Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:25564:509TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neskusil Josef
Hrubý Jan
 
 
Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
6-107-673210
2.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
100-89 3120
3.Hrubý JanErben Michal-5-87863230
4.Neskusil JosefJonák Přemysl-7-76-9 1331
5.Vrba KarelČerný Martin947  3041
6.Trnka JosefNováček Vladimír510-89 3151
7.Neskusil JosefErben Michal-8-7-3  0352
8.Vrba KarelJonák Přemysl99-9-963262
9.Trnka JosefČerný Martin639  3072
10.Hrubý JanNováček Vladimír9-11-8473282
11.Vrba KarelErben Michal-97-94-82383
12.Trnka JosefJonák Přemysl-9-8-6  0384
13.Hrubý JanČerný Martin8-11118 3194
14.Neskusil JosefNováček Vladimír5-99-5532104
15.Trnka JosefErben Michal         
16.Hrubý JanJonák Přemysl         
17.Neskusil JosefČerný Martin         
18.Vrba KarelNováček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Jan30Erben Michal21
Neskusil Josef12Jonák Přemysl21
Vrba Karel21Černý Martin03
Trnka Josef21Nováček Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20574:498SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Michal
Courton Ivan
 
 
Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
4-8-8283210
2.Melcher Marek
Novák Milan
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
-73108 3120
3.Melcher MarekČerný Jakub14-671 3130
4.Novák MilanHerčík Lubomír7-14-9983240
5.Courton IvanŠtěpánek Tomáš12-11-8-8 1341
6.Marek MichalHájek Alexandr896  3051
7.Novák MilanČerný Jakub998  3061
8.Courton IvanHerčík Lubomír-9-3-12  0362
9.Marek MichalŠtěpánek Tomáš963  3072
10.Melcher MarekHájek Alexandr10-12-912-62373
11.Courton IvanČerný Jakub-8-998-102374
12.Marek MichalHerčík Lubomír-711510 3184
13.Melcher MarekŠtěpánek Tomáš7-734 3194
14.Novák MilanHájek Alexandr8611  30104
15.Marek MichalČerný Jakub9-685 31  
16.Melcher MarekHerčík Lubomír         
17.Novák MilanŠtěpánek Tomáš         
18.Courton IvanHájek Alexandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melcher Marek21Černý Jakub12
Novák Milan30Herčík Lubomír12
Courton Ivan03Štěpánek Tomáš12
Marek Michal30Hájek Alexandr12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33324:470KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Martin
Pavlík Václav
 
 
Toman Bedřich
Matoušek Jiří
 
 
-5-5-10  0301
2.Veselý Filip
Hroch Michal
 
 
Peller Marek
Bauer Václav
 
 
-8-4910-12302
3.Veselý FilipToman Bedřich5-8-4-5 1303
4.Milota MartinPeller Marek-99107 3113
5.Pavlík VáclavMatoušek Jiří-6-3-4  0314
6.Hroch MichalBauer Václav-3-5-5  0315
7.Milota MartinToman Bedřich9-66-9-102316
8.Pavlík VáclavPeller Marek-4-4-5  0317
9.Hroch MichalMatoušek Jiří8-7-1-4 1318
10.Veselý FilipBauer Václav7-6-8873228
11.Pavlík VáclavToman Bedřich-1-1-6  0329
12.Hroch MichalPeller Marek9-10-5-7 13210
13.Veselý FilipMatoušek Jiří9-6-8-3 13  
14.Milota MartinBauer Václav         
15.Hroch MichalToman Bedřich         
16.Veselý FilipPeller Marek         
17.Milota MartinMatoušek Jiří         
18.Pavlík VáclavBauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Filip11Toman Bedřich30
Milota Martin11Peller Marek21
Pavlík Václav03Matoušek Jiří20
Hroch Michal03Bauer Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32276:408SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Vladimír
Sloup Richard
 
 
Kadlec Antonín
Stýblo Jaroslav
 
 
-91013-2-92301
2.Kalinová Martina
Rosová Kateřina
 
 
Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
-10-3-4  0302
3.Sloup RichardKadlec Antonín-6-8-9  0303
4.Rosa VladimírTotzauer Karel-8-49-6 1304
5.Kalinová MartinaHezina Jiří-10-1-6  0305
6.Rosová KateřinaStýblo Jaroslav-3-8-6  0306
7.Rosa VladimírKadlec Antonín-4-6-7  0307
8.Kalinová MartinaTotzauer Karel-5-9-2  0308
9.Rosová KateřinaHezina Jiří-6-103-10 1309
10.Sloup RichardStýblo Jaroslav46-9-173219
11.Kalinová MartinaKadlec Antonín-1-7-5  03110
12.Rosová KateřinaTotzauer Karel         
13.Sloup RichardHezina Jiří         
14.Rosa VladimírStýblo Jaroslav         
15.Rosová KateřinaKadlec Antonín         
16.Sloup RichardTotzauer Karel         
17.Rosa VladimírHezina Jiří         
18.Kalinová MartinaStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sloup Richard11Kadlec Antonín30
Rosa Vladimír02Totzauer Karel20
Kalinová Martina03Hezina Jiří20
Rosová Kateřina02Stýblo Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28641:567SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Kop František
 
 
Makal František
Bicek Kryštof
 
 
-8-9-6  0301
2.Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
Dvořák Aleš
Jirásek Pavel
 
 
576  3011
3.Hartmann MiroslavBicek Kryštof10-9-87113221
4.Hrbek IvanJirásek Pavel-6-9-7  0322
5.Helcl DanielDvořák Aleš4105  3032
6.Kop FrantišekMakal František-1087-5-102333
7.Hrbek IvanBicek Kryštof-8296 3143
8.Helcl DanielJirásek Pavel2-9-69-72344
9.Kop FrantišekDvořák Aleš3310  3054
10.Hartmann MiroslavMakal František768  3064
11.Helcl DanielBicek Kryštof157-66 3174
12.Kop FrantišekJirásek Pavel4-13-65-72375
13.Hartmann MiroslavDvořák Aleš-12-951063285
14.Hrbek IvanMakal František-4-7-7  0386
15.Kop FrantišekBicek Kryštof7-10-10-5 1387
16.Hartmann MiroslavJirásek Pavel6-837 3197
17.Hrbek IvanDvořák Aleš6106  30107
18.Helcl DanielMakal František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartmann Miroslav40Bicek Kryštof13
Hrbek Ivan22Jirásek Pavel31
Helcl Daniel21Dvořák Aleš04
Kop František13Makal František21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22525:492SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Jansa Jiří
Ruzha Lumír
 
 
-1091-883210
2.Luxemburk Filip
Gajda Jonáš
 
 
Poulíček Jaroslav
Buriánek Václav
 
 
-711-5983220
3.Gajda JonášJansa Jiří659  3030
4.Kořének FrantišekRuzha Lumír-411-1-4 1331
5.Luxemburk FilipPoulíček Jaroslav-910-11-8 1332
6.Filípek MartinBuriánek Václav979  3042
7.Kořének FrantišekJansa Jiří-684-5-62343
8.Luxemburk FilipRuzha Lumír-7-7-3  0344
9.Filípek MartinPoulíček Jaroslav888  3054
10.Gajda JonášBuriánek Václav4516  3064
11.Luxemburk FilipJansa Jiří-7-9-1  0365
12.Filípek MartinRuzha Lumír9-94-483275
13.Gajda JonášPoulíček Jaroslav863  3085
14.Kořének FrantišekBuriánek Václav6-854 3195
15.Filípek MartinJansa Jiří498  30105
16.Gajda JonášRuzha Lumír         
17.Kořének FrantišekPoulíček Jaroslav         
18.Luxemburk FilipBuriánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajda Jonáš30Jansa Jiří22
Kořének František12Ruzha Lumír21
Luxemburk Filip03Poulíček Jaroslav12
Filípek Martin40Buriánek Václav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline