Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:32281:384SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Bartoňová Eva
 
 
Marek Michal
Melcher Marek
 
 
-9-5-7  0301
2.Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
Novák Milan
Bruk Martin
 
 
-9-2-3  0302
3.Neskusil JosefMarek Michal-5-6-6  0303
4.Bartoňová EvaBruk Martin-1-8-7  0304
5.Vrba KarelMelcher Marek-9-2-6  0305
6.Hrubý JanNovák Milan-5-97783215
7.Bartoňová EvaMarek Michal9-3-5-10 1316
8.Vrba KarelBruk Martin-8-6-5  0317
9.Hrubý JanMelcher Marek-9-9-6  0318
10.Neskusil JosefNovák Milan-9-9-5  0319
11.Vrba KarelMarek MichalWO    3029
12.Hrubý JanBruk Martin-9-6-6  03210
13.Neskusil JosefMelcher Marek         
14.Bartoňová EvaNovák Milan         
15.Hrubý JanMarek Michal         
16.Neskusil JosefBruk Martin         
17.Bartoňová EvaMelcher Marek         
18.Vrba KarelNovák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neskusil Josef02Marek Michal20
Bartoňová Eva02Bruk Martin30
Vrba Karel02Melcher Marek20
Hrubý Jan12Novák Milan11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Schwarzer Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36526:556TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Martin
Vošický Otto
 
 
Jonák Přemysl
Adámek Jiří
 
 
3-10-99-72301
2.Veselý Filip
Hroch Michal
 
 
Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
9-8-8-4 1302
3.Vošický OttoJonák Přemysl-716-8-82303
4.Hroch MichalNováček Vladimír-9-6-9  0304
5.Milota MartinČerný Martin10-5103 3114
6.Veselý FilipAdámek Jiří-13-8-7  0315
7.Hroch MichalJonák Přemysl-5-7-3  0316
8.Milota MartinNováček Vladimír-685-1043226
9.Veselý FilipČerný Martin310-67 3136
10.Vošický OttoAdámek Jiří97-6-12-92337
11.Milota MartinJonák Přemysl-7-848103247
12.Veselý FilipNováček Vladimír-11-11-9  0348
13.Vošický OttoČerný Martin883  3058
14.Hroch MichalAdámek Jiří-1-3-9  0359
15.Veselý FilipJonák Přemysl-6-52-9 13510
16.Vošický OttoNováček Vladimír         
17.Hroch MichalČerný Martin         
18.Milota MartinAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vošický Otto12Jonák Přemysl31
Hroch Michal03Nováček Vladimír21
Milota Martin30Černý Martin03
Veselý Filip13Adámek Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32438:494TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Richard
Rosová Kateřina
 
 
Černý Jakub
Hájek Alexandr
 
 
1098  3010
2.Šedivý Ondřej
Kaňka Tomáš
 
 
Šišková Gabriela
Petříková Michaela
 
 
-67-6773220
3.Rosová KateřinaPetříková Michaela-10-7-6  0321
4.Sloup RichardČerný Jakub862  3031
5.Šedivý StanislavŠišková Gabriela-77-6-7 1332
6.Kaňka TomášHájek Alexandr-1010-8-7 1333
7.Sloup RichardPetříková Michaela9-1-7-9 1334
8.Šedivý StanislavČerný Jakub610-10-6-82335
9.Kaňka Tomᚊišková Gabriela-8-1068-112336
10.Rosová KateřinaHájek Alexandr-9-10-9  0337
11.Šedivý StanislavPetříková Michaela-88-5-12 1338
12.Kaňka TomášČerný Jakub-5-64-6 1339
13.Rosová KateřinaŠišková Gabriela-6-5-6  03310
14.Sloup RichardHájek Alexandr         
15.Kaňka TomášPetříková Michaela         
16.Rosová KateřinaČerný Jakub         
17.Sloup RichardŠišková Gabriela         
18.Šedivý StanislavHájek Alexandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rosová Kateřina03Petříková Michaela30
Sloup Richard11Černý Jakub21
Šedivý Stanislav03Šišková Gabriela30
Kaňka Tomáš03Hájek Alexandr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:27534:535SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čítek Roman
Kop František
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
6-4-5763210
2.Helcl Daniel
Hrbek Ivan
 
 
Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
7-97-983220
3.Čítek RomanToman Bedřich-9-9-7  0321
4.Hrbek IvanPeller Marek-26-7-7 1322
5.Helcl DanielČerný Pavel710-614 3132
6.Kop FrantišekMatoušek Jiří-7586 3142
7.Hrbek IvanToman Bedřich-6-310893252
8.Helcl DanielPeller Marek-4-76-2 1353
9.Kop FrantišekČerný Pavel739  3063
10.Čítek RomanMatoušek Jiří987  3073
11.Helcl DanielToman Bedřich-9-5-8  0374
12.Kop FrantišekPeller Marek7-7210 3184
13.Čítek RomanČerný Pavel-8698 3194
14.Hrbek IvanMatoušek Jiří-5-5-7  0395
15.Kop FrantišekToman Bedřich7-5-125832105
16.Čítek RomanPeller Marek         
17.Hrbek IvanČerný Pavel         
18.Helcl DanielMatoušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čítek Roman21Toman Bedřich22
Hrbek Ivan12Peller Marek21
Helcl Daniel12Černý Pavel03
Kop František40Matoušek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30644:615SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Luxemburk Filip
 
 
Hezina Jiří
Kadlec Antonín
 
 
8-3-4-10 1301
2.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Totzauer Karel
Laube David
 
 
79-139 3111
3.Pastorek LukášKadlec Antonín55-512 3121
4.Filípek MartinLaube David-11-411653231
5.Luxemburk FilipTotzauer Karel-210-4-7 1332
6.Kořének FrantišekHezina Jiří9-891 3142
7.Filípek MartinKadlec Antonín8-8-9-10 1343
8.Luxemburk FilipLaube David3610  3053
9.Kořének FrantišekTotzauer Karel-95-9-6 1354
10.Pastorek LukášHezina Jiří679  3064
11.Luxemburk FilipKadlec Antonín-8-10-1  0365
12.Kořének FrantišekLaube David6710  3075
13.Pastorek LukášTotzauer Karel-12-895-92376
14.Filípek MartinHezina Jiří10-7-13-6 1377
15.Kořének FrantišekKadlec Antonín3-86-583287
16.Pastorek LukášLaube David12-7410 3197
17.Filípek MartinTotzauer Karel66-87 31107
18.Luxemburk FilipHezina Jiří-77   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Lukáš31Kadlec Antonín22
Filípek Martin22Laube David04
Luxemburk Filip12Totzauer Karel31
Kořének František31Hezina Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33595:512TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Poulíček Jaroslav
 
 
Makal František
Bicek Kryštof
 
 
-8-4-6  0301
2.Jansa Jiří
Váňa Petr
 
 
Zikl Petr
Jirásek Pavel
 
 
WO    3011
3.Jansa JiříBicek Kryštof-9-33-8 1312
4.Poulíček JaroslavZikl Petr9-986 3122
5.Váňa PetrJirásek PavelWO    3032
6.Buriánek VáclavMakal František-7-12-6  0333
7.Poulíček JaroslavBicek Kryštof-5-88-8 1334
8.Váňa PetrZikl Petr108-7-4123244
9.Buriánek VáclavJirásek PavelWO    3054
10.Jansa JiříMakal František3-5-6-5 1355
11.Váňa PetrBicek Kryštof89-6-3-52356
12.Buriánek VáclavZikl Petr-6-18212-62357
13.Jansa JiříJirásek PavelWO    3067
14.Poulíček JaroslavMakal František-8-11-8  0368
15.Buriánek VáclavBicek Kryštof6-7-2-7 1369
16.Jansa JiříZikl Petr10109  3079
17.Poulíček JaroslavJirásek PavelWO    3089
18.Váňa PetrMakal František-8-11-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jansa Jiří12Bicek Kryštof40
Poulíček Jaroslav12Zikl Petr13
Váňa Petr12Makal František40
Buriánek Václav03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS