Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:31369:447TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stýblo Jaroslav
Dusbaba Miroslav
 
 
Bartoňová Eva
Vrba Karel
 
 
-119-79-82301
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
-66-99-72302
3.Hezina JiříTrnka Josef9-7-5-6 1303
4.Stýblo JaroslavHrubý Jan-8-10-6  0304
5.Dusbaba MiroslavVrba Karel9-2-39-62305
6.Totzauer KarelBartoňová Eva-9915 3115
7.Stýblo JaroslavTrnka Josef-6-7-8  0316
8.Dusbaba MiroslavHrubý Jan-8-3-9  0317
9.Totzauer KarelVrba Karel63-8-10-102318
10.Hezina JiříBartoňová Eva-68-49-72319
11.Dusbaba MiroslavTrnka Josef-5-9-5  03110
12.Totzauer KarelHrubý Jan         
13.Hezina JiříVrba Karel         
14.Stýblo JaroslavBartoňová Eva         
15.Totzauer KarelTrnka Josef         
16.Hezina JiříHrubý Jan         
17.Stýblo JaroslavVrba Karel         
18.Dusbaba MiroslavBartoňová Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hezina Jiří02Trnka Josef30
Stýblo Jaroslav02Hrubý Jan20
Dusbaba Miroslav03Vrba Karel20
Totzauer Karel11Bartoňová Eva11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38689:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Bedřich
Matoušek Jiří
 
 
Jirásek Pavel
Zikl Petr
 
 
-934-853210
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Makal František
Bicek Kryštof
 
 
-6-7-7  0311
3.Toman BedřichMakal František-126-6763221
4.Matoušek JiříBicek Kryštof79-7-8113231
5.Černý PavelJirásek Pavel-6512-9-92332
6.Peller MarekZikl Petr1089  3042
7.Matoušek JiříMakal František5-364 3152
8.Černý PavelBicek Kryštof-6-5-3  0353
9.Peller MarekJirásek Pavel-887-5-72354
10.Toman BedřichZikl Petr675  3064
11.Černý PavelMakal František12-10-7-5 1365
12.Peller MarekBicek Kryštof7-78-5-72366
13.Toman BedřichJirásek Pavel-6-6-6  0367
14.Matoušek JiříZikl Petr7-54-553277
15.Peller MarekMakal František10-8-9693287
16.Toman BedřichBicek Kryštof55-5-9-92388
17.Matoušek JiříJirásek Pavel398  3098
18.Černý PavelZikl Petr119-7-5-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Bedřich22Makal František13
Matoušek Jiří40Bicek Kryštof31
Černý Pavel04Jirásek Pavel31
Peller Marek22Zikl Petr13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21494:447TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Alexandr
Štěpánek Tomáš
 
 
Buriánek Václav
Poulíček Jaroslav
 
 
939  3010
2.Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
Ruzha Lumír
Podrazil Jiří
 
 
14-523 3120
3.Černý JakubRuzha Lumír-6-5-11  0321
4.Hájek AlexandrPoulíček Jaroslav9-687 3131
5.Štěpánek TomášBuriánek Václav75-116 3141
6.Herčík LubomírPodrazil Jiří69-86 3151
7.Hájek AlexandrRuzha Lumír-5-8-5  0352
8.Štěpánek TomášPoulíček Jaroslav-410-9763262
9.Herčík LubomírBuriánek Václav646  3072
10.Černý JakubPodrazil Jiří-128-7-7 1373
11.Štěpánek TomášRuzha Lumír-6-2-5  0374
12.Herčík LubomírPoulíček Jaroslav67-81 3184
13.Černý JakubBuriánek Václav1034  3094
14.Hájek AlexandrPodrazil Jiří8-611-8932104
15.Herčík LubomírRuzha Lumír         
16.Černý JakubPoulíček Jaroslav         
17.Hájek AlexandrBuriánek Václav         
18.Štěpánek TomášPodrazil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Jakub12Ruzha Lumír30
Hájek Alexandr21Poulíček Jaroslav03
Štěpánek Tomáš21Buriánek Václav03
Herčík Lubomír30Podrazil Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1017:32437:507SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Jiří
Jonák Přemysl
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
-469-8-72301
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Pastorek Lukáš
Gajda Jonáš
 
 
-88-95-52302
3.Adámek JiříGajda Jonáš-9139-9-12303
4.Černý MartinPastorek Lukáš-107-5-8 1304
5.Nováček VladimírKořének František8-8-11-7 1305
6.Jonák PřemyslFilípek Martin-57-9993215
7.Černý MartinGajda Jonáš-6-8-12  0316
8.Nováček VladimírPastorek Lukáš6-89-6-82317
9.Jonák PřemyslKořének František-6-569-92318
10.Adámek JiříFilípek Martin-8-910-4 1319
11.Nováček VladimírGajda Jonáš-819-8-7 13110
12.Jonák PřemyslPastorek Lukáš         
13.Adámek JiříKořének František         
14.Černý MartinFilípek Martin         
15.Jonák PřemyslGajda Jonáš         
16.Adámek JiříPastorek Lukáš         
17.Černý MartinKořének František         
18.Nováček VladimírFilípek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adámek Jiří02Gajda Jonáš30
Černý Martin02Pastorek Lukáš20
Nováček Vladimír03Kořének František20
Jonák Přemysl11Filípek Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:25522:470SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Courton Ivan
Melcher Marek
 
 
Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
-7-10-8  0301
2.Bruk Martin
Novák Milan
 
 
Čítek Roman
Helcl Daniel
 
 
-96-10-7 1302
3.Melcher MarekČítek Roman2-3-71053212
4.Courton IvanHelcl Daniel-9-7-2  0313
5.Novák MilanHartmann Miroslav-98-99103223
6.Bruk MartinHrbek Ivan662  3033
7.Courton IvanČítek Roman-2-3-4  0334
8.Novák MilanHelcl Daniel-6-9-10  0335
9.Bruk MartinHartmann Miroslav-7112-793245
10.Melcher MarekHrbek Ivan-8735 3155
11.Novák MilanČítek Roman8-867 3165
12.Bruk MartinHelcl Daniel69-95 3175
13.Melcher MarekHartmann Miroslav-7715 3185
14.Marek MichalHrbek Ivan764  3095
15.Bruk MartinČítek Roman686  30105
16.Melcher MarekHelcl Daniel         
17.Marek MichalHartmann Miroslav         
18.Novák MilanHrbek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melcher Marek30Čítek Roman13
Courton Ivan02Helcl Daniel21
Novák Milan21Hartmann Miroslav03
Bruk Martin40Hrbek Ivan03
Marek Michal10   
Ve 14. kole střídal domácího hráče Ivana Courtona hráč Marek Michal



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:27619:531VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Martin
Brejchová Kateřina
 
 
Sloup Richard
Kaňka Tomáš
 
 
-8-109-6 1301
2.Veselý Filip
Patho Róbert
 
 
Šedivý Ondřej
Kalinová Martina
 
 
66-64 3111
3.Brejchová KateřinaSloup Richard574  3021
4.Patho RóbertKaňka Tomáš58-88 3131
5.Milota MartinKalinová Martina587  3041
6.Veselý FilipŠedivý Stanislav-4-695-52342
7.Patho RóbertSloup Richard9-91011 3152
8.Milota MartinKaňka Tomáš62-9-8-72353
9.Veselý FilipKalinová Martina573  3063
10.Brejchová KateřinaŠedivý Stanislav3-7-99-92364
11.Milota MartinSloup Richard-6-8-6  0365
12.Veselý FilipKaňka Tomáš-78-9-11 1366
13.Brejchová KateřinaKalinová Martina113  3076
14.Patho RóbertŠedivý Stanislav7-7-7673286
15.Veselý FilipSloup Richard-27-6-2 1387
16.Brejchová KateřinaKaňka Tomáš-5554 3197
17.Patho RóbertKalinová Martina484  30107
18.Milota MartinŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brejchová Kateřina31Sloup Richard22
Patho Róbert40Kaňka Tomáš22
Milota Martin12Kalinová Martina04
Veselý Filip13Šedivý Stanislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline