Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34408:479TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamoš Vítězslav
Kadlecová Taťána
 
 
Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
7-10-5-8 1301
2.Sloup Richard
Černý Jiří
 
 
Trnka Josef
Vrba Karel
 
 
-9-8-9  0302
3.Černý JiříTrnka Josef-7-8-9  0303
4.Kadlecová TaťánaHrubý Jan-8-988143213
5.Sloup RichardBartoňová Eva-97-7853223
6.Lamoš VítězslavVrba Karel-87-65-92324
7.Kadlecová TaťánaTrnka Josef-5-7-8  0325
8.Sloup RichardHrubý Jan-78-68-62326
9.Lamoš VítězslavBartoňová Eva8-9-11-6 1327
10.Černý JiříVrba Karel-7-6-8  0328
11.Sloup RichardTrnka Josef-9-6-7  0329
12.Lamoš VítězslavHrubý Jan-8-79-8 13210
13.Černý JiříBartoňová Eva         
14.Kadlecová TaťánaVrba Karel         
15.Lamoš VítězslavTrnka Josef         
16.Černý JiříHrubý Jan         
17.Kadlecová TaťánaBartoňová Eva         
18.Sloup RichardVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Jiří02Trnka Josef30
Kadlecová Taťána11Hrubý Jan21
Sloup Richard12Bartoňová Eva11
Lamoš Vítězslav03Vrba Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:23527:467SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Helcl Daniel
 
 
Brejchová Kateřina
Milota Martin
 
 
-11-887-42301
2.Hrbek Ivan
Hartmann Miroslav
 
 
Syrovátková Marie
Pavlík Václav
 
 
867  3011
3.Hrbek IvanMilota Martin-9-9-3  0312
4.Kop FrantišekBrejchová Kateřina86-98 3122
5.Helcl DanielPavlík Václav534  3032
6.Hartmann MiroslavSyrovátková Marie595  3042
7.Kop FrantišekMilota Martin-4679 3152
8.Helcl DanielBrejchová Kateřina-6-5-9  0353
9.Hartmann MiroslavPavlík Václav557  3063
10.Hrbek IvanSyrovátková Marie569  3073
11.Helcl DanielMilota Martin10-10-8-10 1374
12.Hartmann MiroslavBrejchová Kateřina-9-5-7  0375
13.Hrbek IvanPavlík Václav-3-5-10  0376
14.Kop FrantišekSyrovátková Marie544  3086
15.Hartmann MiroslavMilota Martin278  3096
16.Hrbek IvanBrejchová Kateřina-7-5-7  0397
17.Kop FrantišekPavlík Václav867  30107
18.Helcl DanielSyrovátková Marie749  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Ivan13Milota Martin22
Kop František40Brejchová Kateřina31
Helcl Daniel12Pavlík Václav13
Hartmann Miroslav31Syrovátková Marie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35623:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Brož Patrik
 
 
Bruk Martin
Marek Michal
 
 
7-7-6-12 1301
2.Filípek Martin
Gajda Jonáš
 
 
Rosa Vladimír
Novák Milan
 
 
3-57-653211
3.Brož PatrikBruk Martin-5-6-7  0312
4.Gajda JonášMarek Michal-6810-893222
5.Filípek MartinNovák Milan-88115 3132
6.Pastorek LukášRosa Vladimír7107  3042
7.Gajda JonášBruk Martin-9-6-9  0343
8.Filípek MartinMarek Michal-6-8-8  0344
9.Pastorek LukášNovák Milan-8-13-4  0345
10.Brož PatrikRosa Vladimír539  3055
11.Filípek MartinBruk Martin39-7-9-92356
12.Pastorek LukášMarek Michal5-6-75-72357
13.Brož PatrikNovák Milan99-10-773267
14.Gajda JonášRosa Vladimír222  3077
15.Pastorek LukášBruk Martin-6-5-9  0378
16.Brož PatrikMarek Michal-9-9-9  0379
17.Gajda JonášNovák Milan2911  3089
18.Filípek MartinRosa Vladimír7-6129 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Patrik22Bruk Martin40
Gajda Jonáš31Marek Michal31
Filípek Martin22Novák Milan13
Pastorek Lukáš13Rosa Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31270:397TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poulíček Jaroslav
Paroubek Jan
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
-5-1-11  0301
2.Havlíček Ladislav
Buriánek Václav
 
 
Adámek Jiří
Jonák Přemysl
 
 
-11-66-7 1302
3.Poulíček JaroslavNováček Vladimír-9-4-6  0303
4.Havlíček LadislavJonák Přemysl-1-7-5  0304
5.Paroubek JanČerný Martin-7-7-7  0305
6.Buriánek VáclavAdámek Jiří-68-2-3 1306
7.Havlíček LadislavNováček Vladimír-7-6-4  0307
8.Paroubek JanJonák Přemysl-9-11-6  0308
9.Buriánek VáclavČerný Martin513-106 3118
10.Poulíček JaroslavAdámek Jiří-9-874-62319
11.Paroubek JanNováček Vladimír-1-2-5  03110
12.Buriánek VáclavJonák Přemysl         
13.Poulíček JaroslavČerný Martin         
14.Havlíček LadislavAdámek Jiří         
15.Buriánek VáclavNováček Vladimír         
16.Poulíček JaroslavJonák Přemysl         
17.Havlíček LadislavČerný Martin         
18.Paroubek JanAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poulíček Jaroslav02Nováček Vladimír30
Havlíček Ladislav02Jonák Přemysl20
Paroubek Jan03Černý Martin11
Buriánek Václav11Adámek Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:Makal František
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37601:612TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
Štěpánek Tomáš
Vaňásek Jiří ml.
 
 
10-6-57-62301
2.Jirásek Pavel
Makal František
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
76-83 3111
3.Jirásek PavelHerčík Lubomír562  3021
4.Dvořák AlešVaňásek Jiří ml.-10-5-2  0322
5.Zikl PetrČerný Jakub-83-8-7 1323
6.Bicek KryštofŠtěpánek Tomáš-86-81193233
7.Dvořák AlešHerčík Lubomír-12-96-8 1334
8.Zikl PetrVaňásek Jiří ml.-77-74-92335
9.Bicek KryštofČerný Jakub08-7-993245
10.Jirásek PavelŠtěpánek Tomáš-12-12-6  0346
11.Zikl PetrHerčík Lubomír-7-89-10 1347
12.Bicek KryštofVaňásek Jiří ml.4-5-5-3 1348
13.Jirásek PavelČerný Jakub9-7-7-9 1349
14.Makal FrantišekŠtěpánek Tomáš-9775 3159
15.Bicek KryštofHerčík Lubomír-910615 3169
16.Jirásek PavelVaňásek Jiří ml.-14-48-7 13610
17.Makal FrantišekČerný Jakub         
18.Zikl PetrŠtěpánek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Pavel13Herčík Lubomír22
Dvořák Aleš02Vaňásek Jiří ml.40
Zikl Petr03Černý Jakub21
Bicek Kryštof31Štěpánek Tomáš12
Makal František10   
stridani domaciho tymu: Dvorak - Makal



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24575:518SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-5-677-82301
2.Stýblo Jaroslav
Kadlec Antonín
 
 
Matoušek Jiří
Bauer Václav
 
 
-67-4543211
3.Hezina JiříMatoušek Jiří689  3021
4.Totzauer KarelPeller Marek88-9-7103231
5.Stýblo JaroslavČerný Pavel-74-55-62332
6.Kadlec AntonínBauer Václav6116  3042
7.Totzauer KarelMatoušek Jiří-9-95693252
8.Stýblo JaroslavPeller Marek-66-7-8 1353
9.Kadlec AntonínČerný Pavel746  3063
10.Hezina JiříBauer Václav-7-9-9  0364
11.Stýblo JaroslavMatoušek Jiří8-6-9-8 1365
12.Kadlec AntonínPeller Marek7-948 3175
13.Hezina JiříČerný Pavel6-368 3185
14.Totzauer KarelBauer Václav7-7129 3195
15.Kadlec AntonínMatoušek Jiří9133  30105
16.Hezina JiříPeller Marek         
17.Totzauer KarelČerný Pavel         
18.Stýblo JaroslavBauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hezina Jiří21Matoušek Jiří13
Totzauer Karel30Peller Marek12
Stýblo Jaroslav03Černý Pavel12
Kadlec Antonín40Bauer Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Eva
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrba Karel
Neskusil Josef
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
915-86 3110
2.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
710-87 3120
3.Neskusil JosefTvrdík Petr     3130
4.Vrba KarelPeller Marek     1331
5.Hrubý JanČerný Pavel     3141
6.Trnka JosefBauer Václav     3051
7.Vrba KarelTvrdík Petr     2352
8.Hrubý JanPeller Marek     1353
9.Trnka JosefČerný Pavel     3063
10.Neskusil JosefBauer Václav     2364
11.Hrubý JanTvrdík Petr     3174
12.Trnka JosefPeller Marek     3184
13.Neskusil JosefČerný Pavel     3194
14.Vrba KarelBauer Václav     0395
15.Trnka JosefTvrdík Petr     0396
16.Neskusil JosefPeller Marek     1397
17.Vrba KarelČerný Pavel     1398
18.Hrubý JanBauer Václav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neskusil Josef22Tvrdík Petr22
Vrba Karel04Peller Marek31
Hrubý Jan31Černý Pavel13
Trnka Josef31Bauer Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Herčík Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36503:567SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
Kadlec Antonín
Hezina Jiří
 
 
-7-68-7 1301
2.Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
Stočes Petr
Brenner Zdeněk
 
 
7-7-10-5 1302
3.Černý JakubStočes Petr-4799 3112
4.Hájek AlexandrKadlec Antonín-1-5-5  0313
5.Štěpánek TomášBrenner Zdeněk6611  3023
6.Herčík LubomírHezina Jiří-6-976103233
7.Hájek AlexandrStočes Petr-9-3-7  0334
8.Štěpánek TomášKadlec Antonín-6-75-5 1335
9.Herčík LubomírBrenner Zdeněk24-106 3145
10.Černý JakubHezina Jiří896  3055
11.Štěpánek TomášStočes Petr-2-1-9  0356
12.Herčík LubomírKadlec Antonín6-7-9-4 1357
13.Černý JakubBrenner Zdeněk35-6-553267
14.Hájek AlexandrHezina Jiří-4-7-8  0368
15.Herčík LubomírStočes Petr9-43-9-52369
16.Černý JakubKadlec Antonín10-11-6-8 13610
17.Hájek AlexandrBrenner Zdeněk         
18.Štěpánek TomášHezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Jakub31Stočes Petr31
Hájek Alexandr03Kadlec Antonín40
Štěpánek Tomáš12Brenner Zdeněk03
Herčík Lubomír22Hezina Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Erben Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36477:546TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Jiří
Erben Michal
 
 
Bicek Kryštof
Makal František
 
 
-97-3783210
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
119-68 3120
3.Adámek JiříBicek Kryštof-8-7-4  0321
4.Nováček VladimírJirásek Pavel597  3031
5.Černý MartinMakal František-5-8-5  0332
6.Erben MichalZikl Petr8-8-4813242
7.Nováček VladimírBicek Kryštof8-10-5-5 1343
8.Černý MartinJirásek Pavel-10-6-6  0344
9.Erben MichalMakal František-93-4-8 1345
10.Adámek JiříZikl Petr-5-89-11 1346
11.Černý MartinBicek Kryštof-8-4-9  0347
12.Erben MichalJirásek Pavel-75-10-8 1348
13.Adámek JiříMakal František-6-89-8 1349
14.Nováček VladimírZikl Petr85-89 3159
15.Erben MichalBicek Kryštof-9-6-10  03510
16.Adámek JiříJirásek Pavel         
17.Nováček VladimírMakal František         
18.Černý MartinZikl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adámek Jiří03Bicek Kryštof40
Nováček Vladimír21Jirásek Pavel21
Černý Martin03Makal František30
Erben Michal13Zikl Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:06Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:11477:346SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Milan
Bruk Martin
 
 
Havlíček Ladislav
Listík Vít
 
 
726  3010
2.Courton Ivan
Marek Michal
 
 
Jansa Jiří
Buriánek Václav
 
 
648  3020
3.Marek MichalJansa Jiří1227  3030
4.Novák MilanHavlíček Ladislav103-77 3140
5.Courton IvanBuriánek Václav710-7-8-122341
6.Bruk MartinListík Vít565  3051
7.Novák MilanJansa Jiří-85-8-4 1352
8.Melcher MarekHavlíček Ladislav67-87 3162
9.Bruk MartinBuriánek Václav378  3072
10.Marek MichalListík Vít661  3082
11.Melcher MarekJansa Jiří-8-7910-82383
12.Bruk MartinHavlíček Ladislav3710  3093
13.Marek MichalBuriánek Václav668  30103
14.Novák MilanListík Vít826  30  
15.Bruk MartinJansa Jiří         
16.Marek MichalHavlíček Ladislav         
17.Novák MilanBuriánek Václav         
18.Melcher MarekListík Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Michal30Jansa Jiří21
Novák Milan11Havlíček Ladislav03
Courton Ivan01Buriánek Václav12
Bruk Martin30Listík Vít02
Melcher Marek11   
V 8. zápase střídal hráče domácích Ivana Courtona hráč domácích Marek Melcher



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Schwarzer Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31219:395SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Filípek Martin
Brož Patrik
 
 
WO    0301
2.Hroch Michal
Pavlík Václav
 
 
Pastorek Lukáš
Kořének František
 
 
-9-5-8  0302
3.Vošický OttoPastorek Lukáš-9-6-5  0303
4.Pavlík VáclavKořének František-77-3-4 1304
5.Hroch MichalFilípek Martin7-6-9-7 1305
6.Brož PatrikWO    0306
7.Pavlík VáclavPastorek Lukáš-10-6-5  0307
8.Hroch MichalKořének František-7-410-5 1308
9.Filípek MartinWO    0309
10.Vošický OttoBrož Patrik1011-87 3119
11.Hroch MichalPastorek Lukáš-8-8-10  03110
12.Kořének František         
13.Vošický OttoFilípek Martin         
14.Pavlík VáclavBrož Patrik         
15.Pastorek Lukáš         
16.Vošický OttoKořének František         
17.Pavlík VáclavFilípek Martin         
18.Hroch MichalBrož Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vošický Otto11Pastorek Lukáš30
Pavlík Václav02Kořének František20
Hroch Michal03Filípek Martin10
   Brož Patrik01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30297:399SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Richard
Kalinová Martina
 
 
Čítek Roman
Vobruba Aleš
 
 
-7-898-22301
2.Černý Jiří
Lamoš Vítězslav
 
 
Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
-10-10-6  0302
3.Černý JiříČítek Roman-4-8-8  0303
4.Lamoš VítězslavHrbek Ivan11-9-8-6 1304
5.Kalinová MartinaVobruba Aleš-3-68-9 1305
6.Sloup RichardHartmann Miroslav699  3015
7.Lamoš VítězslavČítek Roman-9-5-8  0316
8.Kalinová MartinaHrbek Ivan-2-7-5  0317
9.Sloup RichardVobruba Aleš-833-8-92318
10.Černý JiříHartmann Miroslav-5-10-4  0319
11.Kalinová MartinaČítek Roman-2-8-2  03110
12.Sloup RichardHrbek Ivan         
13.Černý JiříVobruba Aleš         
14.Lamoš VítězslavHartmann Miroslav         
15.Sloup RichardČítek Roman         
16.Černý JiříHrbek Ivan         
17.Lamoš VítězslavVobruba Aleš         
18.Kalinová MartinaHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Jiří02Čítek Roman30
Lamoš Vítězslav02Hrbek Ivan20
Kalinová Martina03Vobruba Aleš20
Sloup Richard11Hartmann Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38654:647TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Milan
Čítek Roman
 
 
Bartoňová Eva
Vrba Karel
 
 
694  3010
2.Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
-911-6-6 1311
3.Hrbek IvanTrnka Josef-9-7-10  0312
4.Hartmann MiroslavVrba Karel117-9-6-102313
5.Svoboda MilanBartoňová Eva-910-55-102314
6.Čítek RomanHrubý Jan5-109-6123224
7.Hartmann MiroslavTrnka Josef-98-9-10 1325
8.Svoboda MilanVrba Karel10-8-4-10 1326
9.Čítek RomanBartoňová Eva665  3036
10.Hrbek IvanHrubý Jan-8-9-9  0337
11.Svoboda MilanTrnka Josef-4-6-6  0338
12.Čítek RomanVrba Karel669  3048
13.Hrbek IvanBartoňová Eva45-7-883258
14.Hartmann MiroslavHrubý Jan-8-7-7  0359
15.Čítek RomanTrnka Josef-1087-873269
16.Hrbek IvanVrba Karel44-8-10123279
17.Hartmann MiroslavBartoňová Eva484  3089
18.Svoboda MilanHrubý Jan-7-10-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Ivan22Trnka Josef31
Hartmann Miroslav13Vrba Karel22
Svoboda Milan04Bartoňová Eva13
Čítek Roman40Hrubý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Kaucký Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9455:316SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Martin
Kořének František
 
 
Sloup Richard
Skoupý Jan
 
 
435  3010
2.Luxemburk Filip
Pastorek Lukáš
 
 
Kalinová Martina
Rosová Kateřina
 
 
6-1567 3120
3.Filípek MartinSloup Richard9-109-8-102321
4.Kořének FrantišekSkoupý Jan541  3031
5.Luxemburk FilipKalinová Martina659  3041
6.Pastorek LukášRosová Kateřina6118  3051
7.Kořének FrantišekSloup Richard10-39-8-82352
8.Luxemburk FilipSkoupý Jan585  3062
9.Pastorek LukášKalinová Martina544  3072
10.Filípek MartinRosová Kateřina7-953 3182
11.Luxemburk FilipSloup Richard439  3092
12.Pastorek LukášSkoupý Jan109-65 31102
13.Filípek MartinKalinová Martina14   20  
14.Kořének FrantišekRosová Kateřina         
15.Pastorek LukášSloup Richard         
16.Filípek MartinSkoupý Jan         
17.Kořének FrantišekKalinová Martina         
18.Luxemburk FilipRosová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filípek Martin11Sloup Richard21
Kořének František11Skoupý Jan03
Luxemburk Filip30Kalinová Martina02
Pastorek Lukáš30Rosová Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:31420:488VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Petr
Ruzha Lumír
 
 
Patho Róbert
Brejchová Kateřina
 
 
-8-11-6  0301
2.Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
Vošický Otto
Milota Martin
 
 
-7-7-11  0302
3.Ruzha LumírPatho Róbert756  3012
4.Váňa PetrBrejchová Kateřina-3-9-5  0313
5.Havlíček LadislavVošický Otto8-28-8-22314
6.Buriánek VáclavMilota Martin958  3024
7.Váňa PetrPatho Róbert-12-8-5  0325
8.Havlíček LadislavBrejchová Kateřina-8-6-9  0326
9.Buriánek VáclavVošický Otto-11-6-5  0327
10.Ruzha LumírMilota Martin5117  3037
11.Havlíček LadislavPatho Róbert-6-13-4  0338
12.Buriánek VáclavBrejchová Kateřina-9-2-8  0339
13.Ruzha LumírVošický Otto998  3049
14.Váňa PetrMilota Martin103-105 3159
15.Buriánek VáclavPatho Róbert-710-5-5 13510
16.Ruzha LumírBrejchová Kateřina         
17.Váňa PetrVošický Otto         
18.Havlíček LadislavMilota Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ruzha Lumír30Patho Róbert31
Váňa Petr12Brejchová Kateřina30
Havlíček Ladislav03Vošický Otto21
Buriánek Václav13Milota Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:Kulhánek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36603:635SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Aleš
Zikl Petr
 
 
Bruk Martin
Marek Michal
 
 
8-676 3110
2.Jirásek Pavel
Bicek Kryštof
 
 
Courton Ivan
Vašák Jaroslav
 
 
8-6-6-6 1311
3.Bicek KryštofBruk Martin-56-6-7 1312
4.Dvořák AlešMarek Michal-5-6-6  0313
5.Zikl PetrCourton Ivan869  3023
6.Jirásek PavelVašák Jaroslav67-88 3133
7.Dvořák AlešBruk Martin-410-3-4 1334
8.Zikl PetrMarek Michal-6-8-1  0335
9.Jirásek PavelCourton Ivan108-102 3145
10.Bicek KryštofVašák Jaroslav1011-73 3155
11.Zikl PetrBruk Martin-813-74-52356
12.Jirásek PavelMarek Michal-5-6-9  0357
13.Bicek KryštofCourton Ivan-815-843267
14.Makal FrantišekVašák Jaroslav795  3077
15.Jirásek PavelBruk Martin-713-11-6 1378
16.Bicek KryštofMarek Michal109-6-6-92379
17.Makal FrantišekCourton Ivan589  3089
18.Zikl PetrVašák Jaroslav-10-9-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bicek Kryštof22Bruk Martin40
Dvořák Aleš02Marek Michal40
Zikl Petr13Courton Ivan04
Jirásek Pavel22Vašák Jaroslav13
Makal František20   
stridani domaciho muzstva: Dvorak - Makal



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Totzauer Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12479:386SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočes Petr
Kadlec Antonín
 
 
Adámek Jiří
Erben Michal
 
 
-689-1773210
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Jonák Přemysl
Černý Martin
 
 
986  3020
3.Stočes PetrJonák Přemysl856  3030
4.Totzauer KarelErben Michal10-86-8-92331
5.Hezina JiříAdámek Jiří8-788 3141
6.Kadlec AntonínČerný Martin763  3051
7.Totzauer KarelJonák Přemysl88-86 3161
8.Hezina JiříErben Michal-67-68-102362
9.Kadlec AntonínAdámek Jiří-6-910993272
10.Stočes PetrČerný Martin1263  3082
11.Hezina JiříJonák Přemysl667  3092
12.Kadlec AntonínErben Michal486  30102
13.Stočes PetrAdámek Jiří         
14.Totzauer KarelČerný Martin         
15.Kadlec AntonínJonák Přemysl         
16.Stočes PetrErben Michal         
17.Totzauer KarelAdámek Jiří         
18.Hezina JiříČerný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stočes Petr20Jonák Přemysl03
Totzauer Karel11Erben Michal21
Hezina Jiří21Adámek Jiří02
Kadlec Antonín30Černý Martin02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9411:313KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
Petříková Michaela
Štěpánek Tomáš
 
 
6410  3010
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
1176  3020
3.Matoušek JiříPetříková Michaela-9629 3130
4.Toman BedřichHerčík Lubomír867  3040
5.Černý PavelČerný Jakub-997-883250
6.Peller MarekŠtěpánek Tomáš-108-8383260
7.Toman BedřichPetříková Michaela84-5-893270
8.Černý PavelHerčík Lubomír669  3080
9.Peller MarekČerný Jakub48-98 3190
10.Matoušek JiříŠtěpánek Tomáš-911510 31100
11.Černý PavelPetříková Michaela         
12.Peller MarekHerčík Lubomír         
13.Matoušek JiříČerný Jakub         
14.Toman BedřichŠtěpánek Tomáš         
15.Peller MarekPetříková Michaela         
16.Matoušek JiříHerčík Lubomír         
17.Toman BedřichČerný Jakub         
18.Černý PavelŠtěpánek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Jiří20Petříková Michaela02
Toman Bedřich20Herčík Lubomír02
Černý Pavel20Černý Jakub02
Peller Marek20Štěpánek Tomáš02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20540:392TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Vrba Karel
Neskusil Josef
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
-8-7-9  0311
3.Bartoňová EvaČerný Jakub11-6-6-9 1312
4.Neskusil JosefHerčík Lubomír-68-6-9 1313
5.Vrba KarelHájek Alexandr465  3023
6.Trnka JosefWO    3033
7.Neskusil JosefČerný Jakub8-38-963243
8.Vrba KarelHerčík Lubomír-95-8-9 1344
9.Trnka JosefHájek Alexandr9-739 3154
10.Bartoňová EvaWO    3064
11.Vrba KarelČerný Jakub99-6-8-152365
12.Trnka JosefHerčík Lubomír99-38 3175
13.Bartoňová EvaHájek Alexandr-8465 3185
14.Neskusil JosefWO    3095
15.Trnka JosefČerný Jakub9511  30105
16.Bartoňová EvaHerčík Lubomír         
17.Neskusil JosefHájek Alexandr         
18.Vrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartoňová Eva11Černý Jakub22
Neskusil Josef11Herčík Lubomír21
Vrba Karel12Hájek Alexandr03
Trnka Josef30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38647:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-11-78-7 1301
2.Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
Matoušek Jiří
Bukovský Petr
 
 
9-7-710-112302
3.Erben MichalPeller Marek96-711 3112
4.Černý MartinMatoušek Jiří-5-10-9  0313
5.Jonák PřemyslČerný Pavel7-13-7893223
6.Nováček VladimírBukovský Petr-5-746133233
7.Černý MartinPeller Marek-6-7-4  0334
8.Jonák PřemyslMatoušek Jiří-9-9611-82335
9.Nováček VladimírČerný Pavel-7-4-11  0336
10.Erben MichalBukovský Petr-45-7-2 1337
11.Jonák PřemyslPeller Marek-6377 3147
12.Nováček VladimírMatoušek Jiří8-669 3157
13.Erben MichalČerný Pavel696  3067
14.Černý MartinBukovský Petr-4-9-7  0368
15.Nováček VladimírPeller Marek114-8-983278
16.Erben MichalMatoušek Jiří9165  3088
17.Černý MartinČerný Pavel-10-4-5  0389
18.Jonák PřemyslBukovský Petr43-4-393299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Erben Michal31Peller Marek13
Černý Martin04Matoušek Jiří22
Jonák Přemysl31Černý Pavel22
Nováček Vladimír31Bukovský Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14468:369SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Michal
Melcher Marek
 
 
Stočes Petr
Stýblo Jaroslav
 
 
588  3010
2.Bruk Martin
Novák Milan
 
 
Kadlec Antonín
Hezina Jiří
 
 
98-9-853220
3.Bruk MartinKadlec Antonín985  3030
4.Novák MilanStočes Petr-7-787-72331
5.Melcher MarekHezina Jiří-484-1243241
6.Marek MichalStýblo Jaroslav414  3051
7.Novák MilanKadlec Antonín11-2-79103261
8.Melcher MarekStočes Petr-7-109-8 1362
9.Marek MichalHezina Jiří55-64 3172
10.Bruk MartinStýblo Jaroslav293  3082
11.Melcher MarekKadlec Antonín974  3092
12.Marek MichalStočes Petr9-873 31102
13.Bruk MartinHezina Jiří         
14.Novák MilanStýblo Jaroslav         
15.Marek MichalKadlec Antonín         
16.Bruk MartinStočes Petr         
17.Novák MilanHezina Jiří         
18.Melcher MarekStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bruk Martin20Kadlec Antonín03
Novák Milan11Stočes Petr21
Melcher Marek21Hezina Jiří02
Marek Michal30Stýblo Jaroslav02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Patho Róbert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30346:430TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Róbert
Vošický Otto
 
 
Makal František
Bicek Kryštof
 
 
6-9-1111-42301
2.Milota Martin
Hroch Michal
 
 
Zikl Petr
Dvořák Aleš
 
 
-6-6-9  0302
3.Patho RóbertBicek Kryštof866  3012
4.Vošický OttoDvořák Aleš11-6-7-8 1313
5.Milota MartinJirásek Pavel-9-66-8 1314
6.Hroch MichalZikl Petr-8-1-5  0315
7.Vošický OttoBicek Kryštof-3-1113-10 1316
8.Milota MartinDvořák Aleš-119-117-52317
9.Hroch MichalJirásek Pavel-5-2-6  0318
10.Patho RóbertZikl Petr-96-9-7 1319
11.Milota MartinMakal František2-6-3-5 13110
12.Hroch MichalDvořák Aleš-8-8-5  03  
13.Patho RóbertJirásek Pavel         
14.Vošický OttoZikl Petr         
15.Hroch MichalMakal František         
16.Patho RóbertDvořák Aleš         
17.Vošický OttoJirásek Pavel         
18.Milota MartinZikl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Patho Róbert11Bicek Kryštof11
Vošický Otto02Dvořák Aleš20
Milota Martin03Jirásek Pavel20
Hroch Michal02Zikl Petr20
   Makal František10
zápas č. 11 - střídání: Bicek Kryštof > Makal František



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31343:439TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Richard
Kadlecová Taťána
 
 
Poulíček Jaroslav
Váňa Petr
 
 
-76-77-122301
2.Šedivý Stanislav
Černý Jiří
 
 
Ruzha Lumír
Jansa Jiří
 
 
-5-10-1  0302
3.Sloup RichardRuzha Lumír4-9-6-5 1303
4.Kadlecová TaťánaJansa Jiří-98105 3113
5.Černý JiříPoulíček Jaroslav10-10-7-6 1314
6.Šedivý StanislavVáňa Petr874  3024
7.Kadlecová TaťánaRuzha Lumír-5-5-5  0325
8.Černý JiříJansa Jiří-6-1010-11 1326
9.Šedivý StanislavPoulíček Jaroslav-2-6-10  0327
10.Sloup RichardVáňa Petr-8-3-6  0328
11.Černý JiříRuzha Lumír-79-3-4 1329
12.Šedivý StanislavJansa Jiří-6-7-10  03210
13.Sloup RichardPoulíček Jaroslav         
14.Kadlecová TaťánaVáňa Petr         
15.Šedivý StanislavRuzha Lumír         
16.Sloup RichardJansa Jiří         
17.Kadlecová TaťánaPoulíček Jaroslav         
18.Černý JiříVáňa Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sloup Richard02Ruzha Lumír30
Kadlecová Taťána11Jansa Jiří21
Černý Jiří03Poulíček Jaroslav20
Šedivý Stanislav12Váňa Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30410:452SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Čítek Roman
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
9-8-9-7 1301
2.Hrbek Ivan
Hartmann Miroslav
 
 
Gajda Jonáš
Khozeuly Yedil
 
 
-78-9-8 1302
3.Kop FrantišekGajda Jonáš7-10-7-8 1303
4.Hrbek IvanKořének František-9-89-12 1304
5.Hartmann MiroslavFilípek Martin6-4-9-9 1305
6.Čítek RomanKhozeuly Yedil6-2-10-7 1306
7.Hrbek IvanGajda Jonáš-97-6-9 1307
8.Hartmann MiroslavKořének František11-1111-8-82308
9.Čítek RomanFilípek Martin8-7-98-92309
10.Kop FrantišekKhozeuly Yedil766  3019
11.Hartmann MiroslavGajda Jonáš-9-10-14  03110
12.Čítek RomanKořének František         
13.Kop FrantišekFilípek Martin         
14.Hrbek IvanKhozeuly Yedil         
15.Čítek RomanGajda Jonáš         
16.Kop FrantišekKořének František         
17.Hrbek IvanFilípek Martin         
18.Hartmann MiroslavKhozeuly Yedil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kop František11Gajda Jonáš30
Hrbek Ivan02Kořének František20
Hartmann Miroslav03Filípek Martin20
Čítek Roman02Khozeuly Yedil11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Kaucký Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:14453:343SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Martin
Kořének František
 
 
Bartoňová Eva
Vrba Karel
 
 
661  3010
2.Luxemburk Filip
Brož Patrik
 
 
Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
-1284-7113220
3.Brož PatrikTrnka Josef-8358 3130
4.Kořének FrantišekBartoňová Eva567  3040
5.Luxemburk FilipHrubý Jan-9-7-7  0341
6.Filípek MartinVrba Karel45-9-10103251
7.Kořének FrantišekTrnka Josef6-106-9103261
8.Luxemburk FilipBartoňová Eva-9968 3171
9.Filípek MartinHrubý Jan-75-7783281
10.Brož PatrikVrba Karel8-813 3191
11.Pastorek LukášTrnka Josef864  30101
12.Filípek MartinBartoňová Eva         
13.Brož PatrikHrubý Jan         
14.Kořének FrantišekVrba Karel         
15.Filípek MartinTrnka Josef         
16.Brož PatrikBartoňová Eva         
17.Kořének FrantišekHrubý Jan         
18.Pastorek LukášVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Patrik20Trnka Josef03
Kořének František20Bartoňová Eva02
Luxemburk Filip11Hrubý Jan11
Filípek Martin20Vrba Karel02
Pastorek Lukáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34666:664TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Váňa Petr
 
 
Hartmann Miroslav
Čítek Roman
 
 
-97-6-7 1301
2.Ruzha Lumír
Jansa Jiří
 
 
Hrbek Ivan
Maršálek Petr
 
 
107-82 3111
3.Ruzha LumírČítek Roman-9-8-5  0312
4.Buriánek VáclavHartmann Miroslav-7-77-8 1313
5.Váňa PetrHrbek Ivan-975-4-122314
6.Jansa JiříMaršálek Petr-8896 3124
7.Buriánek VáclavČítek Roman-998-5-32325
8.Váňa PetrHartmann Miroslav-39812 3135
9.Jansa JiříHrbek Ivan-78710 3145
10.Ruzha LumírMaršálek Petr-3875 3155
11.Váňa PetrČítek Roman-1-4-12  0356
12.Jansa JiříHartmann Miroslav-7-10-9  0357
13.Ruzha LumírHrbek Ivan-10957 3167
14.Buriánek VáclavMaršálek Petr945  3077
15.Jansa JiříČítek Roman87-12-8143287
16.Ruzha LumírHartmann Miroslav10-8-9-4 1388
17.Buriánek VáclavHrbek Ivan-77-92103298
18.Váňa PetrMaršálek Petr986  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruzha Lumír22Čítek Roman31
Buriánek Václav22Hartmann Miroslav31
Váňa Petr22Hrbek Ivan13
Jansa Jiří31Maršálek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:Makal František
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:Kulhánek Karel
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:11418:316TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makal František
Bicek Kryštof
 
 
Skoupý Jan
Černý Jiří
 
 
495  3010
2.Kulhánek Karel
Klouda Rudolf
 
 
Šedivý Stanislav
Kalinová Martina
 
 
-11-10-8  0311
3.Jirásek PavelČerný Jiří1129  3021
4.Makal FrantišekSkoupý Jan965  3031
5.Bicek KryštofKalinová Martina3410  3041
6.Dvořák AlešŠedivý Stanislav-8-9-8  0342
7.Makal FrantišekČerný Jiří386  3052
8.Bicek KryštofSkoupý Jan483  3062
9.Dvořák AlešKalinová Martina756  3072
10.Jirásek PavelŠedivý Stanislav-4-6-4  0373
11.Bicek KryštofČerný Jiří1077  3083
12.Dvořák AlešSkoupý Jan7-735 3193
13.Kulhánek KarelKalinová Martina118-67 31103
14.Makal FrantišekŠedivý Stanislav         
15.Dvořák AlešČerný Jiří         
16.Kulhánek KarelSkoupý Jan         
17.Makal FrantišekKalinová Martina         
18.Bicek KryštofŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Pavel11Černý Jiří03
Makal František20Skoupý Jan03
Bicek Kryštof30Kalinová Martina03
Dvořák Aleš21Šedivý Stanislav20
Kulhánek Karel10   
STRÍDÁNÍ: JIRÁSEK - KULHÁNEK



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Totzauer Karel
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15470:369SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
Patho Róbert
Milota Martin
 
 
77-9-9-72301
2.Stočes Petr
Kadlec Antonín
 
 
Hroch Michal
Veselý Filip
 
 
-1394 3111
3.Stočes PetrPatho Róbert5610  3021
4.Totzauer KarelMilota Martin5910  3031
5.Hezina JiříHroch Michal854  3041
6.Kadlec AntonínVeselý Filip343  3051
7.Totzauer KarelPatho Róbert-89-88103261
8.Hezina JiříMilota Martin-14-8-7  0362
9.Kadlec AntonínHroch Michal8112  3072
10.Stočes PetrVeselý Filip175  3082
11.Hezina JiříPatho Róbert-6-6-7  0383
12.Kadlec AntonínMilota Martin-7-8-7  0384
13.Stočes PetrHroch Michal745  3094
14.Totzauer KarelVeselý Filip2108  30104
15.Kadlec AntonínPatho Róbert-7-792632  
16.Stočes PetrMilota Martin         
17.Totzauer KarelHroch Michal         
18.Hezina JiříVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stočes Petr30Patho Róbert12
Totzauer Karel30Milota Martin21
Hezina Jiří12Hroch Michal03
Kadlec Antonín21Veselý Filip03
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33497:557SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Bedřich
Matoušek Jiří
 
 
Marek Michal
Courton Ivan
 
 
6-65-7-82301
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Bruk Martin
Vašák Jaroslav
 
 
99-910 3111
3.Toman BedřichBruk Martin-310-8-5 1312
4.Matoušek JiříMarek Michal-7-5-6  0313
5.Černý PavelVašák Jaroslav10-109-993223
6.Peller MarekCourton Ivan989  3033
7.Matoušek JiříBruk Martin11-11-9-2 1334
8.Černý PavelMarek Michal-5-4-5  0335
9.Peller MarekVašák Jaroslav-437-7-62336
10.Toman BedřichCourton Ivan-76-57-82337
11.Černý PavelBruk Martin-14-5-10  0338
12.Peller MarekMarek Michal-8-89-5 1339
13.Toman BedřichVašák Jaroslav751  3049
14.Matoušek JiříCourton Ivan998  3059
15.Peller MarekBruk Martin-8-6-8  03510
16.Toman BedřichMarek Michal         
17.Matoušek JiříVašák Jaroslav         
18.Černý PavelCourton Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Bedřich12Bruk Martin40
Matoušek Jiří12Marek Michal30
Černý Pavel12Vašák Jaroslav12
Peller Marek13Courton Ivan12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32369:454TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herčík Lubomír
Hájek Alexandr
 
 
Nováček Vladimír
Erben Michal
 
 
8-7-75-82301
2.Štěpánek Tomáš
Makovský Zdeněk
 
 
Jonák Přemysl
Adámek Jiří
 
 
10-13-8-6 1302
3.Makovský ZdeněkErben Michal-611-12-11 1303
4.Štěpánek TomášNováček Vladimír-8-9-4  0304
5.Hájek AlexandrAdámek Jiří-5-6-8  0305
6.Herčík LubomírJonák Přemysl-5-82633215
7.Štěpánek TomášErben Michal5-6-7-9 1316
8.Hájek AlexandrNováček Vladimír-5711-8-82317
9.Herčík LubomírAdámek Jiří8-8-4-7 1318
10.Makovský ZdeněkJonák Přemysl-37-6-3 1319
11.Hájek AlexandrErben Michal-510-3-7 13110
12.Herčík LubomírNováček Vladimír         
13.Makovský ZdeněkAdámek Jiří         
14.Štěpánek TomášJonák Přemysl         
15.Herčík LubomírErben Michal         
16.Makovský ZdeněkNováček Vladimír         
17.Štěpánek TomášAdámek Jiří         
18.Hájek AlexandrJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Makovský Zdeněk02Erben Michal30
Štěpánek Tomáš02Nováček Vladimír20
Hájek Alexandr03Adámek Jiří20
Herčík Lubomír11Jonák Přemysl11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:25564:509TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neskusil Josef
Hrubý Jan
 
 
Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
6-107-673210
2.Bartoňová Eva
Trnka Josef
 
 
Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
100-89 3120
3.Hrubý JanErben Michal-5-87863230
4.Neskusil JosefJonák Přemysl-7-76-9 1331
5.Vrba KarelČerný Martin947  3041
6.Trnka JosefNováček Vladimír510-89 3151
7.Neskusil JosefErben Michal-8-7-3  0352
8.Vrba KarelJonák Přemysl99-9-963262
9.Trnka JosefČerný Martin639  3072
10.Hrubý JanNováček Vladimír9-11-8473282
11.Vrba KarelErben Michal-97-94-82383
12.Trnka JosefJonák Přemysl-9-8-6  0384
13.Hrubý JanČerný Martin8-11118 3194
14.Neskusil JosefNováček Vladimír5-99-5532104
15.Trnka JosefErben Michal         
16.Hrubý JanJonák Přemysl         
17.Neskusil JosefČerný Martin         
18.Vrba KarelNováček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Jan30Erben Michal21
Neskusil Josef12Jonák Přemysl21
Vrba Karel21Černý Martin03
Trnka Josef21Nováček Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20574:498SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Michal
Courton Ivan
 
 
Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
4-8-8283210
2.Melcher Marek
Novák Milan
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
-73108 3120
3.Melcher MarekČerný Jakub14-671 3130
4.Novák MilanHerčík Lubomír7-14-9983240
5.Courton IvanŠtěpánek Tomáš12-11-8-8 1341
6.Marek MichalHájek Alexandr896  3051
7.Novák MilanČerný Jakub998  3061
8.Courton IvanHerčík Lubomír-9-3-12  0362
9.Marek MichalŠtěpánek Tomáš963  3072
10.Melcher MarekHájek Alexandr10-12-912-62373
11.Courton IvanČerný Jakub-8-998-102374
12.Marek MichalHerčík Lubomír-711510 3184
13.Melcher MarekŠtěpánek Tomáš7-734 3194
14.Novák MilanHájek Alexandr8611  30104
15.Marek MichalČerný Jakub9-685 31  
16.Melcher MarekHerčík Lubomír         
17.Novák MilanŠtěpánek Tomáš         
18.Courton IvanHájek Alexandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melcher Marek21Černý Jakub12
Novák Milan30Herčík Lubomír12
Courton Ivan03Štěpánek Tomáš12
Marek Michal30Hájek Alexandr12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33324:470KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Martin
Pavlík Václav
 
 
Toman Bedřich
Matoušek Jiří
 
 
-5-5-10  0301
2.Veselý Filip
Hroch Michal
 
 
Peller Marek
Bauer Václav
 
 
-8-4910-12302
3.Veselý FilipToman Bedřich5-8-4-5 1303
4.Milota MartinPeller Marek-99107 3113
5.Pavlík VáclavMatoušek Jiří-6-3-4  0314
6.Hroch MichalBauer Václav-3-5-5  0315
7.Milota MartinToman Bedřich9-66-9-102316
8.Pavlík VáclavPeller Marek-4-4-5  0317
9.Hroch MichalMatoušek Jiří8-7-1-4 1318
10.Veselý FilipBauer Václav7-6-8873228
11.Pavlík VáclavToman Bedřich-1-1-6  0329
12.Hroch MichalPeller Marek9-10-5-7 13210
13.Veselý FilipMatoušek Jiří9-6-8-3 13  
14.Milota MartinBauer Václav         
15.Hroch MichalToman Bedřich         
16.Veselý FilipPeller Marek         
17.Milota MartinMatoušek Jiří         
18.Pavlík VáclavBauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Filip11Toman Bedřich30
Milota Martin11Peller Marek21
Pavlík Václav03Matoušek Jiří20
Hroch Michal03Bauer Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32276:408SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Vladimír
Sloup Richard
 
 
Kadlec Antonín
Stýblo Jaroslav
 
 
-91013-2-92301
2.Kalinová Martina
Rosová Kateřina
 
 
Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
-10-3-4  0302
3.Sloup RichardKadlec Antonín-6-8-9  0303
4.Rosa VladimírTotzauer Karel-8-49-6 1304
5.Kalinová MartinaHezina Jiří-10-1-6  0305
6.Rosová KateřinaStýblo Jaroslav-3-8-6  0306
7.Rosa VladimírKadlec Antonín-4-6-7  0307
8.Kalinová MartinaTotzauer Karel-5-9-2  0308
9.Rosová KateřinaHezina Jiří-6-103-10 1309
10.Sloup RichardStýblo Jaroslav46-9-173219
11.Kalinová MartinaKadlec Antonín-1-7-5  03110
12.Rosová KateřinaTotzauer Karel         
13.Sloup RichardHezina Jiří         
14.Rosa VladimírStýblo Jaroslav         
15.Rosová KateřinaKadlec Antonín         
16.Sloup RichardTotzauer Karel         
17.Rosa VladimírHezina Jiří         
18.Kalinová MartinaStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sloup Richard11Kadlec Antonín30
Rosa Vladimír02Totzauer Karel20
Kalinová Martina03Hezina Jiří20
Rosová Kateřina02Stýblo Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28641:567SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Kop František
 
 
Makal František
Bicek Kryštof
 
 
-8-9-6  0301
2.Hartmann Miroslav
Hrbek Ivan
 
 
Dvořák Aleš
Jirásek Pavel
 
 
576  3011
3.Hartmann MiroslavBicek Kryštof10-9-87113221
4.Hrbek IvanJirásek Pavel-6-9-7  0322
5.Helcl DanielDvořák Aleš4105  3032
6.Kop FrantišekMakal František-1087-5-102333
7.Hrbek IvanBicek Kryštof-8296 3143
8.Helcl DanielJirásek Pavel2-9-69-72344
9.Kop FrantišekDvořák Aleš3310  3054
10.Hartmann MiroslavMakal František768  3064
11.Helcl DanielBicek Kryštof157-66 3174
12.Kop FrantišekJirásek Pavel4-13-65-72375
13.Hartmann MiroslavDvořák Aleš-12-951063285
14.Hrbek IvanMakal František-4-7-7  0386
15.Kop FrantišekBicek Kryštof7-10-10-5 1387
16.Hartmann MiroslavJirásek Pavel6-837 3197
17.Hrbek IvanDvořák Aleš6106  30107
18.Helcl DanielMakal František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartmann Miroslav40Bicek Kryštof13
Hrbek Ivan22Jirásek Pavel31
Helcl Daniel21Dvořák Aleš04
Kop František13Makal František21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22525:492SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Jansa Jiří
Ruzha Lumír
 
 
-1091-883210
2.Luxemburk Filip
Gajda Jonáš
 
 
Poulíček Jaroslav
Buriánek Václav
 
 
-711-5983220
3.Gajda JonášJansa Jiří659  3030
4.Kořének FrantišekRuzha Lumír-411-1-4 1331
5.Luxemburk FilipPoulíček Jaroslav-910-11-8 1332
6.Filípek MartinBuriánek Václav979  3042
7.Kořének FrantišekJansa Jiří-684-5-62343
8.Luxemburk FilipRuzha Lumír-7-7-3  0344
9.Filípek MartinPoulíček Jaroslav888  3054
10.Gajda JonášBuriánek Václav4516  3064
11.Luxemburk FilipJansa Jiří-7-9-1  0365
12.Filípek MartinRuzha Lumír9-94-483275
13.Gajda JonášPoulíček Jaroslav863  3085
14.Kořének FrantišekBuriánek Václav6-854 3195
15.Filípek MartinJansa Jiří498  30105
16.Gajda JonášRuzha Lumír         
17.Kořének FrantišekPoulíček Jaroslav         
18.Luxemburk FilipBuriánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajda Jonáš30Jansa Jiří22
Kořének František12Ruzha Lumír21
Luxemburk Filip03Poulíček Jaroslav12
Filípek Martin40Buriánek Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:31Konec
utkání
20:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33492:534TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
-7-67-12 1301
2.Váňa Petr
Havlíček Ladislav
 
 
Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
6-10-57-52302
3.Váňa PetrHrubý Jan11114  3012
4.Trmota ZdeněkNeskusil Josef-5144-763222
5.Havlíček LadislavBartoňová Eva-5-9-6  0323
6.Buriánek VáclavVrba Karel-8-5-3  0324
7.Trmota ZdeněkHrubý Jan-8-9-11  0325
8.Havlíček LadislavNeskusil Josef-66-8-7 1326
9.Buriánek VáclavBartoňová Eva62-99 3136
10.Váňa PetrVrba Karel-9-6-10  0337
11.Havlíček LadislavHrubý Jan11-610-4-82338
12.Buriánek VáclavNeskusil Josef5610  3048
13.Váňa PetrBartoňová Eva6611  3058
14.Trmota ZdeněkVrba Karel-5-9-8  0359
15.Buriánek VáclavHrubý Jan6-2-8-9 13510
16.Váňa PetrNeskusil Josef-7-8-2  03  
17.Trmota ZdeněkBartoňová Eva         
18.Havlíček LadislavVrba Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Petr21Hrubý Jan31
Trmota Zdeněk12Neskusil Josef12
Havlíček Ladislav03Bartoňová Eva12
Buriánek Václav22Vrba Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:Vaňo Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30222:348SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Pavel
Zikl Petr
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
-7-8-6  0301
2.Makal František
Klouda Rudolf
 
 
Gajda Jonáš
Pastorek Lukáš
 
 
-8-5-8  0302
3.Jirásek PavelFilípek Martin-5-10-5  0303
4.Zikl PetrKořének František-10-3-9  0304
5.Vaňo LukášGajda Jonáš-9-3-8  0305
6.Klouda RudolfPastorek Lukáš-5-10-8  0306
7.Zikl PetrFilípek Martin-4-10-8  0307
8.Vaňo LukášKořének František-4-7-4  0308
9.Makal FrantišekGajda Jonáš-7-10-7  0309
10.Jirásek PavelPastorek Lukáš12-10-8-2 13010
11.Vaňo LukášFilípek Martin-6-3-1  03  
12.Makal FrantišekKořének František         
13.Jirásek PavelGajda Jonáš         
14.Zikl PetrPastorek Lukáš         
15.Makal FrantišekFilípek Martin         
16.Jirásek PavelKořének František         
17.Zikl PetrGajda Jonáš         
18.Vaňo LukášPastorek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirásek Pavel02Filípek Martin20
Zikl Petr02Kořének František20
Vaňo Lukáš02Gajda Jonáš20
Klouda Rudolf01Pastorek Lukáš20
Makal František01   
stridani: Klouda - Makal



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21523:481SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Antonín
Laube David
 
 
Hrbek Ivan
Svoboda Milan
 
 
-7-103-7 1301
2.Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
Hartmann Miroslav
Čítek Roman
 
 
-78-11853211
3.Totzauer KarelČítek Roman-5-10-7  0312
4.Hezina JiříHartmann Miroslav-8-1168113222
5.Laube DavidHrbek Ivan-67-87143232
6.Kadlec AntonínSvoboda Milan6-1187 3142
7.Hezina JiříČítek Roman-12-89-0 1343
8.Laube DavidHartmann Miroslav10-87-673253
9.Kadlec AntonínHrbek Ivan9104  3063
10.Totzauer KarelSvoboda Milan119-88 3173
11.Laube DavidČítek Roman6-558 3183
12.Kadlec AntonínHartmann Miroslav67-58 3193
13.Totzauer KarelHrbek Ivan782  30103
14.Hezina JiříSvoboda Milan         
15.Kadlec AntonínČítek Roman         
16.Totzauer KarelHartmann Miroslav         
17.Hezina JiříHrbek Ivan         
18.Laube DavidSvoboda Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Totzauer Karel21Čítek Roman21
Hezina Jiří11Hartmann Miroslav03
Laube David30Hrbek Ivan03
Kadlec Antonín30Svoboda Milan02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12441:321KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Rosa Vladimír
Rosová Kateřina
 
 
1059  3010
2.Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
Černý Jiří
Skoupý Jan
 
 
759  3020
3.Matoušek JiříRosová Kateřina-11-11-4  0321
4.Toman BedřichČerný Jiří528  3031
5.Černý PavelSkoupý Jan473  3041
6.Peller MarekRosa Vladimír267  3051
7.Toman BedřichRosová Kateřina-84-15-6 1352
8.Černý PavelČerný Jiří-9-10-9  0353
9.Peller MarekSkoupý Jan247  3063
10.Matoušek JiříRosa Vladimír969  3073
11.Černý PavelRosová Kateřina-710-4563283
12.Peller MarekČerný Jiří152  3093
13.Matoušek JiříSkoupý Jan65-48 31103
14.Toman BedřichRosa Vladimír488  30  
15.Peller MarekRosová Kateřina         
16.Matoušek JiříČerný Jiří         
17.Toman BedřichSkoupý Jan         
18.Černý PavelRosa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Jiří21Rosová Kateřina21
Toman Bedřich11Černý Jiří12
Černý Pavel21Skoupý Jan03
Peller Marek30Rosa Vladimír02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:24572:490TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
Brejchová Kateřina
Milota Martin
 
 
-4-6713-92301
2.Vaňásek Jiří ml.
Herčík Lubomír
 
 
Vošický Otto
Pavlík Václav
 
 
637  3011
3.Herčík LubomírBrejchová Kateřina-7-8-9  0312
4.Hájek AlexandrVošický Otto4110  3022
5.Štěpánek TomášMilota Martin-56-11-4 1323
6.Vaňásek Jiří ml.Pavlík Václav765  3033
7.Hájek AlexandrBrejchová Kateřina4-6-7-13 1334
8.Štěpánek TomášVošický Otto6108  3044
9.Vaňásek Jiří ml.Milota Martin643  3054
10.Herčík LubomírPavlík Václav-8345 3164
11.Štěpánek TomášBrejchová Kateřina-8-7-6  0365
12.Vaňásek Jiří ml.Vošický Otto947  3075
13.Herčík LubomírMilota Martin76-610 3185
14.Hájek AlexandrPavlík Václav9-11-9-9 1386
15.Vaňásek Jiří ml.Brejchová Kateřina844  3096
16.Herčík LubomírVošický Otto-9-6-3  0397
17.Hájek AlexandrMilota Martin78-97 31107
18.Štěpánek TomášPavlík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herčík Lubomír22Brejchová Kateřina31
Hájek Alexandr22Vošický Otto13
Štěpánek Tomáš12Milota Martin13
Vaňásek Jiří ml.40Pavlík Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32402:481SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
Bruk Martin
Novák Milan
 
 
8-3-7-10 1301
2.Nováček Vladimír
Adámek Jiří
 
 
Melcher Marek
Vašák Jaroslav
 
 
-86119 3111
3.Erben MichalBruk Martin-4-8-10  0312
4.Jonák PřemyslNovák Milan91210  3022
5.Nováček VladimírMelcher Marek-3-7-8  0323
6.Adámek JiříVašák Jaroslav10-311-6-102324
7.Jonák PřemyslBruk Martin-6-10-8  0325
8.Nováček VladimírNovák Milan-8-6-8  0326
9.Adámek JiříMelcher Marek8-9-8-3 1327
10.Erben MichalVašák Jaroslav6-9410 3137
11.Nováček VladimírBruk Martin-665-9-52338
12.Adámek JiříNovák Milan-9-8-9  0339
13.Erben MichalMelcher Marek-5-6-8  03310
14.Jonák PřemyslVašák Jaroslav-9    01  
15.Adámek JiříBruk Martin         
16.Erben MichalNovák Milan         
17.Jonák PřemyslMelcher Marek         
18.Nováček VladimírVašák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Erben Michal12Bruk Martin30
Jonák Přemysl11Novák Milan21
Nováček Vladimír03Melcher Marek30
Adámek Jiří03Vašák Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:32281:384SK HAMR C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Bartoňová Eva
 
 
Marek Michal
Melcher Marek
 
 
-9-5-7  0301
2.Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
Novák Milan
Bruk Martin
 
 
-9-2-3  0302
3.Neskusil JosefMarek Michal-5-6-6  0303
4.Bartoňová EvaBruk Martin-1-8-7  0304
5.Vrba KarelMelcher Marek-9-2-6  0305
6.Hrubý JanNovák Milan-5-97783215
7.Bartoňová EvaMarek Michal9-3-5-10 1316
8.Vrba KarelBruk Martin-8-6-5  0317
9.Hrubý JanMelcher Marek-9-9-6  0318
10.Neskusil JosefNovák Milan-9-9-5  0319
11.Vrba KarelMarek MichalWO    3029
12.Hrubý JanBruk Martin-9-6-6  03210
13.Neskusil JosefMelcher Marek         
14.Bartoňová EvaNovák Milan         
15.Hrubý JanMarek Michal         
16.Neskusil JosefBruk Martin         
17.Bartoňová EvaMelcher Marek         
18.Vrba KarelNovák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neskusil Josef02Marek Michal20
Bartoňová Eva02Bruk Martin30
Vrba Karel02Melcher Marek20
Hrubý Jan12Novák Milan11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Schwarzer Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36526:556TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Martin
Vošický Otto
 
 
Jonák Přemysl
Adámek Jiří
 
 
3-10-99-72301
2.Veselý Filip
Hroch Michal
 
 
Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
9-8-8-4 1302
3.Vošický OttoJonák Přemysl-716-8-82303
4.Hroch MichalNováček Vladimír-9-6-9  0304
5.Milota MartinČerný Martin10-5103 3114
6.Veselý FilipAdámek Jiří-13-8-7  0315
7.Hroch MichalJonák Přemysl-5-7-3  0316
8.Milota MartinNováček Vladimír-685-1043226
9.Veselý FilipČerný Martin310-67 3136
10.Vošický OttoAdámek Jiří97-6-12-92337
11.Milota MartinJonák Přemysl-7-848103247
12.Veselý FilipNováček Vladimír-11-11-9  0348
13.Vošický OttoČerný Martin883  3058
14.Hroch MichalAdámek Jiří-1-3-9  0359
15.Veselý FilipJonák Přemysl-6-52-9 13510
16.Vošický OttoNováček Vladimír         
17.Hroch MichalČerný Martin         
18.Milota MartinAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vošický Otto12Jonák Přemysl31
Hroch Michal03Nováček Vladimír21
Milota Martin30Černý Martin03
Veselý Filip13Adámek Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32438:494TJ AVIA Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Richard
Rosová Kateřina
 
 
Černý Jakub
Hájek Alexandr
 
 
1098  3010
2.Šedivý Ondřej
Kaňka Tomáš
 
 
Šišková Gabriela
Petříková Michaela
 
 
-67-6773220
3.Rosová KateřinaPetříková Michaela-10-7-6  0321
4.Sloup RichardČerný Jakub862  3031
5.Šedivý StanislavŠišková Gabriela-77-6-7 1332
6.Kaňka TomášHájek Alexandr-1010-8-7 1333
7.Sloup RichardPetříková Michaela9-1-7-9 1334
8.Šedivý StanislavČerný Jakub610-10-6-82335
9.Kaňka Tomᚊišková Gabriela-8-1068-112336
10.Rosová KateřinaHájek Alexandr-9-10-9  0337
11.Šedivý StanislavPetříková Michaela-88-5-12 1338
12.Kaňka TomášČerný Jakub-5-64-6 1339
13.Rosová KateřinaŠišková Gabriela-6-5-6  03310
14.Sloup RichardHájek Alexandr         
15.Kaňka TomášPetříková Michaela         
16.Rosová KateřinaČerný Jakub         
17.Sloup RichardŠišková Gabriela         
18.Šedivý StanislavHájek Alexandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rosová Kateřina03Petříková Michaela30
Sloup Richard11Černý Jakub21
Šedivý Stanislav03Šišková Gabriela30
Kaňka Tomáš03Hájek Alexandr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:27534:535SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čítek Roman
Kop František
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
6-4-5763210
2.Helcl Daniel
Hrbek Ivan
 
 
Matoušek Jiří
Toman Bedřich
 
 
7-97-983220
3.Čítek RomanToman Bedřich-9-9-7  0321
4.Hrbek IvanPeller Marek-26-7-7 1322
5.Helcl DanielČerný Pavel710-614 3132
6.Kop FrantišekMatoušek Jiří-7586 3142
7.Hrbek IvanToman Bedřich-6-310893252
8.Helcl DanielPeller Marek-4-76-2 1353
9.Kop FrantišekČerný Pavel739  3063
10.Čítek RomanMatoušek Jiří987  3073
11.Helcl DanielToman Bedřich-9-5-8  0374
12.Kop FrantišekPeller Marek7-7210 3184
13.Čítek RomanČerný Pavel-8698 3194
14.Hrbek IvanMatoušek Jiří-5-5-7  0395
15.Kop FrantišekToman Bedřich7-5-125832105
16.Čítek RomanPeller Marek         
17.Hrbek IvanČerný Pavel         
18.Helcl DanielMatoušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čítek Roman21Toman Bedřich22
Hrbek Ivan12Peller Marek21
Helcl Daniel12Černý Pavel03
Kop František40Matoušek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30644:615SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Luxemburk Filip
 
 
Hezina Jiří
Kadlec Antonín
 
 
8-3-4-10 1301
2.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Totzauer Karel
Laube David
 
 
79-139 3111
3.Pastorek LukášKadlec Antonín55-512 3121
4.Filípek MartinLaube David-11-411653231
5.Luxemburk FilipTotzauer Karel-210-4-7 1332
6.Kořének FrantišekHezina Jiří9-891 3142
7.Filípek MartinKadlec Antonín8-8-9-10 1343
8.Luxemburk FilipLaube David3610  3053
9.Kořének FrantišekTotzauer Karel-95-9-6 1354
10.Pastorek LukášHezina Jiří679  3064
11.Luxemburk FilipKadlec Antonín-8-10-1  0365
12.Kořének FrantišekLaube David6710  3075
13.Pastorek LukášTotzauer Karel-12-895-92376
14.Filípek MartinHezina Jiří10-7-13-6 1377
15.Kořének FrantišekKadlec Antonín3-86-583287
16.Pastorek LukášLaube David12-7410 3197
17.Filípek MartinTotzauer Karel66-87 31107
18.Luxemburk FilipHezina Jiří-77   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Lukáš31Kadlec Antonín22
Filípek Martin22Laube David04
Luxemburk Filip12Totzauer Karel31
Kořének František31Hezina Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33595:512TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Poulíček Jaroslav
 
 
Makal František
Bicek Kryštof
 
 
-8-4-6  0301
2.Jansa Jiří
Váňa Petr
 
 
Zikl Petr
Jirásek Pavel
 
 
WO    3011
3.Jansa JiříBicek Kryštof-9-33-8 1312
4.Poulíček JaroslavZikl Petr9-986 3122
5.Váňa PetrJirásek PavelWO    3032
6.Buriánek VáclavMakal František-7-12-6  0333
7.Poulíček JaroslavBicek Kryštof-5-88-8 1334
8.Váňa PetrZikl Petr108-7-4123244
9.Buriánek VáclavJirásek PavelWO    3054
10.Jansa JiříMakal František3-5-6-5 1355
11.Váňa PetrBicek Kryštof89-6-3-52356
12.Buriánek VáclavZikl Petr-6-18212-62357
13.Jansa JiříJirásek PavelWO    3067
14.Poulíček JaroslavMakal František-8-11-8  0368
15.Buriánek VáclavBicek Kryštof6-7-2-7 1369
16.Jansa JiříZikl Petr10109  3079
17.Poulíček JaroslavJirásek PavelWO    3089
18.Váňa PetrMakal František-8-11-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jansa Jiří12Bicek Kryštof40
Poulíček Jaroslav12Zikl Petr13
Váňa Petr12Makal František40
Buriánek Václav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32694:649TJ Sokol Praha Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouda Rudolf
Jirásek Pavel
 
 
Neskusil Josef
Vrba Karel
 
 
-9-5-5  0301
2.Makal František
Bicek Kryštof
 
 
Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
538  3011
3.Jirásek PavelHrubý Jan5-910-833221
4.Zikl PetrNeskusil Josef3-8-9-9 1322
5.Makal FrantišekVrba Karel756  3032
6.Bicek KryštofBartoňová Eva-9946 3142
7.Zikl PetrHrubý Jan-38-8-8 1343
8.Makal FrantišekNeskusil Josef12109  3053
9.Bicek KryštofVrba Karel9-610-9-142354
10.Jirásek PavelBartoňová Eva-147-81363264
11.Makal FrantišekHrubý Jan3-78-10103274
12.Bicek KryštofNeskusil Josef9-7-89-42375
13.Jirásek PavelVrba Karel-88-7683285
14.Zikl PetrBartoňová Eva-5546 3195
15.Bicek KryštofHrubý Jan9-11-6-8 1396
16.Jirásek PavelNeskusil Josef8-10-75-112397
17.Zikl PetrVrba Karel-4889 31107
18.Makal FrantišekBartoňová Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Pavel31Hrubý Jan22
Zikl Petr22Neskusil Josef31
Makal František30Vrba Karel13
Bicek Kryštof13Bartoňová Eva03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Robert
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20501:440SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočes Petr
Kadlec Antonín
 
 
Váňa Petr
Poulíček Jaroslav
 
 
10112  3010
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Jansa Jiří
Ruzha Lumír
 
 
-105105 3120
3.Kadlec AntonínRuzha Lumír-881010 3130
4.Totzauer KarelJansa Jiří-66-6-4 1331
5.Hezina JiříVáňa Petr-11-5-6  0332
6.Stočes PetrPoulíček Jaroslav878  3042
7.Totzauer KarelRuzha Lumír-7-6-9  0343
8.Hezina JiříJansa Jiří-6685 3153
9.Stočes PetrVáňa Petr763  3063
10.Kadlec AntonínPoulíček Jaroslav-9-87743273
11.Hezina JiříRuzha Lumír-7-69-6 1374
12.Stočes PetrJansa Jiří7-613 3184
13.Kadlec AntonínVáňa Petr677  3094
14.Totzauer KarelPoulíček Jaroslav9-9-89632104
15.Stočes PetrRuzha Lumír         
16.Kadlec AntonínJansa Jiří         
17.Totzauer KarelVáňa Petr         
18.Hezina JiříPoulíček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Antonín30Ruzha Lumír21
Totzauer Karel12Jansa Jiří12
Hezina Jiří12Váňa Petr12
Stočes Petr30Poulíček Jaroslav03
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33424:498SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Bedřich
Matoušek Jiří
 
 
Filípek Martin
Kořének František
 
 
-128-99-22301
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Gajda Jonáš
Khozeuly Yedil
 
 
3-11-610103211
3.Toman BedřichGajda Jonáš-7-9-8  0312
4.Matoušek JiříFilípek Martin9-8-10-9 1313
5.Černý PavelKořének František-7-789-102314
6.Peller MarekKhozeuly Yedil-57105 3124
7.Matoušek JiříGajda Jonáš-6-1010-7 1325
8.Černý PavelFilípek Martin-49-12-9 1326
9.Peller MarekKořének František8-68-7-82327
10.Toman BedřichKhozeuly Yedil-7-7-4  0328
11.Černý PavelGajda Jonáš-9-9-8  0329
12.Peller MarekFilípek Martin-10-6-6  03210
13.Toman BedřichKořének František         
14.Matoušek JiříKhozeuly Yedil         
15.Peller MarekGajda Jonáš         
16.Toman BedřichFilípek Martin         
17.Matoušek JiříKořének František         
18.Černý PavelKhozeuly Yedil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Bedřich02Gajda Jonáš30
Matoušek Jiří02Filípek Martin30
Černý Pavel03Kořének František20
Peller Marek12Khozeuly Yedil11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:Černý Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34482:530SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
Čítek Roman
Kop František
 
 
-43-41053210
2.Štěpánek Tomáš
Šišková Gabriela
 
 
Helcl Daniel
Hrbek Ivan
 
 
10114  3020
3.Šišková GabrielaKop František-3-6-8  0321
4.Černý JakubČítek Roman6WO   3031
5.Štěpánek TomášHrbek Ivan8-7-10733241
6.Herčík LubomírHelcl Daniel697  3051
7.Černý JakubKop František12-3-8-8 1352
8.Štěpánek TomášČítek Roman-5-7-4  0353
9.Herčík LubomírHrbek Ivan-9-510-10 1354
10.Šišková GabrielaHelcl Daniel-8-7910-92355
11.Štěpánek TomášKop František7-12-8-3 1356
12.Herčík LubomírČítek Roman6-9-6-7 1357
13.Šišková GabrielaHrbek Ivan-3-7-8  0358
14.Černý JakubHelcl Daniel8-4-9-6 1359
15.Herčík LubomírKop František-8-7-9  03510
16.Šišková GabrielaČítek Roman-9    01  
17.Černý JakubHrbek Ivan         
18.Štěpánek TomášHelcl Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šišková Gabriela03Kop František40
Černý Jakub12Čítek Roman21
Štěpánek Tomáš12Hrbek Ivan21
Herčík Lubomír13Helcl Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí: