Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:13Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:35383:483TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Martin
Vošický Otto
 
 
Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
3-9-4683210
2.Syrovátková Marie
Veselý Filip
 
 
Hrubý Jan
Vrba Karel
 
 
-813-7-8 1311
3.Veselý FilipHrubý Jan-89-8-7 1312
4.Vošický OttoTrnka Josef-8-86663222
5.Milota MartinVrba Karel9-7-10-4 1323
6.Syrovátková MarieBartoňová Eva-9-3-6  0324
7.Vošický OttoHrubý Jan-88-8-11 1325
8.Milota MartinTrnka Josef-6-7-5  0326
9.Syrovátková MarieVrba Karel-5-7-5  0327
10.Veselý FilipBartoňová Eva133-113 3137
11.Milota MartinHrubý Jan-8-4-5  0338
12.Syrovátková MarieTrnka Josef-2-5-2  0339
13.Veselý FilipVrba Karel-8-6-5  03310
14.Vošický OttoBartoňová Eva         
15.Syrovátková MarieHrubý Jan         
16.Veselý FilipTrnka Josef         
17.Vošický OttoVrba Karel         
18.Milota MartinBartoňová Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Filip12Hrubý Jan30
Vošický Otto11Trnka Josef21
Milota Martin03Vrba Karel30
Syrovátková Marie03Bartoňová Eva11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26594:555SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruk Martin
Novák Milan
 
 
Hozman Antonín
Kaňka Tomáš
 
 
-7-6-4  0301
2.Melcher Marek
Courton Ivan
 
 
Sloup Richard
Rosová Kateřina
 
 
697  3011
3.Melcher MarekKaňka Tomáš-97-510-82312
4.Novák MilanRosová Kateřina-88-9-7 1313
5.Nosek DavidSloup Richard-6-10-6  0314
6.Bruk MartinHozman Antonín777  3024
7.Novák MilanKaňka Tomáš-3-56-7 1325
8.Nosek DavidRosová Kateřina3-2108 3135
9.Bruk MartinSloup Richard582  3045
10.Melcher MarekHozman Antonín79-115 3155
11.Nosek DavidKaňka Tomáš911-8-8-92356
12.Bruk MartinRosová Kateřina846  3066
13.Melcher MarekSloup Richard9-9-111283276
14.Novák MilanHozman Antonín-99-71193286
15.Bruk MartinKaňka Tomáš5-839 3196
16.Melcher MarekRosová Kateřina56-79 31106
17.Courton IvanSloup Richard-13    01  
18.Nosek DavidHozman Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melcher Marek31Kaňka Tomáš31
Novák Milan12Rosová Kateřina13
Nosek David12Sloup Richard12
Bruk Martin40Hozman Antonín03
V 17.kole střídá domácího hráče Milana Nováka hráč Ivan Courton



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33489:542SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Černý Martin
 
 
Hartmann Miroslav
Vobruba Aleš
 
 
8-7-7-7 1301
2.Jonák Přemysl
Nováček Vladimír
 
 
Helcl Daniel
Hrbek Ivan
 
 
7-9-6-4 1302
3.Černý MartinHelcl Daniel-2-86-0 1303
4.Erben MichalHrbek Ivan-9-12410-42304
5.Nováček VladimírVobruba Aleš838  3014
6.Jonák PřemyslHartmann Miroslav14811  3024
7.Erben MichalHelcl Daniel11-5-26-92325
8.Nováček VladimírHrbek Ivan-968-873235
9.Jonák PřemyslVobruba Aleš579  3045
10.Černý MartinHartmann Miroslav-5-3-3  0346
11.Nováček VladimírHelcl Daniel-7-7-5  0347
12.Jonák PřemyslHrbek Ivan6-888 3157
13.Černý MartinVobruba Aleš-6-7-6  0358
14.Erben MichalHartmann Miroslav-7-9-7  0359
15.Jonák PřemyslHelcl Daniel34-10-8-923510
16.Černý MartinHrbek Ivan-88   11  
17.Erben MichalVobruba Aleš         
18.Nováček VladimírHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Martin03Helcl Daniel40
Erben Michal03Hrbek Ivan12
Nováček Vladimír21Vobruba Aleš12
Jonák Přemysl31Hartmann Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:32534:585SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herčík Lubomír
Makovský Zdeněk
 
 
Gajda Jonáš
Filípek Martin
 
 
-9-12-14  0301
2.Hájek Alexandr
Štěpánek Tomáš
 
 
Khozeuly Yedil
Luxemburk Filip
 
 
1111-86 3111
3.Hájek AlexandrGajda Jonáš-142-6-3 1312
4.Štěpánek TomášLuxemburk Filip-10-2119-62313
5.Makovský ZdeněkKhozeuly Yedil-1282-6-32314
6.Herčík LubomírFilípek Martin7-79-2-32315
7.Štěpánek TomášGajda Jonáš-18-66-6 1316
8.Makovský ZdeněkLuxemburk Filip6911  3026
9.Herčík LubomírKhozeuly Yedil78-78 3136
10.Hájek AlexandrFilípek Martin-8-6-10  0337
11.Makovský ZdeněkGajda Jonáš-97-4-14 1338
12.Herčík LubomírLuxemburk Filip6108  3048
13.Hájek AlexandrKhozeuly Yedil-7-689-62349
14.Štěpánek TomášFilípek Martin-13-699-723410
15.Herčík LubomírGajda Jonáš         
16.Hájek AlexandrLuxemburk Filip         
17.Štěpánek TomášKhozeuly Yedil         
18.Makovský ZdeněkFilípek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Alexandr03Gajda Jonáš30
Štěpánek Tomáš03Luxemburk Filip12
Makovský Zdeněk12Khozeuly Yedil21
Herčík Lubomír21Filípek Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:32517:549TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Mutl David
Váňa Petr
 
 
46-79 3110
2.Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
Buriánek Václav
Listík Vít
 
 
454  3020
3.Peller MarekMutl David67-9-7-72321
4.Matoušek JiříRuzha Lumír-57-5-5 1322
5.Černý PavelVáňa Petr86-7-5-102323
6.Toman BedřichListík Vít764  3033
7.Matoušek JiříMutl David-7-105-8 1334
8.Černý PavelRuzha Lumír108-7-5-42335
9.Toman BedřichVáňa Petr1057  3045
10.Peller MarekListík Vít858  3055
11.Černý PavelMutl David-3-266-82356
12.Toman BedřichRuzha LumírWO    0357
13.Peller MarekVáňa Petr-8295 3167
14.Matoušek JiříBuriánek Václav753  3077
15.Toman BedřichMutl DavidWO    0378
16.Peller MarekRuzha Lumír-4-12-6  0379
17.Matoušek JiříVáňa Petr-9-7-7  03710
18.Černý PavelBuriánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peller Marek22Mutl David30
Matoušek Jiří13Ruzha Lumír30
Černý Pavel03Váňa Petr22
Toman Bedřich20Listík Vít02
   Buriánek Václav01
WO02WO20
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Stočes Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32677:645SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Antonín
Stýblo Jaroslav
 
 
Makal František
Bicek Kryštof
 
 
-9-59-8 1301
2.Stočes Petr
Totzauer Karel
 
 
Jirásek Pavel
Zikl Petr
 
 
-119137 3111
3.Stočes PetrJirásek Pavel778  3021
4.Totzauer KarelMakal František-8-730133231
5.Stýblo JaroslavBicek Kryštof-788-9-92332
6.Kadlec AntonínZikl Petr8-87-7-92333
7.Totzauer KarelJirásek Pavel1239  3043
8.Stýblo JaroslavMakal František-8-9-8  0344
9.Kadlec AntonínBicek Kryštof-9-5-7  0345
10.Stočes PetrZikl Petr8-146 3155
11.Stýblo JaroslavJirásek Pavel85-98 3165
12.Kadlec AntonínMakal František76-4-8-62366
13.Stočes PetrBicek Kryštof658  3076
14.Totzauer KarelZikl Petr12-4-28-92377
15.Kadlec AntonínJirásek Pavel6-1187 3187
16.Stočes PetrMakal František967  3097
17.Totzauer KarelBicek Kryštof-10-5-5  0398
18.Stýblo JaroslavZikl Petr8-8-97832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stočes Petr40Jirásek Pavel04
Totzauer Karel22Makal František22
Stýblo Jaroslav22Bicek Kryštof31
Kadlec Antonín13Zikl Petr22
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS