Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:Šrytr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9441:272SF SKK EL Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička David
Šrytr Petr
 
 
Barbora Jiří
 
 
WO    3010
2.Strouhal Vojtěch
Waldmann Martin
 
 
Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
675  3020
3.Strouhal VojtěchBarbora Jiří234  3030
4.Waldmann MartinKrupa Zdeněk7-51115 3140
5.Šrytr PetrKreis Pavel-684-4-32341
6.Slepička DavidWO    3051
7.Waldmann MartinBarbora Jiří32-610 3161
8.Šrytr PetrKrupa Zdeněk-84-5-12 1362
9.Slepička DavidKreis Pavel799  3072
10.Strouhal VojtěchWO    3082
11.Šrytr PetrBarbora Jiří36-86 3192
12.Slepička DavidKrupa Zdeněk131313  30102
13.Strouhal VojtěchKreis Pavel         
14.Waldmann Martin         
15.Slepička DavidBarbora Jiří         
16.Strouhal VojtěchKrupa Zdeněk         
17.Waldmann MartinKreis Pavel         
18.Šrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strouhal Vojtěch10Barbora Jiří03
Waldmann Martin20Krupa Zdeněk12
Šrytr Petr12Kreis Pavel11
Slepička David20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27606:596AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jech Martin
Jedlička Jan
 
 
Jeřábek Michal
Trubl Vladimír
 
 
-1010-6-9 1301
2.Šusta Petr
Melíšek Ondřej
 
 
Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
-510-51183211
3.Šusta PetrHořínek Pavel8710  3021
4.Melíšek OndřejTrnka Miloš-45-98-92322
5.Jech MartinTrubl Vladimír-7-9-7  0323
6.Jedlička JanJeřábek Michal6910  3033
7.Melíšek OndřejHořínek Pavel-9-910-7 1334
8.Jech MartinTrnka Miloš-6-5-7  0335
9.Jedlička JanTrubl Vladimír956  3045
10.Šusta PetrJeřábek Michal66-58 3155
11.Jech MartinHořínek Pavel-5-4-11  0356
12.Jedlička JanTrnka Miloš-57810 3166
13.Šusta PetrTrubl Vladimír486  3076
14.Melíšek OndřejJeřábek Michal914-108 3186
15.Jedlička JanHořínek Pavel-99-95-82387
16.Šusta PetrTrnka Miloš-411107 3197
17.Melíšek OndřejTrubl Vladimír1098  30107
18.Jech MartinJeřábek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šusta Petr40Hořínek Pavel31
Melíšek Ondřej22Trnka Miloš22
Jech Martin03Trubl Vladimír13
Jedlička Jan31Jeřábek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:17466:394Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Ondřej
Pražák Bohumil
 
 
Zábranský Josef
Sabuka David
 
 
10-55-983210
2.Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
Zvolánek Václav
Margaritov Dimitr
 
 
727  3020
3.Kadavý OndřejSabuka David1187  3030
4.Pilný PavelZvolánek Václav13-106-8103240
5.Pražák BohumilZábranský Josef-6-11-6  0341
6.Chaloupek PetrMargaritov Dimitr1085  3051
7.Pilný PavelSabuka David-7-10-8  0352
8.Pražák BohumilZvolánek Václav-4-5-7  0353
9.Chaloupek PetrZábranský Josef788  3063
10.Kadavý OndřejMargaritov Dimitr587  3073
11.Pražák BohumilSabuka David-7-6-10  0374
12.Chaloupek PetrZvolánek Václav663  3084
13.Kadavý OndřejZábranský Josef812  3094
14.Pilný PavelMargaritov Dimitr-8493 31104
15.Chaloupek PetrSabuka David989  30  
16.Kadavý OndřejZvolánek Václav         
17.Pilný PavelZábranský Josef         
18.Pražák BohumilMargaritov Dimitr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadavý Ondřej30Sabuka David21
Pilný Pavel21Zvolánek Václav12
Pražák Bohumil03Zábranský Josef12
Chaloupek Petr30Margaritov Dimitr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:17463:384TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Lukáš
Hejný Jakub
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
1135  3010
2.Karpíšek Ondřej
Kušta Petr
 
 
Vokál Jan
Antczak Krzysztof
 
 
-7-7-8  0311
3.Karpíšek OndřejVokál Jan9-579 3121
4.Hejný JakubKrieger Jan1156  3031
5.Kušta PetrAntczak Krzysztof-8-8-7  0332
6.Provazník LukášNajbertová Lucie775  3042
7.Hejný JakubVokál Jan10510  3052
8.Kušta PetrKrieger Jan-5-6-9  0353
9.Provazník LukášAntczak Krzysztof7-997 3163
10.Karpíšek OndřejNajbertová Lucie69-7-923273
11.Kušta PetrVokál Jan-8-7-7  0374
12.Provazník LukášKrieger Jan432  3084
13.Karpíšek OndřejAntczak Krzysztof-81131 3194
14.Hejný JakubNajbertová Lucie788  30104
15.Provazník LukášVokál Jan         
16.Karpíšek OndřejKrieger Jan         
17.Hejný JakubAntczak Krzysztof         
18.Kušta PetrNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karpíšek Ondřej30Vokál Jan12
Hejný Jakub30Krieger Jan12
Kušta Petr03Antczak Krzysztof12
Provazník Lukáš30Najbertová Lucie03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29632:583TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan st.
Nagy Ondrej
 
 
Mládek Bohuslav
Hoang Bien
 
 
-7-97-8 1301
2.Sejpka Ladislav
Rejent Martin
 
 
Dušek Jiří
Hanek Stanislav st.
 
 
710-66 3111
3.Rejent MartinHoang Bien8-2-11-8 1312
4.Sejpka LadislavMládek Bohuslav6-114-4-62313
5.Rezek Jan st.Dušek Jiří-58-3-8 1314
6.Nagy OndrejHanek Stanislav st.-9313 3124
7.Sejpka LadislavHoang Bien7-6611 3134
8.Rezek Jan st.Mládek Bohuslav-7-910-6 1335
9.Nagy OndrejDušek Jiří1-9-8753245
10.Rejent MartinHanek Stanislav st.664  3055
11.Rezek Jan st.Hoang Bien1087  3065
12.Nagy OndrejMládek Bohuslav1-86-1583275
13.Rejent MartinDušek Jiří88-710 3185
14.Sejpka LadislavHanek Stanislav st.-12410-293295
15.Nagy OndrejHoang Bien-8-99-7 1396
16.Rejent MartinMládek Bohuslav-79810 31106
17.Sejpka LadislavDušek Jiří         
18.Rezek Jan st.Hanek Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Martin31Hoang Bien22
Sejpka Ladislav21Mládek Bohuslav22
Rezek Jan st.12Dušek Jiří12
Nagy Ondrej31Hanek Stanislav st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26601:561TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Holštein Jaroslav
 
 
Brýna Karel
Smíšek Jaroslav
 
 
-9-108-7 1301
2.Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
Haba Martin
Bárta Vít
 
 
599  3011
3.Krieger KarelBrýna Karel-7-7-8  0312
4.Levý JiříHaba Martin5-787 3122
5.Holštein JaroslavSmíšek Jaroslav757  3032
6.Hajný JosefBárta Vít6-656 3142
7.Levý JiříBrýna Karel7-97-9-102343
8.Holštein JaroslavHaba Martin-910-109-32344
9.Hajný JosefSmíšek Jaroslav6104  3054
10.Krieger KarelBárta Vít586  3064
11.Holštein JaroslavBrýna Karel1110-106 3174
12.Hajný JosefHaba Martin810-611 3184
13.Krieger KarelSmíšek Jaroslav-8-173103294
14.Levý JiříBárta Vít-56-10-9 1395
15.Hajný JosefBrýna Karel-5-7-3  0396
16.Krieger KarelHaba Martin9-12-98932106
17.Levý JiříSmíšek Jaroslav998  30  
18.Holštein JaroslavBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Karel31Brýna Karel31
Levý Jiří12Haba Martin13
Holštein Jaroslav21Smíšek Jaroslav03
Hajný Josef31Bárta Vít12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS