Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:630:24502:371SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potůček Václav
Trnovský Ivo
 
 
Ezr Petr
Ezr František
 
 
-6-5-4  0301
2.Botek Radomír
Hrazdira Adam
 
 

 
 
WO    3011
3.Trnovský IvoEzr Petr-9-12-8  0312
4.Potůček VáclavEzr František118-57 3122
5.Hrazdira AdamVyvadil Jiří6-1262 3132
6.Botek RadomírWO    3042
7.Potůček VáclavEzr Petr-5-3-7  0343
8.Hrazdira AdamEzr František-6-8-8  0344
9.Botek RadomírVyvadil Jiří1058  3054
10.Trnovský IvoWO    3064
11.Hrazdira AdamEzr Petr-7-8-5  0365
12.Botek RadomírEzr František-10-64863275
13.Trnovský IvoVyvadil Jiří-102-8973285
14.Potůček VáclavWO    3095
15.Botek RadomírEzr Petr-5-5-7  0396
16.Trnovský IvoEzr FrantišekWO    30106
17.Potůček VáclavVyvadil Jiří         
18.Hrazdira Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trnovský Ivo11Ezr Petr40
Potůček Václav11Ezr František12
Hrazdira Adam12Vyvadil Jiří03
Botek Radomír21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:Holub Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:Holub Martin
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:157
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23536:477TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejchal Vlastimil
Holub Martin
 
 
Třesohlavý Josef
Jůzek Karel
 
 
8-986 3110
2.Pastír Jiří
Bauer Radek
 
 
Helcl Daniel
Hartmann Miroslav
 
 
976  3020
3.Holub MartinTřesohlavý Josef-87-5693230
4.Pastír JiříJůzek Karel-4764 3140
5.Bauer RadekHelcl Daniel2-9-8-7 1341
6.Pejchal VlastimilHartmann Miroslav-89-6-8 1342
7.Pastír JiříTřesohlavý Josef799  3052
8.Bauer RadekJůzek Karel-9-8-11  0353
9.Pejchal VlastimilHelcl Daniel-9853 3163
10.Holub MartinHartmann Miroslav367  3073
11.Bauer RadekTřesohlavý Josef-10-7-3  0374
12.Pejchal VlastimilJůzek Karel9-87-1293284
13.Holub MartinHelcl Daniel-11-9-4  0385
14.Pastír JiříHartmann Miroslav668  3095
15.Pejchal VlastimilTřesohlavý Josef35-812 31105
16.Holub MartinJůzek Karel         
17.Pastír JiříHelcl Daniel         
18.Bauer RadekHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Martin21Třesohlavý Josef13
Pastír Jiří30Jůzek Karel12
Bauer Radek03Helcl Daniel21
Pejchal Vlastimil31Hartmann Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:28574:545VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brejchová Kateřina
Milota Martin
 
 
Ruzha Lumír
Haba Martin
 
 
-7879 3110
2.Winter Daniel
Patho Gabriel
 
 
Moravec Lukáš
Fejks Michal
 
 
92-911 3120
3.Brejchová KateřinaMoravec Lukáš-8-7-9  0321
4.Patho GabrielFejks Michal6610  3031
5.Milota MartinRuzha Lumír-6-98-8 1332
6.Winter DanielHaba Martin15-68 3142
7.Patho GabrielMoravec Lukáš10-898 3152
8.Milota MartinFejks Michal3-33-8-92353
9.Winter DanielRuzha Lumír-3-4-7  0354
10.Brejchová KateřinaHaba Martin-8-8-9  0355
11.Milota MartinMoravec Lukáš-8-5-7  0356
12.Winter DanielFejks Michal98-87 3166
13.Brejchová KateřinaRuzha Lumír1086  3076
14.Patho GabrielHaba Martin-8868 3186
15.Winter DanielMoravec Lukáš-10-75773296
16.Brejchová KateřinaFejks Michal-667-101032106
17.Patho GabrielRuzha Lumír         
18.Milota MartinHaba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brejchová Kateřina22Moravec Lukáš22
Patho Gabriel30Fejks Michal13
Milota Martin03Ruzha Lumír21
Winter Daniel31Haba Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18482:376TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Huleš Jiří
 
 
Petira Martin
Zimmel Václav
 
 
259  3010
2.Krejsa Josef
Dang Tuan Dat
 
 
Kopřiva Jan
Hlaváček Petr
 
 
-2-108-4 1311
3.Huleš JiříPetira Martin4-5-10-9 1312
4.Dang Tuan DatZimmel Václav-85-9393222
5.Krejsa JosefKopřiva Jan-7-8-7  0323
6.Dušek ZdeněkHložek Vojtěch391  3033
7.Dang Tuan DatPetira Martin-76-8173243
8.Krejsa JosefZimmel Václav-6997 3153
9.Dušek ZdeněkKopřiva Jan586  3063
10.Huleš JiříHložek Vojtěch742  3073
11.Krejsa JosefPetira Martin-4-4-9  0374
12.Dušek ZdeněkZimmel Václav2-91012 3184
13.Huleš JiříKopřiva Jan417  3094
14.Dang Tuan DatHložek Vojtěch443  30104
15.Dušek ZdeněkPetira Martin         
16.Huleš JiříZimmel Václav         
17.Dang Tuan DatKopřiva Jan         
18.Krejsa JosefHložek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Huleš Jiří21Petira Martin21
Dang Tuan Dat30Zimmel Václav03
Krejsa Josef12Kopřiva Jan12
Dušek Zdeněk30Hložek Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24537:479TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav
Traxler Jan
 
 
Rejent Martin
Procházka Ivan st.
 
 
896  3010
2.Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
9-874 3120
3.Elčkner MiroslavDvořák Petr-39-98-82321
4.Traxler JanNagy Ondrej-9576 3131
5.Čermák JiříRejent Martin695  3041
6.Fusová AničkaProcházka Ivan st.4-7-8883251
7.Traxler JanDvořák Petr-9-8-2  0352
8.Čermák JiříNagy Ondrej9-5-5583262
9.Fusová AničkaRejent Martin558  3072
10.Elčkner MiroslavProcházka Ivan st.8-8-8-7 1373
11.Čermák JiříDvořák Petr7-98-953283
12.Fusová AničkaNagy Ondrej-9-10-6  0384
13.Krejčí PavelRejent Martin-5-8-5  0385
14.Traxler JanProcházka Ivan st.519  3095
15.Fusová AničkaDvořák Petr2-956 31105
16.Krejčí PavelNagy Ondrej         
17.Traxler JanRejent Martin         
18.Čermák JiříProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elčkner Miroslav02Dvořák Petr22
Traxler Jan21Nagy Ondrej12
Čermák Jiří30Rejent Martin12
Fusová Anička31Procházka Ivan st.12
Krejčí Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22542:495TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Vaňásek Jiří ml.
 
 
Kadavý Ondřej
Bartoňová Tereza
 
 
7-8-5883210
2.Němický Jiří
Říha Karel
 
 
Chaloupek Petr
Bednárik Martin
 
 
-83612 3120
3.Šrámek DanielKadavý Ondřej-5-4-7  0321
4.Němický JiříChaloupek Petr1488  3031
5.Říha KarelBartoňová Tereza779  3041
6.Vaňásek Jiří ml.Bednárik Martin12108  3051
7.Němický JiříKadavý Ondřej-8-5-7  0352
8.Říha KarelChaloupek Petr-9-117-8 1353
9.Vaňásek Jiří ml.Bartoňová Tereza953  3063
10.Šrámek DanielBednárik Martin-7265 3173
11.Říha KarelKadavý Ondřej-38-9-8 1374
12.Vaňásek Jiří ml.Chaloupek Petr782  3084
13.Šrámek DanielBartoňová Tereza48-89 3194
14.Němický JiříBednárik Martin-10-912-9 1395
15.Vaňásek Jiří ml.Kadavý Ondřej10-7-781032105
16.Šrámek DanielChaloupek Petr         
17.Němický JiříBartoňová Tereza         
18.Říha KarelBednárik Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrámek Daniel21Kadavý Ondřej31
Němický Jiří12Chaloupek Petr12
Říha Karel12Bartoňová Tereza03
Vaňásek Jiří ml.40Bednárik Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy