Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:32481:542SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
Helcl Daniel
Hrbek Ivan
 
 
149-7-10-92301
2.Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
Kop František
Čítek Roman
 
 
-12-77-11 1302
3.Neskusil JosefKop František8-68-12-122303
4.Trnka JosefČítek Roman-28-3-4 1304
5.Vrba KarelHrbek Ivan9-7-6-6 1305
6.Hrubý JanHelcl Daniel5-11138 3115
7.Trnka JosefKop František-8-7-6  0316
8.Vrba KarelČítek Roman-3977 3126
9.Hrubý JanHrbek Ivan557  3036
10.Neskusil JosefHelcl Daniel-7-813-8 1337
11.Vrba KarelKop František-5-6-6  0338
12.Hrubý JanČítek Roman588  3048
13.Neskusil JosefHrbek Ivan-7-476-82349
14.Bartoňová EvaHelcl Daniel-7-3-8  03410
15.Hrubý JanKop František         
16.Neskusil JosefČítek Roman         
17.Bartoňová EvaHrbek Ivan         
18.Vrba KarelHelcl Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neskusil Josef03Kop František30
Trnka Josef02Čítek Roman12
Vrba Karel12Hrbek Ivan21
Hrubý Jan30Helcl Daniel21
Bartoňová Eva01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30200:359SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamoš Vítězslav
Kalinová Martina
 
 
Gajda Jonáš
Filípek Martin
 
 
-3-6-7  0301
2.Černý Jiří
Skoupý Jan
 
 
Kaucký Vladimír
Luxemburk Filip
 
 
-9-412-8 1302
3.Skoupý JanGajda Jonáš-2-1-2  0303
4.Lamoš VítězslavFilípek Martin-88-8-8 1304
5.Černý JiříLuxemburk Filip9-7-1-9 1305
6.Kalinová MartinaKaucký Vladimír-1-5-6  0306
7.Lamoš VítězslavGajda Jonáš-7-9-9  0307
8.Černý JiříFilípek Martin-6-7-6  0308
9.Kalinová MartinaLuxemburk Filip-6-4-2  0309
10.Skoupý JanKaucký Vladimír-7-4-2  03010
11.Černý JiříGajda Jonáš         
12.Kalinová MartinaFilípek Martin         
13.Skoupý JanLuxemburk Filip         
14.Lamoš VítězslavKaucký Vladimír         
15.Kalinová MartinaGajda Jonáš         
16.Skoupý JanFilípek Martin         
17.Lamoš VítězslavLuxemburk Filip         
18.Černý JiříKaucký Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skoupý Jan02Gajda Jonáš20
Lamoš Vítězslav02Filípek Martin20
Černý Jiří02Luxemburk Filip20
Kalinová Martina02Kaucký Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:31393:453TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Milota Martin
 
 
Podrazil Jiří
Mutl David
 
 
-6-7-4  0301
2.Pavlík Václav
Hroch Michal
 
 
Ruzha Lumír
Jansa Jiří
 
 
9-70-8-42302
3.Milota MartinRuzha Lumír-8693 3112
4.Hroch MichalJansa Jiří-3-6-6  0313
5.Pavlík VáclavMutl David4-10-7-8 1314
6.Veselý FilipPodrazil Jiří7911  3024
7.Hroch MichalRuzha Lumír-9-7-7  0325
8.Pavlík VáclavJansa Jiří-7-66-5 1326
9.Veselý FilipMutl David4-7-10-6 1327
10.Milota MartinPodrazil Jiří796  3037
11.Pavlík VáclavRuzha Lumír-5-6-6  0338
12.Veselý FilipJansa Jiří-7-3-10  0339
13.Milota MartinMutl David658  3049
14.Hroch MichalPodrazil Jiří-5-8-6  03410
15.Veselý FilipRuzha Lumír         
16.Milota MartinJansa Jiří         
17.Hroch MichalMutl David         
18.Pavlík VáclavPodrazil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Milota Martin30Ruzha Lumír21
Hroch Michal03Jansa Jiří30
Pavlík Václav03Mutl David21
Veselý Filip12Podrazil Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24531:507TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
Stočes Petr
Hezina Jiří
 
 
898  3010
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Kadlec Antonín
Stýblo Jaroslav
 
 
-7-67-5 1311
3.Nováček VladimírStočes Petr787  3021
4.Černý MartinKadlec Antonín10-39-3-22322
5.Erben MichalHezina Jiří759  3032
6.Jonák PřemyslStýblo Jaroslav435  3042
7.Černý MartinStočes Petr-1-5-3  0343
8.Erben MichalKadlec Antonín99-96 3153
9.Jonák PřemyslHezina Jiří1085  3063
10.Nováček VladimírStýblo Jaroslav-7895 3173
11.Erben MichalStočes Petr-6-8-7  0374
12.Jonák PřemyslKadlec Antonín4-4-91403284
13.Nováček VladimírHezina Jiří734  3094
14.Černý MartinStýblo Jaroslav-3-5-6  0395
15.Jonák PřemyslStočes Petr4-9-58-82396
16.Nováček VladimírKadlec Antonín-877-91032106
17.Černý MartinHezina Jiří         
18.Erben MichalStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Vladimír40Stočes Petr31
Černý Martin03Kadlec Antonín13
Erben Michal21Hezina Jiří03
Jonák Přemysl31Stýblo Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34574:606KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Tomáš
Makovský Zdeněk
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-9-97-7 1301
2.Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
9-20-7963211
3.Černý JakubPeller Marek86-2-273221
4.Štěpánek TomášTvrdík Petr-8-9-3  0322
5.Makovský ZdeněkČerný Pavel879  3032
6.Herčík LubomírBauer Václav7510  3042
7.Štěpánek TomášPeller Marek-9-9-12  0343
8.Makovský ZdeněkTvrdík Petr-1-34-6 1344
9.Herčík LubomírČerný Pavel676  3054
10.Černý JakubBauer Václav-9-912-9 1355
11.Makovský ZdeněkPeller Marek-1-95-4 1356
12.Herčík LubomírTvrdík Petr8910  3066
13.Černý JakubČerný Pavel957  3076
14.Štěpánek TomášBauer Václav-4-79-6 1377
15.Herčík LubomírPeller Marek3-6-8-9 1378
16.Černý JakubTvrdík Petr9-33-4-52379
17.Štěpánek TomášČerný Pavel-5-443-1023710
18.Makovský ZdeněkBauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Jakub22Peller Marek31
Štěpánek Tomáš04Tvrdík Petr31
Makovský Zdeněk12Černý Pavel13
Herčík Lubomír31Bauer Václav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS