Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26556:526TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Jiřička Miroslav
Bednář Petr
 
 
-13-6-5  0301
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Skoupý Libor
Vanka Petr
 
 
876  3011
3.Táborský MichalBednář Petr5-889 3121
4.Skála PatrikSkoupý Libor56-86 3131
5.Záhorský VladislavJiřička Miroslav-61110-5-62332
6.Kolařík IvanMareš Petr-3768 3142
7.Skála PatrikBednář Petr7-89-563252
8.Záhorský VladislavSkoupý Libor-4-6-8  0353
9.Kolařík IvanJiřička Miroslav-8-7-10  0354
10.Táborský MichalMareš Petr883  3064
11.Záhorský VladislavBednář Petr-13-67-8 1365
12.Kolařík IvanSkoupý Libor-7-8-9  0366
13.Táborský MichalJiřička Miroslav-836-773276
14.Skála PatrikVanka Petr788  3086
15.Kolařík IvanBednář Petr7-899 3196
16.Táborský MichalSkoupý Libor782  30106
17.Skála PatrikJiřička Miroslav         
18.Záhorský VladislavVanka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal40Bednář Petr13
Skála Patrik30Skoupý Libor22
Záhorský Vladislav03Jiřička Miroslav21
Kolařík Ivan22Mareš Petr02
   Vanka Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33658:651TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencálek Jiří
Faistaver Patrik
 
 
Litomiský Petr
Kňažík Ondřej
 
 
-6468 3110
2.Žďárský Zdeněk
Krieger Karel
 
 
Erben Michal
Černý Ondřej
 
 
10-49-1083220
3.Holštein JaroslavKňažík Ondřej-98-4563230
4.Vencálek JiříLitomiský Petr-4-7-12  0331
5.Žďárský ZdeněkČerný Ondřej-117-7-7 1332
6.Faistaver PatrikErben Michal12-969 3142
7.Vencálek JiříKňažík Ondřej10-65-1153252
8.Žďárský ZdeněkLitomiský Petr68-74 3162
9.Faistaver PatrikČerný Ondřej-116612 3172
10.Holštein JaroslavErben Michal498  3082
11.Žďárský ZdeněkKňažík Ondřej-412-5-7 1383
12.Faistaver PatrikLitomiský Petr-9-8-4  0384
13.Holštein JaroslavČerný Ondřej-74-8-1 1385
14.Vencálek JiříErben Michal1087  3095
15.Faistaver PatrikKňažík Ondřej107-5-11-82396
16.Holštein JaroslavLitomiský Petr-76-89-82397
17.Vencálek JiříČerný Ondřej8-7-67732107
18.Žďárský ZdeněkErben Michal-5-1012-10 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holštein Jaroslav22Kňažík Ondřej22
Vencálek Jiří31Litomiský Petr31
Žďárský Zdeněk12Černý Ondřej22
Faistaver Patrik22Erben Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:30435:501TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Ivo
Stejskal Radek
 
 
Boloňský Andrej
Hedervári Robert
 
 
4910  3010
2.Suchý Adam
Kunert Ladislav
 
 
Drahota Jiří
Wavrečka Ronald
 
 
986  3020
3.Gargulák FrantišekWavrečka Ronald-4-9-6  0321
4.Suchý AdamDrahota Jiří-612-8-7 1322
5.Stejskal RadekMotlík Pavel-9-6-2  0323
6.Hladík IvoBoloňský Andrej768  3033
7.Suchý AdamWavrečka Ronald13-6-79-82334
8.Stejskal RadekDrahota Jiří-7-8-9  0335
9.Hladík IvoMotlík Pavel1135  3045
10.Gargulák FrantišekBoloňský Andrej-1-8-4  0346
11.Stejskal RadekWavrečka Ronald13-7-68-62347
12.Hladík IvoDrahota Jiří15-7-7-8 1348
13.Gargulák FrantišekMotlík Pavel-5-39-5 1349
14.Suchý AdamBoloňský Andrej-86-9-9 13410
15.Hladík IvoWavrečka Ronald65   20  
16.Gargulák FrantišekDrahota Jiří         
17.Suchý AdamMotlík Pavel         
18.Stejskal RadekBoloňský Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gargulák František03Wavrečka Ronald30
Suchý Adam03Drahota Jiří30
Stejskal Radek03Motlík Pavel21
Hladík Ivo21Boloňský Andrej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Klouček Martin
Kubáň Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Kučera DušanWO    3030
4.Hanke TomášWO    3040
5.Klouček MartinWO    3050
6.Kubáň TomášWO    3060
7.Hanke TomášWO    3070
8.Klouček MartinWO    3080
9.Kubáň TomášWO    3090
10.Kučera DušanWO    30100
11.Klouček MartinWO    30  
12.Kubáň TomášWO    30  
13.Kučera DušanWO    30  
14.Hanke TomášWO    30  
15.Kubáň TomášWO    30  
16.Kučera DušanWO    30  
17.Hanke TomášWO    30  
18.Klouček MartinWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32592:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
-8-59-12 1301
2.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
-9-710-13 1302
3.Ťuík JanHojovec Ondřej8-4810 3112
4.Baxa KarelOppitz Karel-5-4-8  0313
5.Dalešický TomášStudničný Jaromír-5-5-5  0314
6.Dalešický JosefKlatovský Karel8112  3024
7.Baxa KarelHojovec Ondřej10814  3034
8.Dalešický TomášOppitz Karel-74-8-8 1335
9.Dalešický JosefStudničný Jaromír379  3045
10.Ťuík JanKlatovský Karel10-2-79-32346
11.Dalešický TomášHojovec Ondřej-6-9-9  0347
12.Dalešický JosefOppitz Karel416  3057
13.Ťuík JanStudničný Jaromír810-77 3167
14.Baxa KarelKlatovský Karel79-13-6-62368
15.Dalešický JosefHojovec Ondřej-6-47443278
16.Ťuík JanOppitz Karel77-110 3188
17.Baxa KarelStudničný Jaromír-7-3-1  0389
18.Dalešický TomášKlatovský Karel5610  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ťuík Jan31Hojovec Ondřej13
Baxa Karel13Oppitz Karel22
Dalešický Tomáš13Studničný Jaromír22
Dalešický Josef40Klatovský Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5386:221SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořének František
Filípek Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Gajda Jonáš
Pastorek Lukáš
 
 
Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
-8711-983220
3.Gajda JonášMichálek Vojtěch97-138 3130
4.Filípek MartinBlaho Martin7-957 3140
5.Kořének FrantišekKuttler Karel-91368 3150
6.Pastorek LukášWO    3060
7.Filípek MartinMichálek Vojtěch8811  3070
8.Kořének FrantišekBlaho Martin583  3080
9.Pastorek LukášKuttler Karel968  3090
10.Gajda JonášWO    30100
11.Kořének FrantišekMichálek Vojtěch         
12.Pastorek LukášBlaho Martin         
13.Gajda JonášKuttler Karel         
14.Filípek Martin         
15.Pastorek LukášMichálek Vojtěch         
16.Gajda JonášBlaho Martin         
17.Filípek MartinKuttler Karel         
18.Kořének František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gajda Jonáš10Michálek Vojtěch02
Filípek Martin20Blaho Martin02
Kořének František20Kuttler Karel02
Pastorek Lukáš10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy