Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40652:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
-8857 3110
2.Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
74-10-593220
3.Černý JakubHrubý Jan3157  3030
4.Štěpánek TomášTrnka Josef10-3-6-3 1331
5.Hájek AlexandrNeskusil Josef5-5106 3141
6.Herčík LubomírVrba Karel42-7-843251
7.Štěpánek TomášHrubý Jan-76-5-7 1352
8.Hájek AlexandrTrnka Josef-8-10-11  0353
9.Herčík LubomírNeskusil Josef-141073 3163
10.Černý JakubVrba Karel-7-109-1 1364
11.Hájek AlexandrHrubý Jan-89-3283274
12.Herčík LubomírTrnka Josef7-8-49-62375
13.Černý JakubNeskusil Josef9-8-6-5 1376
14.Štěpánek TomášVrba Karel-8-4-7  0377
15.Herčík LubomírHrubý Jan-6-9-8  0378
16.Černý JakubTrnka Josef-8-881463288
17.Štěpánek TomášNeskusil Josef-8-5-2  0389
18.Hájek AlexandrVrba Karel-9-109863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Jakub22Hrubý Jan22
Štěpánek Tomáš04Trnka Josef31
Hájek Alexandr31Neskusil Josef22
Herčík Lubomír22Vrba Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22552:505KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Tvrdík Petr
 
 
Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
-166-673210
2.Toman Bedřich
Matoušek Jiří
 
 
Nováček Vladimír
Adámek Jiří
 
 
7511  3020
3.Toman BedřichJonák Přemysl-9-4-14  0321
4.Matoušek JiříNováček Vladimír9-8-6-5 1322
5.Tvrdík PetrErben Michal823  3032
6.Peller MarekAdámek Jiří-8-98643242
7.Matoušek JiříJonák Přemysl-99-45-102343
8.Tvrdík PetrNováček Vladimír-11-6-8  0344
9.Peller MarekErben Michal-9-987-92345
10.Toman BedřichAdámek Jiří1063  3055
11.Tvrdík PetrJonák Přemysl510-49 3165
12.Peller MarekNováček Vladimír589  3075
13.Toman BedřichErben Michal10109  3085
14.Matoušek JiříAdámek Jiří108-89 3195
15.Peller MarekJonák Přemysl77-39 31105
16.Toman BedřichNováček Vladimír         
17.Matoušek JiříErben Michal         
18.Tvrdík PetrAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toman Bedřich21Jonák Přemysl22
Matoušek Jiří12Nováček Vladimír21
Tvrdík Petr21Erben Michal12
Peller Marek31Adámek Jiří03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Stočes Petr
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:31260:425SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočes Petr
Laube David
 
 
Marek Michal
Vašák Jaroslav
 
 
WO    0301
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Novák Milan
Melcher Marek
 
 
-87-8-7 1302
3.Hezina JiříMarek Michal-6-2-7  0303
4.Totzauer KarelVašák Jaroslav44-97 3113
5.Laube DavidNovák MilanWO    0314
6.Stočes PetrMelcher Marek-1068-4-32315
7.Totzauer KarelMarek Michal-8-3-7  0316
8.Laube DavidVašák JaroslavWO    0317
9.Stočes PetrNovák Milan884  3027
10.Hezina JiříMelcher Marek8-3-4-9 1328
11.Laube DavidMarek MichalWO    0329
12.Stočes PetrVašák Jaroslav766  3039
13.Hezina JiříNovák Milan-8-6-5  03310
14.Totzauer KarelMelcher Marek-5-108-7 13  
15.Stočes PetrMarek Michal         
16.Hezina JiříVašák Jaroslav         
17.Totzauer KarelNovák Milan         
18.Laube DavidMelcher Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hezina Jiří03Marek Michal20
Totzauer Karel11Vašák Jaroslav02
Stočes Petr21Novák Milan11
   Melcher Marek20
WO04WO40
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:Kulhánek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13450:348TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makal František
Bicek Kryštof
 
 
Hroch Michal
Kápl Roman
 
 
348  3010
2.Kulhánek Karel
Klouda Rudolf
 
 
Pavlík Václav
Milota Martin
 
 
-10-8-4  0311
3.Dvořák AlešMilota Martin-4-699-92312
4.Makal FrantišekPavlík Václav9410  3022
5.Bicek KryštofKápl Roman187  3032
6.Klouda RudolfHroch Michal-9989 3142
7.Makal FrantišekMilota Martin6-378 3152
8.Bicek KryštofPavlík Václav595  3062
9.Kulhánek KarelKápl Roman55-97 3172
10.Dvořák AlešHroch Michal647  3082
11.Bicek KryštofMilota Martin58-103 3192
12.Kulhánek KarelPavlík Václav-5-8-12  0393
13.Dvořák AlešKápl Roman471  30103
14.Makal FrantišekHroch Michal         
15.Kulhánek KarelMilota Martin         
16.Dvořák AlešPavlík Václav         
17.Makal FrantišekKápl Roman         
18.Bicek KryštofHroch Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Aleš21Milota Martin12
Makal František20Pavlík Václav12
Bicek Kryštof30Kápl Roman03
Klouda Rudolf10Hroch Michal02
Kulhánek Karel11   
stridani domacich v 9. kole: Klouda - Kulhánek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36619:635TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruzha Lumír
Mutl David
 
 
Sloup Richard
Rosová Kateřina
 
 
67-5-5-92301
2.Buriánek Václav
Váňa Petr
 
 
Kalina Pavel
Kaňka Tomáš
 
 
10-5-4-8 1302
3.Ruzha LumírSloup Richard10-8-10693212
4.Mutl DavidKaňka Tomáš9-436 3122
5.Váňa PetrRosová Kateřina-13-106-8 1323
6.Buriánek VáclavKalina Pavel-4-9-6  0324
7.Mutl DavidSloup Richard-8-7-13  0325
8.Váňa PetrKaňka Tomáš778  3035
9.Buriánek VáclavRosová Kateřina-9-7-8  0336
10.Ruzha LumírKalina Pavel-8869 3146
11.Váňa PetrSloup Richard266  3056
12.Buriánek VáclavKaňka Tomáš-6-6-1  0357
13.Ruzha LumírRosová Kateřina6104  3067
14.Mutl DavidKalina Pavel10-9-10-7 1368
15.Buriánek VáclavSloup Richard8-78-4143278
16.Ruzha LumírKaňka Tomáš847  3088
17.Mutl DavidRosová Kateřina9-107-8-72389
18.Váňa PetrKalina Pavel-8-8-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ruzha Lumír40Sloup Richard13
Mutl David13Kaňka Tomáš13
Váňa Petr22Rosová Kateřina31
Buriánek Václav13Kalina Pavel31
Po část utkání přítomen komisař Miloš Vojáček.



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11420:347SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Martin
Kořének František
 
 
Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
1038  3010
2.Gajda Jonáš
Luxemburk Filip
 
 
Čítek Roman
Kop František
 
 
-885-16113220
3.Kořének FrantišekKop František-10667 3130
4.Filípek MartinČítek Roman868  3040
5.Luxemburk FilipHrbek Ivan-4115-893250
6.Gajda JonášHartmann Miroslav699  3060
7.Filípek MartinKop František9-746 3170
8.Luxemburk FilipČítek Roman-5-6-6  0371
9.Gajda JonášHrbek Ivan913  3081
10.Kořének FrantišekHartmann Miroslav8118  3091
11.Luxemburk FilipKop František8-88-5832101
12.Gajda JonášČítek Roman-99-97632  
13.Kořének FrantišekHrbek Ivan         
14.Filípek MartinHartmann Miroslav         
15.Gajda JonášKop František         
16.Kořének FrantišekČítek Roman         
17.Filípek MartinHrbek Ivan         
18.Luxemburk FilipHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kořének František20Kop František03
Filípek Martin20Čítek Roman11
Luxemburk Filip21Hrbek Ivan02
Gajda Jonáš20Hartmann Miroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline