Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:Král Ludvík st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hlaváček Petr
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:34292:449SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petira Martin
Diblík Radek
 
 
Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
9-36-473210
2.Král Ludvík st.
Hlaváček Petr
 
 
Šrytr Petr
Lanžhotský Vojtěch
 
 
-9-49-9 1311
3.Diblík RadekKotrč Michal-5-8-5  0312
4.Král Ludvík st.Lanžhotský Vojtěch58-5-8-42313
5.Hlaváček PetrVyvadil Jiří-4-6-8  0314
6.Petira MartinŠrytr Petr9-9-7573224
7.Král Ludvík st.Kotrč Michal-89-10-9 1325
8.Hlaváček PetrLanžhotský Vojtěch-5-7-7  0326
9.Petira MartinVyvadil JiříWO    0327
10.Diblík RadekŠrytr Petr-5-9-6  0328
11.Hlaváček PetrKotrč Michal-5-6-7  0329
12.Petira MartinLanžhotský VojtěchWO    03210
13.Diblík RadekVyvadil Jiří         
14.Král Ludvík st.Šrytr Petr         
15.Petira MartinKotrč Michal         
16.Diblík RadekLanžhotský Vojtěch         
17.Král Ludvík st.Vyvadil Jiří         
18.Hlaváček PetrŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diblík Radek02Kotrč Michal30
Král Ludvík st.02Lanžhotský Vojtěch20
Hlaváček Petr03Vyvadil Jiří10
Petira Martin10Šrytr Petr11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:42Konec
utkání
21:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30667:646TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
Dvořák Petr
Procházka Ivan st.
 
 
-7-6-6  0301
2.Moravec Lukáš
Haba Martin
 
 
Perníkář Tomáš
Brůček František
 
 
10108  3011
3.Fejks MichalDvořák Petr-5-111212-42312
4.Haba MartinProcházka Ivan st.-561-9113222
5.Szilágyi TomášPerníkář Tomáš1097  3032
6.Moravec LukášBrůček František7511  3042
7.Haba MartinDvořák Petr-7-9-9  0343
8.Szilágyi TomášProcházka Ivan st.12-9-7-10 1344
9.Moravec LukášPerníkář Tomáš51210  3054
10.Fejks MichalBrůček František89-9-1183264
11.Szilágyi TomášDvořák Petr-66-3-10 1365
12.Moravec LukášProcházka Ivan st.9-637 3175
13.Fejks MichalPerníkář Tomáš-89-8-8 1376
14.Haba MartinBrůček František69-10-873286
15.Moravec LukášDvořák Petr98-96 3196
16.Fejks MichalProcházka Ivan st.9-9-67-122397
17.Haba MartinPerníkář Tomáš78-913 31107
18.Szilágyi TomášBrůček František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejks Michal13Dvořák Petr31
Haba Martin31Procházka Ivan st.22
Szilágyi Tomáš12Perníkář Tomáš13
Moravec Lukáš40Brůček František03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:33330:433Slovan KST Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přeučil Jiří
Helcl Daniel
 
 
Zerkal Sergey
Handl Erich
 
 
6-6-9-10 1301
2.Jůzek Karel
Třesohlavý Josef
 
 
Kadavý Ondřej
Chaloupek Petr
 
 
98-99 3111
3.Třesohlavý JosefKadavý Ondřej-7-8-6  0312
4.Jůzek KarelZerkal Sergey-9-39153222
5.Přeučil JiříChaloupek Petr-5-10-1  0323
6.Helcl DanielHandl Erich-4-8-9  0324
7.Jůzek KarelKadavý Ondřej-7-7-11  0325
8.Přeučil JiříZerkal Sergey-10-10-9  0326
9.Helcl DanielChaloupek Petr-5-9-8  0327
10.Třesohlavý JosefHandl Erich-79-88-32328
11.Přeučil JiříKadavý Ondřej-2-8-4  0329
12.Helcl DanielZerkal Sergey-6-4-9  03210
13.Třesohlavý JosefChaloupek Petr         
14.Jůzek KarelHandl Erich         
15.Helcl DanielKadavý Ondřej         
16.Třesohlavý JosefZerkal Sergey         
17.Jůzek KarelChaloupek Petr         
18.Přeučil JiříHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Třesohlavý Josef02Kadavý Ondřej30
Jůzek Karel11Zerkal Sergey21
Přeučil Jiří03Chaloupek Petr20
Helcl Daniel03Handl Erich20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:28583:558SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdira Adam
Trnovský Ivo
 
 
Havlíková Jana
Dvořáková Anna
 
 
-9-8-8  0301
2.Botek Radomír
Suková Helena
 
 
Šrámek Daniel
Říha Karel
 
 
4-79-5143211
3.Botek RadomírHavlíková Jana-9-1010893221
4.Suková HelenaDvořáková Anna-4-4-6  0322
5.Hrazdira AdamŠrámek Daniel-3-7-3  0323
6.Trnovský IvoŘíha Karel22-75 3133
7.Suková HelenaHavlíková Jana-7695 3143
8.Hrazdira AdamDvořáková Anna-38-2-7 1344
9.Trnovský IvoŠrámek Daniel3-711-743254
10.Botek RadomírŘíha Karel476  3064
11.Hrazdira AdamHavlíková Jana14-79-9173274
12.Trnovský IvoDvořáková Anna5-810-9-62375
13.Botek RadomírŠrámek Daniel43-83 3185
14.Suková HelenaŘíha Karel14186  3095
15.Trnovský IvoHavlíková Jana107-9-4332105
16.Botek RadomírDvořáková Anna         
17.Suková HelenaŠrámek Daniel         
18.Hrazdira AdamŘíha Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botek Radomír30Havlíková Jana04
Suková Helena21Dvořáková Anna30
Hrazdira Adam12Šrámek Daniel12
Trnovský Ivo31Říha Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:Holub Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:Holub Martin
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:157
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35584:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejchal Vlastimil
Pastír Jiří
 
 
Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
8 -3793110
2.Siblík Michal
Holub Martin
 
 
Elčkner Miroslav
Traxler Jan
 
 
-1-99-9 1311
3.Pejchal VlastimilTraxler Jan143-7-6-92312
4.Siblík MichalFusová Anička-13-4-5  0313
5.Holub MartinElčkner Miroslav7-98-993223
6.Pastír JiříČermák Jiří747  3033
7.Siblík MichalTraxler Jan-5-8-8  0334
8.Holub MartinFusová Anička-8-9-4  0335
9.Pastír JiříElčkner Miroslav549  3045
10.Pejchal VlastimilČermák Jiří-7-4-4  0346
11.Holub MartinTraxler Jan-8-4-2  0347
12.Pastír JiříFusová Anička-94910 3157
13.Pejchal VlastimilElčkner Miroslav1555  3067
14.Siblík MichalČermák Jiří-4-5-6  0368
15.Pastír JiříTraxler Jan10-3-7983278
16.Pejchal VlastimilFusová Anička3109  3088
17.Siblík MichalElčkner Miroslav88-9-863298
18.Holub MartinČermák Jiří-6-85-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejchal Vlastimil22Traxler Jan31
Siblík Michal13Fusová Anička22
Holub Martin13Elčkner Miroslav04
Pastír Jiří40Čermák Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:36402:545TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Hroch Michal
 
 
Huleš Jiří
Dušek Zdeněk
 
 
-2-7-2  0301
2.Winter Daniel
Vošický Otto
 
 
Bláha Jaroslav
Svatoň Petr
 
 
1099  3011
3.Winter DanielDušek Zdeněk6-3-2-3 1312
4.Vošický OttoHuleš Jiří-6-5-6  0313
5.Pavlík VáclavBláha Jaroslav-8-5-4  0314
6.Helisová KateřinaSvatoň Petr59-107 3124
7.Vošický OttoDušek Zdeněk-6-5-2  0325
8.Pavlík VáclavHuleš Jiří-1-7-6  0326
9.Helisová KateřinaBláha Jaroslav-13-7-7  0327
10.Winter DanielSvatoň Petr-325-663237
11.Pavlík VáclavDušek Zdeněk-3-56-3 1338
12.Helisová KateřinaHuleš Jiří13-11-9-6 1339
13.Winter DanielBláha Jaroslav9-59-5123249
14.Vošický OttoSvatoň Petr-5979 3159
15.Helisová KateřinaDušek Zdeněk-6-6-6  03510
16.Winter DanielHuleš Jiří-8-9-6  03  
17.Vošický OttoBláha Jaroslav         
18.Pavlík VáclavSvatoň Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Winter Daniel21Dušek Zdeněk40
Vošický Otto12Huleš Jiří30
Pavlík Václav03Bláha Jaroslav21
Helisová Kateřina13Svatoň Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy