Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
Fleissig Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33440:476SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Modl Josef
Fleissig Petr
 
 
Kácl David
Hodač Michal
 
 
-2-6-8  0301
2.Černý Pavel
Bauer Václav
 
 
Kácl Jiří
Čadil Petr
 
 
-10-77-8 1302
3.Modl JosefČadil Petr-9-8-7  0303
4.Fleissig PetrHodač Michal-58-5-4 1304
5.Bauer VáclavKácl David415  3014
6.Černý PavelKácl Jiří-392-713224
7.Fleissig PetrČadil Petr-1111-6-4 1325
8.Bauer VáclavHodač Michal445  3035
9.Černý PavelKácl David128-55 3145
10.Modl JosefKácl Jiří-10-8-6  0346
11.Bauer VáclavČadil Petr-9-8-9  0347
12.Černý PavelHodač Michal-9-1213-6 1348
13.Modl JosefKácl David-10-9-10  0349
14.Fleissig PetrKácl Jiří5-9-8-6 13410
15.Černý PavelČadil Petr         
16.Modl JosefHodač Michal         
17.Fleissig PetrKácl David         
18.Bauer VáclavKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Modl Josef03Čadil Petr30
Fleissig Petr03Hodač Michal21
Bauer Václav21Kácl David12
Černý Pavel21Kácl Jiří21
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:Češka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Vašák Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Vinař Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:34290:487TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Petr
Vašák Jaroslav
 
 
Worsch Miloslav
Roubíček Vít
 
 
-8763 3110
2.Vinař Daniel
Jaroš Martin
 
 
Hrabálek Petr
Čech Ludvík
 
 
WO    0311
3.Češka PetrHrabálek Petr10-610-6-82312
4.Vašák JaroslavČech Ludvík98-610 3122
5.Vinař DanielWorsch Miloslav-12-2-8  0323
6.Jaroš MartinBartoš MartinWO    0324
7.Vašák JaroslavHrabálek Petr-5-4-5  0325
8.Vinař DanielČech Ludvík-3-2-1  0326
9.Jaroš MartinWorsch MiloslavWO    0327
10.Češka PetrBartoš Martin107-9-873237
11.Vinař DanielHrabálek Petr-3-9-1  0338
12.Jaroš MartinČech LudvíkWO    0339
13.Češka PetrWorsch Miloslav378  3049
14.Vašák JaroslavRoubíček Vít-5-55-5 13410
15.Jaroš MartinHrabálek Petr         
16.Češka PetrČech Ludvík         
17.Vašák JaroslavWorsch Miloslav         
18.Vinař DanielRoubíček Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Češka Petr21Hrabálek Petr30
Vašák Jaroslav12Čech Ludvík11
Vinař Daniel03Worsch Miloslav11
   Bartoš Martin01
   Roubíček Vít10
WO04WO40
Hráče Bartoše Martina střídal ve 14.zápase hráč Roubíček Vít u hostujícího mužstva



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:4390:221SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vobruba Aleš
Svoboda Milan
 
 
Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 
742  3010
2.Maršálek Petr
Helcl Daniel
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
1155  3020
3.Maršálek PetrBartók Jiří456  3030
4.Vobruba AlešHájek Jan755  3040
5.Helcl DanielHájek Ondřej729  3050
6.Svoboda MilanPopelka Jaromír ml.551  3060
7.Vobruba AlešBartók Jiří425  3070
8.Helcl DanielHájek Jan654  3080
9.Svoboda MilanHájek Ondřej6-376 3190
10.Maršálek PetrPopelka Jaromír ml.-739-9-112391
11.Helcl DanielBartók Jiří5153  30101
12.Svoboda MilanHájek Jan         
13.Maršálek PetrHájek Ondřej         
14.Vobruba AlešPopelka Jaromír ml.         
15.Svoboda MilanBartók Jiří         
16.Maršálek PetrHájek Jan         
17.Vobruba AlešHájek Ondřej         
18.Helcl DanielPopelka Jaromír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Petr11Bartók Jiří03
Vobruba Aleš20Hájek Jan02
Helcl Daniel30Hájek Ondřej02
Svoboda Milan20Popelka Jaromír ml.11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS