Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Koutník Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37574:598TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
-3-3-5  0301
2.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Krupa Zdeněk
Barbora Jiří
 
 
-9111-883211
3.Najbertová LucieBarbora Jiří109-9-923221
4.Krieger JanČížek Václav-7-8-9  0322
5.Koutník RomanMička Zdeněk-1-5-5  0323
6.Vokál JanKreis Pavel-8-96-5 1324
7.Krieger JanBarbora Jiří8-974 3134
8.Koutník RomanČížek Václav7-9-6-9 1335
9.Vokál JanMička Zdeněk-8-97-9 1336
10.Najbertová LucieKreis Pavel67-8-7-52337
11.Koutník RomanBarbora Jiří575  3047
12.Vokál JanČížek Václav-1796 3157
13.Najbertová LucieMička Zdeněk-10-9-6  0358
14.Krieger JanKreis Pavel-7568 3168
15.Vokál JanBarbora Jiří887  3078
16.Najbertová LucieČížek Václav-7-7-7  0379
17.Krieger JanMička Zdeněk8-9-98-923710
18.Koutník RomanKreis Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najbertová Lucie13Barbora Jiří04
Krieger Jan22Čížek Václav31
Koutník Roman12Mička Zdeněk40
Vokál Jan22Kreis Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:205TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Lexa Karel
 
 
Zvolánek Václav
Brož Václav
 
 
88-79 3110
2.Doan Manh Hung
Mládek Bohuslav
 
 
Margaritov Dimitr
 
 
WO    3020
3.Doan Manh HungZvolánek Václav798  3030
4.Mládek BohuslavBrož Václav9-8107 3140
5.Dušek JiříMargaritov Dimitr978  3050
6.Lexa KarelWO    3060
7.Mládek BohuslavZvolánek Václav987  3070
8.Dušek JiříBrož Václav7-1087 3180
9.Lexa KarelMargaritov Dimitr989  3090
10.Doan Manh HungWO    30100
11.Dušek JiříZvolánek Václav         
12.Lexa KarelBrož Václav         
13.Doan Manh HungMargaritov Dimitr         
14.Mládek Bohuslav         
15.Lexa KarelZvolánek Václav         
16.Doan Manh HungBrož Václav         
17.Mládek BohuslavMargaritov Dimitr         
18.Dušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doan Manh Hung10Zvolánek Václav02
Mládek Bohuslav20Brož Václav02
Dušek Jiří20Margaritov Dimitr02
Lexa Karel10   
WO30WO03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32412:497TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Bárta Vít
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
-8107-8-102301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Trnka Miloš
Trubl Vladimír
 
 
-8-710-5 1302
3.Haba MartinHořínek Pavel-3984 3112
4.Fuček MiloslavTrnka Miloš-5-7-1  0313
5.Bárta VítJeřábek Michal9-5-611-102314
6.Smíšek JaroslavTrubl Vladimír7-1112-6-102315
7.Fuček MiloslavHořínek Pavel-10-6-4  0316
8.Bárta VítTrnka Miloš-7-51012-62317
9.Smíšek JaroslavJeřábek Michal58-98 3127
10.Haba MartinTrubl Vladimír-11-9-8  0328
11.Bárta VítHořínek Pavel-3-9-8  0329
12.Smíšek JaroslavTrnka Miloš-57-9-6 13210
13.Haba MartinJeřábek Michal88-107 31  
14.Fuček MiloslavTrubl Vladimír         
15.Smíšek JaroslavHořínek Pavel         
16.Haba MartinTrnka Miloš         
17.Fuček MiloslavJeřábek Michal         
18.Bárta VítTrubl Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Haba Martin11Hořínek Pavel21
Fuček Miloslav02Trnka Miloš30
Bárta Vít03Jeřábek Michal11
Smíšek Jaroslav12Trubl Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17542:423TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Šrytr Petr
Kozel Rudolf
 
 
9-76-10-92301
2.Holštein Jaroslav
Krieger Karel
 
 
Vícha Matěj
Nogoev Zholdoshbek
 
 
683  3011
3.Pavlíček LadislavKozel Rudolf910-68 3121
4.Krieger KarelNogoev Zholdoshbek5-1283 3131
5.Holštein JaroslavŠrytr Petr-74910 3141
6.Hajný JosefVícha Matěj6-9-8-10 1342
7.Krieger KarelKozel Rudolf-10-95853252
8.Holštein JaroslavNogoev Zholdoshbek455  3062
9.Hajný JosefŠrytr Petr-8-994-102363
10.Pavlíček LadislavVícha Matěj-10-117883273
11.Holštein JaroslavKozel Rudolf756  3083
12.Hajný JosefNogoev Zholdoshbek25-108 3193
13.Pavlíček LadislavŠrytr Petr677  30103
14.Krieger KarelVícha Matěj         
15.Hajný JosefKozel Rudolf         
16.Pavlíček LadislavNogoev Zholdoshbek         
17.Krieger KarelŠrytr Petr         
18.Holštein JaroslavVícha Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav30Kozel Rudolf03
Krieger Karel20Nogoev Zholdoshbek03
Holštein Jaroslav30Šrytr Petr12
Hajný Josef12Vícha Matěj11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Brůček František
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:39517:596AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Brůček František
 
 
Vacek Bohumil
Jedlička Jan
 
 
9-6-8263210
2.Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
Kleinander Michal
Šálek Pavel
 
 
11-6-67103220
3.Rezek Jan ml.Šálek Pavel8-7-9-8 1321
4.Procházka Ivan st.Jedlička Jan-85-7-7 1322
5.Brůček FrantišekKleinander Michal-10-4-6  0323
6.Rezek Jan st.Vacek Bohumil-10-107983233
7.Procházka Ivan st.Šálek Pavel-799-8-82334
8.Brůček FrantišekJedlička Jan-8-8-8  0335
9.Rezek Jan st.Kleinander Michal-56-8883245
10.Rezek Jan ml.Vacek Bohumil7-58-6-92346
11.Brůček FrantišekŠálek Pavel-8-66-8 1347
12.Rezek Jan st.Jedlička Jan-6-4-6  0348
13.Rezek Jan ml.Kleinander Michal-4-5-4  0349
14.Procházka Ivan st.Vacek Bohumil68-57 3159
15.Rezek Jan st.Šálek Pavel-8-9-7  03510
16.Rezek Jan ml.Jedlička Jan         
17.Procházka Ivan st.Kleinander Michal         
18.Brůček FrantišekVacek Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rezek Jan ml.03Šálek Pavel40
Procházka Ivan st.12Jedlička Jan30
Brůček František03Kleinander Michal21
Rezek Jan st.22Vacek Bohumil12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25555:532TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
Pražák Bohumil
Novotný Marek
 
 
7117  3010
2.Kušta Petr
Runštuk Tomáš
 
 
Chvátal Zdeněk
Pilný Pavel
 
 
-78-6-9 1311
3.Hejný JakubNovotný Marek58-73 3121
4.Novák LubošPilný Pavel8-7-8-7 1322
5.Runštuk TomášPražák Bohumil-5-3-2  0323
6.Kušta PetrChvátal Zdeněk-79-69-52324
7.Novák LubošNovotný Marek-7784 3134
8.Runštuk TomášPilný Pavel-875-6103244
9.Kušta PetrPražák Bohumil-7-6-5  0345
10.Hejný JakubChvátal Zdeněk778  3055
11.Runštuk TomášNovotný Marek-7375 3165
12.Kušta PetrPilný Pavel-1299-993275
13.Hejný JakubPražák Bohumil879  3085
14.Novák LubošChvátal Zdeněk948  3095
15.Kušta PetrNovotný Marek5-6-7-8 1396
16.Hejný JakubKadavý Ondřej888  30106
17.Novák LubošPražák Bohumil876  30  
18.Runštuk TomášChvátal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejný Jakub40Novotný Marek13
Novák Luboš21Pilný Pavel12
Runštuk Tomáš21Pražák Bohumil21
Kušta Petr13Chvátal Zdeněk12
   Kadavý Ondřej01
střídání hosté Pilný - Ondřej kadavý

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS