Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, Praha 4 -Braník, 147 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23575:511TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kreis Pavel
Jiroušek Karel
 
 
Dušek Jiří
Hanek Stanislav st.
 
 
11710  3010
2.Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
-4811-883220
3.Jiroušek KarelPestr Luděk5-693 3130
4.Kreis PavelMládek Bohuslav3-7-9-8 1331
5.Čížek VáclavDušek Jiří99-7-753241
6.Mička ZdeněkHanek Stanislav st.-9-74-5 1342
7.Kreis PavelPestr Luděk5-7-9-5 1343
8.Čížek VáclavMládek Bohuslav1098  3053
9.Mička ZdeněkDušek Jiří995  3063
10.Jiroušek KarelHanek Stanislav st.674  3073
11.Čížek VáclavPestr Luděk-11-27-9 1374
12.Mička ZdeněkMládek Bohuslav87-7-9-102375
13.Jiroušek KarelDušek Jiří8-972 3185
14.Kreis PavelHanek Stanislav st.11-73-893295
15.Mička ZdeněkPestr Luděk3106  30105
16.Jiroušek KarelMládek Bohuslav568  30  
17.Kreis PavelDušek Jiří         
18.Čížek VáclavHanek Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiroušek Karel30Pestr Luděk22
Kreis Pavel12Mládek Bohuslav21
Čížek Václav21Dušek Jiří03
Mička Zdeněk22Hanek Stanislav st.12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:19Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35694:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Sochor David
 
 
Bárta Vít
Fiala Aleš
 
 
-10697 3110
2.Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
Smíšek Jaroslav
Brýna Karel
 
 
6-6-46-92311
3.Sochor DavidHaba Martin684  3021
4.Krieger JanBrýna Karel5-7-4-8 1322
5.Koutník RomanSmíšek Jaroslav99-9-7-112323
6.Vokál JanFiala Aleš-8697 3133
7.Krieger JanHaba Martin3-7-7-8 1334
8.Koutník RomanBrýna Karel-4-6-6  0335
9.Vokál JanSmíšek Jaroslav-1275-1073245
10.Sochor DavidFiala Aleš7-37-9-92346
11.Koutník RomanHaba Martin747  3056
12.Vokál JanBrýna Karel-876-1273266
13.Sochor DavidSmíšek Jaroslav8-945 3176
14.Krieger JanFiala Aleš912-6-1-42377
15.Vokál JanHaba Martin6-9-166-72378
16.Sochor DavidBrýna Karel47-98 3188
17.Krieger JanSmíšek Jaroslav-3-7-7  0389
18.Koutník RomanBárta Vít843  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor David31Haba Martin22
Krieger Jan04Brýna Karel22
Koutník Roman22Smíšek Jaroslav22
Vokál Jan31Fiala Aleš21
   Bárta Vít01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:32350:466TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Václav
Sabuka David
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-4-36-6 1301
2.Zábranský Josef
Margaritov Dimitr
 
 
Mikšátko Roman
Krieger Karel
 
 
-59-6-3 1302
3.Zábranský JosefPavlíček Ladislav-7-6-3  0303
4.Margaritov DimitrKrieger Karel-12-6-1  0304
5.Zvolánek VáclavHajný Josef-10-3-4  0305
6.Sabuka DavidMikšátko Roman1087  3015
7.Margaritov DimitrPavlíček Ladislav-7-10-6  0316
8.Zvolánek VáclavKrieger Karel-6-6-5  0317
9.Sabuka DavidHajný Josef55-56 3127
10.Zábranský JosefMikšátko Roman-6-4-5  0328
11.Zvolánek VáclavPavlíček Ladislav-8-8-15  0329
12.Sabuka DavidKrieger Karel846  3039
13.Zábranský JosefHajný Josef-1898 3149
14.Margaritov DimitrMikšátko Roman-6-5-13  03410
15.Sabuka DavidPavlíček Ladislav         
16.Zábranský JosefKrieger Karel         
17.Margaritov DimitrHajný Josef         
18.Zvolánek VáclavMikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Josef12Pavlíček Ladislav30
Margaritov Dimitr03Krieger Karel21
Zvolánek Václav03Hajný Josef12
Sabuka David30Mikšátko Roman21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33656:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychtarik David
Jeřábek Michal
 
 
Rezek Jan st.
Nagy Ondrej
 
 
-7-4-5  0301
2.Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
Procházka Ivan st.
Rejent Martin
 
 
64-95 3111
3.Jeřábek MichalNagy Ondrej3-8-6-5 1312
4.Rychtarik DavidRejent Martin56-11-9-62313
5.Hořínek PavelProcházka Ivan st.415-116 3123
6.Trnka MilošRezek Jan st.-9-6-6  0324
7.Rychtarik DavidNagy Ondrej-9-3-9  0325
8.Hořínek PavelRejent Martin5-891 3135
9.Trnka MilošProcházka Ivan st.999  3045
10.Jeřábek MichalRezek Jan st.7715  3055
11.Hořínek PavelNagy Ondrej911-6-6-92356
12.Trnka MilošRejent Martin64-7-7-82357
13.Jeřábek MichalProcházka Ivan st.106-94 3167
14.Rychtarik DavidRezek Jan st.9-7-97-92368
15.Trnka MilošNagy Ondrej-2-9-5  0369
16.Jeřábek MichalRejent Martin1692  3079
17.Rychtarik DavidProcházka Ivan st.7-52-943289
18.Hořínek PavelRezek Jan st.485  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Michal31Nagy Ondrej40
Rychtarik David13Rejent Martin22
Hořínek Pavel31Procházka Ivan st.04
Trnka Miloš13Rezek Jan st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov FRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:31447:495TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Waldmann Martin
Vícha Matěj
 
 
Karpíšek Ondřej
Runštuk Tomáš
 
 
-6-4-10  0301
2.Šrytr Petr
Lanžhotský Vojtěch
 
 
Provazník Lukáš
Hejný Jakub
 
 
-8-22-3 1302
3.Waldmann MartinProvazník Lukáš-2-6-7  0303
4.Vícha MatějKarpíšek Ondřej8-9-9-6 1304
5.Lanžhotský VojtěchHejný Jakub8-1078 3114
6.Šrytr PetrRunštuk Tomáš743  3024
7.Vícha MatějProvazník Lukáš-9-8-1  0325
8.Lanžhotský VojtěchKarpíšek Ondřej667  3035
9.Šrytr PetrHejný Jakub-6-98-3 1336
10.Waldmann MartinRunštuk Tomáš599  3046
11.Lanžhotský VojtěchProvazník Lukáš-3-611-2 1347
12.Šrytr PetrKarpíšek Ondřej-744-6-62348
13.Waldmann MartinHejný Jakub-5-3-2  0349
14.Vícha MatějRunštuk Tomáš7112  3059
15.Šrytr PetrProvazník Lukáš-10210-12-923510
16.Waldmann MartinKarpíšek Ondřej-4-6-3  03  
17.Vícha MatějHejný Jakub         
18.Lanžhotský VojtěchRunštuk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Waldmann Martin12Provazník Lukáš40
Vícha Matěj12Karpíšek Ondřej21
Lanžhotský Vojtěch21Hejný Jakub21
Šrytr Petr13Runštuk Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12424:334AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šusta Petr
Šálek Pavel
 
 
Chvátal Zdeněk
Kopecký Jan
 
 
747  3010
2.Kleinander Michael
Kleinander Michal
 
 
Chaloupek Petr
Novotný Marek
 
 
-86-6-6 1311
3.Kleinander MichalChaloupek Petr-6-7-4  0312
4.Šálek PavelKopecký Jan886  3022
5.Šusta PetrNovotný Marek1054  3032
6.Jedlička JanChvátal Zdeněk429  3042
7.Šálek PavelChaloupek Petr-6-7-1  0343
8.Šusta PetrKopecký Jan976  3053
9.Jedlička JanNovotný Marek-9456 3163
10.Kleinander MichalChvátal Zdeněk1259  3073
11.Šusta PetrChaloupek Petr-610-65113283
12.Jedlička JanKopecký Jan234  3093
13.Kleinander MichalNovotný Marek2913  30103
14.Šálek PavelChvátal Zdeněk         
15.Jedlička JanChaloupek Petr         
16.Kleinander MichalKopecký Jan         
17.Šálek PavelNovotný Marek         
18.Šusta PetrChvátal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleinander Michal21Chaloupek Petr21
Šálek Pavel11Kopecký Jan03
Šusta Petr30Novotný Marek03
Jedlička Jan30Chvátal Zdeněk02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS