Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10421:336TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřička Miroslav
Skoupý Libor
 
 
Hojovec Ondřej
Racek Jiří
 
 
748  3010
2.Bednář Petr
Marek Jaroslav
 
 
Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
5-818 3120
3.Jiřička MiroslavHojovec Ondřej-91088 3130
4.Skoupý LiborStudničný Jaromír598  3040
5.Dufek StanislavRacek Jiří-8-8-9  0341
6.Bednář PetrKlatovský Karel385  3051
7.Skoupý LiborHojovec Ondřej-7-7-6  0352
8.Marek JaroslavStudničný Jaromír737  3062
9.Bednář PetrRacek Jiří8128  3072
10.Jiřička MiroslavKlatovský Karel11109  3082
11.Marek JaroslavHojovec Ondřej-108-9973292
12.Bednář PetrStudničný Jaromír8912  30102
13.Jiřička MiroslavRacek Jiří         
14.Skoupý LiborKlatovský Karel         
15.Bednář PetrHojovec Ondřej         
16.Jiřička MiroslavStudničný Jaromír         
17.Skoupý LiborRacek Jiří         
18.Marek JaroslavKlatovský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiřička Miroslav20Hojovec Ondřej12
Skoupý Libor11Studničný Jaromír03
Dufek Stanislav01Racek Jiří11
Bednář Petr30Klatovský Karel02
Marek Jaroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29588:572TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Lodek Jan
Manko Viktor
 
 
-47810 3110
2.Martykiewiecz Dušan
Brýna Karel
 
 
Blaho Martin
Kuttler Karel
 
 
896  3020
3.Houček JaroslavManko Viktor-9-5-2  0321
4.Brýna KarelLodek Jan-8-10-9  0322
5.Zahradník VáclavBlaho Martin1044  3032
6.Martykiewiecz DušanKuttler Karel396  3042
7.Brýna KarelManko Viktor95-2-10-92343
8.Zahradník VáclavLodek Jan1046  3053
9.Martykiewiecz DušanBlaho Martin4-765 3163
10.Houček JaroslavKuttler Karel699  3073
11.Zahradník VáclavManko Viktor-9-7-11  0374
12.Martykiewiecz DušanLodek Jan-5-65-9 1375
13.Houček JaroslavBlaho Martin9-9610 3185
14.Brýna KarelKuttler Karel-15-98-4 1386
15.Martykiewiecz DušanManko Viktor-4-10-6  0387
16.Houček JaroslavLodek Jan-5-3-8  0388
17.Brýna KarelBlaho Martin6107  3098
18.Zahradník VáclavKuttler Karel8-7-77932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houček Jaroslav22Manko Viktor40
Brýna Karel13Lodek Jan31
Zahradník Václav31Blaho Martin04
Martykiewiecz Dušan22Kuttler Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:52Konec
utkání
20:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1015:30389:471SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wavrečka Ronald
Boloňský Andrej
 
 
Filípek Martin
Kořének František
 
 
11-59-8-72301
2.Motlík Pavel
Hedervári Robert
 
 
Pastorek Lukáš
Gajda Jonáš
 
 
-6-28-5 1302
3.Motlík PavelGajda Jonáš-9-911-9 1303
4.Hedervári RobertPastorek Lukáš5-5-7-11 1304
5.Boloňský AndrejKořének František8-5-13-9 1305
6.Wavrečka RonaldFilípek Martin-6-711-7 1306
7.Hedervári RobertGajda Jonáš-711-8-5 1307
8.Boloňský AndrejPastorek Lukáš-101011-9-52308
9.Wavrečka RonaldKořének František876  3018
10.Motlík PavelFilípek Martin-6-5-8  0319
11.Boloňský AndrejGajda Jonáš711-1-9-823110
12.Wavrečka RonaldPastorek Lukáš9-84-1-923  
13.Motlík PavelKořének František         
14.Hedervári RobertFilípek Martin         
15.Wavrečka RonaldGajda Jonáš         
16.Motlík PavelPastorek Lukáš         
17.Hedervári RobertKořének František         
18.Boloňský AndrejFilípek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Motlík Pavel02Gajda Jonáš30
Hedervári Robert02Pastorek Lukáš20
Boloňský Andrej03Kořének František11
Wavrečka Ronald11Filípek Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32347:443TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
-6-92-7 1301
2.Erben Michal
Adámek Jiří
 
 
Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
-8-5118-102302
3.Jonák PřemyslDalešický Josef-3-8-6  0303
4.Adámek JiříŤuík Jan-116-6-2 1304
5.Erben MichalBaxa Karel-93-4-9 1305
6.Černý OndřejDalešický Tomáš-8-7-8  0306
7.Adámek JiříDalešický Josef-799-5-42307
8.Erben MichalŤuík Jan-7-65-10 1308
9.Černý OndřejBaxa Karel117-2-463218
10.Jonák PřemyslDalešický Tomáš-6-3-7  0319
11.Erben MichalDalešický Josef-9-610-8 13110
12.Černý OndřejŤuík Jan         
13.Jonák PřemyslBaxa Karel         
14.Adámek JiříDalešický Tomáš         
15.Černý OndřejDalešický Josef         
16.Jonák PřemyslŤuík Jan         
17.Adámek JiříBaxa Karel         
18.Erben MichalDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jonák Přemysl02Dalešický Josef30
Adámek Jiří02Ťuík Jan20
Erben Michal03Baxa Karel11
Černý Ondřej11Dalešický Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27610:571TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
-967-463210
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Klouček Martin
Hrubý Jan
 
 
-8-76983220
3.Táborský MichalHanke Tomáš10111  3030
4.Skála PatrikKučera Dušan4-897 3140
5.Záhorský VladislavKlouček Martin9-5-9-7 1341
6.Kolařík IvanHrubý Jan799  3051
7.Skála PatrikHanke Tomáš-11-8-8  0352
8.Záhorský VladislavKučera Dušan-87-6-7 1353
9.Kolařík IvanKlouček Martin-897-11-52354
10.Táborský MichalHrubý Jan765  3064
11.Záhorský VladislavHanke Tomáš8-7-9-10 1365
12.Kolařík IvanKučera Dušan-89-8593275
13.Táborský MichalKlouček Martin128-76 3185
14.Skála PatrikHrubý Jan895  3095
15.Kolařík IvanHanke Tomáš-8-98-6 1396
16.Táborský MichalKučera Dušan79-77 31106
17.Skála PatrikKlouček Martin         
18.Záhorský VladislavHrubý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal40Hanke Tomáš31
Skála Patrik21Kučera Dušan13
Záhorský Vladislav03Klouček Martin21
Kolařík Ivan22Hrubý Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27569:551TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Faistaver Patrik
Gerdžikov Svetoslav
 
 
-10-5-8  0301
2.Hladík Ivo
Gargulák František
 
 
Krieger Karel
Mikšátko Roman
 
 
1067  3011
3.Gargulák FrantišekFaistaver Patrik-6-7-6  0312
4.Kunert LadislavGerdžikov Svetoslav-4-6-6  0313
5.Hladík IvoKrieger Karel369  3023
6.Stejskal RadekKonopa Josef107-67 3133
7.Kunert LadislavFaistaver Patrik-185-311-32334
8.Hladík IvoGerdžikov Svetoslav5-648 3144
9.Stejskal RadekKrieger Karel869  3054
10.Gargulák FrantišekKonopa Josef87-69 3164
11.Hladík IvoFaistaver Patrik36-10-793274
12.Stejskal RadekGerdžikov Svetoslav-7-7-7  0375
13.Gargulák FrantišekKrieger Karel598  3085
14.Kunert LadislavKonopa Josef-9-7-5  0386
15.Stejskal RadekFaistaver Patrik989  3096
16.Gargulák FrantišekGerdžikov Svetoslav-888-7-92397
17.Kunert LadislavKrieger Karel37-86 31107
18.Hladík IvoKonopa Josef3    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gargulák František22Faistaver Patrik22
Kunert Ladislav13Gerdžikov Svetoslav31
Hladík Ivo30Krieger Karel04
Stejskal Radek31Konopa Josef12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy