Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31265:395TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Josef
Zvolánek Václav
 
 
Mička Zdeněk
Čížek Václav
 
 
-9-7-3  0301
2.Bilanská Dominika
Brož Václav
 
 
Krupa Zdeněk
Barbora Jiří
 
 
-5-8-3  0302
3.Bilanská DominikaJiroušek Karel11-9-9-5 1303
4.Brož VáclavKrupa Zdeněk-2-5-3  0304
5.Zábranský JosefČížek Václav-8-9-6  0305
6.Zvolánek VáclavMička Zdeněk5-5-7-9 1306
7.Brož VáclavJiroušek Karel-3-6-9  0307
8.Zábranský JosefKrupa Zdeněk-6996 3117
9.Zvolánek VáclavČížek Václav-11-912-8 1318
10.Bilanská DominikaMička Zdeněk-2-2-5  0319
11.Zábranský JosefJiroušek Karel-5-7-9  03110
12.Zvolánek VáclavKrupa Zdeněk         
13.Bilanská DominikaČížek Václav         
14.Brož VáclavMička Zdeněk         
15.Zvolánek VáclavJiroušek Karel         
16.Bilanská DominikaKrupa Zdeněk         
17.Brož VáclavČížek Václav         
18.Zábranský JosefMička Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bilanská Dominika02Jiroušek Karel30
Brož Václav02Krupa Zdeněk11
Zábranský Josef12Čížek Václav20
Zvolánek Václav02Mička Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16485:390TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
99-106 3110
2.Jeřábek Michal
Rychtarik David
 
 
Koutník Roman
Stoilov Jonáš
 
 
7-1364 3120
3.Jeřábek MichalKoutník Roman-8-11-11  0321
4.Trnka MilošKrieger Jan474  3031
5.Rychtarik DavidNajbertová Lucie1046  3041
6.Hořínek PavelStoilov Jonáš754  3051
7.Trnka MilošKoutník Roman488  3061
8.Rychtarik DavidKrieger Jan8-10-9823271
9.Hořínek PavelNajbertová Lucie896  3081
10.Jeřábek MichalStoilov Jonáš96-97 3191
11.Rychtarik DavidKoutník Roman-6-64-6 1392
12.Hořínek PavelKrieger Jan-8-8-4  0393
13.Jeřábek MichalNajbertová Lucie-9-12125532103
14.Trnka MilošStoilov Jonáš6911  30  
15.Hořínek PavelKoutník Roman         
16.Jeřábek MichalKrieger Jan         
17.Trnka MilošNajbertová Lucie         
18.Rychtarik DavidStoilov Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Michal21Koutník Roman21
Trnka Miloš20Krieger Jan12
Rychtarik David21Najbertová Lucie03
Hořínek Pavel21Stoilov Jonáš02
Hráno v herně TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:Šrytr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35581:622TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička David
Vícha Matěj
 
 
Dušek Jiří
Pestr Luděk
 
 
-6-5-9  0301
2.Šrytr Petr
Lanžhotský Vojtěch
 
 
Mládek Bohuslav
Hoang Bien
 
 
8-048 3111
3.Vícha MatějHoang Bien9-79-6-42312
4.Slepička DavidPestr Luděk-5-8-9  0313
5.Šrytr PetrMládek Bohuslav-8-9-8  0314
6.Lanžhotský VojtěchDušek Jiří107-7-883224
7.Slepička DavidHoang Bien-56-7-5 1325
8.Šrytr PetrPestr Luděk5106  3035
9.Lanžhotský VojtěchMládek Bohuslav6-5-11-1 1336
10.Vícha MatějDušek Jiří596  3046
11.Šrytr PetrHoang Bien38-8-3-52347
12.Lanžhotský VojtěchPestr Luděk6812  3057
13.Vícha MatějMládek Bohuslav9-10-5-9 1358
14.Slepička DavidDušek Jiří6-10-8-10 1359
15.Lanžhotský VojtěchHoang Bien-289-1683269
16.Vícha MatějPestr Luděk548  3079
17.Slepička DavidMládek Bohuslav-787-8-123710
18.Šrytr PetrDušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vícha Matěj22Hoang Bien31
Slepička David04Pestr Luděk13
Šrytr Petr12Mládek Bohuslav40
Lanžhotský Vojtěch31Dušek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28644:617AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jan
Melíšek Ondřej
 
 
Smíšek Jaroslav
Brýna Karel
 
 
9-837 3110
2.Šálek Pavel
Šusta Petr
 
 
Haba Martin
Bárta Vít
 
 
9610  3020
3.Jedlička JanBrýna Karel9-5-811-112321
4.Šálek PavelHaba Martin-7713-2-62322
5.Melíšek OndřejSmíšek Jaroslav-7-8-6  0323
6.Šusta PetrBárta Vít5108  3033
7.Šálek PavelBrýna Karel-789-6-72334
8.Melíšek MartinHaba Martin854  3044
9.Šusta PetrSmíšek Jaroslav996  3054
10.Jedlička JanBárta Vít5-7-8-11 1355
11.Melíšek MartinBrýna Karel85-715 3165
12.Šusta PetrHaba Martin669  3075
13.Jedlička JanSmíšek Jaroslav-9696 3185
14.Šálek PavelBárta Vít-7-7-7  0386
15.Šusta PetrBrýna Karel8-89-10-62387
16.Jedlička JanHaba Martin-8789 3197
17.Šálek PavelSmíšek Jaroslav-2-6-10  0398
18.Melíšek MartinBárta Vít877  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Jan22Brýna Karel31
Šálek Pavel04Haba Martin13
Melíšek Ondřej01Smíšek Jaroslav22
Šusta Petr31Bárta Vít22
Melíšek Martin30   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:33526:543TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-811-5-7 1301
2.Kadavý Ondřej
Pražák Bohumil
 
 
Mikšátko Roman
Krieger Karel
 
 
-9-5-7  0302
3.Chaloupek PetrKrieger Karel966  3012
4.Pražák BohumilHajný Josef-9-55-5 1313
5.Vanka RadekHolštein Jaroslav-4-6-4  0314
6.Kadavý OndřejPavlíček Ladislav773  3024
7.Pražák BohumilKrieger Karel-4-9-16  0325
8.Vanka RadekHajný Josef10-7-11-9 1326
9.Kadavý OndřejHolštein Jaroslav795  3036
10.Chaloupek PetrPavlíček Ladislav754  3046
11.Vanka RadekKrieger Karel-7-4-2  0347
12.Kadavý OndřejHajný Josef773  3057
13.Chaloupek PetrHolštein Jaroslav-413-111053267
14.Pražák BohumilMikšátko Roman-8-9-8  0368
15.Kadavý OndřejKrieger Karel-8353 3178
16.Chaloupek PetrHajný Josef3-6-9-6 1379
17.Pražák BohumilHolštein Jaroslav9-9-5-6 13710
18.Vanka RadekMikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chaloupek Petr31Krieger Karel22
Pražák Bohumil04Hajný Josef31
Vanka Radek03Holštein Jaroslav22
Kadavý Ondřej40Pavlíček Ladislav02
   Mikšátko Roman10



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:33296:434TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Hejný Matěj
 
 
Brůček František
Procházka Ivan st.
 
 
-3-6-7  0301
2.Kušta Petr
Runštuk Tomáš
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
-4-13-6  0302
3.Kušta PetrProcházka Ivan st.-4-6-7  0303
4.Runštuk TomášBrůček František7-10-10-5 1304
5.Hejný MatějRezek Jan st.-2-1-3  0305
6.Hejný JakubRezek Jan ml.-102-93103215
7.Runštuk TomášProcházka Ivan st.WO    0316
8.Hejný MatějBrůček František-4-1-5  0317
9.Hejný JakubRezek Jan st.65-103 3127
10.Kušta PetrRezek Jan ml.-6-8-5  0328
11.Hejný MatějProcházka Ivan st.-4-2-4  0329
12.Hejný JakubBrůček František179  3039
13.Kušta PetrRezek Jan st.-410-7-7 13310
14.Runštuk TomášRezek Jan ml.         
15.Hejný JakubProcházka Ivan st.         
16.Kušta PetrBrůček František         
17.Runštuk TomášRezek Jan st.         
18.Hejný MatějRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kušta Petr03Procházka Ivan st.20
Runštuk Tomáš01Brůček František21
Hejný Matěj03Rezek Jan st.21
Hejný Jakub30Rezek Jan ml.11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS