Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30324:415SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
Filípek Martin
Kořének František
 
 
-4-9-3  0301
2.Vrba Karel
Neskusil Josef
 
 
Gajda Jonáš
Kaucký Vladimír
 
 
-6-12-4  0302
3.Trnka JosefFilípek Martin-8-78-7 1303
4.Neskusil JosefKořének František-66-4-4 1304
5.Vrba KarelGajda Jonáš5-67-8-52305
6.Hrubý JanKaucký Vladimír-9-78-8 1306
7.Neskusil JosefFilípek Martin-68-2-8 1307
8.Vrba KarelKořének František9-9-13-8 1308
9.Hrubý JanGajda Jonáš-9-10-8  0309
10.Trnka JosefKaucký Vladimír1349  3019
11.Vrba KarelFilípek Martin-6-6-8  03110
12.Hrubý JanKořének František         
13.Trnka JosefGajda Jonáš         
14.Neskusil JosefKaucký Vladimír         
15.Hrubý JanFilípek Martin         
16.Trnka JosefKořének František         
17.Neskusil JosefGajda Jonáš         
18.Vrba KarelKaucký Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trnka Josef11Filípek Martin30
Neskusil Josef02Kořének František20
Vrba Karel03Gajda Jonáš20
Hrubý Jan02Kaucký Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:31488:517TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršálek Petr
Svoboda Milan
 
 
Jansa Jiří
Mutl David
 
 
-3-8-4  0301
2.Hartmann Miroslav
Kop František
 
 
Váňa Petr
Buriánek Václav
 
 
477  3011
3.Hartmann MiroslavJansa Jiří647  3021
4.Maršálek PetrMutl David-9-139-8 1322
5.Svoboda MilanBuriánek Václav-9-7-11  0323
6.Kop FrantišekVáňa Petr659  3033
7.Maršálek PetrJansa Jiří9-9-9-4 1334
8.Svoboda MilanMutl David-9-8-6  0335
9.Kop FrantišekBuriánek Václav798  3045
10.Hartmann MiroslavVáňa Petr9-1076 3155
11.Svoboda MilanJansa Jiří-12-8-7  0356
12.Kop FrantišekMutl David8-6-4-7 1357
13.Hartmann MiroslavBuriánek Václav109-6-8-42358
14.Maršálek PetrVáňa Petr-10-810-9 1359
15.Kop FrantišekJansa Jiří7-10-8-10 13510
16.Hartmann MiroslavMutl David         
17.Maršálek PetrBuriánek Václav         
18.Svoboda MilanVáňa Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartmann Miroslav21Jansa Jiří31
Maršálek Petr03Mutl David30
Svoboda Milan03Buriánek Václav21
Kop František22Váňa Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12446:282TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Stanislav
Rosová Kateřina
 
 
Makal František
Zikl Petr
 
 
6-9-10673210
2.Hozman Antonín
Kalina Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Sloup RichardMakal František9-68-9-72321
4.Rosová KateřinaZikl Petr8-77-863231
5.Kalina PavelKlouda Rudolf422  3041
6.Hozman AntonínWO    3051
7.Rosová KateřinaMakal František-8-3-10  0352
8.Kalina PavelZikl Petr788  3062
9.Hozman AntonínKlouda Rudolf569  3072
10.Sloup RichardWO    3082
11.Kalina PavelMakal František1033  3092
12.Hozman AntonínZikl Petr-87-771032102
13.Sloup RichardKlouda Rudolf         
14.Rosová Kateřina         
15.Hozman AntonínMakal František         
16.Sloup RichardZikl Petr         
17.Rosová KateřinaKlouda Rudolf         
18.Kalina Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sloup Richard01Makal František21
Rosová Kateřina11Zikl Petr03
Kalina Pavel30Klouda Rudolf02
Hozman Antonín20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:38587:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Vošický Otto
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
9-3-8-5 1301
2.Pavlík Václav
Brejchová Kateřina
 
 
Stýblo Jaroslav
Laube David
 
 
-4-5-4  0302
3.Brejchová KateřinaTotzauer Karel-9-76763212
4.Veselý FilipHezina Jiří-310-6-7 1313
5.Vošický OttoLaube David9-7-7743223
6.Pavlík VáclavStýblo Jaroslav-3-7-7  0324
7.Veselý FilipTotzauer Karel11-6-4-6 1325
8.Vošický OttoHezina Jiří845  3035
9.Pavlík VáclavLaube David-4-11-10  0336
10.Brejchová KateřinaStýblo Jaroslav23-810 3146
11.Vošický OttoTotzauer Karel-610-61193256
12.Pavlík VáclavHezina Jiří-7-9-2  0357
13.Brejchová KateřinaLaube David7-8138 3167
14.Veselý FilipStýblo Jaroslav-6-679113277
15.Pavlík VáclavTotzauer Karel-11-8-6  0378
16.Brejchová KateřinaHezina Jiří398  3088
17.Veselý FilipLaube David-3-11-7  0389
18.Vošický OttoStýblo Jaroslav4-779 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brejchová Kateřina40Totzauer Karel22
Veselý Filip13Hezina Jiří22
Vošický Otto40Laube David22
Pavlík Václav04Stýblo Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16481:336SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruk Martin
Novák Milan
 
 
Bukovský Petr
Matoušek Jiří
 
 
115-87 3110
2.Nosek David
Vašák Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Novák MilanBukovský Petr8-66-2-102321
4.Nosek DavidTvrdík Petr9-8118 3131
5.Vašák JaroslavMatoušek Jiří-6-9-5  0332
6.Bruk MartinWO    3042
7.Nosek DavidBukovský Petr5-8105 3152
8.Vašák JaroslavTvrdík Petr-7-6-10  0353
9.Bruk MartinMatoušek Jiří496  3063
10.Novák MilanWO    3073
11.Vašák JaroslavBukovský Petr10-7-3-10 1374
12.Bruk MartinTvrdík Petr674  3084
13.Novák MilanMatoušek Jiří11-4105 3194
14.Nosek DavidWO    30104
15.Bruk MartinBukovský Petr5-9   11  
16.Novák MilanTvrdík Petr         
17.Nosek DavidMatoušek Jiří         
18.Vašák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novák Milan11Bukovský Petr21
Nosek David20Tvrdík Petr12
Vašák Jaroslav03Matoušek Jiří12
Bruk Martin20   
WO40WO04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18538:357TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonák Přemysl
Erben Michal
 
 
Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
7-106-793210
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 

 
 
WO    3020
3.Jonák PřemyslMakovský Zdeněk734  3030
4.Nováček VladimírHájek Alexandr-8-45-9 1331
5.Erben MichalŠtěpánek Tomáš-8810-7-92332
6.Černý MartinWO    3042
7.Nováček VladimírMakovský Zdeněk977  3052
8.Erben MichalHájek Alexandr747  3062
9.Černý MartinŠtěpánek Tomáš-5-6-9  0363
10.Jonák PřemyslWO    3073
11.Erben MichalMakovský Zdeněk-10-109-9 1374
12.Černý MartinHájek Alexandr9-12-9-11 1375
13.Jonák PřemyslŠtěpánek Tomáš955  3085
14.Nováček VladimírWO    3095
15.Černý MartinMakovský Zdeněk3-947 31105
16.Jonák PřemyslHájek Alexandr93   20  
17.Nováček VladimírŠtěpánek Tomáš         
18.Erben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jonák Přemysl20Makovský Zdeněk13
Nováček Vladimír11Hájek Alexandr21
Erben Michal12Štěpánek Tomáš21
Černý Martin12   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline