Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17499:449TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Eva
Neskusil Josef
 
 
Veselý Filip
Milota Martin
 
 
-7-6-8  0301
2.Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
Hroch Michal
Pavlík Václav
 
 
878  3011
3.Neskusil JosefVeselý Filip10-679 3121
4.Trnka JosefMilota Martin-0-6-14  0322
5.Vrba KarelHroch Michal996  3032
6.Hrubý JanPavlík Václav998  3042
7.Trnka JosefVeselý Filip-78-10-7 1343
8.Vrba KarelMilota Martin-9-97653253
9.Hrubý JanHroch Michal398  3063
10.Neskusil JosefPavlík Václav1089  3073
11.Vrba KarelVeselý Filip6-4-810-122374
12.Hrubý JanMilota Martin9-10106 3184
13.Neskusil JosefHroch Michal695  3094
14.Bartoňová EvaPavlík Václav38-98 31104
15.Hrubý JanVeselý Filip8-10-5-9 13  
16.Neskusil JosefMilota Martin         
17.Bartoňová EvaHroch Michal         
18.Vrba KarelPavlík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neskusil Josef30Veselý Filip21
Trnka Josef02Milota Martin12
Vrba Karel21Hroch Michal03
Hrubý Jan30Pavlík Václav03
Bartoňová Eva10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38567:638SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Tomáš
Černý Jiří
 
 
Melcher Marek
Novák Milan
 
 
-9-7-7  0301
2.Hozman Antonín
Sloup Richard
 
 
Nosek David
Češka Petr
 
 
-51111-7-62302
3.Černý JiříMelcher Marek-57-68-42303
4.Kaňka TomášNovák Milan4-3-58-72304
5.Hozman AntonínČeška Petr294  3014
6.Sloup RichardNosek David7-689 3124
7.Kaňka TomášMelcher Marek-4-6-8  0325
8.Hozman AntonínNovák Milan-7-98973235
9.Sloup RichardČeška Petr-7111011 3145
10.Černý JiříNosek David-7-8-6  0346
11.Hozman AntonínMelcher Marek-6-5-7  0347
12.Sloup RichardNovák Milan1-436 3157
13.Černý JiříČeška Petr-7677 3167
14.Kaňka TomášNosek David-87-89123277
15.Sloup RichardMelcher Marek-10-89-6 1378
16.Černý JiříNovák Milan-4-7-4  0379
17.Kaňka TomášMarek Michal8-1-5-7 13710
18.Hozman AntonínNosek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Jiří13Melcher Marek40
Kaňka Tomáš13Novák Milan22
Hozman Antonín21Češka Petr03
Sloup Richard31Nosek David12
   Marek Michal10
Střídání Češka Petr za Marek Michal.



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29622:594SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čítek Roman
Hartmann Miroslav
 
 
Adámek Jiří
Jonák Přemysl
 
 
-8-3-6  0301
2.Hrbek Ivan
Helcl Daniel
 
 
Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
6-6103 3111
3.Hartmann MiroslavJonák Přemysl-710-1310-72312
4.Hrbek IvanNováček Vladimír7-10-6-7 1313
5.Helcl DanielČerný Martin697  3023
6.Čítek RomanAdámek Jiří-6538 3133
7.Hrbek IvanJonák Přemysl-9-89-10 1334
8.Helcl DanielNováček Vladimír857  3044
9.Čítek RomanČerný Martin69-42 3154
10.Hartmann MiroslavAdámek Jiří-988-893264
11.Helcl DanielJonák Přemysl-4-9-8  0365
12.Čítek RomanNováček Vladimír-9-66-7 1366
13.Hartmann MiroslavČerný Martin775  3076
14.Hrbek IvanAdámek Jiří-81038 3186
15.Čítek RomanJonák Přemysl-1099-293296
16.Hartmann MiroslavNováček Vladimír-28-910-92397
17.Hrbek IvanČerný Martin994  30107
18.Helcl DanielAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartmann Miroslav22Jonák Přemysl31
Hrbek Ivan22Nováček Vladimír31
Helcl Daniel21Černý Martin04
Čítek Roman31Adámek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13494:376SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Martin
Kořének František
 
 
Hájek Alexandr
Herčík Lubomír
 
 
965  3010
2.Brož Patrik
Gajda Jonáš
 
 
Štěpánek Tomáš
Makovský Zdeněk
 
 
-9-61110-102311
3.Gajda JonášHerčík Lubomír8-910-1493221
4.Brož PatrikHájek Alexandr9711  3031
5.Kořének FrantišekMakovský Zdeněk-6377 3141
6.Filípek MartinŠtěpánek Tomáš-9-79433251
7.Brož PatrikHerčík Lubomír651  3061
8.Kořének FrantišekHájek Alexandr16-9-10-72362
9.Filípek MartinMakovský Zdeněk976  3072
10.Gajda Jonᚊtěpánek Tomáš-10976 3182
11.Kořének FrantišekHerčík Lubomír588  3092
12.Filípek MartinHájek Alexandr2-865 31102
13.Gajda JonášMakovský Zdeněk988  30  
14.Brož PatrikŠtěpánek Tomáš         
15.Filípek MartinHerčík Lubomír         
16.Gajda JonášHájek Alexandr         
17.Brož PatrikMakovský Zdeněk         
18.Kořének FrantišekŠtěpánek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajda Jonáš20Herčík Lubomír03
Brož Patrik20Hájek Alexandr12
Kořének František21Makovský Zdeněk02
Filípek Martin30Štěpánek Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:39Konec
utkání
21:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25582:531TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruzha Lumír
Podrazil Jiří
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-106-8-6 1301
2.Jansa Jiří
Váňa Petr
 
 
Toman Bedřich
Bauer Václav
 
 
10810  3011
3.Ruzha LumírToman Bedřich568  3021
4.Váňa PetrPeller Marek610-5-4103231
5.Podrazil JiříČerný Pavel847  3041
6.Jansa JiříBauer Václav-11810-763251
7.Váňa PetrToman Bedřich-9-4-8  0352
8.Podrazil JiříPeller Marek-8-3-6  0353
9.Jansa JiříČerný Pavel-85118 3163
10.Ruzha LumírBauer Václav234  3073
11.Podrazil JiříToman Bedřich-135-6-5 1374
12.Jansa JiříPeller Marek-453-6-92375
13.Ruzha LumírČerný Pavel39-34 3185
14.Váňa PetrBauer Václav958  3095
15.Jansa JiříToman Bedřich-8107-10-82396
16.Ruzha LumírPeller Marek811-76 31106
17.Váňa PetrČerný Pavel         
18.Podrazil JiříBauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruzha Lumír40Toman Bedřich31
Váňa Petr21Peller Marek22
Podrazil Jiří12Černý Pavel03
Jansa Jiří22Bauer Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:Kulhánek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36595:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makal František
Bicek Kryštof
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
1089  3010
2.Kulhánek Karel
Klouda Rudolf
 
 
Dusbaba Miroslav
Stočes Petr
 
 
-5-7-8  0311
3.Bicek KryštofStočes Petr-10-3-2  0312
4.Makal FrantišekTotzauer Karel310-59 3122
5.Jirásek PavelHezina Jiří-9-8-6  0323
6.Zikl PetrDusbaba Miroslav-5992 3133
7.Makal FrantišekStočes Petr-3-310-7 1334
8.Jirásek PavelTotzauer Karel-9-4-6  0335
9.Zikl PetrHezina Jiří-34-7-6 1336
10.Bicek KryštofDusbaba Miroslav568  3046
11.Jirásek PavelStočes Petr-3119-12123256
12.Zikl PetrTotzauer Karel8-7-69-82357
13.Bicek KryštofHezina Jiří-5939 3167
14.Makal FrantišekDusbaba Miroslav644  3077
15.Zikl PetrStočes Petr-56-8-7 1378
16.Bicek KryštofTotzauer Karel-65-4893288
17.Makal FrantišekHezina Jiří7-6-9-8 1389
18.Jirásek PavelDusbaba Miroslav-5-97953299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bicek Kryštof31Stočes Petr31
Makal František22Totzauer Karel22
Jirásek Pavel22Hezina Jiří31
Zikl Petr13Dusbaba Miroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS