Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:Ezr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:27543:493SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrytr Petr
Ezr Petr
 
 
Nagy Ondrej
Dvořák Petr
 
 
977  3010
2.Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
Brůček František
Chmelík David
 
 
-9-7-7  0311
3.Kotrč MichalNagy Ondrej859  3021
4.Šrytr PetrDvořák Petr8-7-7-12 1322
5.Vyvadil JiříChmelík David-6-4-3  0323
6.Ezr PetrBrůček František256  3033
7.Šrytr PetrNagy Ondrej-9-5-5  0334
8.Vyvadil JiříDvořák Petr95-612 3144
9.Ezr PetrChmelík David4817  3054
10.Kotrč MichalBrůček František535  3064
11.Vyvadil JiříNagy Ondrej-8-9-4  0365
12.Ezr PetrDvořák Petr661  3075
13.Kotrč MichalChmelík David-6-10-4  0376
14.Šrytr PetrBrůček František-8-7-13  0377
15.Ezr PetrNagy Ondrej7-95-933287
16.Kotrč MichalDvořák Petr152  3097
17.Šrytr PetrChmelík David-2-5-10  0398
18.Vyvadil JiříBrůček František278  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrč Michal31Nagy Ondrej22
Šrytr Petr04Dvořák Petr13
Vyvadil Jiří22Chmelík David31
Ezr Petr40Brůček František13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22560:501Slovan KST Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Ondřej
Bartoňová Tereza
 
 
Diblík Radek
Hlaváček Petr
 
 
54-138 3110
2.Chaloupek Petr
Bednárik Martin
 
 
Petira Martin
Zimmel Václav
 
 
-58118 3120
3.Chaloupek PetrDiblík Radek4-11610 3130
4.Bartoňová TerezaPetira Martin-10-137-10 1331
5.Bednárik MartinZimmel Václav-4812-983241
6.Kadavý OndřejHlaváček Petr517  3051
7.Bartoňová TerezaDiblík Radek865  3061
8.Bednárik MartinPetira Martin-9-8-7  0362
9.Kadavý OndřejZimmel Václav-6-5-9  0363
10.Chaloupek PetrHlaváček Petr10-1353 3173
11.Bednárik MartinDiblík Radek-8-949-52374
12.Kadavý OndřejPetira Martin4-5-101073284
13.Chaloupek PetrZimmel Václav99-38 3194
14.Bartoňová TerezaHlaváček Petr710-1114 31104
15.Kadavý OndřejDiblík Radek         
16.Chaloupek PetrPetira Martin         
17.Bartoňová TerezaZimmel Václav         
18.Bednárik MartinHlaváček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupek Petr30Diblík Radek12
Bartoňová Tereza21Petira Martin21
Bednárik Martin12Zimmel Václav12
Kadavý Ondřej21Hlaváček Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34616:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Štěpánek Tomáš
 
 
Moravec Lukáš
Haba Martin
 
 
8-798 3110
2.Říha Karel
Němický Jiří
 
 
Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
9-9108 3120
3.Říha KarelMoravec Lukáš-8-6-6  0321
4.Šrámek DanielFejks Michal911-97 3131
5.Štěpánek TomášSzilágyi Tomáš9-9-6-7 1332
6.Němický JiříHaba Martin41210  3042
7.Šrámek DanielMoravec Lukáš-66-4-9 1343
8.Štěpánek TomášFejks Michal-6-4-8  0344
9.Němický JiříSzilágyi Tomáš766  3054
10.Říha KarelHaba Martin-12-4-5  0355
11.Štěpánek TomášMoravec Lukáš-10-7-3  0356
12.Němický JiříFejks Michal12-954 3166
13.Říha KarelSzilágyi Tomáš105-55 3176
14.Šrámek DanielHaba Martin9107  3086
15.Němický JiříMoravec Lukáš6-85-5-72387
16.Říha KarelFejks Michal-8-9-7  0388
17.Šrámek DanielSzilágyi Tomáš-135-9783298
18.Štěpánek TomášHaba Martin-118-9-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Karel13Moravec Lukáš40
Šrámek Daniel31Fejks Michal22
Štěpánek Tomáš04Szilágyi Tomáš13
Němický Jiří31Haba Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9408:327TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav
Traxler Jan
 
 
Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
878  3010
2.Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
Svoboda Milan
Třesohlavý Josef
 
 
78-79 3120
3.Čermák JiříTřesohlavý Josef1095  3030
4.Traxler JanHartmann Miroslav67-14 3140
5.Elčkner MiroslavHrbek Ivan7-79-893250
6.Fusová AničkaSvoboda Milan677  3060
7.Traxler JanTřesohlavý Josef7-11168 3170
8.Elčkner MiroslavHartmann Miroslav-89-7873280
9.Fusová AničkaHrbek Ivan6-135-893290
10.Čermák JiříSvoboda Milan527  30100
11.Elčkner MiroslavTřesohlavý Josef         
12.Fusová AničkaHartmann Miroslav         
13.Čermák JiříHrbek Ivan         
14.Traxler JanSvoboda Milan         
15.Fusová AničkaTřesohlavý Josef         
16.Čermák JiříHartmann Miroslav         
17.Traxler JanHrbek Ivan         
18.Elčkner MiroslavSvoboda Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Jiří20Třesohlavý Josef02
Traxler Jan20Hartmann Miroslav02
Elčkner Miroslav20Hrbek Ivan02
Fusová Anička20Svoboda Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14478:380TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Dušek Zdeněk
 
 
Botek Radomír
Nacher Patrik
 
 
9-889 3110
2.Bláha Jaroslav
Hrubec Vladimír
 
 
Trnovský Ivo
Hrazdira Adam
 
 
-9-114-9 1311
3.Huleš JiříNacher Patrik763  3021
4.Bláha JaroslavBotek Radomír38-106 3131
5.Hrubec VladimírTrnovský Ivo10-5-6743241
6.Dušek ZdeněkHrazdira Adam6-10-7-10 1342
7.Bláha JaroslavNacher Patrik-71375 3152
8.Hrubec VladimírBotek Radomír-929-993262
9.Dušek ZdeněkTrnovský Ivo368  3072
10.Huleš JiříHrazdira Adam969  3082
11.Hrubec VladimírNacher Patrik-11669 3192
12.Dušek ZdeněkBotek Radomír769  30102
13.Huleš JiříTrnovský Ivo         
14.Bláha JaroslavHrazdira Adam         
15.Dušek ZdeněkNacher Patrik         
16.Huleš JiříBotek Radomír         
17.Bláha JaroslavTrnovský Ivo         
18.Hrubec VladimírHrazdira Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Huleš Jiří20Nacher Patrik03
Bláha Jaroslav20Botek Radomír03
Hrubec Vladimír30Trnovský Ivo02
Dušek Zdeněk21Hrazdira Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32411:490TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Peštuka Zdeněk
Bauer Radek
 
 
-11-8-11  0301
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Pejchal Vlastimil
Holub Martin
 
 
82-610 3111
3.Helisová KateřinaPeštuka Zdeněk5-6-11-9 1312
4.Patho GabrielPejchal Vlastimil-5-79-7 1313
5.Patho RóbertHolub Martin8-4-66-42314
6.Winter DanielBauer Radek7-4-2-6 1315
7.Patho GabrielPeštuka Zdeněk-4-5-6  0316
8.Patho RóbertPejchal Vlastimil-7-489-92317
9.Winter DanielHolub Martin-78-78-82318
10.Helisová KateřinaBauer Radek96-109 3128
11.Patho RóbertPeštuka Zdeněk-8-6-9  0329
12.Winter DanielPejchal Vlastimil10-99-9-723210
13.Helisová KateřinaHolub Martin884  30  
14.Patho GabrielBauer Radek         
15.Winter DanielPeštuka Zdeněk         
16.Helisová KateřinaPejchal Vlastimil         
17.Patho GabrielHolub Martin         
18.Patho RóbertBauer Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helisová Kateřina11Peštuka Zdeněk30
Patho Gabriel02Pejchal Vlastimil30
Patho Róbert03Holub Martin20
Winter Daniel03Bauer Radek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy