Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34663:645Slovan KST Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Bartoňová Tereza
 
 
Šrytr Petr
Vyvadil Jiří
 
 
8-1476 3110
2.Bednárik Martin
Chaloupek Petr
 
 
Ezr Petr
Ezr František
 
 
-19-7-6  0311
3.Bartoňová TerezaEzr František-106710 3121
4.Handl ErichVyvadil Jiří758  3031
5.Chaloupek PetrEzr Petr-8-7-8  0332
6.Bednárik MartinŠrytr Petr-88-67-82333
7.Handl ErichEzr František885  3043
8.Chaloupek PetrVyvadil Jiří3-7711 3153
9.Bednárik MartinEzr Petr-9-8-7  0354
10.Bartoňová TerezaŠrytr Petr64-8-6133264
11.Chaloupek PetrEzr František68-97 3174
12.Bednárik MartinVyvadil Jiří-67-7-7 1375
13.Bartoňová TerezaEzr Petr-5-5-3  0376
14.Handl ErichŠrytr Petr-96-128103286
15.Bednárik MartinEzr František3-74-7-42387
16.Bartoňová TerezaVyvadil Jiří510-710 3197
17.Handl ErichEzr Petr-6-9-7  0398
18.Chaloupek PetrŠrytr Petr-97125 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoňová Tereza31Ezr František13
Handl Erich31Vyvadil Jiří13
Chaloupek Petr31Ezr Petr40
Bednárik Martin04Šrytr Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35690:657TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Daniel
Vaňásek Jiří ml.
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
-8-699103210
2.Lomský Gustav
Říha Karel
 
 
Rejent Martin
Farář Petr
 
 
-8-699-92311
3.Říha KarelFarář Petr-2-29-7 1312
4.Vaňásek Jiří ml.Dvořák Petr-9-7-9  0313
5.Šrámek DanielNagy Ondrej-967-783223
6.Lomský GustavRejent Martin3-689 3133
7.Vaňásek Jiří ml.Farář Petr-62-7-11 1334
8.Šrámek DanielDvořák Petr989  3044
9.Lomský GustavNagy Ondrej11-7-9323254
10.Říha KarelRejent Martin-896-773264
11.Šrámek DanielFarář Petr-8-68-8 1365
12.Lomský GustavDvořák Petr368  3075
13.Říha KarelNagy Ondrej510-8-5-62376
14.Vaňásek Jiří ml.Rejent Martin-8666 3186
15.Lomský GustavFarář Petr57-93 3196
16.Říha KarelDvořák Petr-67-4-6 1397
17.Vaňásek Jiří ml.Nagy Ondrej4-8-52-92398
18.Šrámek DanielRejent Martin688  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Karel13Farář Petr31
Vaňásek Jiří ml.13Dvořák Petr22
Šrámek Daniel31Nagy Ondrej22
Lomský Gustav40Rejent Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:29603:597TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav
Traxler Jan
 
 
Šimon Milan
Ruml Jiří
 
 
78-88 3110
2.Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
Hložek Vojtěch
Zimmel Václav
 
 
678  3020
3.Traxler JanRuml Jiří5-8-9883230
4.Elčkner MiroslavZimmel Václav-5-89-5 1331
5.Čermák JiříDiblík Radek-9-97-8 1332
6.Fusová AničkaHložek Vojtěch-139-8883242
7.Elčkner MiroslavRuml Jiří-8-7-8  0343
8.Čermák JiříZimmel Václav6610  3053
9.Fusová AničkaDiblík Radek6710  3063
10.Traxler JanHložek Vojtěch8-79-783273
11.Čermák JiříRuml Jiří1210-4-9-52374
12.Fusová AničkaZimmel Václav-5-481053284
13.Traxler JanDiblík Radek787  3094
14.Elčkner MiroslavHložek Vojtěch-5-6-7  0395
15.Fusová AničkaRuml Jiří-7-79-8 1396
16.Traxler JanZimmel Václav8-97-8732106
17.Elčkner MiroslavDiblík Radek         
18.Čermák JiříHložek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Traxler Jan40Ruml Jiří31
Elčkner Miroslav03Zimmel Václav13
Čermák Jiří12Diblík Radek12
Fusová Anička31Hložek Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10417:322TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Huleš Jiří
 
 
Ruzha Lumír
Fiala Aleš
 
 
389  3010
2.Hrubec Vladimír
Svatoň Petr
 
 
Moravec Lukáš
Fejks Michal
 
 
9-446 3120
3.Huleš JiříMoravec Lukáš-8289 3130
4.Svatoň PetrFejks Michal-112-101093240
5.Hrubec VladimírFiala Aleš94-712 3150
6.Dušek ZdeněkRuzha Lumír53-106 3160
7.Svatoň PetrMoravec Lukáš-7799 3170
8.Hrubec VladimírFejks Michal83-9-983280
9.Dušek ZdeněkFiala Aleš7511  3090
10.Huleš JiříRuzha Lumír94-510 31100
11.Hrubec VladimírMoravec Lukáš-89   11  
12.Dušek ZdeněkFejks Michal         
13.Huleš JiříFiala Aleš         
14.Svatoň PetrRuzha Lumír         
15.Dušek ZdeněkMoravec Lukáš         
16.Huleš JiříFejks Michal         
17.Svatoň PetrFiala Aleš         
18.Hrubec VladimírRuzha Lumír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Huleš Jiří20Moravec Lukáš02
Svatoň Petr20Fejks Michal02
Hrubec Vladimír20Fiala Aleš02
Dušek Zdeněk20Ruzha Lumír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17506:348VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Šimánek Lubomír
Vobruba Aleš
 
 
57-8-8-72301
2.Patho Gabriel
Vošický Otto
 
 

 
 
WO    3011
3.Winter DanielŠimánek Lubomír7-12-81063221
4.Patho GabrielVobruba Aleš-8476 3131
5.Patho RóbertSvoboda Milan69-4-443241
6.Vošický OttoWO    3051
7.Patho GabrielŠimánek Lubomír-10-86-6 1352
8.Patho RóbertVobruba Aleš-10-88-4 1353
9.Vošický OttoSvoboda Milan535  3063
10.Winter DanielWO    3073
11.Patho RóbertŠimánek Lubomír945  3083
12.Vošický OttoVobruba Aleš3-1184 3193
13.Winter DanielSvoboda Milan88-7-8732103
14.Patho Gabriel         
15.Vošický OttoŠimánek Lubomír         
16.Winter DanielVobruba Aleš         
17.Patho GabrielSvoboda Milan         
18.Patho Róbert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Winter Daniel20Šimánek Lubomír12
Patho Gabriel11Vobruba Aleš12
Patho Róbert21Svoboda Milan03
Vošický Otto20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:Holub Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:Pejchal Vlastimil
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:31614:566TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Radek
Peštuka Zdeněk
 
 
Bajtler Martin
Trnovský Ivo
 
 
-897-693210
2.Holub Martin
Pejchal Vlastimil
 
 
Botek Radomír
Hrazdira Adam
 
 
-68-7533220
3.Holub MartinBotek Radomír-7-1-9  0321
4.Bauer RadekBajtler Martin-9-7-9  0322
5.Pejchal VlastimilHrazdira Adam3-9-71343232
6.Peštuka ZdeněkTrnovský Ivo2410  3042
7.Bauer RadekBotek Radomír-9-10-9  0343
8.Pejchal VlastimilBajtler Martin-410-6-10 1344
9.Peštuka ZdeněkHrazdira Adam477  3054
10.Holub MartinTrnovský Ivo-9-79-5 1355
11.Pejchal VlastimilBotek Radomír-9-1293-32356
12.Peštuka ZdeněkBajtler Martin776  3066
13.Holub MartinHrazdira Adam-67413 3176
14.Bauer RadekTrnovský Ivo2-106-773286
15.Peštuka ZdeněkBotek Radomír455  3096
16.Holub MartinBajtler Martin-9-9-8  0397
17.Bauer RadekHrazdira Adam-3857 31107
18.Pejchal VlastimilTrnovský Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Martin13Botek Radomír31
Bauer Radek22Bajtler Martin31
Pejchal Vlastimil12Hrazdira Adam04
Peštuka Zdeněk40Trnovský Ivo12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS