Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15479:390TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Jiří
Jonák Přemysl
 
 
Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
-108105 3110
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
-96-9-7 1311
3.Adámek JiříHrubý Jan5-107-693221
4.Černý MartinTrnka Josef3910  3031
5.Nováček VladimírVrba Karel695  3041
6.Jonák PřemyslBartoňová Eva12-95-1053251
7.Černý MartinHrubý Jan-5-8-5  0352
8.Nováček VladimírTrnka Josef435  3062
9.Jonák PřemyslVrba Karel91310  3072
10.Adámek JiříBartoňová Eva715  3082
11.Nováček VladimírHrubý Jan997  3092
12.Jonák PřemyslTrnka Josef-48-13-8 1393
13.Adámek JiříVrba Karel71-46 31103
14.Černý MartinBartoňová Eva-6-6   02  
15.Jonák PřemyslHrubý Jan         
16.Adámek JiříTrnka Josef         
17.Černý MartinVrba Karel         
18.Nováček VladimírBartoňová Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adámek Jiří30Hrubý Jan12
Černý Martin11Trnka Josef12
Nováček Vladimír30Vrba Karel03
Jonák Přemysl21Bartoňová Eva02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30203:365SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
Novák Milan
Bruk Martin
 
 
-5-84-4 1301
2.Petříková Michaela
Herčík Lubomír
 
 
Melcher Marek
Nosek David
 
 
WO    0302
3.Hájek AlexandrBruk Martin-8-68-6 1303
4.Petříková MichaelaNovák MilanWO    0304
5.Štěpánek TomášMelcher Marek9-4-9-5 1305
6.Herčík LubomírNosek David-5-7-9  0306
7.Petříková MichaelaBruk MartinWO    0307
8.Štěpánek TomášNovák Milan-10-10-9  0308
9.Herčík LubomírMelcher Marek-8-76-6 1309
10.Hájek AlexandrNosek David6-6-9-7 13010
11.Štěpánek TomášBruk Martin         
12.Herčík LubomírNovák Milan         
13.Hájek AlexandrMelcher Marek         
14.Petříková MichaelaNosek David         
15.Herčík LubomírBruk Martin         
16.Hájek AlexandrNovák Milan         
17.Petříková MichaelaMelcher Marek         
18.Štěpánek TomášNosek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hájek Alexandr02Bruk Martin10
Štěpánek Tomáš02Novák Milan10
Herčík Lubomír02Melcher Marek20
   Nosek David20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11435:334KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Vošický Otto
Brejchová Kateřina
 
 
959  3010
2.Toman Bedřich
Bukovský Petr
 
 
Veselý Filip
Hroch Michal
 
 
615  3020
3.Černý PavelHroch Michal-3977 3130
4.Toman BedřichVeselý Filip568  3040
5.Bukovský PetrVošický Otto6-59-6-42341
6.Peller MarekBrejchová Kateřina-9-548103251
7.Toman BedřichHroch Michal3-726 3161
8.Bukovský PetrVeselý Filip98-88 3171
9.Peller MarekVošický Otto684  3081
10.Černý PavelBrejchová Kateřina6-9-10-5 1382
11.Bukovský PetrHroch Michal294  3092
12.Peller MarekVeselý Filip788  30102
13.Černý PavelVošický Otto-64-6-8 13  
14.Toman BedřichBrejchová Kateřina         
15.Peller MarekHroch Michal         
16.Černý PavelVeselý Filip         
17.Toman BedřichVošický Otto         
18.Bukovský PetrBrejchová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Pavel11Hroch Michal03
Toman Bedřich20Veselý Filip03
Bukovský Petr21Vošický Otto11
Peller Marek30Brejchová Kateřina11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Stočes Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27585:554SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Totzauer Karel
Dusbaba Miroslav
 
 
Hozman Antonín
Kaňka Tomáš
 
 
918-93 3110
2.Kadlec Antonín
Stýblo Jaroslav
 
 
Rosová Kateřina
Sloup Richard
 
 
-889-7-92311
3.Totzauer KarelHozman Antonín99-135 3121
4.Stýblo JaroslavSloup Richard610-5-8-72322
5.Dusbaba MiroslavRosová Kateřina-58-8-7 1323
6.Kadlec AntonínKaňka Tomáš557  3033
7.Stýblo JaroslavHozman Antonín-5-8-7  0334
8.Dusbaba MiroslavSloup Richard-3-6-10  0335
9.Kadlec AntonínRosová Kateřina794  3045
10.Totzauer KarelKaňka Tomáš8-556 3155
11.Dusbaba MiroslavHozman Antonín-2-5-4  0356
12.Kadlec AntonínSloup Richard794  3066
13.Totzauer KarelRosová Kateřina-109610 3176
14.Stýblo JaroslavKaňka Tomáš-9-6-5  0377
15.Kadlec AntonínHozman Antonín669  3087
16.Totzauer KarelSloup Richard8-94-963297
17.Stýblo JaroslavRosová Kateřina638  30107
18.Dusbaba MiroslavKaňka Tomáš-2-8-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Totzauer Karel40Hozman Antonín22
Stýblo Jaroslav13Sloup Richard22
Dusbaba Miroslav03Rosová Kateřina13
Kadlec Antonín40Kaňka Tomáš12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28636:583TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
Hartmann Miroslav
Vobruba Aleš
 
 
-10-105-5 1301
2.Makal František
Bicek Kryštof
 
 
Helcl Daniel
Hrbek Ivan
 
 
10107  3011
3.Jirásek PavelHelcl Daniel-598-9-122312
4.Bicek KryštofHrbek Ivan-118715 3122
5.Makal FrantišekVobruba Aleš257  3032
6.Zikl PetrHartmann Miroslav-88-88-82333
7.Bicek KryštofHelcl Daniel6-554 3143
8.Makal FrantišekHrbek Ivan5-689 3153
9.Zikl PetrVobruba Aleš76-10-863263
10.Jirásek PavelHartmann Miroslav366  3073
11.Makal FrantišekHelcl Daniel-211-6963283
12.Zikl PetrHrbek Ivan-5-68-9 1384
13.Jirásek PavelVobruba Aleš10312  3094
14.Bicek KryštofHartmann Miroslav8-9-8-11 1395
15.Dvořák AlešHelcl Daniel-7-1-9  0396
16.Jirásek PavelHrbek Ivan-9-8-10  0397
17.Bicek KryštofVobruba Aleš944  30107
18.Makal FrantišekHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Pavel22Helcl Daniel22
Bicek Kryštof31Hrbek Ivan22
Makal František30Vobruba Aleš04
Zikl Petr12Hartmann Miroslav21
Dvořák Aleš01   
STŘÍDÁNÍ DOMÁCÍCH V 15. KOLE, ZIKL - DVOŘÁK



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31362:444SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruzha Lumír
Podrazil Jiří
 
 
Gajda Jonáš
Kaucký Vladimír
 
 
13-8-7-2 1301
2.Jansa Jiří
Mutl David
 
 
Filípek Martin
Kořének František
 
 
-11-6107-102302
3.Jansa JiříGajda Jonáš-6-7-9  0303
4.Mutl DavidKaucký Vladimír-8664 3113
5.Podrazil JiříKořének František-6-14-1  0314
6.Ruzha LumírFilípek Martin-9-18-14  0315
7.Mutl DavidGajda Jonáš-9-77-3 1316
8.Podrazil JiříKaucký Vladimír85-7-4-72317
9.Ruzha LumírKořének František-99-3-8 1318
10.Jansa JiříFilípek Martin-8-86-9 1319
11.Podrazil JiříGajda Jonáš-5-4-9  03110
12.Ruzha LumírKaucký Vladimír         
13.Jansa JiříKořének František         
14.Mutl DavidFilípek Martin         
15.Ruzha LumírGajda Jonáš         
16.Jansa JiříKaucký Vladimír         
17.Mutl DavidKořének František         
18.Podrazil JiříFilípek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jansa Jiří02Gajda Jonáš30
Mutl David11Kaucký Vladimír11
Podrazil Jiří03Kořének František20
Ruzha Lumír02Filípek Martin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline