Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38654:647TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Milan
Čítek Roman
 
 
Bartoňová Eva
Vrba Karel
 
 
694  3010
2.Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
-911-6-6 1311
3.Hrbek IvanTrnka Josef-9-7-10  0312
4.Hartmann MiroslavVrba Karel117-9-6-102313
5.Svoboda MilanBartoňová Eva-910-55-102314
6.Čítek RomanHrubý Jan5-109-6123224
7.Hartmann MiroslavTrnka Josef-98-9-10 1325
8.Svoboda MilanVrba Karel10-8-4-10 1326
9.Čítek RomanBartoňová Eva665  3036
10.Hrbek IvanHrubý Jan-8-9-9  0337
11.Svoboda MilanTrnka Josef-4-6-6  0338
12.Čítek RomanVrba Karel669  3048
13.Hrbek IvanBartoňová Eva45-7-883258
14.Hartmann MiroslavHrubý Jan-8-7-7  0359
15.Čítek RomanTrnka Josef-1087-873269
16.Hrbek IvanVrba Karel44-8-10123279
17.Hartmann MiroslavBartoňová Eva484  3089
18.Svoboda MilanHrubý Jan-7-10-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Ivan22Trnka Josef31
Hartmann Miroslav13Vrba Karel22
Svoboda Milan04Bartoňová Eva13
Čítek Roman40Hrubý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Kaucký Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9455:316SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Martin
Kořének František
 
 
Sloup Richard
Skoupý Jan
 
 
435  3010
2.Luxemburk Filip
Pastorek Lukáš
 
 
Kalinová Martina
Rosová Kateřina
 
 
6-1567 3120
3.Filípek MartinSloup Richard9-109-8-102321
4.Kořének FrantišekSkoupý Jan541  3031
5.Luxemburk FilipKalinová Martina659  3041
6.Pastorek LukášRosová Kateřina6118  3051
7.Kořének FrantišekSloup Richard10-39-8-82352
8.Luxemburk FilipSkoupý Jan585  3062
9.Pastorek LukášKalinová Martina544  3072
10.Filípek MartinRosová Kateřina7-953 3182
11.Luxemburk FilipSloup Richard439  3092
12.Pastorek LukášSkoupý Jan109-65 31102
13.Filípek MartinKalinová Martina14   20  
14.Kořének FrantišekRosová Kateřina         
15.Pastorek LukášSloup Richard         
16.Filípek MartinSkoupý Jan         
17.Kořének FrantišekKalinová Martina         
18.Luxemburk FilipRosová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filípek Martin11Sloup Richard21
Kořének František11Skoupý Jan03
Luxemburk Filip30Kalinová Martina02
Pastorek Lukáš30Rosová Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:31420:488VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Petr
Ruzha Lumír
 
 
Patho Róbert
Brejchová Kateřina
 
 
-8-11-6  0301
2.Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
Vošický Otto
Milota Martin
 
 
-7-7-11  0302
3.Ruzha LumírPatho Róbert756  3012
4.Váňa PetrBrejchová Kateřina-3-9-5  0313
5.Havlíček LadislavVošický Otto8-28-8-22314
6.Buriánek VáclavMilota Martin958  3024
7.Váňa PetrPatho Róbert-12-8-5  0325
8.Havlíček LadislavBrejchová Kateřina-8-6-9  0326
9.Buriánek VáclavVošický Otto-11-6-5  0327
10.Ruzha LumírMilota Martin5117  3037
11.Havlíček LadislavPatho Róbert-6-13-4  0338
12.Buriánek VáclavBrejchová Kateřina-9-2-8  0339
13.Ruzha LumírVošický Otto998  3049
14.Váňa PetrMilota Martin103-105 3159
15.Buriánek VáclavPatho Róbert-710-5-5 13510
16.Ruzha LumírBrejchová Kateřina         
17.Váňa PetrVošický Otto         
18.Havlíček LadislavMilota Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ruzha Lumír30Patho Róbert31
Váňa Petr12Brejchová Kateřina30
Havlíček Ladislav03Vošický Otto21
Buriánek Václav13Milota Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:Kulhánek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36603:635SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Aleš
Zikl Petr
 
 
Bruk Martin
Marek Michal
 
 
8-676 3110
2.Jirásek Pavel
Bicek Kryštof
 
 
Courton Ivan
Vašák Jaroslav
 
 
8-6-6-6 1311
3.Bicek KryštofBruk Martin-56-6-7 1312
4.Dvořák AlešMarek Michal-5-6-6  0313
5.Zikl PetrCourton Ivan869  3023
6.Jirásek PavelVašák Jaroslav67-88 3133
7.Dvořák AlešBruk Martin-410-3-4 1334
8.Zikl PetrMarek Michal-6-8-1  0335
9.Jirásek PavelCourton Ivan108-102 3145
10.Bicek KryštofVašák Jaroslav1011-73 3155
11.Zikl PetrBruk Martin-813-74-52356
12.Jirásek PavelMarek Michal-5-6-9  0357
13.Bicek KryštofCourton Ivan-815-843267
14.Makal FrantišekVašák Jaroslav795  3077
15.Jirásek PavelBruk Martin-713-11-6 1378
16.Bicek KryštofMarek Michal109-6-6-92379
17.Makal FrantišekCourton Ivan589  3089
18.Zikl PetrVašák Jaroslav-10-9-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bicek Kryštof22Bruk Martin40
Dvořák Aleš02Marek Michal40
Zikl Petr13Courton Ivan04
Jirásek Pavel22Vašák Jaroslav13
Makal František20   
stridani domaciho muzstva: Dvorak - Makal



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Totzauer Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12479:386SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočes Petr
Kadlec Antonín
 
 
Adámek Jiří
Erben Michal
 
 
-689-1773210
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Jonák Přemysl
Černý Martin
 
 
986  3020
3.Stočes PetrJonák Přemysl856  3030
4.Totzauer KarelErben Michal10-86-8-92331
5.Hezina JiříAdámek Jiří8-788 3141
6.Kadlec AntonínČerný Martin763  3051
7.Totzauer KarelJonák Přemysl88-86 3161
8.Hezina JiříErben Michal-67-68-102362
9.Kadlec AntonínAdámek Jiří-6-910993272
10.Stočes PetrČerný Martin1263  3082
11.Hezina JiříJonák Přemysl667  3092
12.Kadlec AntonínErben Michal486  30102
13.Stočes PetrAdámek Jiří         
14.Totzauer KarelČerný Martin         
15.Kadlec AntonínJonák Přemysl         
16.Stočes PetrErben Michal         
17.Totzauer KarelAdámek Jiří         
18.Hezina JiříČerný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stočes Petr20Jonák Přemysl03
Totzauer Karel11Erben Michal21
Hezina Jiří21Adámek Jiří02
Kadlec Antonín30Černý Martin02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9411:313KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
Petříková Michaela
Štěpánek Tomáš
 
 
6410  3010
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
1176  3020
3.Matoušek JiříPetříková Michaela-9629 3130
4.Toman BedřichHerčík Lubomír867  3040
5.Černý PavelČerný Jakub-997-883250
6.Peller MarekŠtěpánek Tomáš-108-8383260
7.Toman BedřichPetříková Michaela84-5-893270
8.Černý PavelHerčík Lubomír669  3080
9.Peller MarekČerný Jakub48-98 3190
10.Matoušek JiříŠtěpánek Tomáš-911510 31100
11.Černý PavelPetříková Michaela         
12.Peller MarekHerčík Lubomír         
13.Matoušek JiříČerný Jakub         
14.Toman BedřichŠtěpánek Tomáš         
15.Peller MarekPetříková Michaela         
16.Matoušek JiříHerčík Lubomír         
17.Toman BedřichČerný Jakub         
18.Černý PavelŠtěpánek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Jiří20Petříková Michaela02
Toman Bedřich20Herčík Lubomír02
Černý Pavel20Černý Jakub02
Peller Marek20Štěpánek Tomáš02
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS