Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20540:392TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Vrba Karel
Neskusil Josef
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
-8-7-9  0311
3.Bartoňová EvaČerný Jakub11-6-6-9 1312
4.Neskusil JosefHerčík Lubomír-68-6-9 1313
5.Vrba KarelHájek Alexandr465  3023
6.Trnka JosefWO    3033
7.Neskusil JosefČerný Jakub8-38-963243
8.Vrba KarelHerčík Lubomír-95-8-9 1344
9.Trnka JosefHájek Alexandr9-739 3154
10.Bartoňová EvaWO    3064
11.Vrba KarelČerný Jakub99-6-8-152365
12.Trnka JosefHerčík Lubomír99-38 3175
13.Bartoňová EvaHájek Alexandr-8465 3185
14.Neskusil JosefWO    3095
15.Trnka JosefČerný Jakub9511  30105
16.Bartoňová EvaHerčík Lubomír         
17.Neskusil JosefHájek Alexandr         
18.Vrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartoňová Eva11Černý Jakub22
Neskusil Josef11Herčík Lubomír21
Vrba Karel12Hájek Alexandr03
Trnka Josef30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38647:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-11-78-7 1301
2.Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
Matoušek Jiří
Bukovský Petr
 
 
9-7-710-112302
3.Erben MichalPeller Marek96-711 3112
4.Černý MartinMatoušek Jiří-5-10-9  0313
5.Jonák PřemyslČerný Pavel7-13-7893223
6.Nováček VladimírBukovský Petr-5-746133233
7.Černý MartinPeller Marek-6-7-4  0334
8.Jonák PřemyslMatoušek Jiří-9-9611-82335
9.Nováček VladimírČerný Pavel-7-4-11  0336
10.Erben MichalBukovský Petr-45-7-2 1337
11.Jonák PřemyslPeller Marek-6377 3147
12.Nováček VladimírMatoušek Jiří8-669 3157
13.Erben MichalČerný Pavel696  3067
14.Černý MartinBukovský Petr-4-9-7  0368
15.Nováček VladimírPeller Marek114-8-983278
16.Erben MichalMatoušek Jiří9165  3088
17.Černý MartinČerný Pavel-10-4-5  0389
18.Jonák PřemyslBukovský Petr43-4-393299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Erben Michal31Peller Marek13
Černý Martin04Matoušek Jiří22
Jonák Přemysl31Černý Pavel22
Nováček Vladimír31Bukovský Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14468:369SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Michal
Melcher Marek
 
 
Stočes Petr
Stýblo Jaroslav
 
 
588  3010
2.Bruk Martin
Novák Milan
 
 
Kadlec Antonín
Hezina Jiří
 
 
98-9-853220
3.Bruk MartinKadlec Antonín985  3030
4.Novák MilanStočes Petr-7-787-72331
5.Melcher MarekHezina Jiří-484-1243241
6.Marek MichalStýblo Jaroslav414  3051
7.Novák MilanKadlec Antonín11-2-79103261
8.Melcher MarekStočes Petr-7-109-8 1362
9.Marek MichalHezina Jiří55-64 3172
10.Bruk MartinStýblo Jaroslav293  3082
11.Melcher MarekKadlec Antonín974  3092
12.Marek MichalStočes Petr9-873 31102
13.Bruk MartinHezina Jiří         
14.Novák MilanStýblo Jaroslav         
15.Marek MichalKadlec Antonín         
16.Bruk MartinStočes Petr         
17.Novák MilanHezina Jiří         
18.Melcher MarekStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bruk Martin20Kadlec Antonín03
Novák Milan11Stočes Petr21
Melcher Marek21Hezina Jiří02
Marek Michal30Stýblo Jaroslav02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Patho Róbert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30346:430TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Róbert
Vošický Otto
 
 
Makal František
Bicek Kryštof
 
 
6-9-1111-42301
2.Milota Martin
Hroch Michal
 
 
Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
-6-6-9  0302
3.Patho RóbertBicek Kryštof866  3012
4.Vošický OttoDvořák Aleš11-6-7-8 1313
5.Milota MartinJirásek Pavel-9-66-8 1314
6.Hroch MichalZikl Petr-8-1-5  0315
7.Vošický OttoBicek Kryštof-3-1113-10 1316
8.Milota MartinDvořák Aleš-119-117-52317
9.Hroch MichalJirásek Pavel-5-2-6  0318
10.Patho RóbertZikl Petr-96-9-7 1319
11.Milota MartinMakal František2-6-3-5 13110
12.Hroch MichalDvořák Aleš-8-8-5  03  
13.Patho RóbertJirásek Pavel         
14.Vošický OttoZikl Petr         
15.Hroch MichalMakal František         
16.Patho RóbertDvořák Aleš         
17.Vošický OttoJirásek Pavel         
18.Milota MartinZikl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Patho Róbert11Bicek Kryštof11
Vošický Otto02Dvořák Aleš20
Milota Martin03Jirásek Pavel20
Hroch Michal02Zikl Petr20
   Makal František10
zápas č. 11 - střídání: Bicek Kryštof > Makal František



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31343:439TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Richard
Kadlecová Taťána
 
 
Poulíček Jaroslav
Váňa Petr
 
 
-76-77-122301
2.Šedivý Stanislav
Černý Jiří
 
 
Ruzha Lumír
Jansa Jiří
 
 
-5-10-1  0302
3.Sloup RichardRuzha Lumír4-9-6-5 1303
4.Kadlecová TaťánaJansa Jiří-98105 3113
5.Černý JiříPoulíček Jaroslav10-10-7-6 1314
6.Šedivý StanislavVáňa Petr874  3024
7.Kadlecová TaťánaRuzha Lumír-5-5-5  0325
8.Černý JiříJansa Jiří-6-1010-11 1326
9.Šedivý StanislavPoulíček Jaroslav-2-6-10  0327
10.Sloup RichardVáňa Petr-8-3-6  0328
11.Černý JiříRuzha Lumír-79-3-4 1329
12.Šedivý StanislavJansa Jiří-6-7-10  03210
13.Sloup RichardPoulíček Jaroslav         
14.Kadlecová TaťánaVáňa Petr         
15.Šedivý StanislavRuzha Lumír         
16.Sloup RichardJansa Jiří         
17.Kadlecová TaťánaPoulíček Jaroslav         
18.Černý JiříVáňa Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sloup Richard02Ruzha Lumír30
Kadlecová Taťána11Jansa Jiří21
Černý Jiří03Poulíček Jaroslav20
Šedivý Stanislav12Váňa Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30410:452SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Čítek Roman
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
9-8-9-7 1301
2.Hrbek Ivan
Hartmann Miroslav
 
 
Gajda Jonáš
Khozeuly Yedil
 
 
-78-9-8 1302
3.Kop FrantišekGajda Jonáš7-10-7-8 1303
4.Hrbek IvanKořének František-9-89-12 1304
5.Hartmann MiroslavFilípek Martin6-4-9-9 1305
6.Čítek RomanKhozeuly Yedil6-2-10-7 1306
7.Hrbek IvanGajda Jonáš-97-6-9 1307
8.Hartmann MiroslavKořének František11-1111-8-82308
9.Čítek RomanFilípek Martin8-7-98-92309
10.Kop FrantišekKhozeuly Yedil766  3019
11.Hartmann MiroslavGajda Jonáš-9-10-14  03110
12.Čítek RomanKořének František         
13.Kop FrantišekFilípek Martin         
14.Hrbek IvanKhozeuly Yedil         
15.Čítek RomanGajda Jonáš         
16.Kop FrantišekKořének František         
17.Hrbek IvanFilípek Martin         
18.Hartmann MiroslavKhozeuly Yedil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kop František11Gajda Jonáš30
Hrbek Ivan02Kořének František20
Hartmann Miroslav03Filípek Martin20
Čítek Roman02Khozeuly Yedil11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline