Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34408:479TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamoš Vítězslav
Kadlecová Taťána
 
 
Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
7-10-5-8 1301
2.Sloup Richard
Černý Jiří
 
 
Trnka Josef
Vrba Karel
 
 
-9-8-9  0302
3.Černý JiříTrnka Josef-7-8-9  0303
4.Kadlecová TaťánaHrubý Jan-8-988143213
5.Sloup RichardBartoňová Eva-97-7853223
6.Lamoš VítězslavVrba Karel-87-65-92324
7.Kadlecová TaťánaTrnka Josef-5-7-8  0325
8.Sloup RichardHrubý Jan-78-68-62326
9.Lamoš VítězslavBartoňová Eva8-9-11-6 1327
10.Černý JiříVrba Karel-7-6-8  0328
11.Sloup RichardTrnka Josef-9-6-7  0329
12.Lamoš VítězslavHrubý Jan-8-79-8 13210
13.Černý JiříBartoňová Eva         
14.Kadlecová TaťánaVrba Karel         
15.Lamoš VítězslavTrnka Josef         
16.Černý JiříHrubý Jan         
17.Kadlecová TaťánaBartoňová Eva         
18.Sloup RichardVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Jiří02Trnka Josef30
Kadlecová Taťána11Hrubý Jan21
Sloup Richard12Bartoňová Eva11
Lamoš Vítězslav03Vrba Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:23527:467SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Helcl Daniel
 
 
Brejchová Kateřina
Milota Martin
 
 
-11-887-42301
2.Hrbek Ivan
Hartmann Miroslav
 
 
Syrovátková Marie
Pavlík Václav
 
 
867  3011
3.Hrbek IvanMilota Martin-9-9-3  0312
4.Kop FrantišekBrejchová Kateřina86-98 3122
5.Helcl DanielPavlík Václav534  3032
6.Hartmann MiroslavSyrovátková Marie595  3042
7.Kop FrantišekMilota Martin-4679 3152
8.Helcl DanielBrejchová Kateřina-6-5-9  0353
9.Hartmann MiroslavPavlík Václav557  3063
10.Hrbek IvanSyrovátková Marie569  3073
11.Helcl DanielMilota Martin10-10-8-10 1374
12.Hartmann MiroslavBrejchová Kateřina-9-5-7  0375
13.Hrbek IvanPavlík Václav-3-5-10  0376
14.Kop FrantišekSyrovátková Marie544  3086
15.Hartmann MiroslavMilota Martin278  3096
16.Hrbek IvanBrejchová Kateřina-7-5-7  0397
17.Kop FrantišekPavlík Václav867  30107
18.Helcl DanielSyrovátková Marie749  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Ivan13Milota Martin22
Kop František40Brejchová Kateřina31
Helcl Daniel12Pavlík Václav13
Hartmann Miroslav31Syrovátková Marie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35623:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Brož Patrik
 
 
Bruk Martin
Marek Michal
 
 
7-7-6-12 1301
2.Filípek Martin
Gajda Jonáš
 
 
Rosa Vladimír
Novák Milan
 
 
3-57-653211
3.Brož PatrikBruk Martin-5-6-7  0312
4.Gajda JonášMarek Michal-6810-893222
5.Filípek MartinNovák Milan-88115 3132
6.Pastorek LukášRosa Vladimír7107  3042
7.Gajda JonášBruk Martin-9-6-9  0343
8.Filípek MartinMarek Michal-6-8-8  0344
9.Pastorek LukášNovák Milan-8-13-4  0345
10.Brož PatrikRosa Vladimír539  3055
11.Filípek MartinBruk Martin39-7-9-92356
12.Pastorek LukášMarek Michal5-6-75-72357
13.Brož PatrikNovák Milan99-10-773267
14.Gajda JonášRosa Vladimír222  3077
15.Pastorek LukášBruk Martin-6-5-9  0378
16.Brož PatrikMarek Michal-9-9-9  0379
17.Gajda JonášNovák Milan2911  3089
18.Filípek MartinRosa Vladimír7-6129 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Patrik22Bruk Martin40
Gajda Jonáš31Marek Michal31
Filípek Martin22Novák Milan13
Pastorek Lukáš13Rosa Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31270:397TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poulíček Jaroslav
Paroubek Jan
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
-5-1-11  0301
2.Havlíček Ladislav
Buriánek Václav
 
 
Adámek Jiří
Jonák Přemysl
 
 
-11-66-7 1302
3.Poulíček JaroslavNováček Vladimír-9-4-6  0303
4.Havlíček LadislavJonák Přemysl-1-7-5  0304
5.Paroubek JanČerný Martin-7-7-7  0305
6.Buriánek VáclavAdámek Jiří-68-2-3 1306
7.Havlíček LadislavNováček Vladimír-7-6-4  0307
8.Paroubek JanJonák Přemysl-9-11-6  0308
9.Buriánek VáclavČerný Martin513-106 3118
10.Poulíček JaroslavAdámek Jiří-9-874-62319
11.Paroubek JanNováček Vladimír-1-2-5  03110
12.Buriánek VáclavJonák Přemysl         
13.Poulíček JaroslavČerný Martin         
14.Havlíček LadislavAdámek Jiří         
15.Buriánek VáclavNováček Vladimír         
16.Poulíček JaroslavJonák Přemysl         
17.Havlíček LadislavČerný Martin         
18.Paroubek JanAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poulíček Jaroslav02Nováček Vladimír30
Havlíček Ladislav02Jonák Přemysl20
Paroubek Jan03Černý Martin11
Buriánek Václav11Adámek Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:Makal František
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37601:612TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
Štěpánek Tomáš
Vaňásek Jiří ml.
 
 
10-6-57-62301
2.Jirásek Pavel
Makal František
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
76-83 3111
3.Jirásek PavelHerčík Lubomír562  3021
4.Dvořák AlešVaňásek Jiří ml.-10-5-2  0322
5.Zikl PetrČerný Jakub-83-8-7 1323
6.Bicek KryštofŠtěpánek Tomáš-86-81193233
7.Dvořák AlešHerčík Lubomír-12-96-8 1334
8.Zikl PetrVaňásek Jiří ml.-77-74-92335
9.Bicek KryštofČerný Jakub08-7-993245
10.Jirásek PavelŠtěpánek Tomáš-12-12-6  0346
11.Zikl PetrHerčík Lubomír-7-89-10 1347
12.Bicek KryštofVaňásek Jiří ml.4-5-5-3 1348
13.Jirásek PavelČerný Jakub9-7-7-9 1349
14.Makal FrantišekŠtěpánek Tomáš-9775 3159
15.Bicek KryštofHerčík Lubomír-910615 3169
16.Jirásek PavelVaňásek Jiří ml.-14-48-7 13610
17.Makal FrantišekČerný Jakub         
18.Zikl PetrŠtěpánek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Pavel13Herčík Lubomír22
Dvořák Aleš02Vaňásek Jiří ml.40
Zikl Petr03Černý Jakub21
Bicek Kryštof31Štěpánek Tomáš12
Makal František10   
stridani domaciho tymu: Dvorak - Makal



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24575:518SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-5-677-82301
2.Stýblo Jaroslav
Kadlec Antonín
 
 
Matoušek Jiří
Bauer Václav
 
 
-67-4543211
3.Hezina JiříMatoušek Jiří689  3021
4.Totzauer KarelPeller Marek88-9-7103231
5.Stýblo JaroslavČerný Pavel-74-55-62332
6.Kadlec AntonínBauer Václav6116  3042
7.Totzauer KarelMatoušek Jiří-9-95693252
8.Stýblo JaroslavPeller Marek-66-7-8 1353
9.Kadlec AntonínČerný Pavel746  3063
10.Hezina JiříBauer Václav-7-9-9  0364
11.Stýblo JaroslavMatoušek Jiří8-6-9-8 1365
12.Kadlec AntonínPeller Marek7-948 3175
13.Hezina JiříČerný Pavel6-368 3185
14.Totzauer KarelBauer Václav7-7129 3195
15.Kadlec AntonínMatoušek Jiří9133  30105
16.Hezina JiříPeller Marek         
17.Totzauer KarelČerný Pavel         
18.Stýblo JaroslavBauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hezina Jiří21Matoušek Jiří13
Totzauer Karel30Peller Marek12
Stýblo Jaroslav03Černý Pavel12
Kadlec Antonín40Bauer Václav12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS