Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14454:378TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřička Miroslav
Mareš Petr
 
 
Sutnar Bohuslav
Blaho Martin
 
 
786  3010
2.Marek Jaroslav
Skoupý Libor
 
 
Lodek Jan
Kuttler Karel
 
 
55-109 3120
3.Jiřička MiroslavLodek Jan10-767 3130
4.Mareš PetrBlaho Martin-5-7-6  0331
5.Marek JaroslavKuttler Karel7710  3041
6.Skoupý LiborSutnar Bohuslav382  3051
7.Mareš PetrLodek Jan-7-6-4  0352
8.Marek JaroslavBlaho Martin1078  3062
9.Skoupý LiborKuttler Karel95-85 3172
10.Jiřička MiroslavSutnar Bohuslav864  3082
11.Marek JaroslavLodek Jan7-95-8-52383
12.Skoupý LiborBlaho Martin-81087 3193
13.Jiřička MiroslavKuttler Karel-8897 31103
14.Mareš PetrSutnar Bohuslav         
15.Skoupý LiborLodek Jan         
16.Jiřička MiroslavBlaho Martin         
17.Mareš PetrKuttler Karel         
18.Marek JaroslavSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiřička Miroslav30Lodek Jan21
Mareš Petr02Blaho Martin12
Marek Jaroslav21Kuttler Karel03
Skoupý Libor30Sutnar Bohuslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31626:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
Gajda Jonáš
Pastorek Lukáš
 
 
3-1010-883210
2.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Kaucký Vladimír
Novotný Miroslav
 
 
-87-95-122311
3.Klatovský KarelPastorek Lukáš4108  3021
4.Studničný JaromírGajda Jonáš-59-6-8 1322
5.Oppitz KarelNovotný Miroslav4-9136 3132
6.Hojovec OndřejKaucký Vladimír3-10-5-4 1333
7.Studničný JaromírPastorek Lukáš5-55-5-82334
8.Oppitz KarelGajda Jonáš108-59 3144
9.Hojovec OndřejNovotný Miroslav283  3054
10.Klatovský KarelKaucký Vladimír-2-5-5  0355
11.Oppitz KarelPastorek Lukáš-999-10-82356
12.Hojovec OndřejGajda Jonáš8610  3066
13.Klatovský KarelNovotný Miroslav-8-3-10  0367
14.Studničný JaromírKaucký Vladimír-10-9-7  0368
15.Hojovec OndřejPastorek Lukáš978  3078
16.Klatovský KarelGajda Jonáš-810-1-9 1379
17.Studničný JaromírNovotný Miroslav466  3089
18.Oppitz KarelKaucký Vladimír667  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klatovský Karel13Pastorek Lukáš22
Studničný Jaromír13Gajda Jonáš22
Oppitz Karel31Novotný Miroslav13
Hojovec Ondřej31Kaucký Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31559:547nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Bárta Vít
 
 
Dalešický Josef
Sochor David
 
 
-66-7-9 1301
2.Zahradník Václav
Brýna Karel
 
 
Ťuík Jan
Koutník Roman
 
 
367  3011
3.Bárta VítDalešický Josef-1-5-5  0312
4.Brýna KarelSochor David-6-8-8  0313
5.Zahradník VáclavŤuík Jan4-886 3123
6.Houček JaroslavKoutník Roman5515  3033
7.Brýna KarelDalešický Josef-5-7-10  0334
8.Zahradník VáclavSochor David58-55 3144
9.Houček JaroslavŤuík Jan549  3054
10.Bárta VítKoutník Roman-6910-673264
11.Zahradník VáclavDalešický Josef-10-7-8  0365
12.Houček JaroslavSochor David5-10-8-9 1366
13.Bárta VítŤuík Jan-9-67-5 1367
14.Brýna KarelKoutník Roman878  3077
15.Houček JaroslavDalešický Josef-5-9-9  0378
16.Bárta VítSochor David-8-10-4  0379
17.Brýna KarelŤuík Jan8127  3089
18.Zahradník VáclavKoutník Roman535  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Vít13Dalešický Josef40
Brýna Karel22Sochor David31
Zahradník Václav31Ťuík Jan13
Houček Jaroslav22Koutník Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:40721:721TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Pour Lukáš
 
 
Klouček Martin
Hrubý Jan
 
 
-8-772-82301
2.Drahota Jiří
Wavrečka Ronald
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
-8-82783211
3.Wavrečka RonaldKlouček Martin-6886 3121
4.Motlík PavelHanke Tomáš-8-5-12  0322
5.Pour LukášHrubý Jan8-6-8-7 1323
6.Drahota JiříKučera Dušan-10-7-8  0324
7.Motlík PavelKlouček Martin164-7-683234
8.Pour LukášHanke Tomáš-12-8-8  0335
9.Drahota JiříHrubý Jan-109-10923245
10.Wavrečka RonaldKučera Dušan-10516-883255
11.Pour LukášKlouček Martin-10-8-9  0356
12.Boloňský AndrejHanke Tomáš-10-6-9  0357
13.Wavrečka RonaldHrubý Jan47-107 3167
14.Motlík PavelKučera Dušan-69-6-8 1368
15.Boloňský AndrejKlouček Martin-810-97113278
16.Wavrečka RonaldHanke Tomáš7-878 3188
17.Motlík PavelHrubý Jan9-69-883298
18.Pour LukášKučera Dušan-9101012 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wavrečka Ronald40Klouček Martin13
Motlík Pavel22Hanke Tomáš31
Pour Lukáš13Hrubý Jan13
Drahota Jiří11Kučera Dušan22
Boloňský Andrej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36748:704TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litomiský Petr
Kňažík Ondřej
 
 
Hladík Ivo
Stejskal Radek
 
 
714-7-1293210
2.Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
Gargulák František
Kunert Ladislav
 
 
-5-99473220
3.Litomiský PetrHladík Ivo-912-7-9 1321
4.Černý OndřejStejskal Radek10-8-7-4 1322
5.Erben MichalKunert Ladislav116-815 3132
6.Kňažík OndřejGargulák František8-1398 3142
7.Černý OndřejHladík Ivo3-99-1243252
8.Erben MichalStejskal Radek-8-849-72353
9.Kňažík OndřejKunert Ladislav12-79-9143263
10.Litomiský PetrGargulák František323  3073
11.Erben MichalHladík Ivo9-8-8-3 1374
12.Kňažík OndřejStejskal Radek3-598 3184
13.Litomiský PetrKunert Ladislav-877-6-82385
14.Černý OndřejGargulák František-6-6-9  0386
15.Kňažík OndřejHladík Ivo-6-87-9 1387
16.Litomiský PetrStejskal Radek8-95-12-92388
17.Černý OndřejKunert Ladislav-5835 3198
18.Erben MichalGargulák František663  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Litomiský Petr13Hladík Ivo31
Černý Ondřej22Stejskal Radek31
Erben Michal22Kunert Ladislav13
Kňažík Ondřej31Gargulák František13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:39725:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Holštein Jaroslav
 
 
-9116-753210
2.Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
Žďárský Zdeněk
Faistaver Patrik
 
 
899  3020
3.Táborský MichalHolštein Jaroslav-7697 3130
4.Skála PatrikFaistaver Patrik-789-643240
5.Záhorský VladislavŽďárský Zdeněk-8-4-9  0341
6.Kolařík IvanGerdžikov Svetoslav8-79-9-22342
7.Skála PatrikHolštein Jaroslav77-98 3152
8.Záhorský VladislavFaistaver Patrik77-8-12-102353
9.Kolařík IvanŽďárský Zdeněk-845-8-62354
10.Táborský MichalGerdžikov Svetoslav-7-856-62355
11.Záhorský VladislavHolštein Jaroslav-87-6-6 1356
12.Kolařík IvanFaistaver Patrik-87-8993266
13.Táborský MichalŽďárský Zdeněk3-6-9643276
14.Skála PatrikGerdžikov Svetoslav-87-9-9 1377
15.Kolařík IvanHolštein Jaroslav98-7-8-62378
16.Táborský MichalFaistaver Patrik276  3088
17.Skála PatrikŽďárský Zdeněk-8-85993298
18.Záhorský VladislavGerdžikov Svetoslav-8-29-2 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal31Holštein Jaroslav22
Skála Patrik31Faistaver Patrik13
Záhorský Vladislav04Žďárský Zdeněk22
Kolařík Ivan13Gerdžikov Svetoslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy