Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:33424:513SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Vyvadil Jiří
Kotrč Michal
 
 
-9-76-7 1301
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Ezr Petr
Šrytr Petr
 
 
-7-3-6  0302
3.Helisová KateřinaEzr Petr-6-14-6  0303
4.Patho GabrielKotrč Michal-3-5-7  0304
5.Patho RóbertVyvadil Jiří3-87-793214
6.Winter DanielŠrytr Petr91310  3024
7.Patho GabrielEzr Petr-3-7-5  0325
8.Patho RóbertKotrč Michal3-3-7-8 1326
9.Winter DanielVyvadil Jiří997  3036
10.Helisová KateřinaŠrytr Petr1076  3046
11.Patho RóbertEzr Petr-3-7-8  0347
12.Winter DanielKotrč Michal-7-2-9  0348
13.Helisová KateřinaVyvadil Jiří310-1014 3158
14.Patho GabrielŠrytr Petr7-9-8-5 1359
15.Winter DanielEzr Petr-3-4-11  03510
16.Helisová KateřinaKotrč Michal         
17.Patho GabrielVyvadil Jiří         
18.Patho RóbertŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Helisová Kateřina21Ezr Petr40
Patho Gabriel03Kotrč Michal30
Patho Róbert12Vyvadil Jiří03
Winter Daniel22Šrytr Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha CRozhodčí:Holub Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:Holub Martin
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:157
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36627:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peštuka Zdeněk
Holub Martin
 
 
Sedláček Luděk
Dušek Zdeněk
 
 
-1-8-8  0301
2.Pastír Jiří
Pejchal Vlastimil
 
 
Huleš Jiří
Bláha Jaroslav
 
 
11-253 3111
3.Holub MartinSedláček Luděk-4-5-6  0312
4.Pastír JiříDušek Zdeněk-7-5-10  0313
5.Pejchal VlastimilHuleš Jiří-8-16-9  0314
6.Peštuka ZdeněkBláha Jaroslav8-1067 3124
7.Pastír JiříSedláček Luděk-7-7-7  0325
8.Pejchal VlastimilDušek Zdeněk710-1310 3135
9.Peštuka ZdeněkHuleš Jiří957  3045
10.Holub MartinBláha Jaroslav29-7-763255
11.Pejchal VlastimilSedláček Luděk-6-79-8 1356
12.Peštuka ZdeněkDušek Zdeněk8-4-9863266
13.Holub MartinHuleš Jiří-713-412-92367
14.Pastír JiříBláha Jaroslav789  3077
15.Peštuka ZdeněkSedláček Luděk-9-108-7 1378
16.Holub MartinDušek Zdeněk-104-8-6 1379
17.Pastír JiříHuleš Jiří8-599 3189
18.Pejchal VlastimilBláha Jaroslav76-88 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Martin13Sedláček Luděk40
Pastír Jiří22Dušek Zdeněk22
Pejchal Vlastimil22Huleš Jiří22
Peštuka Zdeněk31Bláha Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30275:398TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botek Radomír
Hrazdira Adam
 
 
Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
-7-108-6 1301
2.Vystrčil Tomáš
Jeřábek Pavel
 
 
Traxler Jan
Elčkner Miroslav
 
 
-10-6-4  0302
3.Hrazdira AdamTraxler Jan-4-98-2 1303
4.Vystrčil TomášFusová Anička-59-3-6 1304
5.Jeřábek PavelElčkner Miroslav-13-5-7  0305
6.Botek RadomírČermák Jiří-8-88-4 1306
7.Vystrčil TomášTraxler Jan129-4-4-72307
8.Jeřábek PavelFusová Anička-4-4-3  0308
9.Botek RadomírElčkner Miroslav7-8-8-10 1309
10.Hrazdira AdamČermák Jiří-9-8-9  03010
11.Jeřábek PavelTraxler Jan         
12.Botek RadomírFusová Anička         
13.Hrazdira AdamElčkner Miroslav         
14.Vystrčil TomášČermák Jiří         
15.Botek RadomírTraxler Jan         
16.Hrazdira AdamFusová Anička         
17.Vystrčil TomášElčkner Miroslav         
18.Jeřábek PavelČermák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdira Adam02Traxler Jan20
Vystrčil Tomáš02Fusová Anička20
Jeřábek Pavel02Elčkner Miroslav20
Botek Radomír02Čermák Jiří20
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1011:30357:430TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přeučil Jiří
Vobruba Aleš
 
 
Vaňásek Jiří ml.
Dvořáková Lucie
 
 
98-8-9-52301
2.Třesohlavý Josef
Hartmann Miroslav
 
 
Říha Karel
Němický Jiří
 
 
-9-710-9 1302
3.Třesohlavý JosefDvořáková Lucie15-39-9-62303
4.Vobruba AlešVaňásek Jiří ml.-9-8-7  0304
5.Přeučil JiříNěmický Jiří-4-1073-92305
6.Hartmann MiroslavŘíha Karel9-107-6-92306
7.Vobruba AlešDvořáková Lucie-4-4-4  0307
8.Přeučil JiříVaňásek Jiří ml.-9-9-11  0308
9.Hartmann MiroslavNěmický Jiří10-5-99-92309
10.Třesohlavý JosefŘíha Karel-9-9-9  03010
11.Přeučil JiříDvořáková Lucie         
12.Hartmann MiroslavVaňásek Jiří ml.         
13.Třesohlavý JosefNěmický Jiří         
14.Vobruba AlešŘíha Karel         
15.Hartmann MiroslavDvořáková Lucie         
16.Třesohlavý JosefVaňásek Jiří ml.         
17.Vobruba AlešNěmický Jiří         
18.Přeučil JiříŘíha Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Třesohlavý Josef02Dvořáková Lucie20
Vobruba Aleš02Vaňásek Jiří ml.20
Přeučil Jiří02Němický Jiří20
Hartmann Miroslav02Říha Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:44Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34487:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Chaloupek Petr
Bednárik Martin
 
 
WO    0301
2.Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
Kadavý Ondřej
Handl Erich
 
 
10117  3011
3.Haba MartinKadavý Ondřej-97-6543221
4.Szilágyi TomášChaloupek Petr4-376 3131
5.Handl ErichWO    0332
6.Fejks MichalBednárik Martin-5129-7-82333
7.Szilágyi TomášKadavý Ondřej-6-5-5  0334
8.Chaloupek PetrWO    0335
9.Fejks MichalHandl Erich815-1010 3145
10.Haba MartinBednárik Martin8129  3055
11.Kadavý OndřejWO    0356
12.Fejks MichalChaloupek Petr8116  3066
13.Haba MartinHandl Erich-8108-9123276
14.Szilágyi TomášBednárik Martin899  3086
15.Fejks MichalKadavý Ondřej-7-8-7  0387
16.Haba MartinChaloupek Petr9-66-8-42388
17.Szilágyi TomášHandl Erich-3894 3198
18.Bednárik MartinWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Haba Martin31Kadavý Ondřej21
Szilágyi Tomáš31Chaloupek Petr12
Fejks Michal22Handl Erich03
   Bednárik Martin12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:Hlaváček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Zimmel Václav
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34568:590TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimmel Václav
Hlaváček Petr
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
12-8-64-62301
2.Ruml Jiří
Petira Martin
 
 
Sejpka Ladislav
Farář Petr
 
 
-697-8-72302
3.Zimmel VáclavFarář Petr-8-89-3 1303
4.Hlaváček PetrDvořák Petr-8-43-7 1304
5.Ruml JiříSejpka Ladislav611-510 3114
6.Petira MartinNagy Ondrej875  3024
7.Hlaváček PetrFarář Petr-9-6-4  0325
8.Ruml JiříDvořák Petr579  3035
9.Petira MartinSejpka Ladislav511-76 3145
10.Zimmel VáclavNagy Ondrej9-8-6-9 1346
11.Ruml JiříFarář Petr9410  3056
12.Petira MartinDvořák Petr7-69-1193266
13.Zimmel VáclavSejpka Ladislav-96-9-10 1367
14.Hlaváček PetrNagy Ondrej-8-9-8  0368
15.Petira MartinFarář Petr8-97-8-102369
16.Zimmel VáclavDvořák Petr-7-9-5  03610
17.Hlaváček PetrSejpka Ladislav         
18.Ruml JiříNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zimmel Václav04Farář Petr31
Hlaváček Petr03Dvořák Petr22
Ruml Jiří30Sejpka Ladislav12
Petira Martin31Nagy Ondrej21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy