Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21570:521TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
Buriánek Václav
Váňa Petr
 
 
9-15-9-4 1301
2.Hrubý Jan
Neskusil Josef
 
 
Mutl David
Jansa Jiří
 
 
969  3011
3.Trnka JosefMutl David-8-94-8 1312
4.Neskusil JosefJansa Jiří89-95 3122
5.Vrba KarelBuriánek Václav-8-97-9 1323
6.Hrubý JanVáňa Petr11715  3033
7.Neskusil JosefMutl David109-9-7103243
8.Vrba KarelJansa Jiří11-9-9-7 1344
9.Hrubý JanBuriánek Václav89-96 3154
10.Trnka JosefVáňa Petr254  3064
11.Vrba KarelMutl David9-6-1-8 1365
12.Hrubý JanJansa Jiří78-98 3175
13.Trnka JosefBuriánek Václav-89812 3185
14.Neskusil JosefVáňa Petr988  3095
15.Hrubý JanMutl David889  30105
16.Trnka JosefJansa Jiří         
17.Neskusil JosefBuriánek Václav         
18.Vrba KarelVáňa Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Josef21Mutl David22
Neskusil Josef30Jansa Jiří12
Vrba Karel03Buriánek Václav12
Hrubý Jan40Váňa Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:50Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9432:330SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajda Jonáš
Kaucký Vladimír
 
 
Klouda Rudolf
Dvořák Aleš
 
 
995  3010
2.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Bicek Kryštof
Zikl Petr
 
 
847  3020
3.Kořének FrantišekBicek Kryštof-11-9-3  0321
4.Filípek MartinZikl Petr478  3031
5.Gajda JonášDvořák Aleš3109  3041
6.Kaucký VladimírKlouda Rudolf496  3051
7.Filípek MartinBicek Kryštof-122-12-8 1352
8.Gajda JonášZikl Petr8710  3062
9.Kaucký VladimírDvořák Aleš-10393 3172
10.Kořének FrantišekKlouda Rudolf767  3082
11.Gajda JonášBicek Kryštof-510168 3192
12.Kaucký VladimírZikl Petr87-117 31102
13.Kořének FrantišekDvořák Aleš37-56 31  
14.Filípek MartinKlouda Rudolf         
15.Kaucký VladimírBicek Kryštof         
16.Kořének FrantišekZikl Petr         
17.Filípek MartinDvořák Aleš         
18.Gajda JonášKlouda Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kořének František11Bicek Kryštof21
Filípek Martin11Zikl Petr03
Gajda Jonáš30Dvořák Aleš02
Kaucký Vladimír30Klouda Rudolf02
Utkání začalo později, vzhledem k pozdějšímu ukončení extraligového utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29625:570SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartmann Miroslav
Vobruba Aleš
 
 
Kadlec Antonín
Stýblo Jaroslav
 
 
-11-5-9  0301
2.Hrbek Ivan
Helcl Daniel
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
-9-497-62302
3.Hartmann MiroslavKadlec Antonín-2-88-6 1303
4.Hrbek IvanTotzauer Karel-1147-6-82304
5.Vobruba AlešHezina Jiří610-78 3114
6.Helcl DanielStýblo Jaroslav410-710 3124
7.Hrbek IvanKadlec Antonín-795-433234
8.Vobruba AlešTotzauer Karel-6444 3144
9.Helcl DanielHezina Jiří85-94 3154
10.Hartmann MiroslavStýblo Jaroslav5710  3064
11.Vobruba AlešKadlec Antonín-12-3-4  0365
12.Helcl DanielTotzauer Karel696  3075
13.Hartmann MiroslavHezina Jiří-95-10463285
14.Hrbek IvanStýblo Jaroslav-566-1073295
15.Helcl DanielKadlec Antonín-7-937-102396
16.Hartmann MiroslavTotzauer Karel78-910 31106
17.Hrbek IvanHezina Jiří         
18.Vobruba AlešStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartmann Miroslav31Kadlec Antonín31
Hrbek Ivan21Totzauer Karel13
Vobruba Aleš21Hezina Jiří03
Helcl Daniel31Stýblo Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25591:543TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalina Pavel
Rosová Kateřina
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
5-10-7-6 1301
2.Hozman Antonín
Kaňka Tomáš
 
 
Matoušek Jiří
Bukovský Petr
 
 
6-889 3111
3.Rosová KateřinaPeller Marek-97-71093221
4.Kaňka TomášMatoušek Jiří-710-13963231
5.Kalina PavelBukovský Petr-10876 3141
6.Hozman AntonínČerný Pavel-88311 3151
7.Kaňka TomášPeller Marek-4-8-5  0352
8.Kalina PavelMatoušek Jiří78-89 3162
9.Hozman AntonínBukovský Petr-67-9-13 1363
10.Rosová KateřinaČerný Pavel-8-10102-102364
11.Kalina PavelPeller Marek62-108 3174
12.Hozman AntonínMatoušek Jiří81010  3084
13.Rosová KateřinaBukovský Petr-5-108893294
14.Kaňka TomášČerný Pavel-10710-8232104
15.Hozman AntonínPeller Marek2    10  
16.Rosová KateřinaMatoušek Jiří         
17.Kaňka TomášBukovský Petr         
18.Kalina PavelČerný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosová Kateřina21Peller Marek12
Kaňka Tomáš21Matoušek Jiří03
Kalina Pavel30Bukovský Petr12
Hozman Antonín21Černý Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35538:580TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brejchová Kateřina
Milota Martin
 
 
Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
-26-511-92301
2.Vošický Otto
Pavlík Václav
 
 
Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
-7-10-12  0302
3.Vošický OttoČerný Jakub99-113 3112
4.Milota MartinHerčík Lubomír-9264 3122
5.Brejchová KateřinaHájek Alexandr549  3032
6.Pavlík VáclavŠtěpánek Tomáš-7-67-7 1333
7.Milota MartinČerný Jakub-13-8-4  0334
8.Brejchová KateřinaHerčík Lubomír-810-10-7 1335
9.Pavlík VáclavHájek Alexandr-6-87-8 1336
10.Vošický OttoŠtěpánek Tomáš-99-91283246
11.Brejchová KateřinaČerný Jakub67-3-16-82347
12.Hroch MichalHerčík Lubomír-5-2-3  0348
13.Vošický OttoHájek Alexandr-5847 3158
14.Milota MartinŠtěpánek Tomáš-598-8-92359
15.Hroch MichalČerný Jakub-4-9-16  03510
16.Vošický OttoHerčík Lubomír         
17.Milota MartinHájek Alexandr         
18.Brejchová KateřinaŠtěpánek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vošický Otto30Černý Jakub31
Milota Martin12Herčík Lubomír21
Brejchová Kateřina12Hájek Alexandr12
Pavlík Václav02Štěpánek Tomáš21
Hroch Michal02   
12. Zápas střídání: Pavlík Václav - Hroch Michal



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:23542:484SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melcher Marek
Bruk Martin
 
 
Adámek Jiří
Jonák Přemysl
 
 
994  3010
2.Courton Ivan
Vašák Jaroslav
 
 
Nováček Vladimír
Erben Michal
 
 
-98-8-7 1311
3.Melcher MarekNováček Vladimír999  3021
4.Vašák JaroslavErben Michal9-8-6-1 1322
5.Courton IvanAdámek Jiří-2-66873232
6.Bruk MartinJonák Přemysl44-64 3142
7.Vašák JaroslavNováček Vladimír-6-16-8  0343
8.Courton IvanErben Michal-94-8-2 1344
9.Bruk MartinAdámek Jiří593  3054
10.Melcher MarekJonák Přemysl-8793 3164
11.Courton IvanNováček Vladimír-9-11-7  0365
12.Bruk MartinErben Michal846  3075
13.Melcher MarekAdámek Jiří476  3085
14.Vašák JaroslavJonák Přemysl-9-68-8 1386
15.Bruk MartinNováček Vladimír98-85 3196
16.Melcher MarekErben Michal369  30106
17.Vašák JaroslavAdámek Jiří         
18.Courton IvanJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melcher Marek40Nováček Vladimír22
Vašák Jaroslav03Erben Michal22
Courton Ivan12Adámek Jiří03
Bruk Martin40Jonák Přemysl12
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS