jiří7125  3092
12.Svoboda VladimírŠusta Petr157-6-4832102
13.Schauer PatrikBartoň Tomáš         
14.Hanke TomášSuk Matouš         
15.Svoboda VladimírDunder Jiří         
16.Schauer PatrikŠusta Petr         
17.Hanke TomášBartoň Tomáš         
18.Hrdý JiříSuk Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schauer Patrik11Dunder Jiří12
Hanke Tomáš11Šusta Petr12
Hrdý Jiří30Bartoň Tomáš02
Svoboda Vladimír30Suk Matouš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Vytisk Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35717:708TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
-885-1093210
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Zajíček Luděk
Novotný Václav
 
 
-8-8-6  0311
3.Vytisk VáclavSchützner Vladimír-65-910-82312
4.Kobras LudvíkZajíček Luděk-107-710-92313
5.Kartaš ZdeněkNovotný Václav9-63-10-72314
6.Kalíšek JiříLukáč Michal199-912 3124
7.Kobras LudvíkSchützner Vladimír-899-293234
8.Kartaš ZdeněkZajíček Luděk-6-5-10  0335
9.Kalíšek JiříNovotný Václav88-57 3145
10.Vytisk VáclavLukáč Michal8-747 3155
11.Kartaš ZdeněkSchützner Vladimír10-96-9123265
12.Kalíšek JiříZajíček Luděk7-965 3175
13.Vytisk VáclavNovotný Václav878  3085
14.Kobras LudvíkLukáč Michal-5-7-9  0386
15.Kalíšek JiříSchützner Vladimír-511-3-10 1387
16.Vytisk VáclavZajíček Luděk827  3097
17.Kobras LudvíkNovotný Václav-8911-10-82398
18.Kartaš ZdeněkLukáč Michal-88107 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav31Schützner Vladimír22
Kobras Ludvík13Zajíček Luděk22
Kartaš Zdeněk22Novotný Václav22
Kalíšek Jiří31Lukáč Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Dolanský Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21506:460TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Lexa Karel
 
 
Mára Karel
Brož Josef
 
 
-87-77-72301
2.Kačírková Martina
Jaroš Petr
 
 
Vojta Libor
Chutný Bohumír
 
 
698  3011
3.Kačírková MartinaBrož Josef-8-6-11  0312
4.Lexa KarelMára Karel-679-9103222
5.Dolanský RomanVojta Libor-74-8993232
6.Jaroš PetrChutný Bohumír526  3042
7.Lexa KarelBrož Josef10-9-8-5 1343
8.Dolanský RomanMára Karel483  3053
9.Jaroš PetrVojta Libor-79-41253263
10.Kačírková MartinaChutný Bohumír675  3073
11.Dolanský RomanBrož Josef-2-11-3  0374
12.Jaroš PetrMára Karel-3977 3184
13.Kačírková MartinaVojta Libor-69-3743294
14.Lexa KarelChutný Bohumír267  30104
15.Jaroš PetrBrož Josef         
16.Kačírková MartinaMára Karel         
17.Lexa KarelVojta Libor         
18.Dolanský RomanChutný Bohumír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačírková Martina21Brož Josef30
Lexa Karel21Mára Karel03
Dolanský Roman21Vojta Libor03
Jaroš Petr30Chutný Bohumír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33727:709TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krauz Samuel
Tomek Jakub
 
 
Šinákl Jan
Joska Tomáš
 
 
8-711-9-62301
2.Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
Maršíková Martina
Bruk Martin
 
 
-789-14-92302
3.Tomek JakubBruk Martin-5-7-8  0303
4.Rybenský MarekŠinákl Jan45-210 3113
5.Hanšpach DanielJoska Tomáš7-1167 3123
6.Krauz SamuelMaršíková Martina6-777 3133
7.Rybenský MarekBruk Martin97-9-883243
8.Hanšpach DanielŠinákl Jan-7-9-7  0344
9.Krauz SamuelJoska Tomáš77-5-8-92345
10.Tomek JakubMaršíková Martina-410-5-17 1346
11.Hanšpach DanielBruk Martin-8-987-92347
12.Krauz SamuelŠinákl Jan9132  3057
13.Tomek JakubJoska Tomáš9-7-16-4 1358
14.Rybenský MarekMaršíková Martina12104  3068
15.Krauz SamuelBruk Martin-49-121043278
16.Tomek JakubŠinákl Jan-7994 3188
17.Rybenský MarekJoska Tomáš8169  3098
18.Hanšpach DanielMaršíková Martina-11978 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomek Jakub13Bruk Martin22
Rybenský Marek40Šinákl Jan13
Hanšpach Daniel22Joska Tomáš22
Krauz Samuel31Maršíková Martina13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19545:468SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
Kadavá Tereza
Zerkal Sergey
 
 
11-759 3110
2.Berný Lukáš
Totzauer Karel
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
128-5-7-72311
3.Berný LukášZerkal Sergey-76-111093221
4.Fabian JiříKomín Ondřej874  3031
5.Totzauer KarelČáha Jiří-7-38-6 1332
6.Koubek ArnoštKadavá Tereza44-97 3142
7.Fabian JiříZerkal Sergey7-10-11263252
8.Totzauer KarelKomín Ondřej-996-793262
9.Koubek ArnoštČáha Jiří794  3072
10.Berný LukášKadavá Tereza757  3082
11.Totzauer KarelZerkal Sergey-969-8133292
12.Koubek ArnoštKomín Ondřej87-10-9-72393
13.Berný LukášČáha Jiří7103  30103
14.Fabian JiříKadavá Tereza         
15.Koubek ArnoštZerkal Sergey         
16.Berný LukášKomín Ondřej         
17.Fabian JiříČáha Jiří         
18.Totzauer KarelKadavá Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš30Zerkal Sergey03
Fabian Jiří20Komín Ondřej12
Totzauer Karel21Čáha Jiří12
Koubek Arnošt21Kadavá Tereza02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37622:674Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Zerkal Sergey
Cankař Radek
 
 
-41078 3110
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Komín Ondřej
Handl Erich
 
 
10-5-4-10 1311
3.Joch TomášCankař Radek-3-4-2  0312
4.Dvořák Jiří ml.Zerkal Sergey-9386 3122
5.Dvořák Jiří st.Handl Erich11-128-10-42323
6.Jantač PetrKomín Ondřej9-9-6-8 1324
7.Dvořák Jiří ml.Cankař Radek-69-4-10 1325
8.Dvořák Jiří st.Zerkal Sergey-4-11-8  0326
9.Jantač PetrHandl Erich2-7-8873236
10.Joch TomášKomín Ondřej812-3-11-42337
11.Dvořák Jiří st.Cankař Radek-9-11-7  0338
12.Jantač PetrZerkal Sergey-8-575-92339
13.Joch TomášHandl Erich78-96 3149
14.Dvořák Jiří ml.Komín Ondřej413-9-753259
15.Jantač PetrCankař Radek111210  3069
16.Joch TomášZerkal Sergey111110  3079
17.Dvořák Jiří ml.Handl Erich-8-59-6 13710
18.Dvořák Jiří st.Komín Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Joch Tomáš22Cankař Radek31
Dvořák Jiří ml.22Zerkal Sergey22
Dvořák Jiří st.03Handl Erich22
Jantač Petr22Komín Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:Maršíková Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36546:594SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Tomáš
Doležel Vladimír
 
 
Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
-8-15-11  0301
2.Maršíková Martina
Bruk Martin
 
 
Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
9-54-9-72302
3.Joska TomášKoubek Arnošt68-23 3112
4.Maršíková MartinaBerný Lukáš-11977 3122
5.Doležel VladimírČapek Karel-10-89-6 1323
6.Bruk MartinFabian Jiří10-5-3-4 1324
7.Maršíková MartinaKoubek Arnošt52-97 3134
8.Doležel VladimírBerný Lukáš-8-7-6  0335
9.Bruk MartinČapek Karel-7-6-8  0336
10.Joska TomášFabian Jiří98-29 3146
11.Doležel VladimírKoubek Arnošt-38-7-6 1347
12.Bruk MartinBerný Lukáš125-6-8103257
13.Joska TomášČapek Karel-7-2-8  0358
14.Maršíková MartinaFabian Jiří534  3068
15.Bruk MartinKoubek Arnošt-4-6-2  0369
16.Joska TomášBerný Lukáš655  3079
17.Maršíková MartinaČapek Karel12-9-7-9 13710
18.Doležel VladimírFabian Jiří-10-71010 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Joska Tomáš31Koubek Arnošt22
Maršíková Martina31Berný Lukáš13
Doležel Vladimír03Čapek Karel40
Bruk Martin13Fabian Jiří12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34657:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Mára Karel
 
 
Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
-7697 3110
2.Kohout Pavel
Vojta Libor
 
 
Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
656  3020
3.Brož JosefKrauz Samuel7-10-5-9 1321
4.Vojta LiborSkoupý Libor64-2-11-142322
5.Mára KarelTomek Jakub-118-910-32323
6.Kohout PavelHanšpach Daniel-64-98103233
7.Vojta LiborKrauz Samuel910-4-8-102334
8.Mára KarelSkoupý Libor885  3044
9.Kohout PavelTomek Jakub-10-6-7  0345
10.Brož JosefHanšpach Daniel59-5-583255
11.Mára KarelKrauz Samuel-6-7-9  0356
12.Kohout PavelSkoupý Libor784  3066
13.Brož JosefTomek Jakub8-1034 3176
14.Vojta LiborHanšpach Daniel-7-5-6  0377
15.Kohout PavelKrauz Samuel-2-6-6  0378
16.Brož JosefSkoupý Libor959  3088
17.Vojta LiborTomek Jakub-920810 3198
18.Mára KarelHanšpach Daniel6-9-97-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Josef31Krauz Samuel40
Vojta Libor13Skoupý Libor13
Mára Karel13Tomek Jakub22
Kohout Pavel22Hanšpach Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22503:487TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
Středa Martin
Jaroš Petr
 
 
-83-69-62301
2.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Dolanský Roman
Lexa Karel
 
 
-8-13-5  0302
3.Zajíček LuděkJaroš Petr-9-7-5  0303
4.Novotný VáclavDolanský Roman-71087 3113
5.Lukáč MichalLexa Karel-1978 3123
6.Schützner VladimírStředa Martin5128  3033
7.Novotný VáclavJaroš Petr-48-5873243
8.Lukáč MichalDolanský Roman-8-3-2  0344
9.Schützner VladimírLexa Karel4-898 3154
10.Zajíček LuděkStředa Martin938  3064
11.Lukáč MichalJaroš Petr-3-10-7  0365
12.Schützner VladimírDolanský Roman6-867 3175
13.Zajíček LuděkLexa Karel8107  3085
14.Novotný VáclavStředa Martin585  3095
15.Schützner VladimírJaroš Petr139-96 31105
16.Zajíček LuděkDolanský Roman         
17.Novotný VáclavLexa Karel         
18.Lukáč MichalStředa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zajíček Luděk21Jaroš Petr22
Novotný Václav30Dolanský Roman12
Lukáč Michal12Lexa Karel03
Schützner Vladimír40Středa Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19525:465AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Šusta Petr
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
57-410 3110
2.Dunder Jiří
Hubač Martin
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
79-710 3120
3.Dunder JiříKartaš Zdeněk-37-6-4 1321
4.Hubač MartinKalíšek Jiří15611  3031
5.Šusta PetrVytisk Václav877  3041
6.Bláha TomášKobras Ludvík4-94-7-92342
7.Hubač MartinKartaš Zdeněk7-1289 3152
8.Šusta PetrKalíšek Jiří-8-9-13  0353
9.Bláha TomášVytisk Václav543  3063
10.Dunder JiříKobras Ludvík6-12116 3173
11.Šusta PetrKartaš Zdeněk88-10-363283
12.Bláha TomášKalíšek Jiří-864-563293
13.Dunder JiříVytisk Václav9-129-81032103
14.Hubač MartinKobras Ludvík         
15.Bláha TomášKartaš Zdeněk         
16.Dunder JiříKalíšek Jiří         
17.Hubač MartinVytisk Václav         
18.Šusta PetrKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dunder Jiří21Kartaš Zdeněk12
Hubač Martin20Kalíšek Jiří12
Šusta Petr21Vytisk Václav03
Bláha Tomáš21Kobras Ludvík11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Bielina Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:35548:605TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-7-6-10  0301
2.Celler Jiří
Hladík Ivo
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
-7-6109-62302
3.Nevmeržický VadimSvoboda Vladimír7106  3012
4.Hladík IvoPoluk Alexandr-6-5-5  0313
5.Bielina VáclavSchauer Patrik-1-911-6 1314
6.Celler JiříHrdý Jiří6-4-16883224
7.Hladík IvoSvoboda Vladimír86-811 3134
8.Bielina VáclavPoluk Alexandr5-128-8-82335
9.Celler JiříSchauer Patrik-5-68-9 1336
10.Nevmeržický VadimHrdý Jiří9-86-563246
11.Bielina VáclavSvoboda Vladimír-45-7-6 1347
12.Celler JiříPoluk Alexandr95-7-12-82348
13.Nevmeržický VadimSchauer Patrik598  3058
14.Hladík IvoHrdý Jiří6-2-46-62359
15.Celler JiříSvoboda Vladimír-8-79-11 13510
16.Nevmeržický VadimPoluk Alexandr         
17.Hladík IvoSchauer Patrik         
18.Bielina VáclavHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nevmeržický Vadim30Svoboda Vladimír22
Hladík Ivo12Poluk Alexandr30
Bielina Václav03Schauer Patrik21
Celler Jiří13Hrdý Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:21643:591TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
-10699-983210
2.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
-9658 3120
3.Svoboda VladimírJantač Petr597  3030
4.Schauer PatrikDvořák Jiří ml.167-6-4113240
5.Hrdý JiříJoch Tomáš-85-5-9 1341
6.Poluk AlexandrDvořák Jiří st.7-4-63-72342
7.Schauer PatrikJantač Petr510-109 3152
8.Hrdý JiříDvořák Jiří ml.-57-7873262
9.Poluk AlexandrJoch Tomáš899  3072
10.Svoboda VladimírDvořák Jiří st.78-124 3182
11.Hrdý JiříJantač Petr107-6-8-92383
12.Poluk AlexandrDvořák Jiří ml.9-98-993293
13.Svoboda VladimírJoch Tomáš87-54 31103
14.Schauer PatrikDvořák Jiří st.         
15.Poluk AlexandrJantač Petr         
16.Svoboda VladimírDvořák Jiří ml.         
17.Schauer PatrikJoch Tomáš         
18.Hrdý JiříDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Vladimír30Jantač Petr12
Schauer Patrik20Dvořák Jiří ml.03
Hrdý Jiří12Joch Tomáš12
Poluk Alexandr21Dvořák Jiří st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Vytisk Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32355:458TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
-58-9833210
2.Vytisk Václav
Adámek Jiří
 
 
Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
7-5-7-8 1311
3.Vytisk VáclavNevmeržický Vadim-10-7-7  0312
4.Kartaš ZdeněkCeller Jiří88-12-9-62313
5.Adámek JiříBielina Václav-5-76-7 1314
6.Kalíšek JiříHladík Ivo-5-2-11  0315
7.Kartaš ZdeněkNevmeržický Vadim-715-7-8 1316
8.Adámek JiříCeller Jiří-4-9-2  0317
9.Kalíšek JiříBielina Václav-10-5610-62318
10.Vytisk VáclavHladík Ivo-69-9-4 1319
11.Adámek JiříNevmeržický Vadim11-4-7-4 13110
12.Kalíšek JiříCeller Jiří54   20  
13.Vytisk VáclavBielina Václav         
14.Kartaš ZdeněkHladík Ivo         
15.Kalíšek JiříNevmeržický Vadim         
16.Vytisk VáclavCeller Jiří         
17.Kartaš ZdeněkBielina Václav         
18.Adámek JiříHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav02Nevmeržický Vadim30
Kartaš Zdeněk02Celler Jiří20
Adámek Jiří03Bielina Václav20
Kalíšek Jiří02Hladík Ivo20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Středa Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32393:452AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Petr
Středa Martin
 
 
Hubač Martin
Bláha Tomáš
 
 
-9986 3110
2.Dolanský Roman
Hlaváček Ivan
 
 
Dlask Marek
Dunder Jiří
 
 
-8-7-2  0311
3.Dolanský RomanDunder Jiří-36-10-8 1312
4.Středa MartinDlask Marek-6-10-11  0313
5.Hlaváček IvanHubač Martin-9-45-5 1314
6.Jaroš PetrBláha Tomáš-12-7-9  0315
7.Středa MartinDunder Jiří-4-9-7  0316
8.Hlaváček IvanDlask Marek-92-84-72317
9.Jaroš PetrHubač Martin-8-93-6 1318
10.Dolanský RomanBláha Tomáš7-7-8-6 1319
11.Hlaváček IvanDunder Jiří9-759 3129
12.Jaroš PetrDlask Marek128-3-9-923210
13.Dolanský RomanHubač Martin255  30  
14.Středa MartinBláha Tomáš         
15.Jaroš PetrDunder Jiří         
16.Dolanský RomanDlask Marek         
17.Středa MartinHubač Martin         
18.Hlaváček IvanBláha Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolanský Roman02Dunder Jiří21
Středa Martin02Dlask Marek30
Hlaváček Ivan12Hubač Martin20
Jaroš Petr03Bláha Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17515:415TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jakub
Krauz Samuel
 
 
Zajíček Luděk
Novotný Václav
 
 
-85-97-122301
2.Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
896  3011
3.Rybenský MarekSchützner Vladimír949  3021
4.Tomek JakubNovotný Václav7-716 3131
5.Hanšpach DanielZajíček Luděk94-2-943241
6.Krauz SamuelLukáč Michal525  3051
7.Tomek JakubSchützner Vladimír-3-66-8 1352
8.Hanšpach DanielNovotný Václav-758-693262
9.Krauz SamuelZajíček Luděk834  3072
10.Rybenský MarekLukáč Michal699  3082
11.Hanšpach DanielSchützner Vladimír-937-12-92383
12.Krauz SamuelNovotný Václav68-79 3193
13.Rybenský MarekZajíček Luděk10-6-98432103
14.Tomek JakubLukáč Michal6-1075 31  
15.Krauz SamuelSchützner Vladimír         
16.Rybenský MarekNovotný Václav         
17.Tomek JakubZajíček Luděk         
18.Hanšpach DanielLukáč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Marek30Schützner Vladimír21
Tomek Jakub11Novotný Václav03
Hanšpach Daniel21Zajíček Luděk03
Krauz Samuel30Lukáč Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35453:534SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Kohout Pavel
Brož Josef
 
 
10-6911 3110
2.Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
Vojta Martin
Mára Karel
 
 
-6-3-11  0311
3.Berný LukášVojta Martin-10-7-9  0312
4.Fabian JiříBrož Josef-5-19-8 1313
5.Koubek ArnoštMára Karel7-3-7-4 1314
6.Čapek KarelKohout Pavel-7-1288-92315
7.Fabian JiříVojta Martin8-6-8-10 1316
8.Koubek ArnoštBrož Josef-79-5-9 1317
9.Čapek KarelMára Karel-1092-763227
10.Berný LukášKohout Pavel99-7-7-92328
11.Koubek ArnoštVojta Martin-126-10-4 1329
12.Čapek KarelBrož Josef-584-553239
13.Berný LukášMára Karel-7-9-7  03310
14.Fabian JiříKohout Pavel         
15.Čapek KarelVojta Martin         
16.Berný LukášBrož Josef         
17.Fabian JiříMára Karel         
18.Koubek ArnoštKohout Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš03Vojta Martin30
Fabian Jiří02Brož Josef21
Koubek Arnošt03Mára Karel21
Čapek Karel21Kohout Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:32539:555SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouba Jan
Cankař Radek
 
 
Joska Tomáš
Šinákl Jan
 
 
888  3010
2.Komín Ondřej
Zerkal Sergey
 
 
Bruk Martin
Maršíková Martina
 
 
5-9-56-62311
3.Komín OndřejŠinákl Jan-8-9-9  0312
4.Zerkal SergeyBruk Martin108-4-6-52313
5.Kouba JanMaršíková Martina-2-898-82314
6.Cankař RadekJoska Tomáš74-124 3124
7.Zerkal SergeyŠinákl Jan-95-6-7 1325
8.Kouba JanBruk Martin936  3035
9.Cankař RadekMaršíková Martina-9-9-7  0336
10.Komín OndřejJoska Tomáš7-89-9-42337
11.Kouba JanŠinákl Jan-8797 3147
12.Cankař RadekBruk Martin-9145-8-52348
13.Komín OndřejMaršíková Martina8-8-10-12 1349
14.Zerkal SergeyJoska Tomáš-78-713-1023410
15.Cankař RadekŠinákl Jan569  30  
16.Komín OndřejBruk Martin-5    01  
17.Zerkal SergeyMaršíková Martina         
18.Kouba JanJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komín Ondřej03Šinákl Jan21
Zerkal Sergey03Bruk Martin21
Kouba Jan21Maršíková Martina30
Cankař Radek12Joska Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34438:491SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Jantačová Zuzana
 
 
Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
-8-9-3  0301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Bruk Martin
Joska Tomáš
 
 
-797-5-82302
3.Dvořák Jiří ml.Šinákl Jan-65-124-42303
4.Joch TomášBruk Martin-3-4-8  0304
5.Dvořák Jiří st.Joska Tomáš-867-6-92305
6.Jantač PetrMaršíková Martina-746-663215
7.Joch Tomᚊinákl Jan-12-5-9  0316
8.Dvořák Jiří st.Bruk Martin6-748 3126
9.Jantač PetrJoska Tomáš47-73 3136
10.Dvořák Jiří ml.Maršíková Martina118-8-6-72337
11.Dvořák Jiří st.Šinákl Jan-13-6-8  0338
12.Jantač PetrBruk Martin-9-9-7  0339
13.Dvořák Jiří ml.Joska Tomáš-11-7-5  03310
14.Joch TomášMaršíková Martina         
15.Jantač PetrŠinákl Jan         
16.Dvořák Jiří ml.Bruk Martin         
17.Joch TomášJoska Tomáš         
18.Dvořák Jiří st.Maršíková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jiří ml.03Šinákl Jan30
Joch Tomáš02Bruk Martin21
Dvořák Jiří st.12Joska Tomáš21
Jantač Petr21Maršíková Martina11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30287:410Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čadil Petr
Hodač Michal
 
 
Cankař Radek
Zerkal Sergey
 
 
6-3-33-22301
2.Mára Karel
Chutný Bohumír
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
-6-5-6  0302
3.Čadil PetrCankař Radek-89-7-1 1303
4.Chutný BohumírZerkal Sergey-4-8-9  0304
5.Hodač MichalKomín Ondřej-99-8-3 1305
6.Mára KarelČáha Jiří9612  3015
7.Chutný BohumírCankař Radek-5-4-1  0316
8.Hodač MichalZerkal Sergey-87-8-10 1317
9.Mára KarelKomín Ondřej-8-20-8  0318
10.Čadil PetrČáha Jiří7-7-5-7 1319
11.Hodač MichalCankař Radek-5-4-3  03110
12.Mára KarelZerkal Sergey         
13.Čadil PetrKomín Ondřej         
14.Chutný BohumírČáha Jiří         
15.Mára KarelCankař Radek         
16.Čadil PetrZerkal Sergey         
17.Chutný BohumírKomín Ondřej         
18.Hodač MichalČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čadil Petr02Cankař Radek30
Chutný Bohumír02Zerkal Sergey20
Hodač Michal03Komín Ondřej20
Mára Karel11Čáha Jiří11
Bohnice podávají protest na prostředí herny. Viz naskenovaná příloha.



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33636:609TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Luděk
Novotný Václav
 
 
Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
97-125 3110
2.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Fabian Jiří
Koubek Arnošt
 
 
957  3020
3.Schützner VladimírČapek Karel-9-5-3  0321
4.Zajíček LuděkKoubek Arnošt7-656 3131
5.Lukáč MichalBerný Lukáš846  3041
6.Novotný VáclavFabian Jiří4-9-6573251
7.Zajíček LuděkČapek Karel4-67-8-52352
8.Lukáč MichalKoubek Arnošt-2-8-8  0353
9.Novotný VáclavBerný Lukáš546  3063
10.Schützner VladimírFabian Jiří-9585 3173
11.Lukáč MichalČapek Karel-10-9-10  0374
12.Novotný VáclavKoubek Arnošt15-8-149-32375
13.Schützner VladimírBerný Lukáš899  3085
14.Zajíček LuděkFabian Jiří-7-8-7  0386
15.Novotný VáclavČapek Karel-8-6-12  0387
16.Schützner VladimírKoubek Arnošt-11-9-4  0388
17.Zajíček LuděkBerný Lukáš-6-78533298
18.Lukáč MichalFabian Jiří-9-85101232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schützner Vladimír22Čapek Karel40
Zajíček Luděk22Koubek Arnošt31
Lukáč Michal22Berný Lukáš04
Novotný Václav22Fabian Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37593:648TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Dunder Jiří
 
 
Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
986  3010
2.Kroupa Rudolf
Hubač Martin
 
 
Krauz Samuel
Tomek Jakub
 
 
-88-3-7 1311
3.Rulc Lukáš nejml.Krauz Samuel-5-8-6  0312
4.Hubač MartinRybenský Marek-46-8-6 1313
5.Dunder JiříHanšpach Daniel69-510 3123
6.Dlask MarekTomek Jakub-9-86-6 1324
7.Hubač MartinKrauz Samuel-6-5-7  0325
8.Dunder JiříRybenský Marek8-96-883235
9.Dlask MarekHanšpach Daniel1198  3045
10.Rulc Lukáš nejml.Tomek Jakub-6-496-52346
11.Dunder JiříKrauz Samuel-5-5-4  0347
12.Dlask MarekRybenský Marek5-788 3157
13.Rulc Lukáš nejml.Hanšpach Daniel66-9-783267
14.Hubač MartinTomek Jakub-612-8-5 1368
15.Dlask MarekKrauz Samuel-128-108-92369
16.Rulc Lukáš nejml.Rybenský Marek6-689 3179
17.Hubač MartinHanšpach Daniel7-9-35-823710
18.Dunder JiříTomek Jakub6-6-9-5 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulc Lukáš nejml.22Krauz Samuel40
Hubač Martin04Rybenský Marek13
Dunder Jiří21Hanšpach Daniel13
Dlask Marek22Tomek Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19547:447TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Jaroš Petr
Středa Martin
 
 
17-7-773210
2.Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
Hlaváček Ivan
Hoang Bien
 
 
7-54-723220
3.Nevmeržický VadimJaroš Petr26-8-683230
4.Hladík IvoHoang Bien58-1216 3140
5.Bielina VáclavStředa Martin411-711 3150
6.Celler JiříHlaváček Ivan-5834 3160
7.Hladík IvoJaroš Petr-95-96-62361
8.Bielina VáclavHoang Bien669  3071
9.Celler JiříStředa Martin2107  3081
10.Nevmeržický VadimHlaváček Ivan4-3-9-9 1382
11.Bielina VáclavJaroš Petr14-99-6-82383
12.Celler JiříHoang Bien29-136 3193
13.Nevmeržický VadimStředa Martin787  30103
14.Hladík IvoHlaváček Ivan         
15.Celler JiříJaroš Petr         
16.Nevmeržický VadimHoang Bien         
17.Hladík IvoStředa Martin         
18.Bielina VáclavHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nevmeržický Vadim21Jaroš Petr21
Hladík Ivo11Hoang Bien03
Bielina Václav21Středa Martin03
Celler Jiří30Hlaváček Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:35640:634TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
-947-993210
2.Schauer Patrik
Poluk Alexandr
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
8-8-10683220
3.Schauer PatrikKartaš Zdeněk-1085-523230
4.Hanke TomášKalíšek Jiří-788-6-52331
5.Hrdý JiříVytisk Václav-9537 3141
6.Poluk AlexandrKobras Ludvík754  3051
7.Hanke TomášKartaš Zdeněk-9-9-10  0352
8.Hrdý JiříKalíšek Jiří-10-4-6  0353
9.Poluk AlexandrVytisk Václav10-5-10-8 1354
10.Schauer PatrikKobras Ludvík-710-2673264
11.Hrdý JiříKartaš Zdeněk-69-4-5 1365
12.Poluk AlexandrKalíšek Jiří-699-993275
13.Schauer PatrikVytisk Václav-7-981073285
14.Hanke TomášKobras Ludvík769  3095
15.Poluk AlexandrKartaš Zdeněk7-8-7-10 1396
16.Schauer PatrikKalíšek Jiří-3-1-10  0397
17.Hanke TomášVytisk Václav35-97 31107
18.Hrdý JiříKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schauer Patrik31Kartaš Zdeněk31
Hanke Tomáš22Kalíšek Jiří31
Hrdý Jiří12Vytisk Václav13
Poluk Alexandr22Kobras Ludvík03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30661:637TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
11910  3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Polášek Lukáš
Joch Tomáš
 
 
10-9-11-9 1311
3.Vytisk VáclavDvořák Jiří ml.108-912 3121
4.Kobras LudvíkDvořák Jiří st.77-68 3131
5.Kartaš ZdeněkJoch Tomáš12-8-87143241
6.Kalíšek JiříPolášek Lukáš-6-992113251
7.Kobras LudvíkDvořák Jiří ml.-8-21510-112352
8.Kartaš ZdeněkDvořák Jiří st.186  3062
9.Kalíšek JiříJoch Tomáš-11-9-10  0363
10.Vytisk VáclavPolášek Lukáš389  3073
11.Kartaš ZdeněkDvořák Jiří ml.-5769 3183
12.Kalíšek JiříDvořák Jiří st.466  3093
13.Vytisk VáclavJoch Tomáš-89-9-8 1394
14.Kobras LudvíkPolášek Lukáš-8-6-3  0395
15.Kalíšek JiříDvořák Jiří ml.-8-99-8 1396
16.Vytisk VáclavDvořák Jiří st.-6-76-9 1397
17.Kobras LudvíkJoch Tomáš-8-78121132107
18.Kartaš ZdeněkPolášek Lukáš8103  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav22Dvořák Jiří ml.22
Kobras Ludvík22Dvořák Jiří st.13
Kartaš Zdeněk30Joch Tomáš22
Kalíšek Jiří22Polášek Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32446:501TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Ivan
Jaroš Petr
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-9-8-9  0301
2.Dolanský Roman
Hoang Bien
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
9109  3011
3.Hoang BienSvoboda Vladimír-5108-6-62312
4.Hlaváček IvanPoluk Alexandr-7-10-7  0313
5.Dolanský RomanSchauer Patrik-14-7710-92314
6.Jaroš PetrHrdý Jiří9-7-83-92315
7.Hlaváček IvanSvoboda Vladimír-64-10-2 1316
8.Dolanský RomanPoluk Alexandr10-789 3126
9.Jaroš PetrSchauer Patrik-9666 3136
10.Hoang BienHrdý Jiří-53-5-6 1337
11.Dolanský RomanSvoboda Vladimír-4-8-10  0338
12.Jaroš PetrPoluk Alexandr68-9-9-22339
13.Hoang BienSchauer Patrik-8-7-5  03310
14.Hlaváček IvanHrdý Jiří         
15.Jaroš PetrSvoboda Vladimír         
16.Hoang BienPoluk Alexandr         
17.Hlaváček IvanSchauer Patrik         
18.Dolanský RomanHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoang Bien03Svoboda Vladimír30
Hlaváček Ivan02Poluk Alexandr21
Dolanský Roman12Schauer Patrik21
Jaroš Petr12Hrdý Jiří20
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20550:471TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Petr
Skoupý Libor
 
 
Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
-10-9-12  0301
2.Krauz Samuel
Tomek Jakub
 
 
Celler Jiří
Hladík Ivo
 
 
-82-510-52302
3.Bednář PetrCeller Jiří428  3012
4.Tomek JakubNevmeržický Vadim139-89 3122
5.Skoupý LiborBielina Václav-6-67863232
6.Krauz SamuelHladík Ivo9-1145 3142
7.Tomek JakubCeller Jiří-8-64-10 1343
8.Skoupý LiborNevmeržický Vadim99-98 3153
9.Krauz SamuelBielina Václav578  3063
10.Bednář PetrHladík Ivo6711  3073
11.Hanšpach DanielCeller Jiří397  3083
12.Krauz SamuelNevmeržický Vadim7-799 3193
13.Bednář PetrBielina Václav-88-62-62394
14.Tomek JakubHladík Ivo-105-88632104
15.Krauz SamuelCeller Jiří635  30  
16.Bednář PetrNevmeržický Vadim         
17.Tomek JakubBielina Václav         
18.Hanšpach DanielHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Petr21Celler Jiří12
Tomek Jakub21Nevmeržický Vadim03
Skoupý Libor20Bielina Václav12
Krauz Samuel30Hladík Ivo03
Hanšpach Daniel10   
střídáni domácí - 11.zápas - C - Hanšpach za Skoupého



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40658:690AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Dlask Marek
Dunder Jiří
 
 
-13910-663210
2.Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
Šusta Petr
Bláha Tomáš
 
 
-898-873220
3.Berný LukášDlask Marek-11-15-7  0321
4.Koubek ArnoštBláha Tomáš-7-958-92322
5.Fabian JiříDunder Jiří-9-5-4  0323
6.Čapek KarelŠusta Petr-88-910-92324
7.Koubek ArnoštDlask Marek6-475 3134
8.Fabian JiříBláha Tomáš8-6-7633244
9.Čapek KarelDunder Jiří-10-8-2  0345
10.Berný Lukᚊusta Petr-876-7-82346
11.Fabian JiříDlask Marek-11911-7-32347
12.Čapek KarelBláha Tomáš-4977 3157
13.Berný LukášDunder Jiří-9-7-7  0358
14.Koubek ArnoštŠusta Petr-6959 3168
15.Čapek KarelDlask Marek9-557 3178
16.Berný LukášBláha Tomáš10-11-94-72379
17.Koubek ArnoštDunder Jiří-94-6-3 13710
18.Fabian JiříŠusta Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berný Lukáš04Dlask Marek22
Koubek Arnošt22Bláha Tomáš22
Fabian Jiří12Dunder Jiří40
Čapek Karel22Šusta Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:33582:564TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Kouba Jan
 
 
Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
-126-8-7 1301
2.Zerkal Sergey
Handl Erich
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
-8-79-6 1302
3.Zerkal SergeySchützner Vladimír-10-6-6  0303
4.Handl ErichNovotný Václav5-8-7-6 1304
5.Kouba JanZajíček Luděk-7883 3114
6.Cankař RadekLukáč Michal999  3024
7.Handl ErichSchützner Vladimír-62-4-4 1325
8.Kouba JanNovotný Václav386  3035
9.Cankař RadekZajíček Luděk-7-9-5  0336
10.Zerkal SergeyLukáč Michal58-75 3146
11.Kouba JanSchützner Vladimír368  3056
12.Cankař RadekNovotný Václav464  3066
13.Zerkal SergeyZajíček Luděk7-757 3176
14.Handl ErichLukáč Michal-15-848-92377
15.Cankař RadekSchützner Vladimír6-6-9-3 1378
16.Zerkal SergeyNovotný Václav-7-9-7  0379
17.Handl ErichZajíček Luděk106-9-12-1023710
18.Kouba JanLukáč Michal8119  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zerkal Sergey22Schützner Vladimír31
Handl Erich04Novotný Václav22
Kouba Jan30Zajíček Luděk22
Cankař Radek22Lukáč Michal12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30652:580SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Tomáš
Češka Petr
 
 
Brož Josef
Mára Karel
 
 
-1679-9-82301
2.Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
Čadil Petr
Chutný Bohumír
 
 
6-8-81153211
3.Maršíková MartinaBrož Josef4-8-76-32312
4.Joska TomášMára Karel875  3022
5.Češka PetrČadil Petr-9-5-4  0323
6.Šinákl JanChutný Bohumír966  3033
7.Joska TomášBrož Josef-7-8-11  0334
8.Češka PetrMára Karel-58-510103244
9.Šinákl JanČadil Petr-67-6-9 1345
10.Maršíková MartinaChutný Bohumír345  3055
11.Češka PetrBrož Josef-7-7-4  0356
12.Šinákl JanMára Karel93-88 3166
13.Maršíková MartinaČadil Petr575  3076
14.Joska TomášChutný Bohumír711  3086
15.Šinákl JanBrož Josef10-9-9-13 1387
16.Maršíková MartinaMára Karel85-7-7-92388
17.Joska TomášČadil Petr66-76 3198
18.Bruk MartinChutný Bohumír635  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršíková Martina22Brož Josef40
Joska Tomáš31Mára Karel13
Češka Petr12Čadil Petr22
Šinákl Jan22Chutný Bohumír04
Bruk Martin10   
V 18.zapase stridal hrace Petra Cesku hrac Martin Bruk



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:31452:420SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Kohout Pavel
Brož Josef
 
 
-7-1-6  0301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 

 
 
WO    3011
3.Dvořák Jiří st.Brož Josef-109-6-6 1312
4.Joch TomášKohout Pavel-104-8-3 1313
5.Dvořák Jiří ml.Mára Karel-1010-9-7 1314
6.Jantač PetrWO    3024
7.Joch TomášBrož Josef-9-4-4  0325
8.Dvořák Jiří ml.Kohout Pavel-3-1-9  0326
9.Jantač PetrMára Karel8-7611 3136
10.Dvořák Jiří st.WO    3046
11.Dvořák Jiří ml.Brož Josef6-8-9-6 1347
12.Jantač PetrKohout Pavel-8-6-8  0348
13.Dvořák Jiří st.Mára Karel-5-695-92349
14.Joch TomášWO    3059
15.Jantač PetrBrož Josef-37-9-10 13510
16.Dvořák Jiří st.Kohout Pavel         
17.Joch TomášMára Karel         
18.Dvořák Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořák Jiří st.02Brož Josef40
Joch Tomáš02Kohout Pavel30
Dvořák Jiří ml.03Mára Karel21
Jantač Petr12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34604:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Šinákl Jan
Maršíková Martina
 
 
-4899 3110
2.Zajíček Luděk
Sutnar Bohuslav
 
 
Joska Tomáš
Češka Petr
 
 
-10-97-9 1311
3.Zajíček LuděkMaršíková Martina84-97 3121
4.Lukáč MichalŠinákl Jan7-66-9-62322
5.Sutnar BohuslavJoska Tomáš-2-9-2  0323
6.Schützner VladimírČeška Petr596  3033
7.Lukáč MichalMaršíková Martina-9-97-9 1334
8.Sutnar BohuslavŠinákl Jan-4-4-9  0335
9.Schützner VladimírJoska Tomáš56-55 3145
10.Zajíček LuděkMarek Michal-3-8-9  0346
11.Sutnar BohuslavMaršíková Martina-7-9-10  0347
12.Schützner VladimírŠinákl Jan-59119 3157
13.Zajíček LuděkJoska Tomáš5116  3067
14.Lukáč MichalMarek Michal946  3077
15.Schützner VladimírMaršíková Martina10-936 3187
16.Zajíček LuděkŠinákl Jan6-6-89123297
17.Lukáč MichalJoska Tomáš-6-777-62398
18.Sutnar BohuslavMarek Michal-6-5-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Luděk31Maršíková Martina22
Lukáč Michal13Šinákl Jan22
Sutnar Bohuslav04Joska Tomáš22
Schützner Vladimír40Češka Petr01
   Marek Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16529:441AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Zítek Martin
 
 
Cankař Radek
Handl Erich
 
 
-7-64773210
2.Dlask Marek
Dunder Jiří
 
 
Komín Ondřej
Zerkal Sergey
 
 
-411-12373220
3.Dunder JiříCankař Radek7-9-11-7 1321
4.Bláha TomášZerkal Sergey1087  3031
5.Zítek MartinKomín Ondřej-816-9-72332
6.Dlask MarekHandl Erich1014-88 3142
7.Bláha TomášCankař Radek78-77 3152
8.Zítek MartinZerkal Sergey775  3062
9.Dlask MarekKomín Ondřej619  3072
10.Dunder JiříHandl Erich6106  3082
11.Zítek MartinCankař Radek-68-1010-82383
12.Dlask MarekZerkal Sergey12109  3093
13.Dunder JiříKomín Ondřej84-108 31103
14.Bláha TomášHandl Erich6    10  
15.Dlask MarekCankař Radek         
16.Dunder JiříZerkal Sergey         
17.Bláha TomášKomín Ondřej         
18.Zítek MartinHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dunder Jiří21Cankař Radek21
Bláha Tomáš20Zerkal Sergey03
Zítek Martin12Komín Ondřej12
Dlask Marek30Handl Erich02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:14530:379TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Čapek Karel
Fabian Jiří
 
 
561  3010
2.Celler Jiří
Hladík Ivo
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
452  3020
3.Nevmeržický VadimČapek Karel-85-66-202321
4.Hladík IvoFabian Jiří576  3031
5.Bielina VáclavBerný Lukáš486  3041
6.Celler JiříHrubý Václav268  3051
7.Hladík IvoČapek Karel-7-1138-72352
8.Bielina VáclavFabian Jiří-9-8-14  0353
9.Celler JiříBerný Lukáš55-92 3163
10.Nevmeržický VadimHrubý Václav6105  3073
11.Bielina VáclavČapek Karel8911  3083
12.Celler JiříFabian Jiří10-10-10-9 1384
13.Nevmeržický VadimBerný Lukáš1056  3094
14.Hladík IvoHrubý Václav4-1227 31104
15.Celler JiříČapek Karel-86-88 22  
16.Nevmeržický VadimFabian Jiří         
17.Hladík IvoBerný Lukáš         
18.Bielina VáclavHrubý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nevmeržický Vadim21Čapek Karel21
Hladík Ivo21Fabian Jiří21
Bielina Václav21Berný Lukáš03
Celler Jiří21Hrubý Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Schauer Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33410:483TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
-8897 3110
2.Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
-14-6-8  0311
3.Schauer PatrikKrauz Samuel-5-103-8 1312
4.Poluk AlexandrTomek Jakub-9-8-7  0313
5.Hrdý JiříHanšpach Daniel-413-6-5 1314
6.Svoboda VladimírSkoupý Libor-8978 3124
7.Poluk AlexandrKrauz Samuel-9-8-6  0325
8.Hrdý JiříTomek Jakub-7-4-8  0326
9.Svoboda VladimírHanšpach Daniel-8586 3136
10.Schauer PatrikSkoupý Libor-8-684-92337
11.Hrdý JiříKrauz Samuel-2-3-7  0338
12.Svoboda VladimírTomek Jakub-7-7-8  0339
13.Schauer PatrikHanšpach Daniel-107-68-1223310
14.Poluk AlexandrSkoupý Libor-8-2-7  03  
15.Svoboda VladimírKrauz Samuel         
16.Schauer PatrikTomek Jakub         
17.Poluk AlexandrHanšpach Daniel         
18.Hrdý JiříSkoupý Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schauer Patrik03Krauz Samuel30
Poluk Alexandr02Tomek Jakub30
Hrdý Jiří03Hanšpach Daniel21
Svoboda Vladimír21Skoupý Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38662:661TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Dolanský Roman
Hoang Bien
 
 
10-1045 3110
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Jaroš Petr
Hlaváček Ivan
 
 
-7-8-9  0311
3.Vytisk VáclavDolanský Roman-106710 3121
4.Kobras LudvíkJaroš Petr-112-711133231
5.Kartaš ZdeněkHlaváček Ivan810-93 3141
6.Kalíšek JiříHoang Bien-4-9-6  0342
7.Kobras LudvíkDolanský Roman-6-8-7  0343
8.Kartaš ZdeněkJaroš Petr8-85-7-122344
9.Kalíšek JiříHlaváček Ivan-3-9-10  0345
10.Vytisk VáclavHoang Bien-610-10-10 1346
11.Kartaš ZdeněkDolanský Roman9-8-88-72347
12.Kalíšek JiříJaroš Petr-81195 3157
13.Vytisk VáclavHlaváček Ivan-8-88-10 1358
14.Kobras LudvíkHoang Bien88-84 3168
15.Kalíšek JiříDolanský Roman9-1453 3178
16.Vytisk VáclavJaroš Petr6-78-9-92379
17.Kobras LudvíkHlaváček Ivan59-6-7-623710
18.Kartaš ZdeněkHoang Bien1286  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav13Dolanský Roman22
Kobras Ludvík22Jaroš Petr22
Kartaš Zdeněk12Hlaváček Ivan31
Kalíšek Jiří22Hoang Bien21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20560:470TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Středa Martin
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
48-10-9-102301
2.Hlaváček Ivan
Jaroš Petr
 
 
Jantač Petr
Pospíšil Marek
 
 
-4-67-5 1302
3.Jaroš PetrJantač Petr9613  3012
4.Hlaváček IvanDvořák Jiří ml.-910-914103222
5.Středa MartinDvořák Jiří st.-10-896-62323
6.Dolanský RomanPospíšil Marek295  3033
7.Hlaváček IvanJantač Petr9-5-10-9 1334
8.Středa MartinDvořák Jiří ml.-6-8-7  0335
9.Dolanský RomanDvořák Jiří st.76-9-763245
10.Jaroš PetrPospíšil Marek866  3055
11.Středa MartinJantač Petr799  3065
12.Dolanský RomanDvořák Jiří ml.-6947 3175
13.Jaroš PetrDvořák Jiří st.537  3085
14.Hlaváček IvanPospíšil Marek463  3095
15.Dolanský RomanJantač Petr454  30105
16.Jaroš PetrDvořák Jiří ml.         
17.Hlaváček IvanDvořák Jiří st.         
18.Středa MartinPospíšil Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroš Petr30Jantač Petr13
Hlaváček Ivan21Dvořák Jiří ml.12
Středa Martin12Dvořák Jiří st.12
Dolanský Roman40Pospíšil Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26597:555TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Krauz Samuel
 
 
Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
-9-8-9  0301
2.Bednář Petr
Hanšpach Daniel
 
 
Vytisk Václav
Kňažík Ondřej
 
 
8-7-10-8 1302
3.Bednář PetrKartaš Zdeněk888  3012
4.Skoupý LiborKalíšek Jiří-914-5-3 1313
5.Hanšpach DanielKňažík Ondřej-89-5-8 1314
6.Krauz SamuelVytisk Václav879  3024
7.Skoupý LiborKartaš Zdeněk7-7-9983234
8.Hanšpach DanielKalíšek Jiří6-8-89113244
9.Krauz SamuelKňažík Ondřej33-79 3154
10.Bednář PetrVytisk Václav3-874 3164
11.Hanšpach DanielKartaš Zdeněk10-8-86103274
12.Krauz SamuelKalíšek Jiří-10-105483284
13.Bednář PetrKňažík Ondřej9-66-14-82385
14.Skoupý LiborVytisk Václav98-37 3195
15.Krauz SamuelKartaš Zdeněk678  30105
16.Bednář PetrKalíšek Jiří         
17.Skoupý LiborKňažík Ondřej         
18.Hanšpach DanielVytisk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Petr21Kartaš Zdeněk04
Skoupý Libor21Kalíšek Jiří12
Hanšpach Daniel21Kňažík Ondřej21
Krauz Samuel40Vytisk Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29577:576SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
-65912 3110
2.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-7-10-6  0311
3.Koubek ArnoštSvoboda Vladimír967  3021
4.Fabian JiříPoluk Alexandr-610-8-6 1322
5.Berný LukášSchauer Patrik-9-9-3  0323
6.Čapek KarelHrdý Jiří977  3033
7.Fabian JiříSvoboda Vladimír-6-76-2 1334
8.Berný LukášPoluk Alexandr-4-7-8  0335
9.Čapek KarelSchauer Patrik-9-97693245
10.Koubek ArnoštHrdý Jiří66-67 3155
11.Berný LukášSvoboda Vladimír496  3065
12.Čapek KarelPoluk Alexandr-710-9-9 1366
13.Koubek ArnoštSchauer Patrik-5-5-7  0367
14.Fabian JiříHrdý Jiří1176  3077
15.Čapek KarelSvoboda Vladimír84-58 3187
16.Koubek ArnoštPoluk Alexandr-10-1151273297
17.Fabian JiříSchauer Patrik8-6119 31107
18.Berný LukášHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Arnošt31Svoboda Vladimír13
Fabian Jiří22Poluk Alexandr31
Berný Lukáš12Schauer Patrik22
Čapek Karel31Hrdý Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39529:615TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-1-108-8 1301
2.Cankař Radek
Zerkal Sergey
 
 
Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
-94-61093211
3.Zerkal SergeyCeller Jiří-1188-1073221
4.Cankař RadekNevmeržický Vadim88-79 3131
5.Komín OndřejBielina Václav7-67-873241
6.Čáha JiříHladík Ivo-6-7-6  0342
7.Cankař RadekCeller Jiří77-711 3152
8.Komín OndřejNevmeržický Vadim-4-4-5  0353
9.Čáha JiříBielina Václav-4-8-9  0354
10.Zerkal SergeyHladík Ivo-89-4-3 1355
11.Komín OndřejCeller Jiří-8-95-7 1356
12.Čáha JiříNevmeržický Vadim8-4-8-9 1357
13.Zerkal SergeyBielina Václav-4-75-7 1358
14.Cankař RadekHladík Ivo10-847 3168
15.Čáha JiříCeller Jiří-99-2-5 1369
16.Zerkal SergeyNevmeržický Vadim-8-6-9  03610
17.Cankař RadekBielina Václav         
18.Komín OndřejHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zerkal Sergey13Celler Jiří22
Cankař Radek30Nevmeržický Vadim31
Komín Ondřej12Bielina Václav21
Čáha Jiří04Hladík Ivo21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:Šinákl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37599:603AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddílu