Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12427:353KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
87-29 3110
2.Toman Bedřich
Tvrdík Petr
 
 
Vrba Karel
Neskusil Josef
 
 
-2678 3120
3.Matoušek JiříTrnka Josef-6-10-3  0321
4.Toman BedřichNeskusil Josef505  3031
5.Tvrdík PetrBartoňová Eva898  3041
6.Peller MarekVrba Karel-989-593251
7.Toman BedřichTrnka Josef764  3061
8.Tvrdík PetrNeskusil Josef986  3071
9.Peller MarekHrubý Jan6-977 3181
10.Černý PavelVrba Karel-1310-25-92382
11.Tvrdík PetrTrnka Josef5106  3092
12.Peller MarekNeskusil Josef-3734 31102
13.Černý PavelHrubý Jan375  30  
14.Toman BedřichVrba Karel         
15.Peller MarekTrnka Josef         
16.Černý PavelNeskusil Josef         
17.Toman BedřichHrubý Jan         
18.Tvrdík PetrVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Jiří01Trnka Josef12
Toman Bedřich20Neskusil Josef03
Tvrdík Petr30Bartoňová Eva01
Peller Marek30Vrba Karel11
Černý Pavel01Hrubý Jan01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11444:264SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Hájek Alexandr
Štěpánek Tomáš
 
 
4-1039 3110
2.Stočes Petr
Kadlec Antonín
 
 

 
 
WO    3020
3.Kadlec AntonínHerčík Lubomír864  3030
4.Totzauer KarelŠtěpánek Tomáš-9-8412143240
5.Hezina JiříHájek Alexandr648  3050
6.Stočes PetrWO    3060
7.Totzauer KarelHerčík Lubomír-83-74-92361
8.Hezina JiříŠtěpánek Tomáš886  3071
9.Stočes PetrHájek Alexandr10-219 3181
10.Kadlec AntonínWO    3091
11.Hezina JiříHerčík Lubomír-5-8-8  0392
12.Stočes PetrŠtěpánek Tomáš-9641 31102
13.Kadlec AntonínHájek Alexandr         
14.Totzauer Karel         
15.Stočes PetrHerčík Lubomír         
16.Kadlec AntonínŠtěpánek Tomáš         
17.Totzauer KarelHájek Alexandr         
18.Hezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadlec Antonín10Herčík Lubomír21
Totzauer Karel11Štěpánek Tomáš03
Hezina Jiří21Hájek Alexandr02
Stočes Petr20   
WO30WO03
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30570:533nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bicek Kryštof
Jirásek Pavel
 
 
Černý Martin
Černý Václav
 
 
733  3010
2.Kulhánek Karel
Zikl Petr
 
 
Adámek Jiří
Nováček Vladimír
 
 
-7-6-5  0311
3.Bicek KryštofAdámek Jiří973  3021
4.Jirásek PavelNováček Vladimír-6-7-12  0322
5.Zikl PetrČerný Martin-6355 3132
6.Kulhánek KarelČerný Václav8-885 3142
7.Jirásek PavelAdámek Jiří1112-9-7-92343
8.Zikl PetrNováček Vladimír-5-8-5  0344
9.Kulhánek KarelČerný Martin-678-8-82345
10.Bicek KryštofČerný Václav757  3055
11.Zikl PetrAdámek Jiří-6-8-10  0356
12.Kulhánek KarelNováček Vladimír-7-8-5  0357
13.Bicek KryštofČerný Martin523  3067
14.Jirásek PavelČerný Václav274  3077
15.Kulhánek KarelAdámek Jiří-6-2-7  0378
16.Bicek KryštofNováček Vladimír-7-89-8 1379
17.Jirásek PavelČerný Martin-8984 3189
18.Zikl PetrČerný Václav1085  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bicek Kryštof31Adámek Jiří31
Jirásek Pavel22Nováček Vladimír40
Zikl Petr22Černý Martin13
Kulhánek Karel13Černý Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32313:433SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mutl David
Jansa Jiří
 
 
Bruk Martin
Novák Milan
 
 
-9104-963210
2.Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
Marek Michal
Melcher Marek
 
 
-2-6-9  0311
3.Mutl DavidBruk Martin8-8-9-5 1312
4.Jansa JiříMarek Michal-5-10-7  0313
5.Trmota ZdeněkNovák Milan-2-5-6  0314
6.Buriánek VáclavMelcher Marek-8-7-5  0315
7.Jansa JiříBruk Martin-79-4-15 1316
8.Trmota ZdeněkMarek Michal-6-68-2 1317
9.Buriánek VáclavNovák Milan6-4-26-62318
10.Mutl DavidMelcher Marek-8-10-5  0319
11.Trmota ZdeněkBruk Martin-7-688-223110
12.Buriánek VáclavMarek Michal-11-6-9  03  
13.Mutl DavidNovák Milan         
14.Jansa JiříMelcher Marek         
15.Buriánek VáclavBruk Martin         
16.Mutl DavidMarek Michal         
17.Jansa JiříNovák Milan         
18.Trmota ZdeněkMelcher Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mutl David02Bruk Martin30
Jansa Jiří02Marek Michal20
Trmota Zdeněk03Novák Milan20
Buriánek Václav02Melcher Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9410:305SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Veselý Filip
Kápl Roman
 
 
6117  3010
2.Gajda Jonáš
Luxemburk Filip
 
 
Vošický Otto
Milota Martin
 
 
119-87 3120
3.Filípek MartinVeselý Filip4812  3030
4.Kořének FrantišekMilota Martin-9-6-8  0331
5.Luxemburk FilipVošický Otto76-79 3141
6.Gajda JonášKápl Roman151  3051
7.Kořének FrantišekVeselý Filip786  3061
8.Luxemburk FilipMilota Martin-91110-773271
9.Gajda JonášVošický Otto3-1048 3181
10.Filípek MartinKápl Roman274  3091
11.Luxemburk FilipVeselý Filip79-68 31101
12.Gajda JonášMilota Martin7610  30  
13.Filípek MartinVošický Otto         
14.Kořének FrantišekKápl Roman         
15.Gajda JonášVeselý Filip         
16.Filípek MartinMilota Martin         
17.Kořének FrantišekVošický Otto         
18.Luxemburk FilipKápl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filípek Martin20Veselý Filip03
Kořének František11Milota Martin11
Luxemburk Filip30Vošický Otto02
Gajda Jonáš20Kápl Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13476:358SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čítek Roman
Kop František
 
 
Rosa Vladimír
Kalinová Martina
 
 
532  3010
2.Helcl Daniel
Hrbek Ivan
 
 
Rosová Kateřina
Kaňka Tomáš
 
 
8410  3020
3.Čítek RomanKaňka Tomáš610-74 3130
4.Helcl DanielRosová Kateřina-10107-9-52331
5.Hrbek IvanKalinová Martina435  3041
6.Kop FrantišekRosa Vladimír295  3051
7.Helcl DanielKaňka Tomáš-98106 3161
8.Hrbek IvanRosová Kateřina9-97-8103271
9.Kop FrantišekKalinová Martina555  3081
10.Čítek RomanRosa Vladimír-10987 3191
11.Hrbek IvanKaňka Tomáš-104-8-6 1392
12.Kop FrantišekRosová Kateřina-9105-7732102
13.Čítek RomanKalinová Martina         
14.Helcl DanielRosa Vladimír         
15.Kop FrantišekKaňka Tomáš         
16.Čítek RomanRosová Kateřina         
17.Helcl DanielKalinová Martina         
18.Hrbek IvanRosa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čítek Roman20Kaňka Tomáš12
Helcl Daniel11Rosová Kateřina12
Hrbek Ivan21Kalinová Martina02
Kop František30Rosa Vladimír02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline