Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:9474:303SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruk Martin
Novák Milan
 
 
Bartoňová Eva
Vrba Karel
 
 
786  3010
2.Melcher Marek
Šraga Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Melcher MarekVrba Karel875  3030
4.Novák MilanDusílek Jaromír8811  3040
5.Šraga JanBartoňová Eva-79-1211-162341
6.Bruk MartinWO    3051
7.Novák MilanVrba Karel9710  3061
8.Šraga JanDusílek Jaromír-99-78-102362
9.Bruk MartinBartoňová Eva356  3072
10.Melcher MarekWO    3082
11.Češka PetrVrba Karel-89-7-8 1383
12.Bruk MartinDusílek Jaromír676  3093
13.Melcher MarekBartoňová Eva767  30103
14.Novák Milan         
15.Bruk MartinVrba Karel         
16.Melcher MarekDusílek Jaromír         
17.Novák MilanBartoňová Eva         
18.Češka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Melcher Marek20Vrba Karel12
Novák Milan20Dusílek Jaromír12
Šraga Jan02Bartoňová Eva12
Bruk Martin20   
Češka Petr01   
WO30WO03
V 11.kole střídal domácího hráče Šragu hráč Petr Češka



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20575:475TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Vladimír
Erben Michal
 
 
Milota Martin
Brejchová Kateřina
 
 
-8-1336103210
2.Adámek Jiří
Jonák Přemysl
 
 
Pavlík Václav
Vošický Otto
 
 
877  3020
3.Nováček VladimírBrejchová Kateřina5-55-10-112321
4.Jonák PřemyslVošický Otto-97-9753231
5.Erben MichalMilota Martin6-8516 3141
6.Adámek JiříPavlík Václav757  3051
7.Jonák PřemyslBrejchová Kateřina-10-4-9  0352
8.Erben MichalVošický Otto51011  3062
9.Adámek JiříMilota Martin96-88 3172
10.Nováček VladimírPavlík Václav277  3082
11.Erben MichalBrejchová Kateřina-1291-6-92383
12.Adámek JiříVošický Otto5-66-9-72384
13.Nováček VladimírMilota Martin669  3094
14.Jonák PřemyslPavlík Václav-769-8632104
15.Adámek JiříBrejchová Kateřina-8-7-7  03  
16.Nováček VladimírVošický Otto         
17.Jonák PřemyslMilota Martin         
18.Erben MichalPavlík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováček Vladimír21Brejchová Kateřina30
Jonák Přemysl21Vošický Otto12
Erben Michal21Milota Martin03
Adámek Jiří21Pavlík Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16509:433TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří ml.
Hájek Alexandr
 
 
Hozman Antonín
Kaňka Tomáš
 
 
-10891 3110
2.Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
Kalina Pavel
Sloup Richard
 
 
711-67 3120
3.Herčík LubomírHozman Antonín889  3030
4.Černý JakubKalina Pavel-6-4913-92331
5.Hájek AlexandrKaňka Tomáš-6-9-4  0332
6.Vaňásek Jiří ml.Sloup Richard564  3042
7.Černý JakubHozman Antonín10-6-9-8 1343
8.Hájek AlexandrKalina Pavel4-9-8-5 1344
9.Vaňásek Jiří ml.Kaňka Tomáš4118  3054
10.Herčík LubomírSloup Richard6710  3064
11.Hájek AlexandrHozman Antonín-1461110 3174
12.Vaňásek Jiří ml.Kalina Pavel554  3084
13.Herčík LubomírKaňka Tomáš929  3094
14.Černý JakubŠedivý Stanislav7-8810 31104
15.Vaňásek Jiří ml.Hozman Antonín94   20  
16.Herčík LubomírKalina Pavel         
17.Černý JakubKaňka Tomáš         
18.Hájek AlexandrŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herčík Lubomír30Hozman Antonín12
Černý Jakub12Kalina Pavel21
Hájek Alexandr12Kaňka Tomáš12
Vaňásek Jiří ml.30Sloup Richard02
   Šedivý Stanislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31602:493nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Helcl Daniel
Kop František
 
 
10-5-9553210
2.Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 

 
 
WO    3020
3.Toman BedřichHelcl Daniel-3-1016-10 1321
4.Černý PavelKop František-6-9-9  0322
5.Matoušek JiříHartmann Miroslav-11-6-7  0323
6.Peller MarekWO    3033
7.Černý PavelHelcl Daniel-38-8-5 1334
8.Matoušek JiříKop František8-7-6-5 1335
9.Peller MarekHartmann Miroslav-7-6-6  0336
10.Toman BedřichWO    3046
11.Matoušek JiříHelcl Daniel48-9-783256
12.Peller MarekKop František-488-9-102357
13.Toman BedřichHartmann Miroslav397  3067
14.Černý PavelWO    3077
15.Peller MarekHelcl Daniel9810  3087
16.Toman BedřichKop František6-5-77-72388
17.Černý PavelHartmann Miroslav-8-9-6  0389
18.Matoušek JiříWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Toman Bedřich12Helcl Daniel22
Černý Pavel03Kop František40
Matoušek Jiří12Hartmann Miroslav31
Peller Marek12   
WO50WO05
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Stočes Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33400:484SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Hezina Jiří
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
-15-5-6  0301
2.Kadlec Antonín
Stýblo Jaroslav
 
 
Gajda Jonáš
Kaucký Vladimír
 
 
-9-614-7 1302
3.Brenner ZdeněkGajda Jonáš-6-7-9  0303
4.Stýblo JaroslavKaucký Vladimír7-4-5-9 1304
5.Hezina JiříKořének František-9-10-7  0305
6.Kadlec AntonínFilípek Martin-11-651093215
7.Stýblo JaroslavGajda Jonáš9-2-9-7 1316
8.Hezina JiříKaucký Vladimír7-117-6-132317
9.Kadlec AntonínKořének František-63512 3127
10.Brenner ZdeněkFilípek Martin7-6-10-11 1328
11.Hezina JiříGajda Jonáš-7-10-2  0329
12.Kadlec AntonínKaucký Vladimír7-8-6-3 13210
13.Brenner ZdeněkKořének František-1111-6-7 13  
14.Stýblo JaroslavFilípek Martin         
15.Kadlec AntonínGajda Jonáš         
16.Brenner ZdeněkKaucký Vladimír         
17.Stýblo JaroslavKořének František         
18.Hezina JiříFilípek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brenner Zdeněk02Gajda Jonáš30
Stýblo Jaroslav02Kaucký Vladimír30
Hezina Jiří03Kořének František11
Kadlec Antonín21Filípek Martin11
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36712:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makal František
Bicek Kryštof
 
 
Mutl David
Jansa Jiří
 
 
85-1012 3110
2.Zikl Petr
Jirásek Pavel
 
 
Buriánek Václav
Váňa Petr
 
 
5-9108 3120
3.Bicek KryštofRuzha Lumír-9-751063230
4.Makal FrantišekMutl David6-7-5-6 1331
5.Zikl PetrJansa Jiří-46-51093241
6.Jirásek PavelBuriánek Václav1181  3051
7.Makal FrantišekRuzha Lumír-1012-55-62352
8.Zikl PetrMutl David-56-10-7 1353
9.Jirásek PavelJansa Jiří6-1084 3163
10.Bicek KryštofBuriánek Václav1058  3073
11.Zikl PetrRuzha Lumír-8-8-3  0374
12.Jirásek PavelMutl David5-78-8-82375
13.Bicek KryštofJansa Jiří-6-7-6  0376
14.Makal FrantišekVáňa Petr7-8-78-102377
15.Jirásek PavelRuzha Lumír26-108 3187
16.Bicek KryštofMutl David8-969 3197
17.Makal FrantišekJansa Jiří-776-9-92398
18.Zikl PetrVáňa Petr-143-89-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bicek Kryštof31Ruzha Lumír22
Makal František04Mutl David31
Zikl Petr13Jansa Jiří22
Jirásek Pavel31Buriánek Václav02
   Váňa Petr20
14. KOLO - STŘÍDÁNÍ HOSTŮ: BURIÁNEK-VÁŇA

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline