Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Břevnov, Heleny Malířové 14, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10410:273TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
Brož Václav
Zücker Robert
 
 
383  3010
2.Barbora Jiří
Mička Zdeněk
 
 
Margaritov Dimitr
Zábranský Josef
 
 
986  3020
3.Krupa ZdeněkZücker Robert-9788 3130
4.Mička ZdeněkBrož Václav031  3040
5.Kreis PavelZábranský Josef-8734 3150
6.Barbora JiříMargaritov Dimitr-810-12-6 1351
7.Mička ZdeněkZücker Robert635  3061
8.Kreis PavelBrož Václav753  3071
9.Barbora JiříZábranský Josef6-6-6793281
10.Krupa ZdeněkMargaritov Dimitr-4-5-4  0382
11.Kreis PavelZücker Robert574  3092
12.Barbora JiříBrož Václav212  30102
13.Krupa ZdeněkZábranský Josef         
14.Mička ZdeněkMargaritov Dimitr         
15.Barbora JiříZücker Robert         
16.Krupa ZdeněkBrož Václav         
17.Mička ZdeněkZábranský Josef         
18.Kreis PavelMargaritov Dimitr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krupa Zdeněk11Zücker Robert03
Mička Zdeněk20Brož Václav03
Kreis Pavel30Zábranský Josef02
Barbora Jiří21Margaritov Dimitr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:27546:543TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Sochor David
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
-118109 3110
2.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
-11-8-7  0311
3.Vokál JanRychtarik David569  3021
4.Sochor DavidHořínek Pavel-510-6653231
5.Krieger JanTrnka Miloš10-8-5-10 1332
6.Najbertová LucieJeřábek Michal-4-3-4  0333
7.Sochor DavidRychtarik David947  3043
8.Krieger JanHořínek Pavel-9-6-9  0344
9.Najbertová LucieTrnka Miloš-6-6-7  0345
10.Vokál JanJeřábek Michal727  3055
11.Krieger JanRychtarik David777  3065
12.Najbertová LucieHořínek Pavel-9-3-9  0366
13.Vokál JanTrnka Miloš109-97 3176
14.Sochor DavidJeřábek Michal899  3086
15.Najbertová LucieRychtarik David-8-610-6 1387
16.Vokál JanHořínek Pavel97-89 3197
17.Sochor DavidTrnka Miloš5-668 31107
18.Krieger JanJeřábek Michal-8-8-12  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokál Jan40Rychtarik David13
Sochor David40Hořínek Pavel22
Krieger Jan12Trnka Miloš22
Najbertová Lucie04Jeřábek Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37654:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Bláhová Kateřina
 
 
Lanžhotský Vojtěch
Nogoev Zholdoshbek
 
 
-7-9-4  0301
2.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Slepička David
Kozel Rudolf
 
 
7-86-4113211
3.Pestr LuděkLanžhotský Vojtěch-5-96-9 1312
4.Mládek BohuslavSlepička David249  3022
5.Dušek JiříKozel Rudolf-9-78-3 1323
6.Doan Manh HungNogoev Zholdoshbek10147  3033
7.Mládek BohuslavLanžhotský Vojtěch-8-7510-72334
8.Dušek JiříSlepička David-3-4-3  0335
9.Doan Manh HungKozel Rudolf86-10-9103245
10.Pestr LuděkNogoev Zholdoshbek9-46-12113255
11.Dušek JiříLanžhotský Vojtěch-8-5-5  0356
12.Doan Manh HungSlepička David-6-510-8 1357
13.Pestr LuděkKozel Rudolf-59-5693267
14.Mládek BohuslavNogoev Zholdoshbek-5-79-6 1368
15.Doan Manh HungLanžhotský Vojtěch99-9-14153278
16.Pestr LuděkSlepička David784  3088
17.Mládek BohuslavKozel Rudolf-12-114-8 1389
18.Dušek JiříNogoev Zholdoshbek7710  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pestr Luděk31Lanžhotský Vojtěch31
Mládek Bohuslav13Slepička David22
Dušek Jiří13Kozel Rudolf22
Doan Manh Hung31Nogoev Zholdoshbek13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:20502:444TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Bárta Vít
 
 
Vacek Bohumil
Jedlička Jan
 
 
-94-96103210
2.Smíšek Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Šálek Pavel
Hruška Rudolf
 
 
7104  3020
3.Brýna KarelŠálek Pavel-3-76-8 1321
4.Smíšek JaroslavVacek Bohumil510-97 3131
5.Bárta VítHruška Rudolf-154-7953241
6.Fiala AlešJedlička Jan-3-2-4  0342
7.Smíšek JaroslavŠálek Pavel5-98-893252
8.Bárta VítVacek Bohumil3-11610 3162
9.Fiala AlešHruška Rudolf-8588 3172
10.Brýna KarelJedlička Jan-7912-9113282
11.Bárta VítŠálek Pavel-9-4-11  0383
12.Fiala AlešVacek Bohumil338  3093
13.Brýna KarelHruška Rudolf784  30103
14.Smíšek JaroslavJedlička Jan         
15.Fiala AlešŠálek Pavel         
16.Brýna KarelVacek Bohumil         
17.Smíšek JaroslavHruška Rudolf         
18.Bárta VítJedlička Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brýna Karel21Šálek Pavel21
Smíšek Jaroslav20Vacek Bohumil03
Bárta Vít21Hruška Rudolf03
Fiala Aleš21Jedlička Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15486:395TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
-8-6-8  0301
2.Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
Novotný Marek
Chvátal Zdeněk
 
 
875  3011
3.Pavlíček LadislavChaloupek Petr9-10-105-92312
4.Levý JiříNovotný Marek-107-7-8 1313
5.Holštein JaroslavChvátal Zdeněk624  3023
6.Hajný JosefVanka Radek578  3033
7.Levý JiříChaloupek Petr-9-5-10  0334
8.Holštein JaroslavNovotný Marek795  3044
9.Hajný JosefChvátal Zdeněk7108  3054
10.Pavlíček LadislavVanka Radek5810  3064
11.Holštein JaroslavChaloupek Petr10-7610 3174
12.Hajný JosefNovotný Marek7-58-783284
13.Pavlíček LadislavChvátal Zdeněk773  3094
14.Levý JiříVanka Radek495  30104
15.Hajný JosefChaloupek Petr         
16.Pavlíček LadislavNovotný Marek         
17.Levý JiříChvátal Zdeněk         
18.Holštein JaroslavVanka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav21Chaloupek Petr21
Levý Jiří12Novotný Marek12
Holštein Jaroslav30Chvátal Zdeněk03
Hajný Josef30Vanka Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25570:522TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Martin
Procházka Ivan st.
 
 
Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
-6-8-10  0301
2.Rezek Jan st.
Perníkář Tomáš
 
 
Runštuk Tomáš
Kušta Petr
 
 
544  3011
3.Rezek Jan st.Hejný Jakub-8-4-6  0312
4.Procházka Ivan st.Runštuk Tomáš11-8-46-142313
5.Perníkář TomášKušta Petr8-494 3123
6.Rejent MartinNovák Luboš128-1010 3133
7.Procházka Ivan st.Hejný Jakub6-10-5-6 1334
8.Perníkář TomášRunštuk Tomáš1065  3044
9.Rejent MartinKušta Petr476  3054
10.Rezek Jan st.Novák Luboš9-9610 3164
11.Perníkář TomášHejný Jakub-5-5-7  0365
12.Rejent MartinRunštuk Tomáš49-107 3175
13.Rezek Jan st.Kušta Petr4-875 3185
14.Procházka Ivan st.Novák Luboš-9-88-7 1386
15.Rejent MartinHejný Jakub13-474 3196
16.Rezek Jan st.Runštuk Tomáš12-626 31106
17.Procházka Ivan st.Kušta Petr7-94-6532  
18.Perníkář TomášNovák Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan st.31Hejný Jakub31
Procházka Ivan st.03Runštuk Tomáš13
Perníkář Tomáš21Kušta Petr03
Rejent Martin40Novák Luboš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS