Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38634:682TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
Hozman Antonín
Kaňka Tomáš
 
 
-8-8-6  0301
2.Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
Šedivý Stanislav
Rosová Kateřina
 
 
105-8-993211
3.Vrba KarelHozman Antonín-2-1-7  0312
4.Neskusil JosefKaňka Tomáš13-5-9-9 1313
5.Bartoňová EvaRosová Kateřina-2-4-6  0314
6.Trnka JosefŠedivý Stanislav-11289 3124
7.Neskusil JosefHozman Antonín9-95-693234
8.Hrubý JanKaňka Tomáš-8-8-7  0335
9.Trnka JosefRosová Kateřina1059  3045
10.Vrba KarelŠedivý Stanislav5-98-3-82346
11.Hrubý JanHozman Antonín81212  3056
12.Trnka JosefKaňka Tomáš-1011-88-72357
13.Vrba KarelRosová Kateřina6-129-943267
14.Neskusil JosefŠedivý Stanislav61612  3077
15.Trnka JosefHozman Antonín-8-5-7  0378
16.Vrba KarelKaňka Tomáš-6499 3188
17.Neskusil JosefRosová Kateřina6-6-9-4 1389
18.Hrubý JanŠedivý Stanislav-9-610-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrba Karel22Hozman Antonín22
Neskusil Josef22Kaňka Tomáš31
Bartoňová Eva01Rosová Kateřina22
Trnka Josef22Šedivý Stanislav22
Hrubý Jan12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:36425:547SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Pavlík Václav
 
 
Hrbek Ivan
Helcl Daniel
 
 
-7-8-9  0301
2.Milota Martin
Vošický Otto
 
 
Čítek Roman
Kop František
 
 
159-27 3111
3.Vošický OttoKop František-5-8-3  0312
4.Pavlík VáclavČítek Roman11-212-673222
5.Veselý FilipHrbek Ivan7-890 3132
6.Milota MartinHelcl Daniel-3-6-2  0333
7.Pavlík VáclavKop František-6-5-9  0334
8.Veselý FilipČítek Roman96-8-8-62335
9.Milota MartinHrbek Ivan-510-8693245
10.Vošický OttoHelcl Daniel62-8-8-82346
11.Veselý FilipKop František-2-4-6  0347
12.Milota MartinČítek Roman-5-8-6  0348
13.Vošický OttoHrbek Ivan898  3058
14.Pavlík VáclavHelcl Daniel-1-2-2  0359
15.Milota MartinKop František-10-4-6  03510
16.Vošický OttoČítek Roman         
17.Pavlík VáclavHrbek Ivan         
18.Veselý FilipHelcl Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vošický Otto12Kop František40
Pavlík Václav12Čítek Roman21
Veselý Filip12Hrbek Ivan03
Milota Martin13Helcl Daniel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33645:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melcher Marek
Novák Milan
 
 
Filípek Martin
Kořének František
 
 
-12-6-5  0301
2.Marek Michal
Courton Ivan
 
 
Gajda Jonáš
Luxemburk Filip
 
 
597  3011
3.Melcher MarekGajda Jonáš8-9-910-52312
4.Novák MilanFilípek Martin9-9129 3122
5.Nosek DavidLuxemburk Filip108-6-8-82323
6.Marek MichalKořének František793  3033
7.Novák MilanGajda Jonáš-11-9-9  0334
8.Nosek DavidFilípek Martin-10-8-9  0335
9.Marek MichalLuxemburk Filip769  3045
10.Melcher MarekKořének František-999-753255
11.Nosek DavidGajda Jonáš-9-6-9  0356
12.Marek MichalFilípek Martin789  3066
13.Melcher MarekLuxemburk Filip755  3076
14.Novák MilanKořének František-8-79-7 1377
15.Marek MichalGajda Jonáš98-97 3187
16.Melcher MarekFilípek Martin-1010-7-9 1388
17.Novák MilanLuxemburk Filip8-9-16963298
18.Nosek DavidKořének František-7-5-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melcher Marek22Gajda Jonáš31
Novák Milan22Filípek Martin22
Nosek David04Luxemburk Filip13
Marek Michal40Kořének František22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34557:587TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Jiří
Jonák Přemysl
 
 
Jansa Jiří
Váňa Petr
 
 
688  3010
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Podrazil Jiří
Mutl David
 
 
-7-10-6  0311
3.Nováček VladimírMutl David-14748 3121
4.Černý MartinVáňa Petr-10-4-6  0322
5.Adámek JiříJansa Jiří962  3032
6.Jonák PřemyslPodrazil Jiří8-8-810-72333
7.Černý MartinMutl David-6-7-8  0334
8.Adámek JiříVáňa Petr-84-78-82335
9.Jonák PřemyslJansa Jiří-7-8-8  0336
10.Nováček VladimírPodrazil Jiří1097  3046
11.Adámek JiříMutl David910-611 3156
12.Jonák PřemyslVáňa Petr4-95-573266
13.Nováček VladimírJansa Jiří-10-56-10 1367
14.Černý MartinPodrazil Jiří9-5-8-5 1368
15.Jonák PřemyslMutl David-4-8-9  0369
16.Nováček VladimírVáňa Petr9118  3079
17.Černý MartinJansa Jiří-3-10-9  03710
18.Adámek JiříPodrazil Jiří3    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Vladimír31Mutl David22
Černý Martin04Váňa Petr22
Adámek Jiří21Jansa Jiří31
Jonák Přemysl13Podrazil Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:32561:564TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makovský Zdeněk
Štěpánek Tomáš
 
 
Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
-7-5-10  0301
2.Herčík Lubomír
Hájek Alexandr
 
 
Bicek Kryštof
Jirásek Pavel
 
 
-910-7-12 1302
3.Hájek AlexandrBicek Kryštof-9-103-11 1303
4.Štěpánek TomášJirásek Pavel-5-789-102304
5.Makovský ZdeněkDvořák Aleš978  3014
6.Herčík LubomírZikl Petr-67411 3124
7.Štěpánek TomášBicek Kryštof7-7-8-6 1325
8.Makovský ZdeněkJirásek Pavel867  3035
9.Herčík LubomírDvořák Aleš-10936 3145
10.Hájek AlexandrZikl Petr-8-8-7  0346
11.Makovský ZdeněkBicek Kryštof7-79-10-62347
12.Herčík LubomírJirásek Pavel6-10-95-62348
13.Hájek AlexandrDvořák Aleš7-8-9-7 1349
14.Štěpánek TomášZikl Petr9128  3059
15.Herčík LubomírBicek Kryštof88-8-8-823510
16.Hájek AlexandrJirásek Pavel9-4-84-823  
17.Štěpánek TomášDvořák Aleš         
18.Makovský ZdeněkZikl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Alexandr03Bicek Kryštof40
Štěpánek Tomáš12Jirásek Pavel21
Makovský Zdeněk21Dvořák Aleš12
Herčík Lubomír22Zikl Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38711:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
79-7-8-102301
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Stočes Petr
Laube David
 
 
84-89 3111
3.Toman BedřichHezina Jiří3-123-963221
4.Matoušek JiříTotzauer Karel56-1012 3131
5.Černý PavelLaube David-54-8-8 1332
6.Peller MarekStočes Petr8-757 3142
7.Matoušek JiříHezina Jiří-119108 3152
8.Černý PavelTotzauer Karel-7-79-8 1353
9.Peller MarekLaube David1216  3063
10.Toman BedřichStočes Petr-1169-5-92364
11.Černý PavelHezina Jiří-10-9-8  0365
12.Peller MarekTotzauer Karel-97-6583275
13.Toman BedřichLaube David97-10-893285
14.Matoušek JiříStočes Petr5-8-9-9 1386
15.Peller MarekHezina Jiří86-107 3196
16.Toman BedřichTotzauer Karel-13-7-9  0397
17.Matoušek JiříLaube David47-4-9-62398
18.Černý PavelStočes Petr-5-6-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Bedřich22Hezina Jiří13
Matoušek Jiří22Totzauer Karel22
Černý Pavel04Laube David22
Peller Marek40Stočes Petr31
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS