Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34554:584TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinander Michael
Vacek Bohumil
 
 
Jiroušek Karel
Kreis Pavel
 
 
1076  3010
2.Šusta Petr
Šálek Pavel
 
 
Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
-6-10-7  0311
3.Kleinander MichaelJiroušek Karel-9798 3121
4.Šálek PavelČížek Václav-97-8-8 1322
5.Šusta PetrMička Zdeněk9-12-811-42323
6.Jedlička JanKreis Pavel4119  3033
7.Šálek PavelJiroušek Karel-135-10-7 1334
8.Šusta PetrČížek Václav-7796 3144
9.Jedlička JanMička Zdeněk103-4-8-62345
10.Kleinander MichaelKrupa Zdeněk-5-7-7  0346
11.Šusta PetrJiroušek Karel9-9-6373256
12.Jedlička JanČížek Václav-7-77-6 1357
13.Jech MartinMička Zdeněk-9-7-5  0358
14.Šálek PavelKrupa Zdeněk8107  3068
15.Jedlička JanJiroušek Karel-10-49-10 1369
16.Jech MartinČížek Václav-10-7-9  03610
17.Šálek PavelMička Zdeněk8-7   11  
18.Šusta PetrKrupa Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleinander Michael11Jiroušek Karel22
Šálek Pavel12Čížek Václav31
Šusta Petr21Mička Zdeněk30
Jedlička Jan13Kreis Pavel01
Jech Martin02Krupa Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32640:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
Vícha Matěj
Vrana Jakub
 
 
-876-8113210
2.Kadavý Ondřej
Pražák Bohumil
 
 
Šrytr Petr
Nogoev Zholdoshbek
 
 
96-11-6123220
3.Kadavý OndřejNogoev Zholdoshbek537  3030
4.Pilný PavelŠrytr Petr-9-858-72331
5.Novotný MarekVícha Matěj-9-8-8  0332
6.Chaloupek PetrVrana Jakub957  3042
7.Pilný PavelNogoev Zholdoshbek9-6-97-92343
8.Novotný MarekŠrytr Petr-6-3-5  0344
9.Chaloupek PetrVícha Matěj-12-9-7  0345
10.Kadavý OndřejVrana Jakub3109  3055
11.Novotný MarekNogoev Zholdoshbek-5-3-8  0356
12.Chaloupek PetrŠrytr Petr758  3066
13.Kadavý OndřejVícha Matěj1466  3076
14.Pilný PavelVrana Jakub-76-312-42377
15.Chaloupek PetrNogoev Zholdoshbek356  3087
16.Kadavý OndřejŠrytr Petr6-928 3197
17.Pilný PavelVícha Matěj3-3-98-92398
18.Novotný MarekVrana Jakub-13-10-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadavý Ondřej40Nogoev Zholdoshbek22
Pilný Pavel04Šrytr Petr22
Novotný Marek04Vícha Matěj31
Chaloupek Petr31Vrana Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:34649:609TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Lukáš
Hejný Jakub
 
 
Rychtarik David
Jeřábek Michal
 
 
4412  3010
2.Karpíšek Ondřej
Runštuk Tomáš
 
 
Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
11-7-6-2 1311
3.Karpíšek OndřejHořínek Pavel-910-7-5 1312
4.Hejný JakubRychtarik David4-64-693222
5.Kušta PetrTrnka Miloš-72-6-9 1323
6.Provazník LukášJeřábek Michal-73-10763233
7.Hejný JakubHořínek Pavel-83-11483243
8.Kušta PetrRychtarik David4-6-4-11 1344
9.Provazník LukášTrnka Miloš10-11-12-9 1345
10.Karpíšek OndřejJeřábek Michal867  3055
11.Runštuk TomášHořínek Pavel-9-5-5  0356
12.Provazník LukášRychtarik David-96-4-7 1357
13.Karpíšek OndřejTrnka Miloš-7-33753267
14.Hejný JakubJeřábek Michal-81056 3177
15.Provazník LukášHořínek Pavel773  3087
16.Karpíšek OndřejRychtarik David-52-91093297
17.Hejný JakubTrnka Miloš97-6-8332107
18.Runštuk TomášJeřábek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karpíšek Ondřej31Hořínek Pavel22
Hejný Jakub40Rychtarik David22
Kušta Petr02Trnka Miloš22
Provazník Lukáš22Jeřábek Michal03
Runštuk Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16515:418TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Rezek Jan st.
 
 
Sabuka David
Zvolánek Václav
 
 
45-97 3110
2.Procházka Ivan st.
Sejpka Ladislav
 
 
Margaritov Dimitr
Zábranský Josef
 
 
957  3020
3.Nagy OndrejSabuka David56-911 3130
4.Rezek Jan st.Zvolánek Václav898  3040
5.Sejpka LadislavZábranský Josef424  3050
6.Procházka Ivan st.Margaritov Dimitr8-81010 3160
7.Rezek Jan st.Sabuka David6-58-4-62361
8.Sejpka LadislavZvolánek Václav7-145-783271
9.Procházka Ivan st.Zábranský Josef-10-96793281
10.Nagy OndrejMargaritov Dimitr616  3091
11.Sejpka LadislavSabuka David-410-9-6 1392
12.Procházka Ivan st.Zvolánek Václav-994-8-82393
13.Nagy OndrejZábranský Josef868  30103
14.Rezek Jan st.Margaritov Dimitr588  30  
15.Procházka Ivan st.Sabuka David         
16.Nagy OndrejZvolánek Václav         
17.Rezek Jan st.Zábranský Josef         
18.Sejpka LadislavMargaritov Dimitr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nagy Ondrej30Sabuka David21
Rezek Jan st.11Zvolánek Václav12
Sejpka Ladislav21Zábranský Josef03
Procházka Ivan st.21Margaritov Dimitr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:34603:630TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Koutník Roman
Vokál Jan
 
 
-7-5-6  0301
2.Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
8-510-993211
3.Pavlíček LadislavVokál Jan-6-59-7 1312
4.Mikšátko RomanKoutník Roman8-6-416-72313
5.Levý JiříKrieger Jan6-5-5363223
6.Krieger KarelNajbertová Lucie658  3033
7.Mikšátko RomanVokál Jan-8-88-6 1334
8.Levý JiříKoutník Roman8-5-3-9 1335
9.Krieger KarelKrieger Jan-134-9-14 1336
10.Pavlíček LadislavNajbertová Lucie-910-4-10 1337
11.Levý JiříVokál Jan6127  3047
12.Krieger KarelKoutník Roman7104  3057
13.Pavlíček LadislavKrieger Jan6-57-7-102358
14.Mikšátko RomanNajbertová Lucie71010  3068
15.Krieger KarelVokál Jan-810-98-102369
16.Pavlíček LadislavKoutník Roman-497-9-923610
17.Mikšátko RomanKrieger Jan         
18.Levý JiříNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav04Vokál Jan31
Mikšátko Roman12Koutník Roman31
Levý Jiří21Krieger Jan21
Krieger Karel22Najbertová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:36Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9387:308TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
9-79-7103210
2.Fiala Aleš
Haba Martin
 
 
Hanek Stanislav st.
Dušek Jiří
 
 
737  3020
3.Brýna KarelPestr Luděk5118  3030
4.Smíšek JaroslavMládek Bohuslav59-67 3140
5.Fiala AlešDušek Jiří-3-2-1  0341
6.Haba MartinHanek Stanislav st.524  3051
7.Smíšek JaroslavPestr Luděk158  3061
8.Fiala AlešMládek Bohuslav6-12-6593271
9.Haba MartinDušek Jiří10611  3081
10.Brýna KarelHanek Stanislav st.899  3091
11.Fiala AlešPestr Luděk-7684 31101
12.Haba MartinMládek Bohuslav         
13.Brýna KarelDušek Jiří         
14.Smíšek JaroslavHanek Stanislav st.         
15.Haba MartinPestr Luděk         
16.Brýna KarelMládek Bohuslav         
17.Smíšek JaroslavDušek Jiří         
18.Fiala AlešHanek Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brýna Karel20Pestr Luděk03
Smíšek Jaroslav20Mládek Bohuslav02
Fiala Aleš21Dušek Jiří11
Haba Martin20Hanek Stanislav st.02
Po část utkání přítomen komisař Miloš Vojáček.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS