Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34643:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Bárta Vít
 
 
Jiroušek Karel
Kreis Pavel
 
 
7121  3010
2.Haba Martin
Smíšek Jaroslav
 
 
Mička Zdeněk
Čížek Václav
 
 
1110-9-9-82311
3.Bárta VítJiroušek Karel-8-8-14  0312
4.Fiala AlešKreis Pavel854  3022
5.Smíšek JaroslavČížek Václav11-8710 3132
6.Haba MartinMička Zdeněk7-9-53-92333
7.Fiala AlešJiroušek Karel789  3043
8.Smíšek JaroslavKreis Pavel-8-45443253
9.Haba MartinČížek Václav-7-9-6  0354
10.Bárta VítMička Zdeněk10-7-1-13 1355
11.Smíšek JaroslavJiroušek Karel897  3065
12.Haba MartinKreis Pavel6-46-963275
13.Bárta VítČížek Václav-74-310-42376
14.Fiala AlešMička Zdeněk6-897 3186
15.Haba MartinJiroušek Karel-9-6-5  0387
16.Bárta VítKreis Pavel-3-5-7  0388
17.Fiala AlešČížek Václav-9-74-8 1389
18.Smíšek JaroslavMička Zdeněk6-7813 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Vít04Jiroušek Karel22
Fiala Aleš31Kreis Pavel13
Smíšek Jaroslav40Čížek Václav31
Haba Martin13Mička Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22548:432TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
8-648 3110
2.Levý Jiří
Krieger Karel
 
 
Lexa Karel
Dušek Jiří
 
 
10-7128 3120
3.Pavlíček LadislavPestr Luděk-8-76-9 1321
4.Krieger KarelMládek Bohuslav6108  3031
5.Levý JiříLexa Karel-6-8-10  0332
6.Hajný JosefDušek Jiří6-4-4-7 1333
7.Krieger KarelPestr Luděk-98107 3143
8.Levý JiříMládek Bohuslav-97-9843253
9.Hajný JosefLexa Karel-76-9-5 1354
10.Pavlíček LadislavDušek Jiří367  3064
11.Levý JiříPestr Luděk-1011-6-11 1365
12.Hajný JosefMládek Bohuslav-8887 3175
13.Pavlíček LadislavLexa Karel-7WO   3185
14.Krieger KarelDušek JiříWO    3095
15.Hajný JosefPestr LuděkWO    30105
16.Pavlíček LadislavMládek Bohuslav         
17.Krieger KarelLexa Karel         
18.Levý JiříDušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav21Pestr Luděk21
Krieger Karel20Mládek Bohuslav03
Levý Jiří12Lexa Karel21
Hajný Josef12Dušek Jiří11
WO20WO02
Ve 13.zápase hráč Lexa zkolaboval. Byl po resuscitaci odvezen záchrankou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Brůček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:32525:550TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůček František
Perníkář Tomáš
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
699  3010
2.Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
-98-106-102311
3.Brůček FrantišekVokál Jan-5-98-8 1312
4.Perníkář TomášKrieger Jan1048  3022
5.Rezek Jan ml.Koutník Roman3-6-6-9 1323
6.Rezek Jan st.Najbertová Lucie796  3033
7.Perníkář TomášVokál Jan-3-59-5 1334
8.Rezek Jan ml.Krieger Jan-89-64-52335
9.Rezek Jan st.Koutník Roman-12-88-10 1336
10.Brůček FrantišekNajbertová Lucie66-49 3146
11.Rezek Jan ml.Vokál Jan-3-9-6  0347
12.Rezek Jan st.Krieger Jan-7959 3157
13.Brůček FrantišekKoutník Roman-7-5-11  0358
14.Perníkář TomášNajbertová Lucie735  3068
15.Rezek Jan st.Vokál Jan-8-7-8  0369
16.Brůček FrantišekKrieger Jan8-9-4-5 13610
17.Perníkář TomášKoutník Roman75-12-4632  
18.Rezek Jan ml.Najbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůček František13Vokál Jan40
Perníkář Tomáš21Krieger Jan22
Rezek Jan ml.03Koutník Roman30
Rezek Jan st.22Najbertová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2354:152TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
Plošek Lukáš
Brož Václav
 
 
455  3010
2.Runštuk Tomáš
Kušta Petr
 
 
Margaritov Dimitr
 
 
WO    3020
3.Novák LubošPlošek Lukáš877  3030
4.Hejný JakubMargaritov Dimitr55-89 3140
5.Runštuk TomášBrož Václav541  3050
6.Kušta PetrWO    3060
7.Hejný JakubPlošek Lukáš445  3070
8.Runštuk TomášMargaritov Dimitr-961312 3180
9.Kušta PetrBrož Václav579  3090
10.Novák LubošWO    30100
11.Runštuk TomášPlošek Lukáš         
12.Kušta PetrMargaritov Dimitr         
13.Novák LubošBrož Václav         
14.Hejný Jakub         
15.Kušta PetrPlošek Lukáš         
16.Novák LubošMargaritov Dimitr         
17.Hejný JakubBrož Václav         
18.Runštuk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novák Luboš10Plošek Lukáš02
Hejný Jakub20Margaritov Dimitr02
Runštuk Tomáš20Brož Václav02
Kušta Petr10   
WO30WO03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:25555:525Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Pilný Pavel
 
 
Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
-10-9-5  0301
2.Pražák Bohumil
Kadavý Ondřej
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
34-89 3111
3.Chaloupek PetrRychtarik David12-3-3773221
4.Novotný MarekHořínek Pavel9-8-411-72322
5.Pilný PavelTrnka Miloš-11-13-12  0323
6.Kadavý OndřejJeřábek Michal7105  3033
7.Novotný MarekRychtarik David-5-211463243
8.Pilný PavelHořínek Pavel-3-511-7 1344
9.Kadavý OndřejTrnka Miloš-9-86773254
10.Chaloupek PetrJeřábek Michal77-10-993264
11.Pilný PavelRychtarik David-576-883274
12.Kadavý OndřejHořínek Pavel-95103 3184
13.Chaloupek PetrTrnka Miloš74-88 3194
14.Novotný MarekJeřábek Michal976  30104
15.Kadavý OndřejRychtarik David         
16.Chaloupek PetrHořínek Pavel         
17.Novotný MarekTrnka Miloš         
18.Pilný PavelJeřábek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupek Petr30Rychtarik David03
Novotný Marek21Hořínek Pavel21
Pilný Pavel12Trnka Miloš12
Kadavý Ondřej30Jeřábek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
Kleinander Michael
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33527:569SF SKK EL Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Bohumil
Hruška Rudolf
 
 
Kozel Rudolf
Šrytr Petr
 
 
9-5-9-9 1301
2.Šálek Pavel
Kleinander Michael
 
 
Slepička David
Vícha Matěj
 
 
-94-4-6 1302
3.Šálek PavelKozel Rudolf578  3012
4.Vacek BohumilSlepička David-36-9-9 1313
5.Hruška RudolfŠrytr Petr-9-11710-82314
6.Jedlička JanVícha Matěj596  3024
7.Vacek BohumilKozel Rudolf-4-10-6  0325
8.Hruška RudolfSlepička David6-5-3-2 1326
9.Jedlička JanŠrytr Petr576  3036
10.Šálek PavelVícha Matěj1085  3046
11.Hruška RudolfKozel Rudolf-3-5-6  0347
12.Jedlička JanSlepička David6-9-11893257
13.Šálek PavelŠrytr Petr4-899 3167
14.Vacek BohumilVícha Matěj11-58-4-72368
15.Jedlička JanKozel Rudolf-8-786-52369
16.Šálek PavelSlepička David-5-6-5  03610
17.Vacek BohumilŠrytr Petr         
18.Hruška RudolfVícha Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šálek Pavel31Kozel Rudolf31
Vacek Bohumil03Slepička David31
Hruška Rudolf03Šrytr Petr12
Jedlička Jan31Vícha Matěj12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS