Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10444:364TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peštuka Zdeněk
Bauer Radek
 
 
Ezr Petr
Ezr František
 
 
111115  3010
2.Pastír Jiří
Pejchal Vlastimil
 
 
Khozeuly Yedil
Lanžhotský Vojtěch
 
 
469  3020
3.Pastír JiříEzr Petr-9-119-8 1321
4.Pejchal VlastimilEzr František6-1078 3131
5.Bauer RadekKhozeuly Yedil-148109 3141
6.Peštuka ZdeněkLanžhotský Vojtěch554  3051
7.Pejchal VlastimilEzr Petr-6899 3161
8.Bauer RadekEzr František8412  3071
9.Peštuka ZdeněkKhozeuly Yedil599  3081
10.Pastír JiříLanžhotský Vojtěch9-985 3191
11.Bauer RadekEzr Petr-12-6-4  0392
12.Peštuka ZdeněkEzr František786  30102
13.Pastír JiříKhozeuly Yedil226  30  
14.Pejchal VlastimilLanžhotský Vojtěch         
15.Peštuka ZdeněkEzr Petr         
16.Pastír JiříEzr František         
17.Pejchal VlastimilKhozeuly Yedil         
18.Bauer RadekLanžhotský Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastír Jiří11Ezr Petr21
Pejchal Vlastimil20Ezr František03
Bauer Radek21Khozeuly Yedil02
Peštuka Zdeněk30Lanžhotský Vojtěch02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32464:501VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potůček Václav
Trnovský Ivo
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
897  3010
2.Botek Radomír
Hrazdira Adam
 
 
Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
-69-96-72311
3.Potůček VáclavHelisová Kateřina-9-5-6  0312
4.Vystrčil TomášPatho Gabriel-266-7-62313
5.Hrazdira AdamPatho Róbert-5-6-5  0314
6.Botek RadomírWinter Daniel555  3024
7.Trnovský IvoHelisová Kateřina-58-6-7 1325
8.Hrazdira AdamPatho Gabriel6-4-7493235
9.Botek RadomírPatho Róbert-8-9-8  0336
10.Potůček VáclavWinter Daniel-5-7-9  0337
11.Hrazdira AdamHelisová Kateřina8-10-12-7 1338
12.Botek RadomírPatho Gabriel348  3048
13.Potůček VáclavPatho Róbert-5-159-8 1349
14.Trnovský IvoWinter Daniel5-117-8-923410
15.Botek RadomírHelisová Kateřina         
16.Potůček VáclavPatho Gabriel         
17.Trnovský IvoPatho Róbert         
18.Hrazdira AdamWinter Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Potůček Václav03Helisová Kateřina30
Vystrčil Tomáš01Patho Gabriel12
Hrazdira Adam12Patho Róbert30
Botek Radomír21Winter Daniel21
Trnovský Ivo02   
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:34590:530TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzek Karel
Maršálek Petr
 
 
Bláha Jaroslav
Svatoň Petr
 
 
9-10-9-6 1301
2.Třesohlavý Josef
Hartmann Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Jůzek KarelBláha Jaroslav8-11-11-8 1312
4.Hartmann MiroslavSvatoň Petr9-9-5-7 1313
5.Maršálek PetrJirák Jiří-87-5-5 1314
6.Třesohlavý JosefWO    3024
7.Hartmann MiroslavBláha Jaroslav-6-16-7  0325
8.Maršálek PetrSvatoň Petr-6-69-1 1326
9.Třesohlavý JosefJirák Jiří4-73-633236
10.Jůzek KarelWO    3046
11.Maršálek PetrBláha Jaroslav-7-3-6  0347
12.Třesohlavý JosefSvatoň Petr-9-812-9 1348
13.Jůzek KarelJirák Jiří11109  3058
14.Hartmann MiroslavWO    3068
15.Třesohlavý JosefBláha Jaroslav-4-5109-62369
16.Jůzek KarelSvatoň Petr-95-123103279
17.Hartmann MiroslavJirák Jiří-9-109-6 13710
18.Maršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jůzek Karel21Bláha Jaroslav40
Hartmann Miroslav03Svatoň Petr31
Maršálek Petr03Jirák Jiří22
Třesohlavý Josef12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:43Konec
utkání
20:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:31302:398TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Haba Martin
 
 
Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
-7-899-62301
2.Moravec Lukáš
Fejks Michal
 
 
Traxler Jan
Elčkner Miroslav
 
 
-16-13-7  0302
3.Fejks MichalFusová Anička-6-8-5  0303
4.Fiala AlešTraxler Jan-2-8-8  0304
5.Haba MartinElčkner Miroslav-8-9-9  0305
6.Moravec LukášČermák Jiří-10-10-8  0306
7.Fiala AlešFusová Anička-9-6-8  0307
8.Haba MartinTraxler Jan-9-7-7  0308
9.Moravec LukášElčkner Miroslav-7898 3118
10.Fejks MichalČermák Jiří-7-8-10  0319
11.Haba MartinFusová Anička-9-6-6  03110
12.Moravec LukášTraxler Jan         
13.Fejks MichalElčkner Miroslav         
14.Fiala AlešČermák Jiří         
15.Moravec LukášFusová Anička         
16.Fejks MichalTraxler Jan         
17.Fiala AlešElčkner Miroslav         
18.Haba MartinČermák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fejks Michal02Fusová Anička30
Fiala Aleš02Traxler Jan20
Haba Martin03Elčkner Miroslav11
Moravec Lukáš11Čermák Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:Král Ludvík st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Zimmel Václav
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38688:698TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimmel Václav
Ruml Jiří
 
 
Šrámek Daniel
Vaňásek Jiří ml.
 
 
1010-97 3110
2.Šimon Milan
Král Ludvík st.
 
 
Říha Karel
Němický Jiří
 
 
-16-1097-92311
3.Zimmel VáclavNěmický Jiří39-83 3121
4.Král Ludvík st.Vaňásek Jiří ml.-8-6-6  0322
5.Šimon MilanŠrámek Daniel1199  3032
6.Ruml JiříŘíha Karel6-2108 3142
7.Král Ludvík st.Němický Jiří-913-4-4 1343
8.Šimon MilanVaňásek Jiří ml.-99-7-13 1344
9.Ruml JiříŠrámek Daniel-8693 3154
10.Zimmel VáclavŘíha Karel8-67-983264
11.Šimon MilanNěmický Jiří-8-97-9 1365
12.Ruml JiříVaňásek Jiří ml.-10-611-8 1366
13.Zimmel VáclavŠrámek Daniel-9-79393276
14.Král Ludvík st.Říha Karel89-9-4-82377
15.Ruml JiříNěmický Jiří672  3087
16.Zimmel VáclavVaňásek Jiří ml.-49-94-52388
17.Král Ludvík st.Šrámek Daniel-99-3-8 1389
18.Šimon MilanŘíha Karel-8-7-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zimmel Václav31Němický Jiří22
Král Ludvík st.04Vaňásek Jiří ml.40
Šimon Milan13Šrámek Daniel13
Ruml Jiří31Říha Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17508:425TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farář Petr
Perníkář Tomáš
 
 
Chaloupek Petr
Handl Erich
 
 
79-310 3110
2.Dvořák Petr
Procházka Ivan st.
 
 
Novotný Marek
Pražák Bohumil
 
 
-7686 3120
3.Dvořák PetrHandl Erich497  3030
4.Procházka Ivan st.Chaloupek Petr6-3-10463240
5.Perníkář TomášNovotný Marek-9-778-92341
6.Farář PetrPražák Bohumil673  3051
7.Procházka Ivan st.Handl Erich10-5-9-10 1352
8.Perníkář TomášChaloupek Petr-9-10-7  0353
9.Farář PetrNovotný Marek3910  3063
10.Dvořák PetrPražák Bohumil6-12106 3173
11.Perníkář TomášHandl Erich-8-9-8  0374
12.Farář PetrChaloupek Petr7712  3084
13.Dvořák PetrNovotný Marek731  3094
14.Procházka Ivan st.Pražák Bohumil71011  30104
15.Farář PetrHandl Erich-6109-6532  
16.Dvořák PetrChaloupek Petr         
17.Procházka Ivan st.Novotný Marek         
18.Perníkář TomášPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr30Handl Erich21
Procházka Ivan st.21Chaloupek Petr12
Perníkář Tomáš03Novotný Marek12
Farář Petr30Pražák Bohumil03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy