Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:31Konec
utkání
20:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33492:534TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
-7-67-12 1301
2.Váňa Petr
Havlíček Ladislav
 
 
Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
6-10-57-52302
3.Váňa PetrHrubý Jan11114  3012
4.Trmota ZdeněkNeskusil Josef-5144-763222
5.Havlíček LadislavBartoňová Eva-5-9-6  0323
6.Buriánek VáclavVrba Karel-8-5-3  0324
7.Trmota ZdeněkHrubý Jan-8-9-11  0325
8.Havlíček LadislavNeskusil Josef-66-8-7 1326
9.Buriánek VáclavBartoňová Eva62-99 3136
10.Váňa PetrVrba Karel-9-6-10  0337
11.Havlíček LadislavHrubý Jan11-610-4-82338
12.Buriánek VáclavNeskusil Josef5610  3048
13.Váňa PetrBartoňová Eva6611  3058
14.Trmota ZdeněkVrba Karel-5-9-8  0359
15.Buriánek VáclavHrubý Jan6-2-8-9 13510
16.Váňa PetrNeskusil Josef-7-8-2  03  
17.Trmota ZdeněkBartoňová Eva         
18.Havlíček LadislavVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Petr21Hrubý Jan31
Trmota Zdeněk12Neskusil Josef12
Havlíček Ladislav03Bartoňová Eva12
Buriánek Václav22Vrba Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:Vaňo Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30222:348SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Pavel
Zikl Petr
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
-7-8-6  0301
2.Makal František
Klouda Rudolf
 
 
Gajda Jonáš
Pastorek Lukáš
 
 
-8-5-8  0302
3.Jirásek PavelFilípek Martin-5-10-5  0303
4.Zikl PetrKořének František-10-3-9  0304
5.Vaňo LukášGajda Jonáš-9-3-8  0305
6.Klouda RudolfPastorek Lukáš-5-10-8  0306
7.Zikl PetrFilípek Martin-4-10-8  0307
8.Vaňo LukášKořének František-4-7-4  0308
9.Makal FrantišekGajda Jonáš-7-10-7  0309
10.Jirásek PavelPastorek Lukáš12-10-8-2 13010
11.Vaňo LukášFilípek Martin-6-3-1  03  
12.Makal FrantišekKořének František         
13.Jirásek PavelGajda Jonáš         
14.Zikl PetrPastorek Lukáš         
15.Makal FrantišekFilípek Martin         
16.Jirásek PavelKořének František         
17.Zikl PetrGajda Jonáš         
18.Vaňo LukášPastorek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirásek Pavel02Filípek Martin20
Zikl Petr02Kořének František20
Vaňo Lukáš02Gajda Jonáš20
Klouda Rudolf01Pastorek Lukáš20
Makal František01   
stridani: Klouda - Makal



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21523:481SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Antonín
Laube David
 
 
Hrbek Ivan
Svoboda Milan
 
 
-7-103-7 1301
2.Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
Hartmann Miroslav
Čítek Roman
 
 
-78-11853211
3.Totzauer KarelČítek Roman-5-10-7  0312
4.Hezina JiříHartmann Miroslav-8-1168113222
5.Laube DavidHrbek Ivan-67-87143232
6.Kadlec AntonínSvoboda Milan6-1187 3142
7.Hezina JiříČítek Roman-12-89-0 1343
8.Laube DavidHartmann Miroslav10-87-673253
9.Kadlec AntonínHrbek Ivan9104  3063
10.Totzauer KarelSvoboda Milan119-88 3173
11.Laube DavidČítek Roman6-558 3183
12.Kadlec AntonínHartmann Miroslav67-58 3193
13.Totzauer KarelHrbek Ivan782  30103
14.Hezina JiříSvoboda Milan         
15.Kadlec AntonínČítek Roman         
16.Totzauer KarelHartmann Miroslav         
17.Hezina JiříHrbek Ivan         
18.Laube DavidSvoboda Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Totzauer Karel21Čítek Roman21
Hezina Jiří11Hartmann Miroslav03
Laube David30Hrbek Ivan03
Kadlec Antonín30Svoboda Milan02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12441:321KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Rosa Vladimír
Rosová Kateřina
 
 
1059  3010
2.Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
Černý Jiří
Skoupý Jan
 
 
759  3020
3.Matoušek JiříRosová Kateřina-11-11-4  0321
4.Toman BedřichČerný Jiří528  3031
5.Černý PavelSkoupý Jan473  3041
6.Peller MarekRosa Vladimír267  3051
7.Toman BedřichRosová Kateřina-84-15-6 1352
8.Černý PavelČerný Jiří-9-10-9  0353
9.Peller MarekSkoupý Jan247  3063
10.Matoušek JiříRosa Vladimír969  3073
11.Černý PavelRosová Kateřina-710-4563283
12.Peller MarekČerný Jiří152  3093
13.Matoušek JiříSkoupý Jan65-48 31103
14.Toman BedřichRosa Vladimír488  30  
15.Peller MarekRosová Kateřina         
16.Matoušek JiříČerný Jiří         
17.Toman BedřichSkoupý Jan         
18.Černý PavelRosa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Jiří21Rosová Kateřina21
Toman Bedřich11Černý Jiří12
Černý Pavel21Skoupý Jan03
Peller Marek30Rosa Vladimír02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:24572:490TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
Brejchová Kateřina
Milota Martin
 
 
-4-6713-92301
2.Vaňásek Jiří ml.
Herčík Lubomír
 
 
Vošický Otto
Pavlík Václav
 
 
637  3011
3.Herčík LubomírBrejchová Kateřina-7-8-9  0312
4.Hájek AlexandrVošický Otto4110  3022
5.Štěpánek TomášMilota Martin-56-11-4 1323
6.Vaňásek Jiří ml.Pavlík Václav765  3033
7.Hájek AlexandrBrejchová Kateřina4-6-7-13 1334
8.Štěpánek TomášVošický Otto6108  3044
9.Vaňásek Jiří ml.Milota Martin643  3054
10.Herčík LubomírPavlík Václav-8345 3164
11.Štěpánek TomášBrejchová Kateřina-8-7-6  0365
12.Vaňásek Jiří ml.Vošický Otto947  3075
13.Herčík LubomírMilota Martin76-610 3185
14.Hájek AlexandrPavlík Václav9-11-9-9 1386
15.Vaňásek Jiří ml.Brejchová Kateřina844  3096
16.Herčík LubomírVošický Otto-9-6-3  0397
17.Hájek AlexandrMilota Martin78-97 31107
18.Štěpánek TomášPavlík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herčík Lubomír22Brejchová Kateřina31
Hájek Alexandr22Vošický Otto13
Štěpánek Tomáš12Milota Martin13
Vaňásek Jiří ml.40Pavlík Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32402:481SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
Bruk Martin
Novák Milan
 
 
8-3-7-10 1301
2.Nováček Vladimír
Adámek Jiří
 
 
Melcher Marek
Vašák Jaroslav
 
 
-86119 3111
3.Erben MichalBruk Martin-4-8-10  0312
4.Jonák PřemyslNovák Milan91210  3022
5.Nováček VladimírMelcher Marek-3-7-8  0323
6.Adámek JiříVašák Jaroslav10-311-6-102324
7.Jonák PřemyslBruk Martin-6-10-8  0325
8.Nováček VladimírNovák Milan-8-6-8  0326
9.Adámek JiříMelcher Marek8-9-8-3 1327
10.Erben MichalVašák Jaroslav6-9410 3137
11.Nováček VladimírBruk Martin-665-9-52338
12.Adámek JiříNovák Milan-9-8-9  0339
13.Erben MichalMelcher Marek-5-6-8  03310
14.Jonák PřemyslVašák Jaroslav-9    01  
15.Adámek JiříBruk Martin         
16.Erben MichalNovák Milan         
17.Jonák PřemyslMelcher Marek         
18.Nováček VladimírVašák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Erben Michal12Bruk Martin30
Jonák Přemysl11Novák Milan21
Nováček Vladimír03Melcher Marek30
Adámek Jiří03Vašák Jaroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline