Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 - Spořilov, Chodovská 3, České dráhy, Depo kolejových vozidel, hala 518, schodiště 3. 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33635:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Zdeněk
Jiroušek Karel
 
 
Kozel Rudolf
Šrytr Petr
 
 
-59-105-32301
2.Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
Vícha Matěj
Nogoev Zholdoshbek
 
 
9911  3011
3.Krupa ZdeněkKozel Rudolf-5-8-5  0312
4.Jiroušek KarelVícha Matěj-6-65-7 1313
5.Mička ZdeněkŠrytr Petr543  3023
6.Čížek VáclavNogoev Zholdoshbek749  3033
7.Jiroušek KarelKozel Rudolf-78-4-10 1334
8.Mička ZdeněkVícha Matěj8-136-8-32335
9.Čížek VáclavŠrytr Petr976  3045
10.Krupa ZdeněkNogoev Zholdoshbek-710-13-8 1346
11.Mička ZdeněkKozel Rudolf-5-6-6  0347
12.Čížek VáclavVícha Matěj-108713 3157
13.Krupa ZdeněkŠrytr Petr679  3067
14.Jiroušek KarelNogoev Zholdoshbek-9-88893277
15.Čížek VáclavKozel Rudolf-8-7-7  0378
16.Krupa ZdeněkVícha Matěj4-7-10-7 1379
17.Jiroušek KarelŠrytr Petr-99-10883289
18.Mička ZdeněkNogoev Zholdoshbek-6757 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupa Zdeněk13Kozel Rudolf40
Jiroušek Karel22Vícha Matěj31
Mička Zdeněk22Šrytr Petr04
Čížek Václav31Nogoev Zholdoshbek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32611:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
Šálek Pavel
Kleinander Michal
 
 
4-1167 3110
2.Trnka Miloš
Baťka Petr
 
 
Vacek Bohumil
Kleinander Michael
 
 
7-8-5-5 1311
3.Baťka PetrKleinander Michael-12-6-6  0312
4.Jeřábek MichalKleinander Michal958  3022
5.Hořínek PavelŠálek Pavel-9-10-8  0323
6.Trnka MilošVacek Bohumil477  3033
7.Jeřábek MichalKleinander Michael-110-8-6 1334
8.Hořínek PavelKleinander Michal-68-9753244
9.Trnka MilošŠálek Pavel866  3054
10.Baťka PetrVacek Bohumil11-5-7-7 1355
11.Hořínek PavelKleinander Michael436  3065
12.Trnka MilošKleinander Michal-81362 3175
13.Baťka PetrŠálek Pavel14-75-6-52376
14.Jeřábek MichalVacek Bohumil-9-5-7  0377
15.Trnka MilošKleinander Michael-7568 3187
16.Baťka PetrKleinander Michal-38-9-7 1388
17.Jeřábek MichalŠálek Pavel-811-6-7 1389
18.Hořínek PavelVacek Bohumil767  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baťka Petr04Kleinander Michael22
Jeřábek Michal13Kleinander Michal13
Hořínek Pavel31Šálek Pavel31
Trnka Miloš40Vacek Bohumil22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:31275:411Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Václav
Plošek Lukáš
 
 
Chaloupek Petr
Kadavý Ondřej
 
 
-3-5-2  0301
2.Margaritov Dimitr
Zvolánek Václav
 
 
Chvátal Zdeněk
Novotný Marek
 
 
-5-8-6  0302
3.Brož VáclavKadavý Ondřej-7-4-5  0303
4.Plošek LukášChaloupek Petr-9-6-5  0304
5.Margaritov DimitrNovotný Marek-4-7-3  0305
6.Zvolánek VáclavPražák Bohumil-105179 3115
7.Plošek LukášKadavý Ondřej-6-7-4  0316
8.Margaritov DimitrChaloupek Petr-8-6-4  0317
9.Zvolánek VáclavNovotný Marek10136  3027
10.Brož VáclavPražák Bohumil-6-6-3  0328
11.Margaritov DimitrKadavý Ondřej-7-9-6  0329
12.Zvolánek VáclavChaloupek Petr8-10-7-7 13210
13.Brož VáclavNovotný Marek-2-4-3  03  
14.Plošek LukášPražák Bohumil-2-979-423  
15.Zvolánek VáclavKadavý Ondřej         
16.Brož VáclavChaloupek Petr         
17.Plošek LukášNovotný Marek         
18.Margaritov DimitrPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brož Václav02Kadavý Ondřej30
Plošek Lukáš02Chaloupek Petr30
Margaritov Dimitr03Novotný Marek11
Zvolánek Václav21Pražák Bohumil11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:33589:579TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Kušta Petr
Runštuk Tomáš
 
 
-9868 3110
2.Koutník Roman
Šilar Bohuslav
 
 
Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
-889-9-122311
3.Šilar BohuslavHejný Jakub-6-9-8  0312
4.Koutník RomanKušta Petr685  3022
5.Najbertová LucieRunštuk Tomáš-8873 3132
6.Krieger JanNovák Luboš9-7-78-92333
7.Koutník RomanHejný Jakub-7-8-8  0334
8.Najbertová LucieKušta Petr-7-8-7  0335
9.Krieger JanRunštuk Tomáš1578  3045
10.Šilar BohuslavNovák Luboš-817-8-6 1346
11.Najbertová LucieHejný Jakub-75-8-9 1347
12.Krieger JanKušta Petr8-984 3157
13.Šilar BohuslavRunštuk Tomáš269  3067
14.Koutník RomanNovák Luboš6-7-46-62368
15.Krieger JanHejný Jakub-8-68-8 1369
16.Šilar BohuslavKušta Petr37-7-10-823610
17.Koutník RomanRunštuk Tomáš6109  30  
18.Najbertová LucieNovák Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilar Bohuslav13Hejný Jakub40
Koutník Roman12Kušta Petr22
Najbertová Lucie12Runštuk Tomáš03
Krieger Jan22Novák Luboš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32333:444TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Bláhová Kateřina
 
 
Procházka Ivan st.
Rejent Martin
 
 
-85-98-102301
2.Dušek Jiří
Havlík Tomáš
 
 
Brůček František
Rezek Jan st.
 
 
-6-4-4  0302
3.Mládek BohuslavRejent Martin-5-7-2  0303
4.Havlík TomášProcházka Ivan st.-89-9-6 1304
5.Dušek JiříRezek Jan st.-59-5-6 1305
6.Doan Manh HungBrůček František1096  3015
7.Havlík TomášRejent Martin-7-13-5  0316
8.Dušek JiříProcházka Ivan st.-8-8-9  0317
9.Doan Manh HungRezek Jan st.-76-136103227
10.Mládek BohuslavBrůček František-9-4-3  0328
11.Dušek JiříRejent Martin-2-7-14  0329
12.Doan Manh HungProcházka Ivan st.-7-8-3  03210
13.Mládek BohuslavRezek Jan st.4    10  
14.Havlík TomášBrůček František         
15.Doan Manh HungRejent Martin         
16.Mládek BohuslavProcházka Ivan st.         
17.Havlík TomášRezek Jan st.         
18.Dušek JiříBrůček František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mládek Bohuslav02Rejent Martin30
Havlík Tomáš02Procházka Ivan st.30
Dušek Jiří03Rezek Jan st.11
Doan Manh Hung21Brůček František11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
21:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32641:628TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Haba Martin
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-8109-14-82301
2.Brýna Karel
Bárta Vít
 
 
Levý Jiří
Krieger Karel
 
 
-10-9-10  0302
3.Smíšek JaroslavPavlíček Ladislav-4-75-8 1303
4.Brýna KarelHajný Josef466  3013
5.Bárta VítKrieger Karel12-48-6133223
6.Haba MartinLevý Jiří479  3033
7.Brýna KarelPavlíček Ladislav-6-7-9  0334
8.Bárta VítHajný Josef-8-6-3  0335
9.Haba MartinKrieger Karel8-8-69-42336
10.Smíšek JaroslavLevý Jiří79-158 3146
11.Bárta VítPavlíček Ladislav8-9-9-8 1347
12.Haba MartinHajný Josef886  3057
13.Smíšek JaroslavKrieger Karel-5-7-1  0358
14.Brýna KarelLevý Jiří236  3068
15.Haba MartinPavlíček Ladislav767  3078
16.Smíšek JaroslavHajný Josef-1010-610103288
17.Brýna KarelKrieger Karel-33-8963298
18.Bárta VítLevý Jiří5-868 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Jaroslav22Pavlíček Ladislav31
Brýna Karel31Hajný Josef13
Bárta Vít22Krieger Karel22
Haba Martin31Levý Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy