Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37592:634TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Lukáš
Hejný Jakub
 
 
Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
-810-7-5 1301
2.Kušta Petr
Runštuk Tomáš
 
 
Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
-89-2-8 1302
3.Provazník LukášMička Zdeněk797  3012
4.Runštuk TomášKrupa Zdeněk-910-9-9 1313
5.Kušta PetrČížek Václav-4-8-4  0314
6.Hejný JakubKreis Pavel-8446 3124
7.Runštuk TomášMička Zdeněk-57-86-82325
8.Kušta PetrKrupa Zdeněk9-8-8853235
9.Hejný JakubČížek Václav-39-3-7 1336
10.Provazník LukášKreis Pavel9-8-89-112337
11.Kušta PetrMička Zdeněk10-5-9-1 1338
12.Hejný JakubKrupa Zdeněk5-81313 3148
13.Provazník LukášČížek Václav684  3058
14.Runštuk TomášKreis Pavel-6-5-10  0359
15.Hejný JakubMička Zdeněk49-78 3169
16.Provazník LukášKrupa Zdeněk81-10-863279
17.Runštuk TomášČížek Václav-6-5-5  03710
18.Kušta PetrKreis Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Lukáš31Mička Zdeněk22
Runštuk Tomáš04Krupa Zdeněk13
Kušta Petr12Čížek Václav31
Hejný Jakub31Kreis Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36596:637TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilný Pavel
Vanka Radek
 
 
Nagy Ondrej
Rezek Jan st.
 
 
-8-6-7  0301
2.Kadavý Ondřej
Chaloupek Petr
 
 
Rejent Martin
Sejpka Ladislav
 
 
-9-79-9 1302
3.Kadavý OndřejNagy Ondrej37-911 3112
4.Chaloupek PetrRejent Martin109-96 3122
5.Novotný MarekSejpka Ladislav-4-10-8  0323
6.Pilný PavelRezek Jan st.-1786 3133
7.Chaloupek PetrNagy Ondrej-79-77-32334
8.Novotný MarekRejent Martin14-5-87-102335
9.Pilný PavelSejpka Ladislav-4-4-5  0336
10.Kadavý OndřejRezek Jan st.649  3046
11.Novotný MarekNagy Ondrej-67-10-10 1347
12.Pražák BohumilRejent Martin2-3-6683257
13.Kadavý OndřejSejpka Ladislav9811  3067
14.Chaloupek PetrRezek Jan st.12-5108 3177
15.Pražák BohumilNagy Ondrej-7-7-7  0378
16.Kadavý OndřejRejent Martin785  3088
17.Chaloupek PetrSejpka Ladislav-9-4-9  0389
18.Novotný MarekRezek Jan st.-8-64-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadavý Ondřej40Nagy Ondrej31
Chaloupek Petr22Rejent Martin13
Novotný Marek04Sejpka Ladislav31
Pilný Pavel11Rezek Jan st.13
Pražák Bohumil11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27629:586AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Bohumil
Jedlička Jan
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-14-8-6  0301
2.Šálek Pavel
Melíšek Ondřej
 
 
Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
-34-107-102302
3.Vacek BohumilKrieger Karel-6-7-7  0303
4.Melíšek OndřejPavlíček Ladislav71010  3013
5.Šálek PavelHajný Josef9104  3023
6.Jedlička JanLevý Jiří95-75 3133
7.Melíšek OndřejKrieger Karel-104-89143243
8.Šálek PavelPavlíček Ladislav6115  3053
9.Jedlička JanHajný Josef1043  3063
10.Vacek BohumilLevý Jiří-10-1069-92364
11.Šálek PavelKrieger Karel-66-6-9 1365
12.Jedlička JanPavlíček Ladislav5710  3075
13.Vacek BohumilHajný Josef-5-6-5  0376
14.Melíšek OndřejLevý Jiří957  3086
15.Jedlička JanKrieger Karel5117  3096
16.Vacek BohumilPavlíček Ladislav-7-6-14  0397
17.Melíšek OndřejHajný Josef10-9-78-22398
18.Šálek PavelLevý Jiří968  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacek Bohumil04Krieger Karel22
Melíšek Ondřej31Pavlíček Ladislav13
Šálek Pavel31Hajný Josef22
Jedlička Jan40Levý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:Šrytr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35486:539TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanžhotský Vojtěch
Waldmann Martin
 
 
Brýna Karel
Smíšek Jaroslav
 
 
-4-9-2  0301
2.Šrytr Petr
Kozel Rudolf
 
 
Bárta Vít
Fiala Aleš
 
 
-5-9-4  0302
3.Lanžhotský VojtěchSmíšek Jaroslav-5-84-18 1303
4.Waldmann MartinFiala Aleš-5-113-10 1304
5.Šrytr PetrBrýna Karel-7-5-8  0305
6.Kozel RudolfBárta Vít5-986 3115
7.Waldmann MartinSmíšek Jaroslav-8-9-10  0316
8.Šrytr PetrFiala Aleš-853-1363226
9.Kozel RudolfBrýna Karel7-14-11-5 1327
10.Lanžhotský VojtěchBárta Vít-6-1011-8 1328
11.Šrytr PetrSmíšek Jaroslav525  3038
12.Kozel RudolfFiala Aleš-3-799123248
13.Lanžhotský VojtěchBrýna Karel7-9-9-5 1349
14.Waldmann MartinBárta Vít-7-886-923410
15.Kozel RudolfSmíšek Jaroslav-910-94 22  
16.Lanžhotský VojtěchFiala Aleš         
17.Waldmann MartinBrýna Karel         
18.Šrytr PetrBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lanžhotský Vojtěch03Smíšek Jaroslav21
Waldmann Martin03Fiala Aleš12
Šrytr Petr21Brýna Karel30
Kozel Rudolf21Bárta Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:32523:540TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
-79-8-7 1301
2.Urban Pavel
Jeřábek Michal
 
 
Doan Manh Hung
Dušek Jiří
 
 
59-7-5-92302
3.Rychtarik DavidDoan Manh Hung-10-9-7  0303
4.Jeřábek MichalPestr Luděk-7-7-5  0304
5.Urban PavelMládek Bohuslav6-75-893214
6.Trnka MilošDušek Jiří6110  3024
7.Jeřábek MichalDoan Manh Hung-8-67-10 1325
8.Urban PavelPestr Luděk-9-6-4  0326
9.Trnka MilošMládek Bohuslav6129  3036
10.Rychtarik DavidDušek Jiří587  3046
11.Urban PavelDoan Manh Hung-10-6-7  0347
12.Trnka MilošPestr Luděk-7-8-6  0348
13.Rychtarik DavidMládek Bohuslav8108  3058
14.Jeřábek MichalDušek Jiří978  3068
15.Trnka MilošDoan Manh Hung10-10-10-8 1369
16.Rychtarik DavidPestr Luděk2-97-9-623610
17.Jeřábek MichalMládek Bohuslav         
18.Urban PavelDušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rychtarik David22Doan Manh Hung40
Jeřábek Michal12Pestr Luděk40
Urban Pavel12Mládek Bohuslav03
Trnka Miloš22Dušek Jiří03
--------



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30207:369TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Margaritov Dimitr
Zvolánek Václav
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
-6-4-7  0301
2.Plošek Lukáš
Brož Václav
 
 
Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
-3-2-4  0302
3.Margaritov DimitrVokál Jan-1-3-2  0303
4.Brož VáclavKoutník Roman-2-3-2  0304
5.Plošek LukášKrieger Jan-4-13-6  0305
6.Zvolánek VáclavNajbertová Lucie12-9-7-7 1306
7.Brož VáclavVokál Jan-5-2-5  0307
8.Plošek LukášKoutník Roman-10-26-6 1308
9.Zvolánek VáclavKrieger Jan4-8-9-6 1309
10.Margaritov DimitrNajbertová Lucie-12-79-3 13010
11.Plošek LukášVokál Jan-5-8-8  03  
12.Zvolánek VáclavKoutník Roman         
13.Margaritov DimitrKrieger Jan         
14.Brož VáclavNajbertová Lucie         
15.Zvolánek VáclavVokál Jan         
16.Margaritov DimitrKoutník Roman         
17.Brož VáclavKrieger Jan         
18.Plošek LukášNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Margaritov Dimitr02Vokál Jan20
Brož Václav02Koutník Roman20
Plošek Lukáš02Krieger Jan20
Zvolánek Václav02Najbertová Lucie20
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS