Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Eva
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrba Karel
Neskusil Josef
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
915-86 3110
2.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
710-87 3120
3.Neskusil JosefTvrdík Petr     3130
4.Vrba KarelPeller Marek     1331
5.Hrubý JanČerný Pavel     3141
6.Trnka JosefBauer Václav     3051
7.Vrba KarelTvrdík Petr     2352
8.Hrubý JanPeller Marek     1353
9.Trnka JosefČerný Pavel     3063
10.Neskusil JosefBauer Václav     2364
11.Hrubý JanTvrdík Petr     3174
12.Trnka JosefPeller Marek     3184
13.Neskusil JosefČerný Pavel     3194
14.Vrba KarelBauer Václav     0395
15.Trnka JosefTvrdík Petr     0396
16.Neskusil JosefPeller Marek     1397
17.Vrba KarelČerný Pavel     1398
18.Hrubý JanBauer Václav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neskusil Josef22Tvrdík Petr22
Vrba Karel04Peller Marek31
Hrubý Jan31Černý Pavel13
Trnka Josef31Bauer Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Herčík Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36503:567SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
Kadlec Antonín
Hezina Jiří
 
 
-7-68-7 1301
2.Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
Stočes Petr
Brenner Zdeněk
 
 
7-7-10-5 1302
3.Černý JakubStočes Petr-4799 3112
4.Hájek AlexandrKadlec Antonín-1-5-5  0313
5.Štěpánek TomášBrenner Zdeněk6611  3023
6.Herčík LubomírHezina Jiří-6-976103233
7.Hájek AlexandrStočes Petr-9-3-7  0334
8.Štěpánek TomášKadlec Antonín-6-75-5 1335
9.Herčík LubomírBrenner Zdeněk24-106 3145
10.Černý JakubHezina Jiří896  3055
11.Štěpánek TomášStočes Petr-2-1-9  0356
12.Herčík LubomírKadlec Antonín6-7-9-4 1357
13.Černý JakubBrenner Zdeněk35-6-553267
14.Hájek AlexandrHezina Jiří-4-7-8  0368
15.Herčík LubomírStočes Petr9-43-9-52369
16.Černý JakubKadlec Antonín10-11-6-8 13610
17.Hájek AlexandrBrenner Zdeněk         
18.Štěpánek TomášHezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Jakub31Stočes Petr31
Hájek Alexandr03Kadlec Antonín40
Štěpánek Tomáš12Brenner Zdeněk03
Herčík Lubomír22Hezina Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Erben Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36477:546TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Jiří
Erben Michal
 
 
Bicek Kryštof
Makal František
 
 
-97-3783210
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
119-68 3120
3.Adámek JiříBicek Kryštof-8-7-4  0321
4.Nováček VladimírJirásek Pavel597  3031
5.Černý MartinMakal František-5-8-5  0332
6.Erben MichalZikl Petr8-8-4813242
7.Nováček VladimírBicek Kryštof8-10-5-5 1343
8.Černý MartinJirásek Pavel-10-6-6  0344
9.Erben MichalMakal František-93-4-8 1345
10.Adámek JiříZikl Petr-5-89-11 1346
11.Černý MartinBicek Kryštof-8-4-9  0347
12.Erben MichalJirásek Pavel-75-10-8 1348
13.Adámek JiříMakal František-6-89-8 1349
14.Nováček VladimírZikl Petr85-89 3159
15.Erben MichalBicek Kryštof-9-6-10  03510
16.Adámek JiříJirásek Pavel         
17.Nováček VladimírMakal František         
18.Černý MartinZikl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adámek Jiří03Bicek Kryštof40
Nováček Vladimír21Jirásek Pavel21
Černý Martin03Makal František30
Erben Michal13Zikl Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:06Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:11477:346SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Milan
Bruk Martin
 
 
Havlíček Ladislav
Listík Vít
 
 
726  3010
2.Courton Ivan
Marek Michal
 
 
Jansa Jiří
Buriánek Václav
 
 
648  3020
3.Marek MichalJansa Jiří1227  3030
4.Novák MilanHavlíček Ladislav103-77 3140
5.Courton IvanBuriánek Václav710-7-8-122341
6.Bruk MartinListík Vít565  3051
7.Novák MilanJansa Jiří-85-8-4 1352
8.Melcher MarekHavlíček Ladislav67-87 3162
9.Bruk MartinBuriánek Václav378  3072
10.Marek MichalListík Vít661  3082
11.Melcher MarekJansa Jiří-8-7910-82383
12.Bruk MartinHavlíček Ladislav3710  3093
13.Marek MichalBuriánek Václav668  30103
14.Novák MilanListík Vít826  30  
15.Bruk MartinJansa Jiří         
16.Marek MichalHavlíček Ladislav         
17.Novák MilanBuriánek Václav         
18.Melcher MarekListík Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Michal30Jansa Jiří21
Novák Milan11Havlíček Ladislav03
Courton Ivan01Buriánek Václav12
Bruk Martin30Listík Vít02
Melcher Marek11   
V 8. zápase střídal hráče domácích Ivana Courtona hráč domácích Marek Melcher



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Schwarzer Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31219:395SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Filípek Martin
Brož Patrik
 
 
WO    0301
2.Hroch Michal
Pavlík Václav
 
 
Pastorek Lukáš
Kořének František
 
 
-9-5-8  0302
3.Vošický OttoPastorek Lukáš-9-6-5  0303
4.Pavlík VáclavKořének František-77-3-4 1304
5.Hroch MichalFilípek Martin7-6-9-7 1305
6.Brož PatrikWO    0306
7.Pavlík VáclavPastorek Lukáš-10-6-5  0307
8.Hroch MichalKořének František-7-410-5 1308
9.Filípek MartinWO    0309
10.Vošický OttoBrož Patrik1011-87 3119
11.Hroch MichalPastorek Lukáš-8-8-10  03110
12.Kořének František         
13.Vošický OttoFilípek Martin         
14.Pavlík VáclavBrož Patrik         
15.Pastorek Lukáš         
16.Vošický OttoKořének František         
17.Pavlík VáclavFilípek Martin         
18.Hroch MichalBrož Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vošický Otto11Pastorek Lukáš30
Pavlík Václav02Kořének František20
Hroch Michal03Filípek Martin10
   Brož Patrik01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30297:399SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Richard
Kalinová Martina
 
 
Čítek Roman
Vobruba Aleš
 
 
-7-898-22301
2.Černý Jiří
Lamoš Vítězslav
 
 
Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
-10-10-6  0302
3.Černý JiříČítek Roman-4-8-8  0303
4.Lamoš VítězslavHrbek Ivan11-9-8-6 1304
5.Kalinová MartinaVobruba Aleš-3-68-9 1305
6.Sloup RichardHartmann Miroslav699  3015
7.Lamoš VítězslavČítek Roman-9-5-8  0316
8.Kalinová MartinaHrbek Ivan-2-7-5  0317
9.Sloup RichardVobruba Aleš-833-8-92318
10.Černý JiříHartmann Miroslav-5-10-4  0319
11.Kalinová MartinaČítek Roman-2-8-2  03110
12.Sloup RichardHrbek Ivan         
13.Černý JiříVobruba Aleš         
14.Lamoš VítězslavHartmann Miroslav         
15.Sloup RichardČítek Roman         
16.Černý JiříHrbek Ivan         
17.Lamoš VítězslavVobruba Aleš         
18.Kalinová MartinaHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Jiří02Čítek Roman30
Lamoš Vítězslav02Hrbek Ivan20
Kalinová Martina03Vobruba Aleš20
Sloup Richard11Hartmann Miroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline