Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:29554:573TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřička Miroslav
Dufek Stanislav
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-10-9-8  0301
2.Skoupý Libor
Vanka Petr
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
-93810 3111
3.Jiřička MiroslavTáborský Michal-688-993221
4.Vanka PetrSkála Patrik-8-8-8  0322
5.Dufek StanislavZáhorský Vladislav87-7-973232
6.Skoupý LiborKolařík Ivan95-57 3142
7.Vanka PetrTáborský Michal-4-7-1  0343
8.Dufek StanislavSkála Patrik-10-5-4  0344
9.Skoupý LiborZáhorský Vladislav998  3054
10.Jiřička MiroslavKolařík Ivan4-8-7873264
11.Dufek StanislavTáborský Michal-7-4-4  0365
12.Skoupý LiborSkála Patrik7911  3075
13.Jiřička MiroslavZáhorský Vladislav10-8107 3185
14.Vanka PetrKolařík Ivan-7-611-6 1386
15.Skoupý LiborTáborský Michal-89-91363296
16.Jiřička MiroslavSkála Patrik1087  30106
17.Vanka PetrZáhorský Vladislav         
18.Dufek StanislavKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiřička Miroslav40Táborský Michal22
Vanka Petr03Skála Patrik22
Dufek Stanislav12Záhorský Vladislav03
Skoupý Libor40Kolařík Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19490:437TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňažík Ondřej
Adámek Jiří
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Pavlíček Ladislav
 
 
7-1088 3110
2.Černý Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
Mikšátko Roman
Krieger Karel
 
 
109-68 3120
3.Adámek JiříGerdžikov Svetoslav-5-7-10  0321
4.Černý OndřejPavlíček Ladislav79-72 3131
5.Jonák PřemyslKrieger Karel-96-12-6 1332
6.Kňažík OndřejMikšátko Roman798  3042
7.Černý OndřejGerdžikov Svetoslav-610-7493252
8.Jonák PřemyslPavlíček Ladislav1045  3062
9.Kňažík OndřejKrieger Karel7-1048 3172
10.Adámek JiříMikšátko Roman696  3082
11.Jonák PřemyslGerdžikov Svetoslav-9-6-4  0383
12.Kňažík OndřejPavlíček Ladislav169  3093
13.Adámek JiříKrieger Karel-7-12-6  0394
14.Černý OndřejMikšátko Roman6-6107 31104
15.Kňažík OndřejGerdžikov Svetoslav         
16.Adámek JiříPavlíček Ladislav         
17.Černý OndřejKrieger Karel         
18.Jonák PřemyslMikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adámek Jiří12Gerdžikov Svetoslav21
Černý Ondřej30Pavlíček Ladislav03
Jonák Přemysl12Krieger Karel21
Kňažík Ondřej30Mikšátko Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:motlík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35632:610TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Boloňský Andrej
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
-9-6-6  0301
2.Drahota Jiří
Hedervári Robert
 
 
Vránová Helena
Gargulák František
 
 
-769-993211
3.Hedervári RobertStejskal Radek6-769 3121
4.Motlík PavelKunert Ladislav7-76-883231
5.Boloňský AndrejGargulák František56-89 3141
6.Drahota JiříVránová Helena94-105 3151
7.Motlík PavelStejskal Radek-6-958113261
8.Boloňský AndrejKunert Ladislav-5-7-9  0362
9.Drahota JiříGargulák František99-69 3172
10.Hedervári RobertVránová Helena-712-10-9 1373
11.Boloňský AndrejStejskal Radek-38-6-9 1374
12.Drahota JiříKunert Ladislav-8WOWO  0375
13.Hedervári RobertGargulák František455  3085
14.Motlík PavelVránová Helena-10-3-2  0386
15.Pour LukášStejskal Radek3-5-9-8 1387
16.Hedervári RobertKunert Ladislav-1010-711-92388
17.Motlík PavelGargulák František44-56 3198
18.Boloňský AndrejVránová Helena646  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hedervári Robert22Stejskal Radek22
Motlík Pavel31Kunert Ladislav31
Boloňský Andrej22Gargulák František04
Drahota Jiří21Vránová Helena22
Pour Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25593:531TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Jursa David
Kučera Dušan
 
 
-96-410-122301
2.Horák Dominik
Brýna Karel
 
 
Klouček Martin
Hrubý Jan
 
 
5-1058 3111
3.Zahradník VáclavJursa David-910-8-6 1312
4.Brýna KarelKlouček Martin658  3022
5.Mutl DavidKučera Dušan-9-958123232
6.Horák DominikHrubý Jan846  3042
7.Brýna KarelJursa David-8-6-7  0343
8.Mutl DavidKlouček Martin-6-613-4 1344
9.Horák DominikKučera Dušan8-813 3154
10.Zahradník VáclavHrubý Jan923  3064
11.Mutl DavidJursa David-5-4-13  0365
12.Horák DominikKlouček Martin896  3075
13.Zahradník VáclavKučera Dušan55-129 3185
14.Brýna KarelHrubý Jan-8785 3195
15.Horák DominikJursa David6-27-6-72396
16.Zahradník VáclavKlouček Martin714-54 31106
17.Brýna KarelKučera Dušan         
18.Mutl DavidHrubý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Václav31Jursa David40
Brýna Karel21Klouček Martin13
Mutl David12Kučera Dušan03
Horák Dominik31Hrubý Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38651:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Baxa Karel
Dalešický Tomáš
 
 
-8-6-6  0301
2.Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
Ťuík Jan
Lösterová Anna
 
 
-67107 3111
3.Hojovec OndřejŤuík Jan5-109-1083221
4.Klatovský KarelBaxa Karel-12-4-7  0322
5.Studničný JaromírDalešický Tomáš10-8-8-8 1323
6.Oppitz KarelLösterová Anna6-108-453233
7.Klatovský KarelŤuík Jan91010  3043
8.Studničný JaromírBaxa Karel-1079-583253
9.Oppitz KarelDalešický Tomáš-10-6-14  0354
10.Hojovec OndřejLösterová Anna-98-9-7 1355
11.Studničný JaromírŤuík Jan7-8-1-6 1356
12.Oppitz KarelBaxa Karel-94-67-92357
13.Hojovec OndřejDalešický Tomáš-85-6973267
14.Klatovský KarelLösterová Anna-5-4-8  0368
15.Oppitz KarelŤuík Jan-7-7-8  0369
16.Hojovec OndřejBaxa Karel9-9-6763279
17.Klatovský KarelDalešický Tomáš679  3089
18.Studničný JaromírLösterová Anna2024  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojovec Ondřej31Ťuík Jan22
Klatovský Karel22Baxa Karel22
Studničný Jaromír22Dalešický Tomáš22
Oppitz Karel13Lösterová Anna22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34505:533SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lodek Jan
Manko Viktor
 
 
Pastorek Lukáš
Gajda Jonáš
 
 
11-95-943210
2.Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
Filípek Martin
Kořének František
 
 
4-8-79-72311
3.Lodek JanFilípek Martin543  3021
4.Michálek VojtěchKořének František-4-74-9 1322
5.Kuttler KarelPastorek Lukáš831  3032
6.Manko ViktorGajda Jonáš-21412-6-62333
7.Michálek VojtěchFilípek Martin-5-5-12  0334
8.Kuttler KarelKořének František-56-5-2 1335
9.Manko ViktorPastorek Lukáš123-710 3145
10.Lodek JanGajda Jonáš-2-8-6  0346
11.Kuttler KarelFilípek Martin-6-9-9  0347
12.Manko ViktorKořének František75-94 3157
13.Blaho MartinPastorek Lukáš-6-11-8  0358
14.Michálek VojtěchGajda Jonáš-8-11-7  0359
15.Manko ViktorFilípek Martin-7810-7-823510
16.Blaho MartinKořének František         
17.Michálek VojtěchPastorek Lukáš         
18.Kuttler KarelGajda Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lodek Jan11Filípek Martin31
Michálek Vojtěch03Kořének František21
Kuttler Karel12Pastorek Lukáš12
Manko Viktor22Gajda Jonáš30
Blaho Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy